Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky ;-)¨ tak vás tu po odmlce zase zdravím, těch pár dní před svatbou jsme měli takovej šrumec, že jsem se k netu vůbec nedostala :-( V pátek nám super vyšlo počasí, bylo to krásné, svatba se vydařila, profi fotečky budou sice až za týden, ale dám vám do albíčka nějaké, co se nafotily naším foťákem :-)
Ahojky vdaná paní:))))teda, koukám hned na fotečky a mooooc ti to slušelo, vážně!Tak jste to nakonec zvládly a počasíčko se vydařilo, to jsem ráda, i ostatním, co to tak pěkně vyšlo:))))jak pak bylo, zasvěď nás prosím, na co si třeba dát pozor a nebo co by bylo třeba líp udělat(sice má každý svatbu jinou ale víš jak:))))jej teda já mám takovou radost, moc jsem se těšila, až postupně budem odpadávat:) a koukat na fotečky a zdělovat si rady atd...Tak ještě jednou, přeji vše nej a nej a hodně štěstíčka a sluníčka s Kubíčkem:)))))
Profilova fotka
zeuwicka: moc děkuju ;-) Připadám si už jak velryba, tak jsem se cítila jak obtloustlík, navíc nejsem zvyklá na nějaké moc líčení, takže jak jsem přijela domů, chtěla jsem to jít smýt, nakonec mě přesvědčili, ať si to tak nechám, ale přišlo mi, že to nejsem já. Trošku jsme měli zmatky s odjezdem, chtěla jsem, aby mě Vašek viděl až v Nechanicích, tak jsem byla v ložnici, že vylezu, až všichni budou v autech, oni zase čekali, až vyjdu ven, ale v poho se to nakonec zvládlo. Na oběd jsme neměli zasedací pořádek, už se to prostě nestihlo, jak jsme to měli mít původně jen s rodinou, ale taky se to zvládlo :-) Jediné, kdy se hosté nudili bylo při focení, jsme se fotili fakt dlouho, ale fotograf byl skvělý a pořád měl nápady a nás to bavilo, tak museli počkat :-) Až budu mít ty profi fotky, přidám, budou stát za to, zatím dám jen pár fotek z našeho foťáku, ty profi budou cca za týden
Profilova fotka
Ahoj holky, teď jsem se dívala na fotky Kryserky, a jsou moc pěkný sluší Vám to, teším se na profi... ;-) Holky co jste už vdaný, moc moc štestíčka a lásky přeji! Já jsu tady jen na skok, ani jsem vás nečetla všechny, roluju meníčka na stůl a budu zdobit cylindr a botky, a ještě prát spodní prádlo, košili ženichovi, košilku na svatební noc... a zdobit košíčky pro rodiče jako poděkování - dáme jim tam lahvinky vína (jak ses Leni ptala co, tak tohle). A do toho mám koupený přáníčka bez textu, do toho napíšeme nějaký poděkování... :-) Zeuwicko, s tou maskou to je mazec, že by jsi fakt tak reagovala na ty dětský kapeníčky? Je to možný... já s tímhle zkušenosti nemám... snad Ti to splaskne a zklidní se to! ;-) Já byla na kosmetice v pátek, a pleť mám taky už lepší, snad to vydrží... :-) Jdu zase tvořit a objevím se asi až zítra z práce... Krásnou neděli všem, hodně štěstí novomanželkám ještě jednou, a málo stresů těm, co to čeká příští týden... ;-) Lenča
Profilova fotka
lenajsek: děkuju, asi se tady za tím monitorem začnu červenat :-D Já už se těch fotek od fotografa nemůžu dočkat, já fakt nesnáším focení, ale tohle mě bavili, prostě jsme u toho blbli včetně fotografa, super zážitek :-) Holky, moc Vám všem ze srdíčka přeju, ať ty přípravy úspěšně dotáhnete do konce, jsem ráda, že přípravy máme za sebou, ale stojí to za to, svatební den bych si s chutí zopakovala, je opravdu nádherný zážitek!
Profilova fotka
Ahoj, Zuzko,moc gratuluji,moc ti to s bříškem slušelo.Také se těším na profi fotečky. My už s přípravami finišujeme.já už jen nehty,solárko a vyzvednout šaty.Jo a naklidit doma,když se půjdeme pak k nám převléknout. Nějak to dopadne,nenechám si budoucím tchánem zkazit. ;-)
Profilova fotka
Ahoj všechny vdané paní. Přeji Vám hodně štěstí ve na společné cestě životem a dršte nám v sobotu palečky. :-) :-)
Gratuluju vsem novomanzelkam :-) I my to mame zdarne za sebou, vse dopadlo skvele, manzel byl skvelej x-) Pocasi uzasny, svitilo nam nadherne slunicko, bylo teplo....nadhera x-) Jinak moc doporucuju hotel Via Ironia, skvely misto na libanky ;-)
Profilova fotka
dobrý večer holky, moc gratuluji čerstvým novomanželkám a přeji spoustu krásných let spolu bez mráčků.
Ahojky:)zdravím všechny svobodné i vdané paní:)tak už pomálu finišujem:) jej na mě už jdou asi nervy bo co, ale spát teda nemůžu, hlavně usnout....tak jsem už druhou noc čuměla do tmy:( lenajsek-asi to bude z těch ubrousků, protože se to už sklidnilo a mám pleť jak dětskou:)....vím že když chci utřít malýho, tak na pusu je použít nemůžu, což jsem u spousty maminek viděla ale malej mi to nesnese, okamžitě mu vyskáčou pupínky, tak je asi po mě.))))nejspíš to ten laser ještě znásobil to podráždění ale včera mi ženich řekl, teda máš tu pleť víc jak z poloviny hezčí:)))))jinak jedu dnes na ty nehtíky, dopoledne, nakoupím ještě pár drobností a pak až ve čtvrtek pojedem kupovat teprv košily a kravatu:(jinak se teda asi opravdu počasí proti nám spiklo, tak že jak tu někdo psal, že má být od středy nic moc, měla jsi pravdu(jen nevím kdo:))))tak já zas pádím, jdu vzbudit skoro muže:)opatrujte se a pokud možno v klidu:))))) ps-fotograf nakonec dojel až včera a vše je domluveno, tak snad už to vše klapne....
Profilova fotka
Ahojky, tak já taky od 4h nespím, nejspíš jde na mě taky nervozita, ale z té spousty lidí, co mě čeká a já budu hlavní atrakce :-o S tím počasím jsem to byla já, ale očekávám, že tady tak ve středu dojde to hezké počasí, tak že už to do té soboty snad vydrží ;-) Já jdu dneska na kosmetiku, zítra hned za sebou kadeřnice, nehty a očkování s malým. Snad mi ty nehty hned neodpadnou, jak budu malého držet u doktora ;-)
Jej tak to mi ani nemluv, mám stejnej problém, dokonce mi už i ženich řekl, hej ty mi normálně snad utečeš :-D mám z toho velký depky, jak na mě bude každej koukat, nerada se fotím a jak budu středem pozornosti....no nevím, jen ať se mi probůh nezačně dělat zle, když jsem hodně nervózní tak je mi špatně a kolikrát i zvracím:((((no děs :-D jej očkování nás naštěstí čeká až po svatbě, jinak bych o ty nehty přišla určitě :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
:-)))), no vidím, že to máme dost podobné. mně z nervozity drkají zuby, skáčou kolena, sedím na záchodě a v neposlední řadě se třeba i vyvrátím. Ale snad to nebude tak zlé ;-). Na očkování asi pošlu tatínka :-D Zase si říkám, že tam jsou jen lidi, které znám a stále potkávám, tak to zvládneme ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mě čekají poslední dva dny za svobodna v práci, s rodným příjmením, a po svatební cestě se už budu představovat do telefonu novým... Uvidíme, jak to půjde. Jelikož pracuju na call centru a představuju se tak 80x denně, tak nevím jestli se někdy nespletu... :-) Včera jsem zdobila cylindr na auto, přišít tam ty přísavky byl docela mazec, cylindr je tvrdej jak něco... pak jsem si zdobila rukavičky a našívala na ně gumičku, aby mi z paže nesjely dolů, byly mi trošku volnější, rolovala meníčka a připavňovala na ně jmenovky, popisovala CDčka s hudbou, zdobila si botky, prala a žehlila, tak jsem pak z toho všeho byla taková utahaná, že mi ani usnout nešlo... snad už to dneska bude lepší. Chystám se po práci do města koupit ten deštník, po sobotním lijáku nehodlám nic riskovat. A ještě koupím taťkovi dobrý vínko a nazdobím ty košíčky, a bude to... a jen tak trošku uklidím, žádný vánoční úklidy, stejně u nás doma kromě svědků a taťky nikdo nebude... Holky jdu vás dočíst, a zkopíruju postupku, ať víme, kdo je teď na řadě.. :-) A novomanželkám ještě jednou vše NEJ hlavně štěstíčko, pohodu, na společné cestě jen sluníčko a toleranci, bez které to nejde... ;-) A těším se na fotečky. Krásný den! ;-)
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno - 11.30 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr - zámek v Nebílovech - 13.00 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - tomina - Kostelec nad Černými Lesy 26/4 - majilko - radnice Česká Lípa - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Ahojky holky, tak poslední várka svateb před námi ;-) Mě je jasné že se jen tak nenaučím představovat novým příjímením. V call centru se to aspoň rychle naučíš. ;-)
Profilova fotka
Tak jsem vás dočetla... Zeuwicko, neptap se s tím jestli někdo přijde nebo ne, pozvalas kohos chtěla pozvat, a už je na nich jestli dojdou... budeš mít kolem sebe lidi který máš ráda, se kterýma počítáš, a když přijde i někdo "navíc", tak Tě to jen potěší... Aspoň já to tak beru. :-) Petulo.cerna: to je mazec s tím tchánem, nechápu proč fakt někteří lidi z rodiny chtějí takhle zkazit váš den... to mě mrzí. Určitě to dopadne dobře, uvidíš... tady je fakt vidět kdo se jak zachová, když o něco jde... člověk si fakt udělá obrázek. Zeuwicko, to jseš dobrá s těma perníčkama, já bych na to neměla nervy a ani by to nevypadalo pěkně, jsu na to nešika. Petuli, jinak my budem první tanec tancovat asi až po dortu, a po kafíčku, bych to tak viděla. Já mám hudbu na poslech k obědu, a pak nachystaný CDčka s hudbou na tancování, a ta naše písnička je hned jako první, je to vše nachystaný... i písničky s rodičema. :-) Jinak si moc nepřipouštím že ten den budu nervózní, já když jsu nervózní tak je mi taky hrozně zle, sice teda nezvracím, ale zase do sebe nenasoukám žádný jídlo. V kombinaci s alkoholem nevím nevím... tak to radši být v pohodě! A s tím počasím to je děs, v sobotu v poledne u nás krásně, ještě jsem si říkala jak to nevěstám krásně vyšlo, ale pak se zatáhlo, totálně černo, a ve dvě už slejvák jako prase, a ten trval až do noci.. děs. Dneska půjdu koupit ten deštník, ale i tak když bude mokro, šaty budou úplně zmáčený... :-( Ach jo. Pořád ale tajně doufám, že bude krásně... uvidíme.
Profilova fotka
Spetro ahojky... jojo, poslední dubnová várka... :-) Včera jsem si zkoušela podpis, a Radek se mi smál.. asi si myslel že se podepíšu napoprvé v pohodě, nebo nevím... :-)
Profilova fotka
Ahojda holky, moc děkuju, se začnu červenat ;-) Chtěla jsem vám říct, že jsem měla také hrozné nervy, ani jsem těch posledních pár dní před svatbou nestihla jít na beremese a napsat Vám sem. Taky jsem nemohla spát a pořád se mi v hlavě honily růsné katastrofické scénáře, ještě před obřadem jsem měla hrozné nervy, líčení jsem doma chtěla umýt, protože jsem to vůbec nebyla já, šaty jsme s mamkou doupravovaly ještě před odjezdem na obřad, ale už při tom obřadu to ze člověka všecho spadlo, a pak už to byl fakt ten nejbáječnější zážitek, takže se těšte, pak si to teprve vychutnáte ;-) zeuwicka: já úplně nesnáším focení, nikdy se nechci fotit, ale měli jsme skvělého fotografa, bezvadně jsme se uvolnili a blbli jsme u toho, normálně mě to focení bavilo, to bych nikdy neřekla, že já se budu u focení výborně bavit, tak z toho vůbec neměj strach ;-) lenajsek: k tomu podpisu, kdybys viděla, jak se mi děsně klepala ruka....... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlásím tedy jako už paní... Svatba byla úžasná, moc jsem si to užila, ale uteklo to... Jsme ted horzně unavená, včera jsem už zkolabovala, byl to záhul na fyzičku... ;-) Moc jsem toho nenaspala. Jinak dne sjdu sbírat fotk yod známých tak vám sem hned něco dám. Moc jsem si to užívala taky se narada fotím, ale ted jsem se cítila jak nějaký filmová hvězda, fotáky cvakal a já se porád usmívala. Dozvěděla jsem se že si všichni mylseli, že jsem opila... :-D
Profilova fotka
matonka: to je taky pěkné vysvětlení svatebné euforické nálady ;-)
Profilova fotka
Kryserko, tak to je fajn že jste to nakonec tak zvládli, a to focení že jste si taky užili.. no já uvidím co my, a co drahý, ten se terov nerad fotí, tak snad ho paní fotografka zvládne, aby se i usmíval... :-) Matonko, budeme se těšit na fotečky, věřím že jsi byla utahaná, já jsu utahaná už teď, a to mám před svatbou... musím tento týden chodit dřív spát, jinak to nezvládnu.. síly určitě nabereš! ;-) Takže když se člověk usmívá a je mu fajn, tak se hned dozví, že je opilej, jo? No to jsou věci... :-S :-D :-D A s tím focením je to fajn, že jste si to taky užili. Zeuwicko, no já už vidím jak to při tom podpisu zvořu... ještě, že se u toho sedí... :-D
Profilova fotka
Ahoj Veruš, no blahopřeji a teším se na fotky. Takže si se cítila jako princezna. S tím že jsi opilá, to je dobrý....
Profilova fotka
lenajsek: Neboj, já jsem fakt zapřísáhlý odpůrce focení,a le tohle bylo něco jiného, spíš nám tam kvůli focení dělala scénu Vendova babička, stála asi 5 metrů od skupiny, jak jsme byli srovnaní na společnou fotku a nechala se přemlouvat, no, ale fotograf se s ní moc nemazal :-D Toho podpisu se fakt neboj, matrikářka mi přesně ukázala, kde se mám podepsat novým a kde rodným jménem, tak fakt neboj ;-)
Profilova fotka
Opravdu, cítila jsem se jako princezna. U podpisu jsem trochu váhala, jak se vlastně jmenuju. Ted je u mě v práci "manžel" a vždy mi vynadá, když se do telefonu hlásím pořád jako za svobodna... Jinak holky, doporučuji se před svatbou pořádně vyspat, já vstávala ve 4 hodiny ráno a pak se to na mě poznamenalo. Vyhnete se tak poznámkám, že se nebavím, a že mám opravdu hroznej obličej. Měla jsem večer krizovku, kdy jsem se všech stranila a chtěla si odpočinout, ale nikdo to nechápal, pak jsem to překonala a bylo mi zase fajn. A přes všechny přípravy, vždy něco nevyjde. Co si člověk neudělá sám nemá. Když jsem něco nechäla na ostatních, nic se neudělalo. Takže svědek nepřipnul myrty a vývazky, doma jsem zapoměla podvazek,bylo hezký počasí, tak většina byla ve vedlejší hospodě na baru na tvrdém alkoholu... Mno ale co naděláme
Profilova fotka
matonka: já zase dostala vynadáno, ajkto, že doma nemám na ruce prstýnek, Vašek ho poctivě nosil celý víkend, teď jel do zahraničí na služebku a taky si ho bral, svědomitý novomanžel :-) Týjo, ve 4 to bych nepřežila, já vstávala ve 1/4 na 7 a měla jsem dost
Profilova fotka
Matonko, je to tak, to tvrdím pořád, co si sama neudělám to nemám, a nikdo mě to nechce věřit, taťka mi pořád říká že nejsu hlavní organizátor... ale je mi jasný že i když všem dám podrobnej popis co mají dělat, tak to nezvládnou... protože je to prostě každýmu fuk. Ale mě to už může, kašlu na to... nemá fakt význam se nervovat, to si radši dám panáka a bude fajn. Kryserko, tak to je fajn že manžílek nosí prstýnek, by mě zajímalo jak dlouho prstýnek vydrží na ruce tomu mýmu... :-| A já počítám že budu vstávat v šest, tak se chci proto tento týden vyspat. Prostě nejpozději o půl desáté v postýlce, a hotovo. Ponocovat až na svatbě, a svatební cestě... :-D
Profilova fotka
lenajsek: taky jsem se snžila chodit rozumně spát, ale ono to pak stejně nešlo usnout.....
Profilova fotka
Tak jsem dala první fotečky co jsem obdržela od svědkyně mailem. Zítra snad bude většina, musime je äle změnšovat
Profilova fotka
Matonko, tak už jsem Ti přidala gratulaci... A těším se na další fotečky. Moc pěkné! ;-) Kryserko, taky se obávám... :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?