Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahojky.. diky za podporu, jste fakticky super.. diky spetra, lenajsek i kryserko.. nejak bylo nejak bude ne..s naladou je to jak kdy,ale ted se k tomu jeste pridaly problemy v praci..--holky maji blby kecy, ze maji vic sluzeb kvuli me, kdyz porad marodim.. rikala me to prave jedna kamoska, ze to slysela, tak me to pak mrzelo.. kryserko: tak to je blby, kdyzu odjizdi.. to se asi neda nic delat..jo brala jsem calibrum baby plan, predtim jen samotnou kyselinu listovou.. to beres jeste tu kys. listovou k tomu, i kdyz je obsazena v tom calibru?prijde me, ze je tam docela velka gramaz na cely den ?ted jsem chvilku vynechala a zase zacnu brat.. lenajseK. to me mrzi, ze s tim mas zkusenost.. proto jsi psala o tech detech, ze ted to nejde.. nevedela jsem, co si pod tim mam predstavit..uvidis, ze oznameni bude super..dneska jsem si konecne domluvila posledni podrobnosti s kadernici.. jdu pristi patek na zkouzku.. tak uz se tesim..vizazistku si domluvim na jindy..moc se tesim, jak ze me udela jineho clovicka..jestli se ji to ale podari.. takë jsem domluvila ubytovani pro me a radka na svatebni noc a pro kamosku,aby mela kde prespat..tak aspon trosku uspesny den ne? :-) co vy vsichni, jak jdou pripravy?
Profilova fotka
kryserko, jo pracuju jako zdravotni sestra.. ¨lenajsek- gratuluju k vizazistce.. :-)
Profilova fotka
já moc s přípravami nepokračuji. Jen o víkendu jsem si objednala kytku a účes... Mám ted v práci blázinec, přijdu domů a jdu rovno spát. Jsem příšerně unavená....
Profilova fotka
Lestep, v práci vžycky budou pomlouvat, bohužel je to tak, proto tak nesnáším ženský kolektivy, ale bohužel, stejně v něm pracuju. Jo Leni, já sice nikdy těhotná nebyla, ale podstoupila jsem několik umělých oplodnění, a už 3 roky se s přítelem snažíme... no to je fuk. Teď na podzim jsem byla na posledním... a každý neúspěch bolí. Držím palce, ať je brzo líp! Taky jsu zvědavá na vizážistku, myslím že se ani nepoznám.... :-D
Profilova fotka
Spetro, taky jsu hrozně utahaná, asi začíná jarní únava... Tak ať je brzo líp! A gratuluju ke kytce a účesu! Lestep, tak fajn, že už máte ubytko.. ;-) My ho máme taky zamluvený, ale ještě ne zaplacený... možná to už po výplatě zaplatíme, ať je zaplacený aspoň něco...
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem se dohodla s kadeřnici, zkoušet budeme 12.4. vizážistku teda nemám, láká mě to ale nevím v našem okolí o žádný "vyhlášený" tak uvidíme, kadeřnice se mi nabídla že má i kurz na vizážistku tak uvidíme v sobotu, jinak vsázím na sebe, přinejhorším se namaluju sama, stejně to nechci moc přehánět ;-) Leni: mrzí mě to, znám to z blízkého okolí :-(
Profilova fotka
Holky jakou kytku budete dávat maminkám, babičkám...?
Profilova fotka
Kettinko, tak to je fajn, že máš zkoušku. A třeba natrefíš i na nějakou dobrou vizážistku, ale určitě jseš sikovná a zvládneš to sama.. já se tak často nemaluju, tak bych to nezvládla, a mám problémy s tou pletí... Spetro, já bych pro maminky a svědkyni chtěla rudé kaly. Jako jednu pro každou, s nějakou přízdobou. A možná i mé babičce... uvidím. Holky, valím dneska z práce dřív, teď mi Radek psa, že ho odvážejí do nemocnice, že byl u dr. a má nějakej zánět ta mandlích.. musím za ním! Snad mu pomůžou... Snad zítra bude líp. Pěkné odpoledne všem! ;-)
Profilova fotka
lenajsek: tak to jsem nevedela, to me moc mrzi.. take doufam, ze se ti to podari..jo kazdy neuspech, tak nejak cloveka zaboli, co se da delat...co radek, je to lepsi? asi ma absces ze?pisni, jak to dopadlo..moc drzim pesti.. :-| spetro: ja budu mit pro maminky ger¨bery, moc se me libi.. barva tak nejak oranzova, ¨lososova, uvidime, co prijde.. kettinko: diky za podporu.. snad bude lip.. jsem zvedava na tu kadernici..co budete mit do vlasu? moc se me libi korunky...a jsou docela drahy..
Profilova fotka
lestep: jo jo, brala jsem to obojí, záleží, jakou kyselinu listovou si koupíš, když si koupíš slabší, klidně to brát můžeš, já se na to ptala i doktora a v pohodě a když jsem otěhotněla, brala jsem už jenom to Calibrum. Teď už si vezmu tak jednou za týden, abychom neměli velké mimi, to bude i bez toho, jestli bude po nás, tak se obávám, že budu rodit malého žirafáka :-) Já jsem taky sestřička, pracovala jsem devátým rokem na septických chirurgiích. spetra: Já budu maminkám brát bílé gerbery nebo růžičky, ještě nejsem úplně rozhodnutá, ale určitě nechám udělat takové ty malé kulaté, vypadají moc hezky lenjasek: tak se držte, ať je nastávající OK, zítra nám písni, co mu je. držím palce ;-)
Profilova fotka
Holky ahoj, přeji pěkné, i když u nás hoodně deštivé ránko... Tak Radek měl absces za mandlí, jak tady psala lestep, a má angínu, tak v nemocnici bude týden. Ten hnis mu museli vyříznout, no prý to byla bolest, si to ani nedokážu představit... :-S :-( Píchají mu penicilin do zadku, tak ten musí "dobrat", a pak ho pustí. Blbě se mu polyká, ale snad to už dneska bude lepší. Ještě dnes za ním jedu, a pak asi až v pondělí, o víkendu jedu pryč, už mám koupené lístky, bohužel... Tak snad to tam nějak s chlapama na pokoji přežije, a konečně si pořádně odpočine a vyspí se! To je tak, když člověk pořád něco přechází... ]-( :-( Jinak včera jsem se dozvěděla, že ten kamoš od Radka, co nám měl tisknout oznámení, tak to neklapne, nedělají tisk na barevný papír. Jsem se naštvala, protože kdybych to věděla dřív, už jsem dávno ten tisk domluvila jinde... teď narychlo někde hledat něco jinýho. Tak se jdu dívat na netu a psát maily... Hezkej den všem! Lestep,a díky moc za podporu! ;-)
Profilova fotka
lenajsek: chudák, se divím, že mu ta antibiotika nedají raději do žíly..... a neboj, oni to tam určitě přes víkend vydrží, když se na pokoji sešla dobrá parta, tak jim to utíkalo :-) Teda s těma oznámeníma máte ale pech, přitom nevím, co v tom je za problém, to natisknout na barevný místo na bílý.... Tak ať už to máte brzo vyřízené lestep: já chci vlasy nechat jenom natočený a rozpuštěný, žádné ozdoby do nich nechci. Jen ještě musím najít tu kadeřnici.......
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky.. Lenajsek|:neboj, to bude dobry..atb a to vypousteni abscesu mu pomuzou.. i kdyz je to neprijemny,ale 100% to pomuze..pracuji totiz na orl na jipce, takze vim oco jde... kdyz jsi to napsala, tak me to bylo hned jasny..mas pravdu, je z prechozenych chripek,ale muze se to udelat i spontanne..tezko rict..ty atb by mu mohly fakticky davat do zily..aspon to tak nehuntuje pozadi..drz se a urcite to zvladnete.. Kryserko: diky za rady..ja jsem nekde cetla, ze staci ten calibrum vekterym je taky kysl. listova..ja jsem si prvne koupila kyselinu listovou a pak az to calibrum a tu kyselinu jsem prestala brat..a kolikrat denne jsi k tomu calibru jeste brala tu kys. listovou..za jak dlouho se ti podarilo otehotnet, jestli se muzu zeptat?pokud nechces odpovidat, tak nemusis..diky..to je super, ze jsi ake sestricka..ja pracuju na orl a predtim jsem pracovala na neurochirurgicke jipce..porad se pohybuju na jipkach,.ale je to fajn..kdy jsi odesla z prace, kdyz jsi zjistila, ze jsi tehotna??? lenajsek: snad to s tema oznamenima nejak vyresis, je to pech, kdyz na neco spolehas a pak zjistis toto..drz se a nedej se.. :-)
Profilova fotka
holky, díky za radu ohledně kytiček pro maminky :-) Leni to je fakt k naštvání s tím oznámením - no nic tak to zvládni. Holky dlouhou jsem přemýšlela jestli se vám mám pochlubit s mojí radostí, když tu probíráme takové smutné události. Ale nakonec jo....jsem těhotná, už se moc těšíme, i když bylo neplánované. Budu doufat, že vše bude v pořádku a vám holky taky džím pěstičky....
Profilova fotka
lestep: já jsem brala ráno to calibrum a večer 1 tbl kyseliny listové, HAK jsem vysadila v půlce června, pak jsme si dávali měsíc pozor, bylo nám to tak doporučeno a pak se nám to podařilo v září, vůbec jsem nečekala, že to bude tak rychle, tím, že jsem od maturity pracovala v infekčním prostředí a sama se léčila i na imunologii, což mi teda stejně nepomohlo, trpím na pásové opary a dělají se mi v těhu :-( Ale prý tím rňousek alespoň dostane protilátky. Já v práci vlastně skončila hned, v pondělí jsem si po noční dělala test, to už vyšel pozitivní, v úterý jsem šla ještě do práce a volala sestřičce, kdy mám přijít na krev, ona mi řekla, že mám přijít hned druhý den, tak jsem šla. Doktor se mě ptal, kde pracuju a když jsem mu řekla, an jekém oddělení dělám, tak mi řekl, že není o čem diskutovat a ať zůstanu doma. Chtěla jsem dochodit aspoň do konce týdne, ale ve čtvrtek mi na ranní bylo tak zle, že jsem viděla, že to asi nemá cenu, holky si rozebraly moje služby a zůstala jsem doma hned na začátku šestého týdne. A jsem ráda, pak jsem stejně měla nějaké problémy, takže bych doma zůstala stejně, pak jsem i musel aměsíc ležet, tak to bylo takové naprdlačku, ale jsem ráda, že jsme to překonali. Jestli Ti můžu doporučit, tak až zase otěhotníš, taky doma zůstaň hned, vykašli se na ostatní, nikdo Ti nic nedá a nejdůležitější je, abyste byli oba v pořádku! A když děláš na JIP, myslím, že se není moc o čem bavit. Já si dobrala do konce října dovolenou, ještě jsem jí měla hodně a pak zůstala na neschopence.
Profilova fotka
spetra: tak to je super, mám radost :-) Kolikátý jsi týden? Pátý, šestý? Tak se teď musíš pěkně šetřit, papkat vitamínky a hodně spát, ať jste oba v pořádku ;-)
Profilova fotka
Lestep, díky za info... no necháme to na nich, to podávání atb, tak snad to pozadí nebude za ten týden úplně bolavý.. Spetro, moc gratuluju! Týjo.. to je štěstíčko! Tak jak píše kryserka, hodně spát, a vitamínkovat, a žádný stresy! A díky za podporu v tom oznámení... snad i s těma všema problémama, co jsme s ní měli od začátku, to dobře dopadne! Dneska o polední pauze jdu pár tiskáren obvolat, tak doufám že to někde klapne.
Profilova fotka
to právě pořádně nevíme jaký týden.... dle prvních výpůčtů to vychází úplně jinak než podle ultrazvuku a toho co si myslím :-) no spím hodně - příjdu z práce a jdu rovnou spát, ale v práci mám blázinec. Ta únava je ovšem něco hrozného.....
Profilova fotka
spetra: gratuluju!!Hlavně se šetři.. zrovna jsem byla v galanterce pro stuhu, takže můžu začít tvořit výzdobu na stoly, včera jsem domluvila řidiče, který bude rozvážet večer svatebčany, takže další vroubek ze seznamu škrtám a jedeme dál...
Profilova fotka
ahojky... spetro: tak to je super zprava..drzim pesti,aby vse bylo v pohode a mimisek i ty byly zdravy..sestri se, nestresuj se a hodne odpocivej.. to je fakticky krasny..uplne se nad tim rozplyvam.. lenajsek: jo to urcite zvladne..drzte se oba.. :-)
Profilova fotka
Spetro, a chceš chodit do práce? Já bych asi do práce nechodila, byla bych doma... aspoň takhle jsem si to vždycky představovala. Žádný stresování v práci, a dohadování, ranní vstávání, dojíždění...
Profilova fotka
Kettinko, týjo, ty jseš šikula... tolik věcí zařízených... Mně včera přišel lísteček, že mám balíček dekorací na poště, tak si ho zítra vyzvednu, už se těším!!! A dneska taky navštívím galanterku, a koupím nějakou pěknou stuhu na převázíní meníček... a pokud seženu nějaký papíry pěkný,tak bych už u taťky na tiskárně něco vytiskla... Lestep ;-)
Profilova fotka
spetra: spočítáš to podle data posledních měsíčků, jinak na netu najdeš spoustu kalkulátorů, které Ti to spočítají včetně termínu porodu. Únava ještě bude, já prospala celý první trimestr :-) Spala jsem tak 12 hodin denně a stejně mi to nestačilo lestep: neboj, taky se dočkáš ;-) ikdyž je mi jasný, že máš teď myšlenky všelijaké, bašti ty vitamíny, fakt se neboj té kombinace a uvidíš, jak to pak půkde rychle ;-) Můžu se zeptat, v kolikátém týdnu jsi potratila? Prý, když je to hned na začátku, stačí počkat na příští měsíčky a můžete se zase snažit, vůbec se prý nemusí čekat ty tři mesíce, jak dříve doporučovali. leni: oni ty stresy jsou pořád, sice ne pracovní,a le zase jiné..... :-| holky, kolik metrů je tak potřeba stuhy na zdobení jednoho auta? byla jsem kupovat vývazky, tak jsem chtěla koupit i stužky, ale nevěděla jsem, kolik
Profilova fotka
kryserka: mě říkali na jedno auto 5 metrů -na takový to klasický zdobení
Profilova fotka
Kryserko, taky mi řekli 5 metrů, na předek. Kryserko, záleží asi, co máš za práci.. já bych tady na call centru nebyla ani vteřinu, kdybych se dozvěděla, že jsu těhotná. Sice to není fyzicky náročná práce, ale žádnej klid ani med.
Profilova fotka
díky holky, takže by jeden balíček měl vystačit na dvě auta, koukala, jsem, že byly ty balíčky desetimetrové. Budete dělat i taková ta myrtová kolečka na auto ženichovo a nevěstino? leni: no na práci záleží rozhodně, však jsem tayk zůstala doma hned, ale jen jsem chtěla říct, že Tě sice tím, že jsi doma opustí stresy pracovní, ale nabalí se zase jiné. Taky mi docela dlouho trvalo se vyrovnat s tím, že jsem najednou doma, když jsem byla zvyklá na přesčasy a směny a najednou zůstala izolovaná doma, vycházky dvě hodiny dopoledne a dvě odpoledne, ještě, že je ten internet, to je moooc dobrej zabiják času :-D
Profilova fotka
jj, já mám tak info 5 metrů na V no já docela do práce chodit chci... ale neboť mám v černu ještě státnice :-( tak si budu muset hodit marod na učení miniálně na celý květen. Myslíte, že mi tu nemocenskou doktor bez problémů napíše i kdyby bylo všechno v pořádku?
Profilova fotka
spetra: záleží, co máš za práci, ale tak mu řekni, že jsi unavená, dneska jsou ti doktoři docela rozumný a většina ti jich vyjde vstříc. Tak to držím palce, já si před státnicema brala tři týdny dovol, měla jsem je ze tří předmětů v jeden den, docela masakr, byla jsem děsně ráda, že to mám za sebou. Navíc jsme nevěděli, jestli nám uznají diplomky, už jsem si vybírala dovču a teprve pak mi přišel posudek, byl to stres :-(
Profilova fotka
no mě to čeká ani nevím z kolika předmětů naráz, ale 10 minimálně :-( já plánovala že se budu učit průběžně a pak si vezmu 14dní dovolenou. ale průběžně se neučím protože jsem unavená.... v práci máme ted takový blázinec že mi dovolenou nikdo nedá... jsem personalistka....
Profilova fotka
Spetro, myslím že by Ti měli neschop. napsat, ať u obvoďáka, nebo na gyndě... A budu držet palce na státnice!!! Si vůbec nedokážu představit, že bych to zvládla, a učila se... Kryserko, myrtový kolečka dělat nebudu, budeme mít skromně nazdobený auta, ale myslím, že v jednoduchosti je krása. Teď jsem volalado jedné tiskárny, a tam sice tisknou na barevný papír, ale zase netisknou stříbrnou barvou.. tak jdu hledat dál... :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?