Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Holky děláte někdo čokoládky pro svatebčany?Já pořád nevím :-N
Profilova fotka
spetra: to je divný, většinoou nechávají státnice dělat tak po jednom nebo dvou předmětech, ale asi záleží na tom, co děláš za školu? My pak pár týdnů týdnů před státnicema zjistili, že tam máme i věco, který jsme vůbec nestudovali, tak to pak byl docela nářez. Já se taky hodně učit průběžně, ale při směnách to nešlo. Ještěže mám docela pamatováka a dost věcí mi stačilo jen si oživit, to, co jsem se musela učit znova nebo úplně od začátku, mi dalo pěkně zabrat
Profilova fotka
lenjasek: my je právě taky dělat nechceme, tak sjem si říkala, aby to nebyl nějaký trapas. kettinka: my ne, je to hezký, ale neděláme
Profilova fotka
my věnečky na okýnkách mít budeme. U nás je to všechno v jeden den včetně obhajoby bakalářky... :-( Taky nevím jak to budu dělat, jen vím že tu školu už musím konečně dodělat.....
Profilova fotka
Kettinko, já je objednala, z toho svatbadekoru, poslali mi návrh, a myslím že to bude fajn. Dám to každýmu na stůl, jako pozornost. Místo dárečků...
Profilova fotka
spetra: týjo, tak to je hustý, co to studuješ?
Profilova fotka
spetra: my tu obhajobu taky dělali společně se státnicema, ale můžu Ti říct, že je to dobře, nejdřív jsme tu naši prácu museli odprezentovat a pak se nás ptali,a le v posudku Ti přijdou i otázky k práci, takže se na to můžeš připravit. je fakt, že se mě pak ptali i na něco jiného, ale docela v pohodě, trochu jsem se u té obhajoby zklidnila a ty ústní se pak daly zvládnout lépe. Takže obhajoby se fakt neboj ;-)
Profilova fotka
ekonomku, popravdě já to už dobře znám - opakuji tu školu znova protože mě od státnic vyhodili :-(
Profilova fotka
Já měla tu představu, že udělám perníky a na ně napíšu jména, ale to fakt už nezvládám... náhradní variantu vymyšlenou nemám...
Profilova fotka
Spetro, nápad je to hezkej, ale dá to hodně práce... :-S
Profilova fotka
no já měla nápadů, ale nějak nemám ten čas... :-(
Profilova fotka
Kettinko, to asi nikdo... zabírá tp víc času, než si člověk myslel.
Článek se načítá
Profilova fotka
spetra: tak aspoň už víš, jak na to a víš, co Tě čeká a na co se připravovat a za tři měsíce Ti budeme gratulovat ;-) Kolikátého ty státnice máš? Já budu mít "postátnicové výročí" 15.6., ale dost možná ho oslavím v porodnici :-D jé, prníčky, to jsem ještě neviděla, je to hezký nápad ;-)
Profilova fotka
ještě nevím, ale bude to bud poslední týden v květnu nebo první v červnu
Profilova fotka
ahojky. Kryserko: diky za podporu..Jo urcite tu kombinaci vyzkousim a uvidime vysledek.. kontrola u dr. dopadla dobre..jednalo se o chemic.tehotenstvi, ktere nezanechalo zmeny na deloze, takze se muzeme do snazilkovani pustit uz co nejdriv..tak se tesim...jeste me napsal kys.listovou..tak ji budu bastit..od vikendu jdu do prace..tak jsem zvedava, jake to tam bude, co bude zase za slozeni pacientu a jaky kecy budou mit holky..snad to bude v pohode..zacinala jsem 6. tyden, takze uplne na zacatku,ale boli to i tak..to me mrzi, ze jsi mela na zacatku takove problemy, snad uz to ted bude v pohode..Co jsi delala za vysokou? Ja mam bc.osetrovatelstvi..takze na statnice a vse kolem si jeste moc dobre vzpomenu..jsem rada, ze to mam za sebou.. spetro: ty perniky, to je super napad,ale casove dost narocny,ale i financne... dneska jsem byla s radkem v salonu..vybraly jsme nadhernou kosili a kravatu..mam z ni moc velkou radost.. :-) :-) jeste jsem se koukala na nejakou bizuterii a korunku..ma tam moc pekny veci...az budu mit zkouzku¨satu, tak to vse vybereme.. lenajsek: tak co skoro¨manzel? je mu lip?pisni..
Profilova fotka
Leni blahopřeji k oblečení pro skoro manžela.... ten čas letí... ;-) Perníky nejsou finančně náročné, když si je děláš sama. Bych řekla, že se to vyrovná papíru a barvě do tiskárny.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, pěkný čtvrtek přeji, zítra je pátek a pak víííkend! Zítra mám půl dne dovolené, a jedeme s máti domlouvat cukroví, a koláčky, tak se těším, až tohle budu mít taky z krku. Včera jsem si od taťky překopírovala fotky co fotil u nás, prstýnky, košilku, a ještě pár věcí, tak je dám do alba... A dneska odpoledne se těším na vyzvednutí těch dekorací, hlavně jsu zvědavá na ty čokoládky... :-) Včera jsem si měla jet vyzvednout šatky, ale byla jsem u Radka v nemocnici, tak je pojedeme vyzvednout až příští týden. Nevadí... Hlavně že jsou hotový. Dneska se budu dál pokoušet shánět tiskárnu, tak držte palce, ať jsu konečně úspěšná. Jinak Radkovi je už líp, včera dokonce už měl na večeři tlačenku, pochutnal si, tak už s polykáním nemá takové potíže. Dneska se na vizitě zeptá, na jak dlouho to tam s ním vidí, a jak dlouho mu ještě budou píchat to toho hnisu... jsem myslela že jak to jednou odstranili, že už bude mít pokoj, ale včera mu to zase napíchli... Tak nevím. Lestep, gratuluju k oblečení ženicha, my stále nemáme kahoty, snad jak se vrátí z nemocnice, už se to vyřeší... Lestep, taky se mi nezdá že by byly perníky finančně náročný, jen časově, a taky to chce trochu zručnosti, já bych s tím zdobením perníků asi neuspěla... :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky! V sobotu jdu na zkoušku účesu tak dodám fotky...jsem zvědavá :-N Jinak u nás přípravy tak nějak stagnují, přemýšlím nad čokoládkama, že udělám sama, ..tak snad bude čas, jinak první v pořadí je obléknout ženicha, má zatím boty a kravatu..toť vše :-| no snad to doženeme, budeme muset ;-) Leni: tak ať je Radek brzy fit, ten můj Radek byl o víkendu 2 krát hrát hokej a je celej "fialovej" samá modřina, jsem mu říkala jestli mu někdo vyrazí zub nebo se mu něco stane před svatbou,tak dostane ještě odemmně :-D
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) včera jsem jela do Hradce, zkusila jsem tu svoji kadeřnici a když jsem jí říkala, že bych chtěla rozpuštěné vlasy, jen natočené, tak říkala, že mi to udělá, dva týdny před svatboou mám přijít na zkoušku, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Doufám, že dobře, jinak mě asi šlehne. Taky tam je vedle kosmetička, za dobrou cenu, tam mám přijít na zkoušku posledního března, tak snad budu spokojená. Nikdy mě nikdo nemaloval, tak sjem teda fakt zvědavá...... lenajsek: ATB se dávají většinou týden, někdy stačí i pět dní, ale otázkou je, jestli mu pak na konci nedají jen tabletky. Hlavně nic neuspěchat, aby to měl doléčený, aby se mu to hned zase nevrátilo.... týjo holky koukám, vy tady snad máte všechny radka, to je docela legrace :-)
Profilova fotka
Kryserko, no vidíš! Takže budeš jak namalovaná, tak budeš mít krásně natočené vlásky! Super! Určitě to dobře dopadne... Jinak si taky říkám, hlavně ať to doléčí, a pak ať má klid.. Fotky už jsou vložený... :-)
Profilova fotka
no, jen abych nevypadala jako kluk z plakátu :-D
Profilova fotka
leni: moooc hezký, strašně se mi líbí ty vaše prstýnky ;-) my je budeme mít hotové příští týden, tak snad budou OK :-)
Profilova fotka
Kryserko, snad ne... Jé, díky za pochvalu prstýnků, je sice poznat rozdíl mezi mým a Radkovým, že ten jeho je ocelový a můj z bílého zlata, ale myslím že jsou si podobný i tak, trošku...
Profilova fotka
Jinak držím palce, ať jsou prstýnky v pořádku... ;-)
Profilova fotka
A holky dobře, že jste to vy... dala jsem do alba ještě ten obrázek co budeme mít na oznámení... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, řešítě už některá jsmenovky na stůl? A děláte si je samy?
Zdravím,taky to už máte za pár? Jmenovky mám viz album... ;-)
Profilova fotka
Já mám jmenovky hotový ale nemám zatím nafoceno v albu..polepším se :-N
Profilova fotka
Jmenovky ještě hotový nemám, budu si je tisknout sama, na barevný tvrdý papír, ale ještě je v PC nemám hotový. Není čas...
Profilova fotka
leni: s tím časem to ti povím, to je fakt síla, koukala jsem ti do alba, máme prstýnky skoro stejný :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?