Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
holky sorry, už jsem úplně mimo.....končíma jdu domů :-D :-D :-D odkaz pajiskovi patří do úplně jiného fora.....ach jo
Profilova fotka
Miri, já si říkala, o kom to tady píšeš... :-D Já taky za chvilku valím. Košilka krásná! ;-) Hezkej víkend všem!
Profilova fotka
Ahoj holky :-) dneska jsem tu později, byla sjem dopoledne v Hradci, pak si zašla do čajovny, a tak...... Koupila jsem si teda od Vichy ten čistící gel, tak jsem zvědavá, podle vzorku dobrý, tak uvidíme, jak to bude, až ho budu používat déle. Jinak jsme Vaškovi koupili botry, takže on už je narozdíl ode mě oblečenej komplet. Volala jsem té švasdleně, pro tu látku se mám stavit v pondělí, tak doufám, že mi už žádný bus neujede :-) Taky jsem objevila další květinku, podle fotek vážou docela hezky a spočítala mi tu kytku na cca 1200, tak už jsem asi rozhodnutá. Do dvou tisíc by to mělo být i s kytkama pro maminky a s korzáží, tak už nehledám :-) Prý stačí, když se to stavím objednat na začátku dubna, tak snad to udělají hezky, abych pak nebyla zklamaná.... :-/
Profilova fotka
Kryserko, tak to je fajn že je ženich komplet, mýmu ženichovi chybí kalhoty, ale doufám, že je příští týden buď koupíme, a nebo necháme na míru ušít. A ty kytičky to je fajn... všude říkají těch 14 dní před. Tak asi to stihnou.. taky doufám že to uvážu nějak hezky. Snad jo.. musíme doufat. ;-) Krásnou neděli všem, já mám dneska uklízecí den, ale nechce se mi, tak jsem skončila zase na bereme se.... x-) :-D
Profilova fotka
Ahojky v neděli :-) Jak jde uklid, lenajsku? :-D Ja uklizela vcera a ted uz jen nejake dodelavky, takze mam padla :-D Jinak jsem ted z te svatby dost rozhozena :-( Shanime to cukrovi a porad nic ... vcera jsem sehnala pani, co pece pry vyborne a ma volno, ale vyslo by to na strasne penize a to bych musela opravdu asi zacit krast ]-( Tak nevim ... :-( Jsem z toho pekne otravena a cukrovi bych nejradsi zrusila :-) kryserka, tak to je super, že už ženich je oblečen ;-) Mému snad už taky nic nechybí ... vřera jsme byli reklamovat košili, tak jsme vybrali jinou ... teď už jen potřebuju sehnat kadeřnici, nakonec se asi nalíčím doma sama ... ono mi s tim žádně zázraky stejnak už nikdo neudělá :-D Jdu zkoušet botky, ať mě pak nebolí nohy :-o
Profilova fotka
leni: tak to už je taky skoro máte ;-) Paní říkala, že by na to stačila i kratší doba, ale radši dřív, aby měli čas sehnat tu barvu růží, co chci. pavli: co jste s ní měli, že jste ji museli reklamovat? My ji dneska i vyzkoušeli, je super. Akorát jsme zas vymysleli, že bude mít motýlky dva, jednoho menšího, decentnějšího na obřad a na focení mu ušiju nějakého vělkého, aby to byl jako úlet, tak to jsem teda zvědavá, jak to dopadne :-) A co botky? Dobrý? Já taky původně myslela, že se nalíčím sama, ale jak si normálně make up nedělám, tak bych se s tím asi nepoprala.......
Profilova fotka
Nevim, jak bych to popsala, ale byli kazy na látce ... v pár místech to vypadalo, jako by se jim tam zasekla nitka a byl tam takovy shluk, jako když něco látuješ :-D To jsem to teda popsala :-D Botky budou snad dobrý a nebudu mít vratký nohy :-) S tím motýlkem to zní jako skvělý nápad :-D Taky jsem včera probírala s kamarádkou, že by jsme večerní párty mohli pojmout v nějakém stylu :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsu zase v práci, a nebaví mě to tady... :-| Pavli, úklid jsem tak nějak zvládla, ale ještě by pár věcí chtělo dodělat, tak to někdy příště. Hlavně jsem uklidila balkón, umyla okna a venkovní parapety, tak před velikonocema zasadím do květináčů jarní kytičky, aby to tam bylo rozkvetlé... hned to pak vypadá líp. Udělala jsem taky v PC svatební meníčko, tak ho tento týden snad vytisknu, pokud seženu pěkný papíry, a taky pro kamarádky pozvánky na rozlučku, ale to jim pošlu mailem. Tak aspoň něco je zase hotovýho. Jsu zvědavá, jestli mi dneska dojdou ty dekorace. Už se těším... Kryserko, velkej motýl, to je něco... :-D Jinak hlásím, že po první návštěvě solárka se mi, světe div se, pleť skoro úplně vyhladila! Flíčky sice zůstaly, ale už to vypadá líp než před týdnem! Dneska jdu zas.. tak snad se do svatby zase něco "nevyvrbí". Pavli, to mě mrzí s tím cukrovím... :-| Já jedu s máti na cukroví v pátek, tak jsu zvědavá, co vybereme. Naštěstí mi navrhla, že to zaplatí.. takže mě cena ani tak netrápí. Budeme platit jen dort. Hezké pondělí všem! ;-)
Profilova fotka
Ahoj v novém týdnu, jsem tu po odmlce, měla jsem školení a o víkendu jsme byli na chatě, rozdali jsme oznámení a objížděli příbuzné...V pátek matrika, vše dohodnutý, dostali jsme tel. na fotografku, tak jí dnes budu volat. Jinak na solárku jsem byla poprvý před týdnem, na 7 min. a zatím nikde nic nebylo vidět... :-N zatím nebyl čas to opakovat, tak snad tento týden, abych taky chytila barvičku...
Profilova fotka
pavli: tak to asi vím, je to takový ten zašmodrchaný uzlík, žejo? občas se to v látkách najde. No, to já ještě nevím, jak ten motýl dopadne, ale budu se snažit, doufám, že dneska si už konečně domů tu látku přivezu, tak začnu fotit, včera jsem vytáhla foťák a nafotila nějaké věcičky do alba na koníka, tak musím konečně i sem :-) leni: no tak to je suoer, že máš z toho solárka dobrý pocit, holt tu grilovačku budeš muset do svatby vydržet a odměnou TI pak bude krásná nevěsta :-) Oni jestli jsou ty flíčky už na pigmentovém podkladu, tak to bude horší,a le ty pak zase úplně bez problémů zakryješ make upem ;-) Já začala s tím gelem z Vichy a po pár použitím mám taky čistější pleť, sice o trochu,a le co bych taky ve svým stavu mohla čekat za zázraky :-)
Profilova fotka
ahojky. zdravim vsechny.gratuluju ke vsem uspechum.. Nam se konecne podarily rozdat oznameni tem, co jsme planovaly. Tak mame pozvane cele pribuzenstvo..Tak uvidime, kolik nas nakonec bude..Jinak marodim, tak jsem doma zavrena.. Dneska jsem aspon vyzehlila.. a ted travim casu u pc..Porad uhanim tu pani ze salonu odkud mam saty.Slibila me, ze bude mit boty zacatkem brezna a nejak se ji nemuzu dovolat..drzte se papa Lenka
Profilova fotka
taky se chystam do solarka,ale uz abych byla uplne fit.. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Kryserko, něco možná se ztratí tím opálením... většinou v létě mám pěknou pleť. A zbytek ten make-up... hlavně ať nemám beďary a boláky! Lestep, doufám že už máš kapánek lepší náladu... já když jsem dlouhodobě marodila na podzim, taky jsem bývala doma zavřená, a skoro furt seděla u PC... Ale ted už začíná být hezky, tak určitě se Ti vykouzlí i ten úsměv na tváři! Do kdy budeš doma? a solárko je fajn, hned mám po tom jak z něho vyjdu, lepší náladu...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu po dlouhé době. V sobotu jsem byla na zkoušce účesu (je v albíčku). Taky jsem si objednala svatební kytky - budu mít konvalinky s tulipánama. Petra
Profilova fotka
Peti ahojky, účes je moc pěkný! A ty kytky, to bude nádhera!!! Taková krásná jarní kytka! Holky já se loučím, valím do města, na to solárko, s kamoškou na kafe, a pak přepalovat CDčka na hostinu... doma jich už máme 7, a dneska asi udělám další 3-4... tak hudby budeme mít dost i bez kapely... :-)
Profilova fotka
no na tu kytku jsem dost zvědavá - ještě jsem takovou neviděla. Tulipány jsem měla vymyšlené dávno, ale konvalinky byli fakt spontání.. tak jsem hodně zvědavá - bude to dost překvapení...
Profilova fotka
Tak mám dohodnutou fotografku. Kontakt jsme dostali na matrice, a vyjde nás do 2 tis.,což je báječné. A ještě budeme mít CD s fotkama, protože si necháme vyvolat jen některé. spetra: tulipány s konvalinkama je zajímavá kombinace. To jsi někde viděla? Tedy jak to vypadá ve skutečnosti. Já zůstanu zřejmě u mých oblíbených červených růží...
Profilova fotka
tak jsem zpátky z Hradce, byla jsem si pro tu látku,a le opět se vracím bez ní, zapomněla :-( Taky jsem měla sraz s kamarádkou, posunuli si dovolenou, tak nám nebude moct jít na svatbu, tak mě to mrzí, prý, pokud to půjde se přijdou podívat alespoň na obřad, no ale stejně jsem z toho smutná :-( Jinak ta kosmetička, co jsem na ní dostala tip, je dlouhodobě nemocná, takže jsem opět tam, kde jsem byla. Ach jo, když se daří, tak se daří. A času už tak málo.
Profilova fotka
ahojky. lenajsek diky za optani..S naladou je to jak kdy,ale snazim se doma neco delat..Uz jsem byla i na zahrade a chvilku jsem natirala plot..Aspon se zamestnam a nepremyslim tolik..Vsude jsou ve meste jen samy tehotny nebo maminky s kocarkama, tak to na me nepusobi dobre,ale jinak uz je to lepsi..Uzij si solarko.. Lenajsek: a jaky styl hudby mas rada? My budeme mit zivou kapelu,ale minuly tden jsem s Radkem vybirala pisnicky ¨ke svatebnimu dvd.. Spetro: tak to je fajn, ze mas tak krasne kyticky.Urcite zajimava kombinace.Gratuluju k vyberu.. Kryserko: snad se to kamosce nejak podari v praci vymenit a treba dojde.Uvidis.. Matonk: ty budes mit cervene ruze? Ja budu mit spis oranzovo lososove.. :-) :-)
Profilova fotka
My jsme se ptali na matrice a při obřadu tam hrají el.varhany, takže si moc asi hudbu vybírat nebudeme. Na svatební hostinu si dám na CD pár lovesongů, aby nebylo ticho a aby byla atmosféra... NA party budeme mít kapelu, hrají country, bluegrass ap. JJ červené růže, celou svatbu mám takovou červeno-bílou, takže růže se zeleným. Jo, co se týče barvy svatby, tak přítelovo mladší sestra si nabarvila vlasy bordo barvou, prý aby ladila do naší svatby :-D O víkendu jsem oznámila kamarádce, že bych chtěla aby mi šla za svědka, no ta měla takovou radost, jako malé dítě... :-) tak jsem byla ráda...
Profilova fotka
Leni, to je mi moc líto, že se vám mimi nedaří.... ale určitě to příjde....
Profilova fotka
Dobré ráno ;-) lestep: no oni právě ten den odjíždějí do Francie, jedou teda na blind, ale prý chtějí stejně vyjet co nejdřív, protože mají jet asi 18 hodin :-( A chtěla jsem TI říct, hlavu vzhůru, vím, jak to bolí, v 11. týdnu jsme se taky báli, že o mimi přijdeme, tak vím, co prožíváš, těžko se na to hledají slova útěchy, ale určitě se zase brzy zadaří a skříteček si cestu do bříška najde ;-) Bereš vitamíny? Já jsem brala Calibrum baby plan a kyselinu listovou a byla to fakt rychlost. Koukala jsem do albíčka, Ty jsi sestřička?
Profilova fotka
Holky ahoj, přeji pěkné ránko! Lestep, je potřeba myslet na něco jiného, to znám... člověk nemá někdy daleko k zbláznění.. Ale neboj, všechno bude dobrý, a podaří se to znova! Já vím, ono se to lehce řekne... mám s tím taky vlastní zkušenost... Kryserko, holka, tak jseš zase bez látky? Jak zapomněla? :-| :-( A kosmetičku určitě nějakou seženeš! Lestep, styl hudby cokoli co se dá poslouchat, takže pop, rock, rockové balady, i jazz, country... takže to bude od každýho něco... Beatles, Team, Eláni, Haloween, Metallica, Phil Colins, Sting, Bryan Adams, Madonna, Roxette, atd... :-D Matonko, tak to je fajn, že měla kamarádka radost! To by asi potěšilo každýho... :-) Holky, včera jsem od taťky dostala návrh oznámení na CDčku, takže dneska ho přítel dá kamarádovi, co dělá v tiskárně, a snad se to už nějak pohne, hurááá!
Profilova fotka
Kryserko, jéé, už máš založené albíčko... super! ;-)
Profilova fotka
leni: no super, oznámko bude na světě ;-) Normálně zapomněla, už mi to bylo docela trapný, no,a le musím tam holt jít zase :-( Nojo, založené sice jo, ale ještě tam zas tu látku nemůžu dát :-( Teď jsem byla kvůli tomu dortu a opět jsem nepořídila, paní že si na to netroufne, no dala mi ale kontakty na nějaké dvě cukrářky, co by to měly zvládnout, ale už sjem to měla chtěla mít z krku, pomalu už mě začíná taky zachvacovat panika, na to, že jsem ještě před pár dny byla docela v klidu
Profilova fotka
Kryserko, nestresuj se, vždyť to Ty jsi tady rozdávala optimismus a pohodu... Tak klííd! Dot by Ti měli udělat kdekoli v cukrárně, kde jsou šikovní! A té švadleně bych asi něco řekla... Ale proč se zase rozčilovat, že.. Snad na to příště nezapomene!
Profilova fotka
leni: nojo, když se teď nějak nedaří, tak se na mě ten stres začíná taky nějak lepit, bych potřebovala, aby se zas něco povedlo zařídit a pak to zas bude Ok :-) Ten dort, co jsme si vybrali nám právě nic moc nikde udělat nechtějí, holt medvědi jsou medvědi :-) Když já jsem ráda, že mi je ta švadlena ušije tak narychlo, tak svěsím hlavu a snažím se si říkat, jak jsem tolerantní :-D
Profilova fotka
Kryserko, máš recht s tím, že se člověk asi uklidní, až se vše zařídí... já jsem si myslela, že se uklidním, až mi taťka dodělá ten návrh oznámení, ale asi úplně klidná budu, až ho budeme mít doma komplet hotový, vytištěný... to je furt něco.. ale s nervama to fakt nejde, chce to klid, zhluboka se nadechnout, a říct si, když nejde o život.... Jo, svatební přípravy člověka naučí trpělivosti... :-)
Profilova fotka
já bych řekla, že úplně klidné budeme, až budeme mít po svatbách :-) Týden po té naší jdeme na svatbu kamarádce, tak teprve tu svatbu si asi v klidu užiju :-)
Profilova fotka
Táák, a teď jsem domluvila zkoušku u vizážistky.. no to jsu teda zvědavá... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?