Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Kettinko, já jsem sehnala, půjčím si od kamarádky červenej, aby tak trošku šel k šatům, takže deštník máme, když ho seženeš, určitě pršet nebude.... :-D Teď jsem se dívala na album jaro2008, Lenči, moc pěkné fotečky. No budeme mít pak co prohlížet... :-D
Profilova fotka
A má Miri9 už album? Jdu se mrknout... :-)
Profilova fotka
Ahojky, u nás tak nějak finišují přípravy.Ženich si jel pro oblek a mě čekají dneska nehty.Ještě nevím,jak si je nechat udělat - nazdobit.Ale holčina je moc šikovná. Jinak malý chytl rýmu,takže je trochu protivný,doufám a modlím se,aby neonemocněl,snad ne.To by bylo asi po svatbě. Zítra si dám volno a zajedu k tátovi,bude mít svátek Jiří. Jinak všem přeji šťastné finální přípravy na svatbu. Nehty dám pak do albíčka. Ahoj a opatrujte se! Petra :-)
Profilova fotka
Petuli, snad to malej zvládne! ;-) A nehty budeš mít určitě pěkné. Můj Radek si jen vyzvednout sako v sobotu, tak už je taky komplet. Vestu ještě vyzvedneme v půjčovně v pátek. Taky krásný den! a já bych svoje nehty taky pak dala do albíčka... :-)
Profilova fotka
Holky, já jdu na nehty zítra a nějak nemám vůbec představu, ve čtvrtek ráno vyzvednu šaty, a pak letím ke kadeřnici - ještě jsem nebyla na účesu tak to bude taky překvapení ;-)
Profilova fotka
Kettinko, nebyla jsi na zkoušce? Tak ať to dobře dopadne! A já taky nevím co si na mě kamarádka vymyslí... :-) Něco podobnýho co mám v albíčku, ale přesně ještě nevím...
Profilova fotka
Tak, a teď mi potvrdili, že bych si mohla půjčit i ten slunečníček, takže ho budu mít... super. Včera byl ještě zamluvený, a dneska už je volný... :-)
Profilova fotka
ahoj holky, číst nestíhám, až zítra, jen gratuluji Ivulce a Matonce a kryserce a Peth, holky, moc vám to slušelo, Ivi, těším se na foto....já dám do alba zatím jen jednu z našeho foťáku..... :-D svatba byla suprová, nádherná a ani jsme nezmokli....
Profilova fotka
Miri9, taky přeji vše NEJ, a na fotky se moc těším.. hodně štěstíčka! ;-)
Profilova fotka
ahoj nevěsty, tak se zase po skoro 5 dnech připojuji.. Diskuzi si nejsem schopná dočíst, ale v prvé řadě moc moc gratuluji všem, které to mají za sebou. V rychlosti jsem projela svatební alba, je hrozně příjemný se podívat na fotečky někoho, koho znám (aspoň z diskuze). Doufám, že to v sobotu taky zvládnu s pohodou a spokojeností, která vyzařuje z Vašich fotek.. Jen pro příklad Kryserka, Peth, Jaro2008, Matonka... :-) :-) My jsme s mamkou od čtvrtka do neděle pekly cukroví, máme spousty krabic a jsem ráda, že je to za náma. Včera jsem byla na poslední zkoušce šatů a udělali mi velikánskou radost, protože se mi na šatech nelíbila výšivka a oni si to někam napsali a celou tu výšivku vypárali a znovu, ale úplně jinak, vyšili. :-) ;-) :-) HURÁ :-D Půjčila jsem i tu šálu, kdyby přece jen nebylo moc teplo. Deštník mi sehnala mamka od kolegyně, takže jsem pro všechny případy vybavená. Včera jsem odpoledne poumývala okna a vyprala záclony a samozřejmě mi ty okna v noci krásně zmokly :-| ]-( V pátek jen utřu prach a vysaju a prdím na další úklid. Trochu začínám mít stres, i když si to moc nepřipouštím. V noci nemůžu spát, protože se mi v hlavě honí pořád úkoly, který musím ještě do svatby zvládnout, abych na nic nezapomněla. Nemám hotovou výzdobu na auta, doma taky nic, zasedací pořádek, zasedací pořádek do aut.... Hudba potřebuje 2 hodiny na přípravu aparatury, tak hned s něma řeším, jak to udělat, aby nás nerušili při obědě a proslovu... Musíme vyzvednout fotografku, protože nemá odvoz a nemůže jet ani vlastním autem... Měli jsme mít z práce půjčenou jednu dodávku pro 8 lidí a nechtějí nám ji nakonec půjčit, že se to na svatbu nehodí a půjčí nám místo toho 2 osobáky, což je zase problém, protože nemáme tolik řidičů... No prostě samý chuťovky chviličku před svatbou. :-( Lenajsek, a co ty? Už stresuješ nebo spíš naopak, uklidňuješ se? Už jen 3 dny, když nepočítám dnešek a sobotu.. :-)
Profilova fotka
Ahoj všem, připojuji se ke gartulacím Miri, Pavli, matonka, kryserka...a všem, co už mají svou dubnovou svatbu za sebou :-) Přeju vám hodně štěstí a lásky :-) ;-)
Profilova fotka
Já bych řekla,že to máme pěkně za pár.Chce to zachovávat v každém případě chladnou hlavu. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi, všechno nej nej k svatbě :-)
Profilova fotka
Holky, nešilte :-) Já když si vzpomenu, co jsem dělala před týdnem... :-N Taky jsem už na středu nemohla dospat a o půl čtvrté ráno jsem umývala koupelku... Pak jsem ten spánek doháněla, kdy se dalo...! Například v pátek po obědě jsem si našla dvacet minut a fakt se hodily! Těch posledních pár nocí před svatbou jsem naspala vždy tak maximálně 5 hodin...Hrůza... =-) Užívejte si to! Já byla dnes první den v práci, tak mě čekala spousta telefonů s novým jménem a taky několik podpisů ;-) Byla to sranda. Zítra bysme měli mít už fotky. Naše fotografka fotí na analog, takže čekáme dýl... A navíc je pak budu muset nascanovat, ale co bych pro vás neudělala :-D Už se taky těšíme. Video stříhá taťka a mamka se na něho průběžně dívá. Tak jaká byla hrdinka při obřadě - furt se držela a říkala, že nechce brečet... tak teď se přiznala, že už to na ňu občas jde... :-) Si umím představit, taťka podmázne hudbou, přidá nějaký efekty, fotky z malinka... A hned je to nápor. Nakonec u toho budem brečet i my s mirou :-)
Profilova fotka
A moc vám všem děkuji ke gratulacím :-N Je to milé. Stejně bych si to klidně střihla ještě jednou. Už kvůli tomuhle srveru. Je to tu parádní x-) Tak všem díky za cenné rady, informace a postřehy. Fakt se to hodí! 8-)
Profilova fotka
Ivi, taky všechno nej k svatbě, ať Vám to klape, už se těším na fotky ;-) Katka
Profilova fotka
ahojky. zdravím vás všechny.Tak mám ode dneška nehtíky. Jsou nádherný.Musím si o užívat..Vypadají báječně. Snad si na ně zvyknu..Mám za sebou první den dovolené.Zítra jedeme pro cukroví a budeme je rozváže.. Spetro:to mě moc mrzí, jestli není vše v pořáku. Určitě držím pěsti,ať vše dopadne dobře..Písni nám..Snad tě zbytečně nevystrašily.. Lenjasek: tak sis poslední den užila v práci? Pak už se budeš představovat jiným příjmením? Těším se, až budeme mít fotečky..Ráda se fotím. radek moc ne.. Ivulko: vše nej do vašeho společného života..
Profilova fotka
Taky duben 26.4.2008 ve Větrném Jeníkově / Jihlavsko :-)
Profilova fotka
Dobré středeční ráno, tak jak finišujete v přípravách? Já mám dneska dovču, připravím si pár věcí, trochu doma uklidím a pak mažu na nehty, odpoledne jedeme do restaurace a k Rakovejm rodičům...tak je to taky nadupaný, ale zatím celkem všechno v klidu - i v noci dobře spím, jak vy? ;-)
Profilova fotka
dobré ráno, 26. duben se přiblížil, sice na nervy nejsem, sle špatně se mi spí.
Profilova fotka
Dobré ranko, mám fofr v práci. Týden jsem tu nebyla... Jinak holky užívejte si, já si zvykám na své příjmení... :-D A hlavně žádný stresy, já žádný neměla, pohodička, užívejte si každý kousek z vašeho dne D. 8-)
Profilova fotka
matonka a jde to? máš hezké nové příjmení?
Profilova fotka
Ahoj, já spím docela dobře.To s jídlem je to horší,moc toho do sebe nenasoukám. Už jsem vložila ty nehtíky,docela pěkný,jednoduchý.Budou ladit s kytičkou. No jo,jdu poumývat okna a poklidit.Pa všem.Držte se !!! ;-)
Profilova fotka
Jo a ještě mě dneska naštvala moje skorotchýně,začíná se do toho montovat a chce dát dědovi,který nejde na svatbu a nic nám v životě nedal (je to její tchán) velkou krabici jako výslužku a ještě paní,která bude večer hlídat Nikyho velkou krabici. A já nechápu,proč jsem připravovala ty krabičky a nadepisovala a taky proč by měl mít někdo víc a někdo míň. Je to nespravedlivý. :-| A teď to mám jako vyhodit nebo co??? Holky, normálně se mi chce brečet, jak mě nasr......... Hamty hamty pro svojí rodinku,aby náhodou někoho neurazila. A já jí samozřejmě nic neřekla,abych si neudělala zle, ona se hnedka urazí. :-| Řekla jsem jí,ať přijede v pátek k nám a uděláme výslužky u nás,ne u nich.Pak se uvidí,kolik toho je. Nejsem lakomá,ale chci pro každého stejně a ne dědkovi a hlídací paní nejvíc a chudák moje babička napekla 9 druhů a dostane jen krabičku !!! Tak to ne!!! No dáte mi za pravdu nebo taky dáváte někomu víc a někomu míň? Já jsem z toho mimo fakt. Tak jdu radši na ty okna,ať to mám,pa
Profilova fotka
Jako s tím cukrovím mi ani nepovídejte...a s jídlem... My toho měli hafo.. 300 chlebíčků, přes 1000 jednohubek, ještě zbyly salámy, ovoce, cukroví,2 dorty+4 rolády, prase, pití 6 sudů piva a nealko za 2500,-. Všichni se ztratili vedle na tvrdý (bylo hezky), piva se za první večer vypili jen 2 sudy!!!, skoro žádné nealko, a zbylo přes 100 chlebíčků, jedli se spíš jednohubky a těch pár taky zbylo ani se nedodělávali, dorty se nekrájeli, velký dort jsme v neděli dávali příbuzným, ale už trochu skysl a tenn co nám zbyl doma už taky není mňam. Takže se toho hodně vyhodilo slepicím, to co zbylo na stolech. A to jsme ještě v sobotu měli dotočnou a dojednou takže jsme vypili ještě sud a něco málo jídla (tedy těch pár, co s námi zůstalo) a dávali jsme i chlebíčky sebou. Do cukroví se nám v hospodě dali mravënci, takže jsem to porád přebírala, byla jsem naštvaná...Na dorty tam bylo moc velký vedro, takže se roztékali, odvezli jsme je na chatu, proto se nekrájeli. Aby toho nebylo málo tak v sobotu jsem každému kdo odjížděl dělala a dávala výslužku z toho co zbylo. Byla tam jedna velká krabice s cukrovím. Odpolko jsme si šli já i tchýně na hodinku zdřímnout a když přijedeme tak tam ta krabice není a nikdo z přítomných nevěděl kdo ji odnesl... Takže taky super. Prostě mamka měla s jídlem velký voči, já ji ještě trochu krotila ale lidi vůbec nejedli, jen to prasátko...
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně mám chvilinku. děkuji za gratulace, fotek už je zase malinko více, tak dám do alba. ty profi od fotografky budou, až se vrátíme z Francie, do té doby to prostě není šance zvládnout....svatba byla báječná, moc jsem si to užila, jen příliš rychle utekla. spokojení byli naprosto všichni a nezmokli jsme, dokonce máme udělaných i pár fotek z parku, tak se na ně těším.....jinak přeju všem, co se teprve budou vdávat, aby byl předsvatební finiš co nejpokojnější, my to měli v poho a i těch posledních pár dnů jsme si užili hezky, jedly se koláče a pořád jsme něco dávali do krabic a balíčků....sladké jsme nakonec snědli všechno až na dorty, po koláčích a cukroví se jen zaprášilo, byly moc dobré, zbytek snědli kolegové v mé a Petrově práci včera. no a dort likvidujeme ještě teď, dostali jsme jeden neplánovaný, viz foto, dvojsrdce s červenými růžemi, je super, protože má marcipán a skoro žádný krém, to je přesně o ono pravé ořechové, tak vydrží......
Profilova fotka
Petulo: My teda máme výslužky "podle zásluh" a pak podle toho, jak moc je to blízká rodina. A samozřejmě do práce velké (hodně lidí, hodně cukroví). Ve finále máme 3 velikosti krabiček, malé, střední, velké. U nás je to normálka to takhle rozdělovat. Ale kdybych byla na tvém místě, všichni měli stejně a tchýně by si najednou vydupávala nějaký krabice navíc, tak bych byla slušným výrazem velmi naštvaná. A naví, jsem taková drška, že si nenechám nic líbit. Matonko: kdybych na tom byla stejně, tak by mě asi kleplo. Každý má velký oči, ale ve finále jsou všichni všeho přeplácaní a nic se nesní. Mrzí mě, že to nevyšlo podle tvých představ. Máme v hospodě domluvené, že co nám zbyde od večeře + ovoce, tyčinky apod, tak nám nabalí sebou domů. Dort máme jen 1, pokud nás někdo nepřekvapí, a ten se rozkrájí jako zákusek po obědě a co zůstane, se rozdělí mezi nejužší rodinu. Mám asi hodinu nový nehty, tak se s nima učím psát na klávesnici. Je to celkem drsný... Asi se sem už nedostanu, tak se loučím a přeji všem sobotním nevěstám svatbu podle jejich představ. Koukala jsem na počasí a má být polojasno a cca 14/19 stupňů :-) :-)
Ahojky:)tak jsem opět vzhůru brzo ale protože máme hned od rána ještě zařizování miri9-moooc krásná svatba a ty dorty:)))no úplně slintám:))))) petula.cerna-nehtíky jsou krásné, jednoduché, super. Hlavně se mi líbí, že je máš celý průhledný a pak danej bílý gel, chtěla jsem je taky takové ale nehtařka že už je tak nedělá, nalepuje jen ty bílý špičky, tak jsem si na to musela zvyknout:(s těma výslužkama je to teda něco:(mi teda budem dávat třeba když je někdo sám o něco míň ale jinak všem nastejno, taky se mi nelíbí, kdyby se mělo někomu dát víc podle toho, jak se komu líbí:(((((((dnes jedem k večeru pro cukroví, tak už se těším, jak se nadlábnu, na to se těším celou dobu:))))jinak jsem hooodně vyřízená, opět se mi udělala ta alergie(né z toho laseru)ale ty pupínky. Dr je služebně pryč a já se s ním chtěla poradit, co dál. Výsledky krve ještě nejsou a já jsem samej pupen, hlavně v dekoltu:(((((Jediný co beru je antikoncepce a šlaky mě berou, píšou tam mezi spoustou než.účinků, že se může objevit vyrážka, alergie.....tak nevím, jestli je raději vysadit, že by se to třeba ještě aspoň zlepšilo....volala jsem kosmetičce, co si mám koupit na zamaskování ale po 5min.rozhovoru jsem se nedozvěděla vůbec nic, jen to, že nechce nic jinýho kombinovat:((((prej to zkusí zamaskovat a uvidíme, no dobrý, když mi to nepůjde, tak budu samej pupen:((((make up mám jen jeden a ten používám vyjímečně a tak se v tom vůbec nevyznám....jinak jedem ještě zhánět košily a kravatu, no samozřejmě vše na poslední chvíli. Chci konečně nafotit zbytek věcí, jsem fakt jak brzda:)tak snad se mi to podaří večer šupnout ještě do albíčka, ani ty perníčky jsem nakonec nezdobila, jak jsem chtěla...nebyl opravdu s malým čas...tak se zatím opatrujte a bramboro!-hodně štěstí!!!!!i na svatební cestě :-D
Profilova fotka
já bych zkusila nějakou antialergickou tabletu - např zodac, zyrtec, xyzal či tak, mělo by to minimálně vyblednout až zmizet. na poslední chvíli před svatbou fakt protivná situace :(( pak až bude kdy, tak vyřešíš, po čem to máš.....
Profilova fotka
Holky, už se vám to blíží, přeju vám, aby vše bylo podle vašich představ, krásné počasí, spousta příjemných lidí, zábavy a hodně štěstíčka... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?