Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nestíhám, v práci porada, teď blázinec, půjdu Vás dočíst ;-)
Profilova fotka
matonko: hzké fotečky, že nám to počasí vyšlo, co? :-) lenajsek: nebooooj ;-) zvládneš to, uvidíš ;-) Když jsem to zvládla já, musí každý.....
Profilova fotka
kryserka: počasí super, všichni sice říkali jsetli mi není zima, ale vůbec nebyla. Sobota propršela ale my byli stejně uvnitř. A neděle zase nádherně. Fakt jsem se bála o počasí ale aby nám to ten jeden den nevyšlo... ;-)
Profilova fotka
zdravím vás při pondělku.Mám dneska poslední pracovní den, tak už se to krátí.Zítra začnu s nehtama, pak kadeřnici, cukroví, výslužky atd..Bude to zahůl,ale teším se až bude ten sobotní den někdy odpoledne. Já se ráda fotím, Radek ne, tak se budu asi fotit sama..Jinak už začínají vřít emoce.Štve mě, že má v rodině každý plnou hubu keců, když už je vše dávno zařízený.To fakticky miluju.Ž esi to neuvědomily už před 4 měsícama, kdy jsme vše zařizovaly..No nebudu na to už raději nic říkat.Asi by mě z toho kleplo.. matonko, krásné fotečky..Aspoň se pokochám..Matonko: to ti věřím, že sis chtlě od všech odúpočinout.Já má poslední dobou stejný pocit. Říkám si,ať mě dají všichni pokoj.Raději jsem sama.I když taková nejsem.Mějte se krásně.Papa Lenka.
Profilova fotka
holky, mě do toho všeho na gentice řekli, že něco s mimi není v pořádku -že se mám zítra stavit, že to překontrolují a řeknou co se děje :-( tak doufám že to je jen nějaká maličkost a nepotvrdí se to :-(
Profilova fotka
spetra: neboj, to Ti asi něco nevyšlo v krvi, viď? to se stává hodně často, pak se ukáže, že je všechno OK, moc Vám držíme s pupíkem pěstě ;-)
Profilova fotka
Ahojte slečny a mladé paní, tak se taky hlásím :-) že jsem už paní... Vše klaplo, byla to pohádka. Snad všichni se vcelku bavili někteří víc, jiní míň... Moc se nám to líbilo, i když nám během focení lilo jak z konve :-D A jak jsme se vrátili na hostinu, tak přestalo...
Profilova fotka
Peti, snad budou testy v pořádku.. Taky jsem slyšela, že s tímhle často plaší... :-( Zbytečně akorát znervózňují.... Jen se nenechte se skoromanželem rozhodit, určitě vše dopadne dobře!!
Profilova fotka
Ivi, gratuluju!!!! :-)
Profilova fotka
Ahojky, moc děkuji za gratulace, svatba byla překrásná a moc jsem si ji užila, jen moc rychle utekla :-( Sluníčko sice nesvítilo, ale alespoň, že drobně pršet začalo až navečer.Dneska už jsem dostala fotky, tak jsem je dala sem do svého alba.Sice jsem vdaná, ale už zase sama, protože manžel dělá v Jaroměři, takže je tam na ubytovně a vrací se jen na víkendy.Svatební cestu plánujeme až na červenec nebo srpen, ale ještě nevím kam, ale do ciziny nejspíš ne, tak doufám, že mu dají dovolenou.Zatím ahoj :-)
Profilova fotka
peth: můj manžílek zase odjel na služebku, tak jsme tady s pupíkem taky sami. jé, to je kousek, já bydlím od Jaroměře ani ne 20 km :-)
Profilova fotka
peth: koukala jsem na Tvé fotečky, klobouk dolů před Tebou, ty šaty..... máš můj obdiv, jsi šikula ;-) Koukala jsem, že máš na první fotce kus klece, taky chováš nějakého hlodavečka?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky slečny a mladé paní :-) Tak jsem přidala už nějaké fotečky do svatebného alba. Bylo to prostě krásné, taktéž nám pršelo, ale i tak to bylo fajn :-) Ivulko, peth a kryserko gratuluju ... krásné fotečky :-) Ivu, doufám, že taky nějaké přidáš ...
Ahojky,:)tak teď prolízám vaše albíčka a moc krásné, jen škoda, že u každé se našel nějaký ubožák, který musí mít blbé poznámky, no včera už se to na brms řešilo, fakt ubožáci!!!!!Tak si z nich opravdu nic nedělejte, byli jste moooc krásné a moooc vám to slušelo:))))))
Profilova fotka
ahojky, no já měla v albu dva ... smazala jsem je ... zamrzi to, ale nebudu se schazovat u takovych ubozaku, kteri nemaji nic jineho na praci, nez zavidet druhym steticko :-)
Profilova fotka
ahoj holky vdane, vsem vam gratuluju, je zvlastni, ze uz to mate za sebou a jeste pred nedavnem jsme vsechny resily, co jeste nemame nachystane atd. a ted uz je to za vama! je to proste zvlastni. pripada mi to trochu jak vanoce, clovek se na ne tesi a chysta a pripravuje uz tri mesice dopredu a pak prijdou a odejdou ani nevis jak.
Profilova fotka
za pet dnu uz to budeme mit za sebou vsechny! ja to ted ve ctvrtek uvedu a vy pak vsechny v sobotu budete nasledovat :-) ja se tesim, jsem rada, ze to mame tajne, protoze myslim, ze kvuli tomu nemam vlastne zadne nervy. skoro nic se nemuze nepovest, jedine, ze by mi ruply saty nebo neco, ale zadny plan krome obradu a foceni nemame, takze je to uplne v klidu. zitra jde pritel vyzvednout oznameni a je to. nejak mi to ale stejne nedochazi, ze se budu vdavat, on je kolem toho strasne velky humbuk a pro vetsinu z nas se stejne nic moc nezmeni, napr. my spolu bydlime uz pet let, takze jen prepiseme jmeno na zvonku a je to :-D tak, to byla trochu polofilozofie, mejte se pekne :-)
Ahojky:) vdané paní a slečny:) spetra-neboj, určitě to bude dobrý, sice slabá útěcha ale snad aspoň příklad, jak se často pletou-v krvi teda nic nebylo ale dr mi na genetice v 20tt řekl, vy krvácíte? Já měla šok, říkám ne a on, tak budete, máte plodovku plnou krve:(((měla jsem bolesti a děsila se, co to může znamenat....do dnes mi nikdo neřekl, odkud se ta krev vzala, po místě ze kterého by byla ani památky a u nás mi dokonce řekly, že by to ani nepoznaly,protože nemají tak dobré mašiny, na dotaz, jestli mimču nevadí, že polyká tu krev mi taky nikdo nedokázal odpovědět:(a teď mám rošťáka a jakej je to kluk jako buk:)))) jej já když mrknu k vám do albíček a vidím, jak jste tam všude v klidu, tak se děsím, jak budou moje foto vypadat:(kamenej výráz a nebo křečovitej úsměv, aspoň před obřadem určitě:))))jinak se taky dost děsím, že už někdy odpo odpadnu únavou....jak nemůžu usnout a pak brzo stávám, jsem hotová. Navíc začaly malýmu růst opět špičáky a dnes teda celou noc furt dokola, maminko?hají...maminko? hají, sice nebrečí ale i tohle dokáže vzbudit, obzvlášť, když se neozvete a pořád dokola vás volá:) brambora-tak už to máš taky zachvíli:)ani mi nemluv, přesně jak píšeš, je to takové divné, mi už spolu bydlíme skoro 7let:)ale stejně se bojím, jaká bude reakce, jestli se mu budu líbit:) jinak nehtíky se povedla, dokonce mi paní řekla, pšššt ale vracím se už v pátek dopoledne, tak kdyby náhodou...volejte, tak snad to nebude potřeba. No nic, opět pádím vzbudit skoro muže, opatrujte se:)
Profilova fotka
ivulla, peth: gratuluju paní!!! ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko, všem vdaným veliké gratulace a hodně štěstí do manželství :-) tak já mám dneska poslední den v práci a pak už jen finální přípravy :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak já dneska taky naposledy v práci jako svobodná.Zítra jdu k mamině pomoct péct koláče.Ve čtvrtek jedu pro ostatní cukroví do pátku to musí být rozvezeno. Chtěla bych Vám všem poděkovat za rady,nápady a vaší skvělou podporu.Doufám,že v tom budem pokračovat. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám taky denska poslední den v práci, a od zítřka dovolená... už ji mám podepsanou. Jdu vás přečíst, a všem novomanželkám přeji jen a jen štěstí a lásku!!! :-)
Profilova fotka
Leni ahoj, tak jak prožíváš poslední den v práci a co přípravy - vše hotové? ;-)
Profilova fotka
Holky jdu si prohlídnout Vaše alba... Spetro, držím palce, aby nakonec vše dopadlo s testy dobře, aby mimi bylo v pořádku! Drž se! Lestep, to je klasika... nevšímej si toho, a užívej si posledních pár dní za svobodna... ať jsou co nejpříjemnější! Taky mě zítra čekají nehty, ještě jdu na masáž, odreagovat se, a čtvrtek pak vyzvednout cukroví, koláčky, nakrabičkovat, a pátek to bude samý ježdění, ale máme vše napsáno, tak snad se to zvládne v pohodě... Jinak zatím mi pořád nějak nedochází, že v sobotu se budu vdávat... to mi dojde asi pořádně až v pátek večer, a nebo v sobotu... :-D Taky bych chtěla poděkovat všem, za "vyslechnutí" mých problémů, za rady a podporu, díky Vám jsem přípravy zvládala líp, a děkuju fakt za rady, hodně jsem se toho dozvěděla, a za nápady, které mi byly inspirací... díky moooc! ;-) Bramboro, a s těma Vánocema jsi to vystihla přesně! Během jednoho dne je to pryč.. s tím rozdílem, že Vánoce si většina lidí protáhne až do Silvestra, takže ty dva svátky potom si ještě užije, a pak ještě ten Silvestr, ale svatba je fakt jen jeden ten den.. ale zato vzpomínky zůstanou! A určitě to bude krásný!!!
Profilova fotka
Kettinko, dneska ještě mám volat do půjčovny, jestli bude volný slunečníček na sobotu, a večer ještě dodělám jeden košíček pro rodiče, jako dozdobím, a nachystám mašle na auta, ať to pak jen přiděláme. A ještě vyžehlím košili ženichovi a pár drobností... a sepíšeme instrukce kamarádovi, co bude svážet svatebčany. Jinak vše hotovo... myslím... :-D A co Ty?
Profilova fotka
ahojky kryserko, moc děkuji za pochvalu a klec jsi poznala na jedničku, máme 3 morčátka, dříve jsem měla potkánka, ale moji mamce vadil, tak když zemřel, tak jsme si, teď už z mužíčkem, pořídili morčátka. matonko, děkuji...snad si na to nové příjmení a na to že jsem paní zvyknu...snad časem.. :-)
Profilova fotka
Peth, paní Císařová, to je hezký... ;-) Jsme měli češtinářku na střední Císařovou. Výborná paní... :-) Fifistr, tak ať jdou koláče od ruky! ;-)
Profilova fotka
5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno - 11.30 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr - zámek v Nebílovech - 13.00 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - tomina - Kostelec nad Černými Lesy 26/4 - majilko - radnice Česká Lípa - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Ivulko, a těším se na Tvoje fotky, z kostela u Jakuba, můj oblíbenej.. jsu zvědavá... :-)
Profilova fotka
Leni: no spíš taky doladit drobnosti, jinak snad všechno je, jaký bude počasí v sobotu, jako jestli mám schánět deštník :-N Holky teda po víkendu bude nových alb ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?