Menu Forum

Duben 2008

(Zamčená)
23. lis 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Most.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V Litvínově, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Most.
    V Litvínově, Region Most
 Ahojky, 550,- za malý obleček je dost.U nás v salóně dám 250,- za půjčení kalhot,košile s kazajkou a motýlka.To bys mohla koupit někde v bazárku.
17. bře 2008 v 10:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
Registrovala se 17. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
    V Odrách, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
andrea1981
Registrovala se 17. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
    V Odrách, Region Nový Jičín
 kryserka: petula.cerna: malý má 16 měsíců, a navíc je drobný hodně, takže máme zbídou 80. Ale to by se upravilo. Ale u nás v salónu mají jen 92 a větší. A ještě drahé.
Musím zkusit ještě v NJ.
17. bře 2008 v 11:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 273 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V kapli sv. Anny na zámku Hrádek u Nechanic, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 273 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
 andrea: no to musí být prďolka emoticon tak snad něco za rozumný peníz seženete emoticon
17. bře 2008 v 11:17  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
    V zámecké kapli ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
 Holky, mně se dneska v práci nic nechce.... emoticon
Jste na tom některá podobně? emoticon
17. bře 2008 v 11:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 leni: jo, pořád se snažím dokopat k tomu žehlení, ale radši dělám všechno možný jiný :-/
17. bře 2008 v 11:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
 Leni mě taky ne každopádně jako každý pondělí emoticon
17. bře 2008 v 11:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
    V Písku, Region Písek
 Ahoj holky,
tak už raději sonduju v salonech v Písku půjčení přehozu přes ramena,protože to počasí nic moc. Zjišťovala mi to svědkyně a cca 500,-Kč, docela darda... emoticon
17. bře 2008 v 11:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Matonko, to je docela pálka... ale taky se bojím, že bude zima, proto jsem si od známé půjčila ten kabátek, co ho mám v albu. A ještě budu mít ten šál... no, a musím sehnat někde bílej deštník. Bo se fakt bojím, že bude pršet... emoticon
17. bře 2008 ve 12:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bii1980
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Region Rakovník.
  • Svatba byla 17. dubna 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
bii1980
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Region Rakovník.
    Region Praha
 kettinka: taky to zařizuju sama, naivně jsem si myslela, že mi s tím pomůže mamka (alespoň koláčky, nebo zařídit nějaké drobnosti,...) ale omyl byl pravdou...
17. bře 2008 ve 12:34  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bii1980
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
bii1980
    Region Praha
 lestep: no ono to moc dobrý nebude, už to má 14 let, ale pěkně mě štve, že se to muselo zhoršit zrovna teď, včera říkal, že bude rád, když k tomu oltáři vůbec došel, no kdyžtak si někde půjčím káruemoticon
17. bře 2008 ve 12:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 bii: drž se emoticon určitě pak všechno zvládnete emoticon
17. bře 2008 ve 12:41  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miri9
Registrovala se 10. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Na zámku v Kuníně, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
miri9
Registrovala se 10. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
    Na zámku v Kuníně, Region Nový Jičín
 ahoj holky. nevěšte hlavy zeuwicko a spol, to se všechno urovná když si vpzomenu na svatbu své sestřičky před elty, měli jsme stresové jaro komplet, právě kvůli tomu, že různí příbuzní pořád vymýšleli něco okolo.....já si tohle prostě líbit nenechám, je to moje svatba a kdo je či není pozván je čistě moje a ženichovo rozhodnutí a basta. a když už mi maminka volala, že ji atakujou příbuzní s blbými dotazy, tak jsem jí prost řekla: když něco někdo nechápe, ať zavolá přímo mně zatím je klid. no ještě je do svatby měsíc, tak snad setrvá. jinak svatba ségry byla super i přes tohle všechno...takže bude jistě i ta vaše

pesimismus ohledně počasí s vámi tedy nesdílím, já stále věřím, že nejen 19/4 bude krásně

jo a pořád nevím, kdo mi ueče ten dort....vypadá to bledě, budu muset zcela změnit svou představu a kdoví vůbec, jesli nějaký bude :((
17. bře 2008 ve 14:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
 Ahojkyemoticontak obleček mám pro malého jen kalhoty a vestu a je to normálně z obchodu za 300,- měli poslední 98 a 104 tu jsem brala já a byla malýmu akorát(má 21měsíců ale je vysokej 95cm)ale to jsem oblítala celej špk. a nikde nic nemohla sehnat, u nás snad na děti ani nemají až pak mi poradila jedna prodavačka, kde to viděla. Měli tam i košile s motýlkem ale už jen velikost od 5roků nahoru:((((Tak že taky zháním ještě košily a motýlka, protože bych taky dala 500,- a to teda nechci:(asi mě to ve výsledném efektu vyjde nastejno ale zas ten komplet pak chci prodat, ještě prej mají levně v Polsku za 300,- a úplně vše ale tam mi nakonec nepojedem, možná tchýně pojede, tak snad by mi sehnala aspoň toho motýlka....košily snad seženu přez bazar, doufám, prý mi ji tady neobjednají:((((zkusím ještě skočit do Hedvy co tu máme, jestli bych sehnala ale pochybuji
17. bře 2008 v 18:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
 Jo a ještě nevíte kde sehnat rukavičky hladké nad loket v barvě světle šampaň, krémová nebo smetanová? Za půjčení bych dala 200,- :(tak bych je chtěla raději koupitemoticon
17. bře 2008 v 18:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
 Ahojky, tak jsem vás dočetla a můžu jít spát emoticon Nemám teď moc čas, nebyl teď nějak čas sem zajít ... a nakonec jsem byla ze svatby docela už otrávená emoticon Takže se přidávám k těm koho doma vytáčí co se všechmno musí, co se nemá atd. ... Opravdu jsem myslela, že to uděláme jako zeuwicka emoticon To je pořád, že ženich musí před tím spát doma (by mě asi zajímalo kde, když jsem všechny věci přestěhovali ke mě, snad nebude spát na gauči emoticon) další krize alkohol a občerstvení, mamka by nejradši každýmu od rána rozlejvala snad slivovici a cpala salámem emoticon a zatím největší krize je cukroví, v dobré vůli jsem vzali obě maminky na domluvení výslužek ... kde by si povídali a vymýšleli kombinace, že se mi o tom snad nezdálo emoticon a že by jsme to pak teda rozpočítali, myslim finančně emoticon Trapas jak hrom emoticon Chcem si to platit sami a nejen z důvodu, aby do toho nemohl nikdo mluvit ... jenže mamka chce dát výslužku snad každýnu od nás ze vsi ... a to se mi vůbec nelíbí, takže se kvúli tomu dost chytnem vždycky emoticon
Tak to je asi vše emoticon Jinak jsem si už nechala udělat na zkoušku nehty a domluvila zkoušku účesu, tak jsem zvědavá ... akorát mě teď taky zlobí kapku zdravíčko, tak doufám že to přejde ...
Jinak gratuluju Petře k těhotenství emoticon Ať je vše v pořádku,ju?
Jinak se všichni držte, moje pamět má malou kapacitu, takže nemužu reagovat na víc příspěvků emoticon
17. bře 2008 ve 20:39  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Ahoj holky, přeji krásný den!
Mám dotaz ohledně cukroví, kdy ho před svatbou budete vyzvedávat, pokud si ho necháte upéct někde v cukrářství? Já ho chtěla vyzvednout ve čtvrtek, když v sobotu je svatba s tím, že ve čtvrtek odpoledne bysme ho rozdělili do výslužek, včetně koláčků, aby jsem pár výslužek mohli v pátek rozvézt do práce, a k pár známým... ale teď mi psala máti, že o víkendu přemýšlela, jestli se to cukroví do té soboty nerozteče, jestli by nebylo lepší ho vyzvednout v pátek, a v pátek taky něco rozvézt... chtěla jsem se vyhnout tomu, aby se v pátek to cukroví dávalo do výslužek, to jsem už chtěla mít nachystaný, i výslužky na hostinu, a dát je všechny do ledničky... máti se bojí, že se vše k nám do ledničky nevejde, i když ji máme celkem velkou... a kdyby to zůstalo venku v krabicích, že se to koncem toho dubna rozteče... co si myslíte, jak to budete řešit Vy?

Pavli, s těma rodinnýma příbuznýma to je něco, vidím že to prostě nikde není jednoduchý... asi je někdy fakt nejlepší udělat malou svatbu, i když by ostatní byli smutní, ale ti dva si to užijou.... jak to udělá brabmora.

Já jdu dneska na poslední zkoušku šatů, už budou komplet hotový, a příští týden se domluvím s taťkou, že mi je vyzvedne... A dneska večer jdeme s kamarádkou svědkyní na zkoušku líčení... tak jsu zvědavá.

Zeuwicko, snad něco na malýho seženeš... jinak já budu rukavice kupovat v galanterii, mají několik druhů, jak dlouhé nad loket, tak po loket, tak kratší, bílé, smetanové, a ještě nějaká barva mezi bílou a smetanovou. Dneska si chci od švadleny vzít kousek té látky na šaty, abych věděla přesně ten odstín. Cena je cca 150,-, což není tak hrozný. V Brně v salónech prodávají ty rukavičky dokonce za 500, a někde i víc! Tak to radši koupím v té galanterce.
18. bře 2008 v 08:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Bibi, držím palce, ať je přítelovi na svatbu líp! emoticon
18. bře 2008 v 08:57  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 Ahoj holky emoticon
tak dneska následuje další pokus o vyzvednutí si vzorku látky, tak jsem zvědavá, s jakou pochodím..... :-/ Taky se chci mrknout do krámu s látkama, kdyby měli nějakou hezkou látku, tak bych si ji koupila a mamka by mi spíchla nějaké kratší šaty, které bych si pak vzala na převlečení normálně k riflím, uvidíme, jestli se mi něco zalíbí. S hrůzou jsem zjistila, že se do ničeho nevejdu, nojo, začínáme sedmý měsíc, tak čemu bych se divila..... na ten dort sjedu zítra nebo ve čtvrtek, kéž už bychom to taky měli vyřešený....
18. bře 2008 v 08:57  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Kryserko, tak doufám že to dneska s tou látkou už klapne! Nechceš jí radši ještě předtím zavolat? A na to převlečení by to bylo fajn, snad narazíš na něco hezkýho. Týjo, sedmej měsíc, to je něco... emoticon Takže jak se budeš vdávat, budeš skoro v somým, že?
18. bře 2008 v 09:06  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Teda v osmým, už ani psát neumím.... emoticon emoticon
18. bře 2008 v 09:06  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
    V Písku, Region Písek
 Ahoj holky!
co se týče cukroví - bude péct mamka i tchýně. Mamka koláčky, ty chtějí péct dřív a dát je do mrazáku (nic se jim nestane,už jsme to zkoušeli) a tchýně bude péct cukroví ten týden co je svatba. Ve čtvrtek to budeme dávat do krabiček, tchýně ještě ten den něco odveze k sobě do práce a my to v pátek budeme dávat na svatbě.
Na nehty už se budu muset taky objednat, myslím že to zvládnu v neděli před svatbou.
Jinak šaty budeme muset trochu vyžehlit, jsem zvědavá jestli to půjde, od ledna sice visí, ale nevyvěsili se,tak to zkusíme napařovačkou, snad to nějak půjde... emoticon
18. bře 2008 v 09:41  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 leni: no, to budu akorát na začátku osmýho emoticon Bude to mazec. Já jí včera zkoušela volat, ale nebrala mi telefon emoticon Ale říkala, že když tam bude mít ode mě nepřijatý hovor, tak bude hned vědět, o co jde emoticon Jakpak je na tom Tvůj Radek? Už Ti ho pustí domů?

matonka: koláčky z mrazáku jsou fakt dobrý, taky vlastní zkušenost, když je vyndáš a rozmrazí, jsou pak snad ještě lepší než čerstvé, a to je co říct emoticon Když nedáš žehličku na bavlnu, tak to bude určitě dobrý emoticon
18. bře 2008 v 10:04  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Matonko díky za info, takže do výslužek jeto budete dávat den před svatbou... no snad to nějak zvládneme, ještě o tom popřemýšlím. Nehty jsu s kamoškou domluvená, na středu před svatbou.

Kryserko, včera ho pustili, tak už je doma. Už byl dokonce i na procházce. Je to děs. Ještě ten den co ho pustili z nemocnice, se šel projít... no chlapi. Měl dokonce i steptokoka. Ale už má krev v pořádku, teď jen půjde na kontrolu ke svýmu dr. a bere anitbiotika ještě.
18. bře 2008 v 10:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 leni: streptokok je u těchhle infekcí normální, právě na streptokoka nejlépe zabírá penicilín, tak se nemusíš bát emoticon To chápu, já bych se taky asi hend chtěla jít prjít, když je člověk zavřenej mezi 4ma stěnama, protřebuje čerstvý vzduch o to víc emoticon
18. bře 2008 v 10:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Kryserko, takže už bych to chytnout neměla? Tak to je fajn, že na to penicilín zabírá. Já to chápu, že týden v nemocnici je dlouhá doba, ale ještě přece jen není úplně fit...
18. bře 2008 v 10:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 nene, to nechytneš, fakt neměj obavy, když bere ATB někde už týden, tak ne emoticon
18. bře 2008 v 11:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 ahoj holky tak jsem právě přišla od doktorky, jdu vás dočíst. emoticon
18. bře 2008 v 11:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
 Ahoj,
Lenajsel:my budeme péct koláčky v pátek před svatbou a ještě ten den je budu dávat do výslužek a do lednice.Ráno v sobotu se pak zavezou na místo hostiny.Cukroví budeme s babičkou péct už po Velikonocích,aby se rozleželo.snad to bude dobré.Petra emoticon
18. bře 2008 v 11:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 ketti: a jak jsi dopadla?
18. bře 2008 v 11:25  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 kryserka: blbě, před 14 dny jsem spadla ze schodů, od tý doby s sebou občas seknu na zem, každý den mě bolí hlava, motá se mi, mám mžitky před očima že kolikrát ani nevidím na monitor počítače, jsem prostě k nepoužití...tak jsem šla k doktorce a ta na mě přes brejle koukla a řekla že budu asi těhotná...takže vyšetření jako blázen, těhotná na 99% nejsem, ve čtvrtek jdu na krev tak se uvidí, ale omdlít 3 krát během 14 dnů mi nepřijde zcela normální -- podle doktorky to má každej druhej...takže asi tak ve zkratce naše zdravotnictví, 14 dní jsem říkala že k doktorce nejdu, protože jsem věděla jak to dopadne, doma do mě hučleli že to není normální, že s sebou takhle švihám na zem...tak jsem teda šla...no kdybych si tu s váma psala udělala bych líp... emoticon
18. bře 2008 v 11:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.