Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Petulo, asi to bude lepší zajít osobně, ale vůbec nevímkdy mám prostě každej den jinak směny, a nevím jestli na to není nějaká lhůta... budeme po svatbě týden pryč, tak snad to stačí začít vyřizovat až pak. A holky, budete řešit i platební kartu, nebo si necháte tu kterou máte, se svým "starým" podpisem, a budete se při placení podepisovat tím původním příjmením, jen si změníte jméno na účtě?
Profilova fotka
leni:kartu si zatím nechám starou,v bance budou chtít až novou občanku,pak si teprve zažádám o novou,a podepisovat se budu starým příjmením.Dostaneme k ustřihnuté občance takový papír a tam budou obě jména,tak by to mělo být v pohodě.Už jsme se 2x stěhovali,a taky to šlo,na starou i novou adresu.Než se vyřídí občanka nová.
Ahojky,zdravím svobodné i vdané,nakonec se vyčasilo a vše se pohádkově povedlo,koukněte na fotky....... :-D :-D :-D Nádherný den,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,až na tu ranní sprchu,to jsem oplakala,ale manžel sliboval hezky a pak i bylo..............ted už mu věřím ;-)
Profilova fotka
holky teda mě vůbec nenapadlo změnit kartu, ještě že vás mám :-N
Profilova fotka
kozlikmazlik: už jsme koukali,náááááááááááááááádhera. Už to máš za sebou. Užili jste si to. Taky se těším. Mrňous se vzbudil,tak letím........... :-)
Profilova fotka
Kozlikmazlik ahojky, ještš jednou veliká gratulace! To je fajn, že se Vám pak vyčasilo... ;-) Super! Petuli, takže až na novou občanku si necháš vydat novou kartu, jo? To je zase 300 za novou kartu, děs. A to mám od listopadu novou... Asi tam zajdu a zeptám se jestli bych si mohla nechat tu starou, jen změnit název účtu a dát jim novou občanku... snad to půjde. Kettinko, nemáš zač, já tak přemýlším kde to všude změnit.. a to nemluvím o všech doktorech... :-S
Profilova fotka
už mě to zase odhlásilo a můj příspěvek se neukázal !!! ]-( ]-( Tak znovu: Majilko: závoj budu mít samozřejmě vzadu, ani ve snu by mě nenapadlo si jej dát přes obličej. To by si mě nikdo neužil a vyhodila bych zbytečně 400 za líčení... Dneska se to už nenosí, ale myslím, že možná ještě v kostele to někdo doržuje. Na fotkách jsem to snad v životě neviděla. Možná tak v nějakým americkým filmu.... :-) Babičky ani maminky do toho nemají co mluvit, je to tvoje svatba, tak se musíš zařídit sama. Naše babičky už málem umírají z toho, že nemáme svatbu v kostele a že spolu bydlíme ještě dávno před svatbou... Holt stará škola. Matonko: držím pěstičky, ať se Vám den vydaří na jedničku a jste spokojení a šťastní Lenajsek: Do hospůdky volám nebo píšu mejlíky. Je to mnohem pohodlnější, než kdybych tam musela jezdit. Je to dost z ruky. Mám vždycky takovu stupidní otázky, který se většinou týkají výzdoby (velikost stolů, kolik je na stole skleniček apod...) Platební kartu si taky musíš vyměnit. Ve Spořce ji vymění do týdne. Kartičku zdravotní pojišťovny možná dokonce na počkání.
Profilova fotka
Vůbec mě nenapadlo, že za tu novou kartu budu platit. To snad né... KozlíkmazlíK: fakt moc pěkné fotečky, svatba byla nádherná, gratuluji. Mám na sebe napsaný úplně všechno, včetně elektrárny, kabelovky, bytu.... o doktorech a běžných věcích jako občanka ani nemluvě...
Profilova fotka
Tak to přepisování jmen je teda mazec.U nás v Plzni se u doktora platí,sotva otevřete dveře.Tak to abych začala šetřit :-(
Profilova fotka
Páji, tak na skleničkách jsme se domlouvali už s pí provozní na první schůzce, a zítra jdu na druhou, a pak ještě se asi uvidíme v pátek před hostinou, takže celkem jen třikrát... je fakt, že Vy to máte na schůzky celkem z ruky, až do Žebětína... A s tím poplatkem za novou platební kartu, já mám Raiffeisen bank, a tam se nová karta platí, už jsem se jich na to ptala... tak to zkusím s nima nějak domluvit, uvidíme. A ještě pevnou linku přehlásit na nový jméno, tam po mě určitě taky budou chtít něco zaplatit.. no začnu to zjišťovat, ještě je čas... Holky, co se vdávají teď v sobotu.. moooc držím palečky, ať vše klapne jak má! Držte se! Kryserko, hlavně Tobě držím palečky!! ;-)
Profilova fotka
Majilko, zrovna jsem koukla do svatebního alba a v albu nevěsty "skipe" má závoj přes obličej a oddělává jí ho až manžel při prvním polibku.
Profilova fotka
Ahojte holky ;-) dneska jsem tu pozdě, měli jsme dneska hromadu zařizování,a le už mám i punčocháče, nakonec klasické, dělané pro větší bříško, tak snad budou ok, samodržící vůbec neměli na moji výšku :-( Kytička je objednaná, paní mi vytelefonovala bílé růže, takže nakonec budou, jinak bych asi volila kaly. Cenu mi odhadla na 600, no není to paráda? takže bychom se do tisícovky měli vejít za všechny kytky, snad budou vypadat hezky, ale už jsme v tak časovém presu, že to prostě nějaká kytka být musela, ikdybych měla jít ven natrhat pampelišky :-D šatičky mi nakonec musí zmenšit ještě o další kousek a prodloužit, naštěstí to půjde v pohodě. A zítra odpoledne pro ně jedeme, je to ve vesnici, co máme objednaný i dort, tak to spojíme a pak ho zrovna odvezeme do restauračky. Na to "papírování" a zařizování se MOOOOOC těším :-( Místo, abych ležela, budu lítat po úřadech GRRRR ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Kryserko, tak to je super že to takhle máte zařízený, kytička za 600, to je pohoda! A určitě se do tisícovky vlezete. ;-) Na ty Tvoje šatky jsu zvědavá, pak se nezapomeň vyfotit, juu? ;-) A dort taky pohodička. No vidíš, všechno se zvládne! A s těma úřadama, no jo, je to děs.. ale zase .. jednou za život to člověk nějak překousne, no néé? :-D
Profilova fotka
nesnáším papírování :-D Jenom pořád nevím, jak schovám šatky před ženichem, aby je neviděl, dneska byl děsně zvědavej, co si to od švadleny nesu v tašce, naštěstí to byly jen botky, co jsem si nesla na zkoušku :-) Zálohu za kytku chtěla jen 200, jsem si nejdřív myslela, že jsem špatně slyšela, jsem myslela, že tak pětikilo bude chtít určo. No nic, jdu si lehnout, ať zase neskončím v porodce :-( Přijela jsem totálně utahaná, takže vůbec netuším, jak to v pátek všechno zvládnu, bude to náročný i bez té pařby.........
Profilova fotka
Ahoj Slečny! Tak jsem mezi vás zase po sto letech zavítala a už vdaná. Držím vám všem pěsti, ať to dobře dopadne! ;-) Já jsem moc spokojená, vše se povedlo jak mělo, ale hrozně rychle to bylo pryč :-(
Tak už jsem konečně tu, na závoj přes obličej kašlu. Nejdříve jsem nevěděla zda se to nosí či ne (pač jinou svatbu za sebou ještě nemám) a u sl. tedy už paní ,,skipe,, se mi to moc nelíbilo :-| no co, nebudu a nechci se skrývat :-) Jinak jsem četla nějaké zvyky, že kytky na svatbu by měl zařizovat a vybírat sám ženich. Ten můj se toho s nadšením ujal a to jsem mu to pouze přečetla :-) Dnes je byl KONEČNĚ objednat a přišel úplně nadšenej! Tak jsem zvědavá co vybral, každopádně mi jen trochu vylíčil, že tohle a tamhle a 3druhy kytek v ní budu mít. No prej si tam připadal jak zahradník, který všemu rozumí a přesně chce to co chce. No chudinky prodavačky z něj museli mít asi trošku vítr a možná i respekt :-D Ale podle tý trošky co jsem z něj dostala pochybovat o jeho výběru určitě nebudu :-) je to prostě moje zlato :-)
Profilova fotka
Dobry vecer :-) Tak uz mam skoro dovolenou, nakonec jsem si vzala i ctvrtek :-) "Slecny", vsechny co se vdavate v patek, tak drzim palecky, at vse vyjde podle predstav a preju hodne moc stesticka a samozrejme i tem co se vdavaji jako ja v sobotu ;-) medy, moc krasne fotky ... gratuluji majilko, tak to je fajn, ze zenich vybral dobre :-) My byli teda vybirat spolu, bylo toho kapku vic ... :-) k tem bank, kartam ... me tak napada, ze po me snad ani obcanku nikdy nechteli, snad jen kdybych sla rusit ucet, jinak staci podpisovy vzor :-o Ale tri stovky za novou kartu - fiha :-o To snad plati pri ztrate a ne pri prejmenovani ... ???
Ahojky:)teda s tím účtem mě to nějak vypadlo:)ještě že tu jste:))))teda už teď je mi z toho zle:(((s dítkem to teda bude fakt sranda, obzvlášť když je to neposeda, no já jsem zvyklá ale ty paní na úřadech, ty zešedivý:))))ještě že mám s malým stejnou pojišťovnu, tak nám nahlásím oba....včera jsem se domluvila s cukrářkou, tak to vyzvednem ve čtvrtek odpo-no ona právě ty nápisy(poděkování rodičům) neví:(dělá to příležitostně a protože ji pečení baví, tak ještě mám čas do úterka, pak už se do toho pustí, snad to někde seženu....včera jsem teda volala do hospůdky a paní mi vlastně odsouhlasila vše co jsem řekla, asi kdybych si vymyslela cokoliv, kývne na to:(jen ji pořád zajímalo, kolik nás bude, což jsem jí řekla, že stále nevím, dědeček ženicha měl opět záchvat:(z nemocnice už ho nepustí:(..... tak nevíme, kdo vše tedy přijede, chtějí být s ním....jinak jdu tedy dnes opět na zkoušku líčení a prvně na zkoušku účesu, tak snad to dobře dopadne:)počítám, že u kadeřnice se pěkně zaseknu, bude mi dělat melír, zastřihnout konečky a účes.... kryserka-držím moc pěstičky, zároveň tě i obdivuju, měla bych i tak nervy nadranc....nevím jestli se sem ještě dnes dostanu, tak přeji moc, moc štěstíčka a ať se vám to vydaří!!!!A všem ostatním co se vdáváte taky!!!!! majilko-kéž by ten můj aspoň ty kytky zařídil :-D p_avlina-kdyby jsi tu už nebyla-hodně štěstíčka a sluníčka do nového života:) tak se zatím všechny opatrujte :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji pěkný čtvrteční den, a všem které čeká tento týden svatba, přeji jen a jen pohodu a sluníčko! A žádný stresy! Užívejte si posledních dnů svobody v klídečku! Jdu Vás přečíst, a zkopíruju postupku, pro oživení paměti... :-)
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno - 11.30 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr - zámek v Nebílovech - 13.00 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - tomina - Kostelec nad Černými Lesy 26/4 - majilko - radnice Česká Lípa - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Tak dneska se vdává bii, tak přeji jen to NEJ a ať vše klapne jak má a je to nejkrásnější den! A zítra kryserka s matonkou, tak holky - držte se, a hodně štěstí! ;-) 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky hezké čtvrteční ráno :-) teda to to letí, tak dneska už bii taky se přidávám, ať všechno vyjde podle představ kryserka/matonka: holky už to máte za pár, budu na vás myslet!!Držte se ;-)
Profilova fotka
Kryserko, Martonko, budu na Vás myslet, ať se vše podaří podle Vašich představ :-) :-) OD dnešního odpoledne do pondělí budeme s mamkou od rána do večera péct cukroví a můj miláček si bude užívat pánskou jízdu. V pondělí si dopoledne odskočím na poslední zkoušku šatů a večer na kosmetiku. Máte některá zkušenosti s tím parafínovým zábalem na ruce?
Profilova fotka
Majilko, tak to je super že to takhle zařídil a ještě se u toho usmíval a bavilo ho to, to ten můj se na vše tváří jako kdybych ho nutila, a bohužel, když po něm něco chci aby zařídil, tak to ještě neudělá pořádně, takže se to pak musí ještě znova upřesnit, podruhé... včera jsem se dozvěděla, že mu vše organizuju, a jestli to tak prý bude po svatbě na denním pořádku... ]-( :-( Tak jsem se šla vybulet do koupelny, už to začíná, ty nervy před... pořád byl klid, a teď je to tady... :-( Kdybch to neorganizovala já, tak by nic z té přípravy nebylo.. někdy mám pocit, že Radek cítí že i do svatby ho asi nutím, nebo nevím... já bych si tak přála, aby byl z něčeho aspoň trošku nadšený, ale on prostě není, nebo to nedává najevo... to je tak ubíjející... :-( Tak pevně věřím, že aspoň ten svatební den si užije! Zeuwicko, já byla minule na barvě+melír+stříhání+foukání+zkouška účesu asi 2,5 hodiny. Docela dlouho, ale mám to za sebou, a pak už v den D bude jen česání... Stojí to zato, jsu spokojená, domluvily jsme se s kadeřnicí perfektně. S tím dědečkem mě to mrzí... :-( Moje babička s dědou přijedou už v pondělí, budou bydlet u taťky doma, ve Vyškově, je lepší že přijedou dřív, aspoň se aklimatizují a zvykou si.. ve svýh 81 letech už se na ně musí pomalu a každá změna je zátěž... ale věřím že to zvládnou a že si svatbu užijí! Jsu jejich první vnouče, kterýmu půjdou na svatbu... :-) Jinak mám hotový zasedací pořádek, nakonec jsme se s Radkem domluvili, že mezi naše rodiče posadíme sourozence, mou ségru mezi mýho taťku a máti, a Radkovýho bráchu mezi Radkovu mamku a taťku. Důvod je ten, že se můj taťka s máti nebaví, a než se dívat na to jak vedle sebe sedí a nemluví spolu a tváří se u toho že tam sedí z donucení, vyřešili jsme to sourozencema... myslím že je to takhle lepší a bude klid... doufám. Dneska jdu za pan íprovozní do restaurace upřesnit počet hostů, jedno dietní jídlo nahlásit, a ještě si upřesnit ten zasedací pořádek a domluvit kdy přivézt dekorace, cukroví, dort, meruňkovici a tak... Jinak jsem tu výzdobu stavební tabule ne nafotila, nemám digi foťák, ale podrobně popsala, jak bych si to představovala, co kam dát... ukazovala jsem to včera Radkovi, a říkal, že je to srozumitelný. Tak snad to pochopí... Páááji, kam budeš dávat to srolované meníčko? Napravo vedle talíře, a nebo na založený talíř nahoru? Já asi napravo vedle talíře, a na něm budu mít jmenovku přivázanou.
Profilova fotka
Pááji, tak ať jde cukroví od ruky! A v pondělí byste ho už chtěly mít hotový, a pak ještě rozdat před svatbou? S těma parafínovýma zábalama bohužel zkušnost nemám... Na poslední kosmetiku jdu v pátek, a šatky si vyzkouším v sobotu, doma u svědků, když je budeme od taťky převážet na chvilku k nim, aby je babička a děda neviděli... :-)
Profilova fotka
Medy a díky za přání, moc pěkný fotečky máte. ;-)
Profilova fotka
Leni, ten zasedací pořádek jste vyřešili naprosto perfektně. MOc přeji, aby to klaplo. Ty rozepře mě mrzí i za tebe, jsi určitě citlivá dušička jako já. Po svatbě se to spraví, neboj. Na každýho je toho moc. krizi ohledně svatby jsme měli tak před měsícem a ted je to všechno v pohodě. Moc se teď kvůli práci nevidíme ( i kvůli zařizování svatby), tak si pak ten společný čas užíváme. Kdybych všechno neorganizovala, tak svatba ani nebude. A to u nás Jirka tlačil, abych si ho vzala... S tím meníčkem pořád nevím. Do prava ho dát nemůžu, protože tam bude rohlík, v levo to vypadá blbě, nad "talířem" je to přeplácaný, protože je tam už jmenovka a čokoládka... Asi to dám nakonec na místo pro hluboký talíř (ten tam nebude, protože máme předkrm). Takže asi vyřešeno.
Profilova fotka
Kettinko... díky! ;-) Víš za co...
Profilova fotka
Pááji, no jo... u nás je to ještě tak, že jsem o ruku Radka žádala já.... tak jestli to nebere i takhle... ale tohle je prostě jeho druhá svatba, a možná když se o svatbě bavíme už půl roku, přestává ho to bavit... ještě že to je "za pár", a pak si budeme užívat svatební cestu.. :-) A ten rohlík mít my vlastně nebudeme, nemáme ten předkrm... ale když vy máte ten předkrm, tak to dej doprostřed mezi příbory, a bude. Třeba nějak našikmo, to může být pěkný.
Profilova fotka
Leni není za co já taky dík ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?