Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Dobré ránko!!Teda dneska je u nás nádherně a to hlásili pršení ;-) Leni: taky poslední pátek v práci za svobodna :-D to se musí oslavit ;-)
Profilova fotka
Kettinko, jojo, oslavíme to doma s přítelem, taková soukromá rozlučka se svobodou ve dvou... :-D Jinak ještě hlásím, že jsem včera koupila všechny krabičky na výslužky, tak ještě koupit ratanový košíčky na vínka pro rodiče, a dozdobit ten cylindr a moje boty, a bude to vše... :-)
Profilova fotka
Já jedu dneska k mamce na víkend píct sladký :-| ale slibovala že toho moc píct nebudeme :-) Jinak se chci podívat po něčem na převlečení, zatím jsem nic nesehnala. Tak kdo dneska?Kryserka a matonka - tak holky, hodně štěstíčka:-)
Profilova fotka
My chystáme oslavu na sobotu,ale ne nic velkého,pozvem pár opravdových přátel.Zrovna v tomto období zjištuji,jak se někteří umí báječně přetvařovat.A o kolektivu u nás v práci snad nebudu ani hovořit.Mě už chybí jen nazdobit krabičky a mám vše připravené.
Profilova fotka
fifistr: souhlasím s tebou taky jsem se o tom přesvědčila, bohužel to dopadlo tak, že to bylo od těch, od kterých bych to nikdy nečekala...ale takovej je asi život :-(
Profilova fotka
Kettinko, tak ať se cukroví podaří! Ještě že tohle nemusím, u nás by se to asi neujalo, pečení cukroví... Fifistr, podobné zušenosti s "přáteli" mám i já, ale i díky svatbě jsem pochopila, že mou velikou a opravdovou přítelkyní na život a na smrt je moje svědkyně, které jsu neskonale vděčná za vše... lidi v okolí taková událost jako svatba prověří... to se pak člověk nestačí divit, že? A u nás v práci taky o ničem... a o mé ségře se taky radši nevyjadřuji.. no jo. Někdy ta pravá povaha musela vyplout na povrch... :-( Krabičky budu zdobit jen jmenovkama s mašličkou, a to až budou naplněný. Kdybysme je teď poskládali, nemáme je kam dát...
Profilova fotka
Jo a o práci nemluvě - mám kupu dovolený ještě z loňskýho roku a když jsem si nahlašovala dovolenou 2 dny před a volný pondělí tak my bylo řečeno - "já myslel, že přijdeš ještě v pátek" - jako před svatbou - no nebudu komentovat tak mě to tak vytočilo, že jsem řekla , že místo 3 dnů dovolený si vemu 4 :-D i když by mi 2 stačili, ale s takovým přístupem ;-) člověk se vdává jednou za život, je pořád v práci, nemarodí a pak když chci jednou za 2 roky dovolenou tak ještě na mě koukaj jak z jara :-)
Profilova fotka
Kettinko přesně... já mám vlastně dovolenou od středy před svatbou, a pak další týden po svatbě, a taky mi šéfová naznačovala, jestli to není nějak dlouho... a to přitom vlastně bude pátek před svatbou dovolená ze zákona, a pak ten další týden je 1/5. státní svátek... No nic, radši nekomentovat... A přesně jak píšeš. Člověku by stačily i dva dny, ale proč si neužít volna před svatbou, když je fakt jednou za život...
Profilova fotka
Ahojky holky, bohužel vás nestíhám :-( Ve škole zkouškové, v práci šrumec, svatba, rozlučky a do toho jsem hrozně unavená... Já si beru 2 dny dovolenou před svatbou a 3 po svatbě - pojedeme na mini svatební cestičku... Jak prožíváte s partnerem poslední dny před svatbou a vy vdané první dny po svatbě?
Profilova fotka
Spetro, nevadí, popovídáme po svatbě, naše dojmy... :-) Kam jedete na mini svatební cestičku? Ať vám to klapne! Poslední dny prožíváme tak nějak ani nevím, minule jsme se pohádali, včera měl rozlučku, tak uvidíme jaká bude nálada dneska... :-) Nervy pracují, kouřím jednu za druhou, nemůžu si pomoct... :-| Jinak jsem se ještě dívala na další fotky kozlikmazlik, jsou fakt kouzelný, moc jim to slušelo! Bii, vše NEJ domanželství přeji, a jen a jen štěstí a lásku! ;-)
Profilova fotka
tak jsem to album kozlikmazlik taky omrkla a ty profi fotečky jsou super, moc se mi líbil účes a ten patrovej dort je jak namalovanej - fakt bomba :-)
Profilova fotka
vím že se to řekně, ale klídek at si tu svatbu pořádně užiješ ;-) U nás to je tak že čím je to blíž tím víc se těšímě, až nás to zaráží. Všichni kolem nás takové ty kecy, tak co jsi nervozní, to tě čeká život v manželství... A my nic takového nepocitujeme - naopak. Svatební cestička hotel zlatý orel v Beskysech - mám ho i albu . Držím palečky při posledních dodělávkách.
Článek se načítá
Profilova fotka
A vám všem co se vdáváte zítra přeji krásné počasí a nech se všechno vydaří minimálně dle představ.
Profilova fotka
Spetro, tak to je super! Tak to má být! Já pevně věřím, že u mě tohle období klidu nastane, ale vím přesně kdy - v pátek večer, až budu vědět, že už je komplet vše zařízený, i cukroví v krabičkách, a kdy si se svědkyní otevřeme tu lahev vínka, a budeme jen tak klábosit. Na to se fakt těším. To už si to pak budu i užívat, se vším všudy. A na svatební cestu přeji pěkný počásko! ;-) A nejen na tu cestu, že... ;-)
Profilova fotka
A je to tady.. práce hafo.. klasika. Tak se mějte!
Holky vůbec si nemusíte čerpat tolik dovolený, něco pro vás mám, je to přímo paragraf ;-) 5. Svatba Pracovní volno se poskytne na 2 dny na vlastní svatbu, z toho 1 den k účasti na svatebním obřadu; náhrada mzdy nebo platu přísluší však pouze za 1 den. Pracovní volno s náhradou mzdy nebo platu se poskytne rodiči na 1 den k účasti na svatbě dítěte a ve stejném rozsahu se poskytne pracovní volno bez náhrady mzdy nebo platu dítěti při svatbě rodiče. Náhrada mzdy nebo platu podle tohoto bodu přísluší rovněž zaměstnancům uvedeným v § 317 zákoníku práce. tzn.že když máme svatbu v sobotu, tak mi volno platí na pátek a sobotu, ale jelikož v sobotu málo kdo dělá, tak mám volno pouze v pátek kdo by měl svatbu v pátek, tak mu volno platí na čtvrtek,pátek, ale to jste asi všichni pochopili :-D
Profilova fotka
ahojky. nějak vás fakticky nestíhám dočítat.V práci je toho hodně, doma ještě víc, zařizování, uklízení, no prostě fůra práce..Ale to určitě znáte sami..Snad budu mít čas dneska na noční a aspoň si vás dočtu.Doufám, že bude klid. Zítra jdeme kámošece na svatbu, má to ve stejným kostele, tak to aspoň okoukáme..měj¨te se..Všem zítřejším nevěstám přeju hodně štěstí a krásné počasí.Papa lenka.
Profilova fotka
Majilko, jojo, to já vím... ale chci být už od středy doma, víš? V ten pátek mám vlastně ŘD ze zákona, jelikož mám dovolenou v sobotu, a čtvrtek bych si musela jak kdyby platit zdravotní a sociální a nedostala bych mzdu, tak si veru ŘD z toho co mi náleží, a středa to je jasný. Holky, tady je krásně, kdyby to chtělo vydržet!!!!!
Profilova fotka
Za chvilku má svatbu kryserka, v 13.hod, a matonka je už na obřadě, a možná už za chvilku řekne "ANO"... :-) Leni, to je jasný... já taky doma nestíhám, jen v práci. A to jen někdy... Tak ať se svatba zítra líbí, měj se fajn! ;-)
Profilova fotka
Kačenko: poslední týden v dubnu je vždycky nááááádherně, tak žádný obavy (nebo jen trošku, ať to nezakřikneme ;-) ) Loni nám ve stejný den měnili okna a bylo krásně, tak musíme věřit. Aspoň dopoledne, ať to zvládneme suchou nohou a jak už budeme tančit, ať si prší jak chce (doufám, že to nemáte nikdo venku i s hostinou :-. x-) ) Včera jsme byli malému na zkoušce obleku, stál hezky jak přibitý, bude mu to moc slušet, se na něho těším. Jen aby se nám vyhajal do růžova :-D , jinak to bude peklo.
Profilova fotka
Andrejko, tak to je super, že to malýmu sekne... ;-) No jo, s tím vyspáním, to je sázka do loterie, co? Ale snad bude v pohodě! A s tím počasím, taky pevně věřím že bude hezky, vždycky koncem dubna bylo, tak snad to vyjde i letos... :-) Myslím že nikdo hostinu v dubnu venku nemá, to by byl trošku risk a asi pěkný nachlazení...
Ahojky, tak bulím jak želva...paní mi otřela obličej, nanesla masku a zapla ten přístroj, pak to svědělo, hlavně čelo a krk. Pak se přístroj vypnul a paní mi to setřela a kouká na mě a prej máte to pěkně prokrvený...jooo až moc, obličej rudej a ona začala stresovat, letěla k dr na kožní a prej teda to je reakce, prý ale z gelu a laseru to být nemůže, šla vypsat papíry a já zaplatila a jestli se můžu přemáznout makeupem, prej jasně, koukla jsem do zrcadla a málem mě šlak trefil, rudá, samej pupen jak kopřivka a začalo to strašně svědit a pálit, normálně jsem se tou bolestí málem rozbrečela a ta se málem vyvrátila...pak skoro jakoby krvavý fleky.Tak letěla pro pantenol ale nešlo to nastříkat, tak jakejsi kyslík ve spreji. Tím se to trochu sklidnilo. Nakonec mi i peníze vrátily a prej že mám zavolat v po, jak to dopadlo. Pak mi volaly, že prej z těch ubrousků to muselo být, protože jinak na to není reakce žádná, léčí to třeba i lupénku atd...no holt když na otření obličeje používají ubrousky dětské, tak se nedivím. Je fakt že ledacos nesnesu, jak jsem psala, mám tu hubu dost nóbl ale tohle. teď mě to pálí, jsou z toho v šoku, nikdy se nikomu nic takovýho nestalo a ani já jsem se nic podobnýho na netu nedočetla, proto jsem do toho šla. Je fakt, že na krk, kde jsem nic neměla a i tam to svítilo, nebyla reakce žádná. Tak že teď mi nikdo nemůže říct, jak budu třeba zítra ráno vypadat.Holky mě trefí, letěla jsem k chlapovy do práce a brečela mu tam jak malá holka....snad to bude dobrý, teď to furt pálí ale jen jako když má člověk hodně vysušenou pleť....jinak je fakt, že kvalita pleti se dost zlepšila...
Profilova fotka
ahojte holky.zdravím všechny. Ty vdané i ty, co to čeká zítra nebo až příští týden.Já patřím k těm, co ¨to mají příští týden..Konečně a¨se mě podařilo vás všechny poctivě dočíst asi 8 stránek zpětně.Pěkně do detailu.Koukám, že ten předsvatební stres je opravdu všude.U nás pracují nervy na plné obrátky.Jsem protivná, často mě někdo vyvede z míry.No prostě bych si dala někdy pár facek.¨Moje máma pořád něco vymýšlí.Každý den je jiná varianta.Její přítel na svatbu nechce jít.Tak uvidíme, co bude příští sobotu.Jaká verze z toho nakonec bude..Někdy mě to fakticky štve. Včera jsem měla zkoušku šatůTa paní dost spěchala.Měla ještě další zkoušky šatů, tak mě přišlo,jak kdyby mě odbyla..Na můj termín ma dalších 12 svatbe, takže docela mazec.Je to salón v malé vesnici..Natož kdyby to bylo ve městě.Ještě jsme domluvily závěrečné menu a výzdobu v sále. Byla jsem překvapená..Také proběhlo poslední sezení s farářem..Vše nám namaloval, jak to tam bude probíhat a také jsme mu musely říct slib naostro..Tak to byl mazec.Nečekala jsem to, že ho po nás bude chtít..Ale zvládli jsme to.. Zasedací pořádek mě opravdu fascije..Poslouchaly jsme ten pořad o společenském chování co uvádí Špaček..Mě to nevadí, že vedle mě budou sedět Radkovi rodiče.Spíš jim to přišlo divný.Pak jsem si říkala,ať si sednou kam chtějí a nebudu to řešit.. ;-) Zeuwicko: to mě mrzí, že to tak u tebe dopadlo s tím obličejem.Snad ti to brzy oplaskne.Vzala sis nějaké antihistaminikum?Aby ti to oplasklo.. Lenajsek: to mě mrzí, že to máš s takhle s Radkem.Oni to ti kluci opravdu prožívají jinak.Radek se podílel na zařizování, tak jsem byla ráda.. Myslela jsem dneska na kryserku a matonku.Doufám, že se jim to obou vydařilo..Počasí také clkem šlo..I když na duben by mohlo být už hezčí počasí..Minulý týden bylo krásně..Uvidíme,jak se počasí vydaří.Větru ani dešti asi neporučíme..Hlavně aby nebyla nějaká průtrž mračen..Necháme se překvapit.Máte objednaný kabátek?Já mám šál a kabátek si kdyžtak můžu také půjčit,ale za 450 kč,tak uvidíme,jak bude.. :-) Takže ivulko, miri,pavlíno, jaro a peth-zítra držím pěsti, užijte si svůj svatební den.Ať vše klapne podle vašich představ.A pokud se něco nevydaří,tak to tak prostě mělo být.. S tím kolektivem je to těžký.Dneska mě jedna kolegyně řekla, jestli to stou dovolenou nepřeháním.Ona prý, když se vdávala, tak měla 2 dny před a v pondělí už šla do práce.No fakticky síla.. :-) S těma dětma to zařizování musí být komplikované,ale snad se vše podaří.. Mám dotaz?Kdy budete dávat dárky rodičům-jako poděkování a co dáváte?mějte se krásně,ahojky Lenka. :-)
Ahojky:)tak koukám, že tu dnes nikdo není:(to je škoda, vždy si pěkně počtu.... lestep-papula splaskla, volaly mi, ať si na to dávám led, mám ji krásně jemňoučkou ale už se mi začínaj dělat beďaři:(((snad to bude dobrý, mám sem tam i flek....předchvílí mi psala kámoška, promiň ale na tvoji svatbu nepřijdu...moc mě to mrzí, ale už se stresovat nebudu, holt ať dojde kdo chce s námi náš den strávit a zbytek ať si trhne nohou:))))jé s těma dárkama teda taky nevím:(mamka mi vzala vítr z plachet:)objednala dorty pro obě mámy, sobě né, tak jsem jí ju potajnu přiobjednala:)))jinak jsem to chtěla řešit nějakou drobnůstkou...bohužel jsem nevymyslela jakou, objednala to už před 2měsíci, tak jsem ani neměla čas nad tím popřemýšlet....tak já jdu zas šňupat po netu, malej spí, chlap na zapíjení svobody, segra taky už chrní(jde na dvanáctku-zd.sestra)mamka taky do práce, tak budem doma zas celej den samy:(ještě k té dovče, jako bych slyšela segru, první víkend v březnu měla volno, od té doby žádnej víkend volnej, proč? No přece budeš mít volnej víkend koncem dubna-vdává se ti přece segra né? jo a nemohla by jsi na noční v neděli? asi se ti chtít nebude co? No tak mi to za teba budem muset odsloužit....masakr, jako by oni volno nikdy neměli, měla jsem sto chutí na ně vlítnout....děs, nevděčná práce:(((
jo a ještě holky které se vdávají zítra-držím moc pěstičky ať se vše vydaří podle vašich přání:)moc na vás na všechny myslím :-)
Profilova fotka
Ahojky !!! zeuwicka: aspoň,že to takhle dopadlo.já na kosmetiku nejdu,a nalíčím se sama doma. lenajsek: já jsem na tom stejně s tím zařizováním,můj chlap se furt vymlouvá na práci (dělá ranní a noční 12),ale má mezi tím 2 dny volna. :-S Včera nás naštval ženichovo táta: měli jsme k nim jít na zahradu po hostině,než se půjde do hospody (převléknout se a posedět venku). Že máma nebude přeci ještě vařit a dělat chlebíčky,zase si vymýšlel,prostě tam ty lidi nechce,to je vidět! Takže musíme jít k nám domů,kde bude spát malý,bude tu bláznivej pes,který každého oskáče a udělá modřiny a budeme tu s 20 lidmi sedět,nevím kde.máme byt 2+1 předělaný na 3+1 (kuchyně je na chodbě). Já budu ve svatebních šatech vařit kafe a lítat z kuchyně obsluhovat hosty. ]-( ]-( ]-( No,ale už mi je všechno jedno.Říkám si,že to nějak dopadne.Hostinu protáhneme a pak se k nám půjdeme jen převléknout se svědky a lidmi,kteří nemají kam jít než se otevře hospoda.Ostatní pošleme domů,aby se také převlékli a dojedou za námi.U nás může být max.11 lidí. Tak se na chvíli rozdělíme a sejdeme v hospodě.Anebo domluvím hospodu,jestli by nemohli otevřít dřív. Nějak to dopadne. :-| Včera jsem byla na rozlučce se svobodou.Jen já a dvě kámošky.Další dvě nedorazily.Nevadí.Podrbaly jsme o dětech,o práci a tak.Daly si smažáka a pivo.Bylo to hezké.O půlnoci jsem byla doma. A ráno 6,30 Niky "mamííííííííííííííííííííí".Ale dobrý. ;-) Zapomněla jsem popřát všem,co měli svatbu: hodně štěstíčka. :-)
Profilova fotka
Ještě dotaz: Kdy má proběhnout 1.tanec??? Po rozkrájení dortu a rozbalení darů??? Vůbec netuším. Přemýšlím už nad detaily.Hrůza,jak se to blíží....
Profilova fotka
Tak dneska to počasí u nás na Moravě nic moc a ráno říkali v rádiu, že do středy má být líp a pak zase nic moc, tak Kačenko nevím nevím, jestli jsem včera nebyla přílišný optimista ;-) Musíme doufat, že jim ta předpověď zase nevýjde. Snad aspoň nikomu dnes neprší.
Ahojky:)tak ženich neutrpět žádnou újmu, tak se můžem v klidu těšit dál(raději jsem se na nic neptala:))))fotograf nedorazil ani včera, ani dnes, mě klepne, snad nebude žádný problém, no ani s tím nepočítám, jeho žena dělá s mojí mamkou a asi by měl pěknej průšvih:))))) petula.cerna-teda tak to je něco, to vám nemohl říct dřív a narovinu? Takový lidi mě fakt fascinují, ale pár se jich okolo nás už taky vyskytlo, ani nedokážou asi pochopit, jak to dokáží člověku pěkně zavařit a znepříjemnit:(jů tak s tím tancem mě to taky zajímá, no nebude to spíš hned ten první tanec, myslím jak začne pak hrát hudba? Oběd, nějaký třeba kafčo, přáníčka nebo prostě nějaký program a pak jak by už měli začít hrát, tak jako první jdou novomanželé? Chtěla jsem to udělat takto, tak snad dobře:) andrea1981-jej nestraš, na dnes taky hlásily déšť a u nás dokonce občas vykouklo sluníčko a sprchlo až někdy v 17.h odpoledne...koukala jsem na netu a počasí ve zprávách a prý má být od středy pěkně, no ale stejně to neovlivníme, aspoň aby bylo pěkně na focení..... jinak teda konečně zdobím ty perníčky, tak pak musím vše nafotit a dát konečně do alba:)nebo budu s takovou dávat už jen svatební:)))tak se zatím opatrujte, pádím robit, ale teda se mi už vůbec nechce:(....
Profilova fotka
zeuwicka: myslím,že to tak je s tím tancem,po kafíčku s dortem já s ženichem,pak s rodiči,a volná zábava andrea: tady na severu pršelo celý den (později už jen mrholilo) ale 26.4. bude sluníčko a kolem 19 srupňů,dle předpovědi Zítra také zdobím veškeré pečivo,napekli jsme 8 druhů,spíš vánočního S tou zahradou už jsem se smířila a teď lituju,že na hostině nezůstaneme déle,ale takhle jsme si to vymysleli. No nějak to dopadne,nebudu se tím stresovat.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?