Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
maicky a která slečna?? taky juknu ukááá
Profilova fotka
Tak jsem právě absolvovali poradu s obědem. A příští týden zase veliká ]-( Já budu mít jen naušničky, mám za krk takový "kaloun" od šatů. Já se taky ptám, kdo přijde a kdo ne. Ale všichni mi říkají, že ASI jo. Tak to beru jako že ano. Jen ěnkteří mi řekli, že ne, že jsou pryč. Z rodiny všichni a moji kamarádi už jsou jasný, tak už jen Járovo. To bude lidí.
Profilova fotka
Tak to u nás jasně všichni řekli, že přídou, tak doufam, že to dodrží, jen švagrová řekla, že na hostinu nepude, protože prej nepije, nekouří a neumí se bavit a navíc stloustla, tak se jí tam nechce... Nutit jí nebudu. :-( brnanda: Snad jsem ti to poslala zprávně, kdyby ne, tak to napravim, ten účes by měl bejt úplně dole
maicky...poslalaa mi nějaký děcka ,-)
Tak Michal když předává pozvánky, tak každému říká ať na obřad nechodí, ale ať přijde na žranici. A já mu za to nadávám, že jsem si teda nemusela kupovat šaty a že půjdu teda v pytli.
maicky v albíčku ten účes je mocinky krásnej!!! já bych měla strach se pak pohnout :-D aby mi nespadly ty kvítka...
Profilova fotka
brnanda: Ale holky jsou pěkně nalíčený ne? :-D
to jo,ale je to brutální jak jsou nalíčený, za prvé vypadají jak porcelánový bárbííí a za druhé není spoznat kolik jimje let chichcihi
Profilova fotka
brnanda: Si myslim, že jsou i počítačově trochu poupravený ;-)
mě se dneska celou noc zdálo o svatbě! ale o kytkách, otom kadeřníkovi a o tom líčení :-D :-D :-D mě už ztoho vážně hrabe echt :-N
Profilova fotka
se nediv. Se nám to kvapem blíží.. Sem na sebe zvědavá, až budu mít třeba dva dny před svatbou... Mě klepne
hele mě dojede z Janova teta ve čtrvtek nebo v pátek ,takže budu mít o zábavu postaráno bude totiž spát u nás, nemá kde ,-) v pátek s ebudou rozvážet koláče, takže v autě s koláčema, dopoledne u péct dorty atd.. no myslím si,že budu ráda,když si půjdu lehnout večer a spát :-D hlavně vím,že si vypnu mobil , aby mě nedej bože někdo nevzbudil vo půlnoci . Já si zase říkám,jak to vše stihneme, jsme si naivně říkala, že ve 13hod. je to super,bude dost času! a on oouha.. už v8 musím bejt u kadeřníka tam je to +-2hodiny maximálně v půl 11 musím bejt doma, dojde vizážistka do půl 12 musím bejt hotová. Ještě bych si ráda hodila sprchu ,natřela se krémičkem a myslím,že usnu ve stoje vtu chvíli hihihi noa hups v půl 12 by měl dojet Víťa a ve 12:15-12:30 aby s epomaličku jelo, aby sme +- ve 12:45 tam nějak tak byli ,-) ty jo já vím,že se něco podělá.
Článek se načítá
Profilova fotka
Neboj, nic se nestane a všechno pude jako na drátkách :-) Mě zase v pátek přijede kadeřnice. Je to kamarádka a bydlí 50km od nás, tak tu přespí, aby ráno nemusela stávat bůh ví v kolik. My máme obřad od 11:30, tak mam taky strach, aby sme to všechno v poho stíhali, ale určitě to zvládnem. Kosmetičku mam na půl desátou a ještě pak musí nalíčit svědkyni a ta kámoška jí pak po mě ještě musí učesat a učesat družičku.. No to bude něco :-D
Profilova fotka
Ty jo, my už to máme ani ne za měsíc :-N
bože,my máme 49dní už jen .. uf
Profilova fotka
To taky neni dlouho :-) My to máme za 28 dní :-D
maicky no ty uz to mas fakt za par.My mame obrad na pul druhe,takze pohoda,ale na obrad to mame asi 30km,tak bude muset vyjet driv.Licim se urcite sama a cese me segra,je kadernice,takze ta prijde nejak rano,nechci nic sloziteho,tak to bude tak za hodku ucesane,o pul 12prijde rodina ke me a zenic si me vyzvednout nebo ve 12 a tak o pul jedne budem vyjizdet. Ja spis mam hruzu z toho stresu pred svatbou,saty,prstynky,urady a tak a pect kolace.Dorty mam od svedkyne,tak ta vse naveze do restaurace v patek a slivovici uz mam objednanou domaci z moravy.Takze bude prevazne slivovice a pivo,pak vina a to mi objedna druhy svedek co ma hosposu,tak to budem mit ze skladu levnejsi,takze parada,nemusim litat po makru jak silena :-D Ja spis ma des jak s malou,snad mi neusne na obrad zrovna a nebude tam triskat hlavou do zeme a bude hodna jako andilek a hlavne snad nebude kecat do reci oddavajiciho,ze done(hotovo,konec)tak mi ukoncuje i hovory s babickou 8-(
brno my taky za 49dni ;-) maicky uz mas sasty doma a imala?Hod fotku do alba :-)
Profilova fotka
simi: Ještě ne, počítam, že je budu mít doma, tak tejden před svatbou ... Ale pracuje se na nich, snad nás stihnou ušít všechny tři, jinak já du v noční košili, malá v delším tričku a David asi v teplákách a bílým tričku :-D Takovou svatbu ještě nikdo neměl :-D Hlavně, že svatebčani budou vymóděný :-D
urco to stihnou,prece mate s nima smlouvu ;-) No ale nervy bych mela,ale ty zas vlastne chodis na zkousky a vidis,jak to postupuje,ze? Tak kdyz tak budete origos :-D Ja jsem klidna,ze uz mame oblek a saty pro malou ve skrini,ale jeste nikdo nema porad ty boty,snad v pondeli uz neco koupim.a co uz koupene pro zmenu mam,tak uz se mi to zas nelibi 8-( A tobe uz nerviky pracuji?To mas za 4tydny,to ubehne jak voda
Vlastne ty uz budes vdana a me zacnou ty stresy okolo svatby :-D
Profilova fotka
simi: no jak kdy.. Někdy to na mě padne, ale zatim to neni tak hrozný :-) Někdy mi příde, že si to ještě ani neuvědomuju, že už je to defakto za pár.. Na zkoušky chodim a vidim, že to postupuje dost dopředu. V pondělí jdu zrovna na další zkoušku a David už konečně taky. Tak uvidíme.
Profilova fotka
ahoj-tak ja to mam sice az za dlouho (narozdil od vas), ani nijak nestresuju, jen jedina vec me trochu desi-mame obrad na 10hod, tak jak my to vse stihneme, to je ve hvezdach. =-) Ale snad to nejak pujde-pro kadernici mi zajede kamoska-ta ucese prvni me (taky nic sloziteho, tak snad to nebude na 2hod ale jen na 1h),pak ja uz se muzu sama namalovat a oblect, no a ona mezitim ucese vsechny ostatni (zrejme maminu,segru a svedkyni), no a pak ji nekdo jeste musi zavest domu (ale to uz mame domluvene). Urcite ale budeme vsichni muset vstavat hodne brzo.... :-|
Profilova fotka
jo a Simi, uz se tesim na Tve zazitky s Veru (prala bych Ti aby byla jako andilek, ale zase by jsme nemeli tady co cist :-D :-D ) jo a ja uz jsem si objednala nausnicky a kalhotky-to by melo byt vse. Na krk nic nechci a vse ostatni pro sebe uz mam. Horsi to bude s zenichem =-) Budu ho muset dokopat na nakup obleku+botu jeste predtim, nez mi odjede do Brna (a nebo koupit neco v Brne), at toho pak nemame na posledni chvili moc!
Profilova fotka
Ahoj holk,y charmed, tak u nás je něco podobného. Včera jsem se dozvěděla. Mamka byla u babi a ta telefonovala s tetou a říkala jí, že už si koupila nové šaty na tu naší svatbu... Přitom dostala jen oznámko a nic jiného. Tak jsem řekla babi, že až bude s tetou mluvit, ať jí řekne, že oběd je jen pro nejbližší příbuzenstvo. Původně jsem je nepozvala ani na večer, ale ať přijdou. Nějak se nám to strašně rozrůstá. Chce přijít takových lidí. Už jsme na 50 lidech večer. Se tam ani nevejdeme, ale stejně si myslím, že nakonec někdo nedorazí, i když řekne že jo. V sobotu jdeme na svatbu kamarádům, tak se tam hned všech zeptáme, jestli dorazí i na tu naší. Z mé strany už jsou lidé jasní.
Terjar, tak já to té holce odešlu aniž bych se radila s rodinou. Možná dneska s Michalem, ale já na to o víkendu zapomněla :-N My jsme na večer už na 55 lidech a pořád nemáme potvrtzené všechny pozvané. Mně ještě chybí cca 12 lidí na potvrzení, si dokonce až blbě říkám ať někdo odřekne. Vždycyk se všude píše, že tak 10% pozvaných nedorazí, nám přijdou snad všichni x-) Dneska se chystáme k cukrářce, ale jen jak to bude mít Michal s časem. a na ty prstýnky jsme nekoukali, protože jsme celou sobotu byli se svědkyní a jejím klukem, nejdřív za její sestrou, kde jsem si dohodla líčení. A pak jsme ji odvezli za babičkou do nemocnice a čekali na ni a pak nakupovat (kde jsme se stihli pohádat s Michalem ;-) ) a ak domů a už se nám nic nechtělo. A jediný volný den neděli jsme pročuměli na filmy. taky hezkly zabitý den :-D
Profilova fotka
No my jsme se včera s Járou taky chytli, asi nějaké erupce na Slunci :-D .Já si říkám to samé, taky jsem siá původně myslela, že nás bude málo, ale vypadá to na tu 50. Tak jsem zvědavá na tu cenu za restauraci. Oběd je cca jasný a večer nám majitelka říkala, že je to často tak, že na jednoho člověk mám počítat 600 Kč (300 za jídlo a 300 za pití), že to takto lidem hodně vychází. Tak jsem to tak počítala a s touto cenou jsem počítala i s obědem. Ale vím, že někdo tam bude jen chvilku nebo si jde spíš pokecat, rpotože se tak často nevídáme. Přijedou i lidi, co jsou mimopražský a vidíme se 2x za rok. Hodně pít spíš budou ti Járovo kamarádi. Takže to snad pak nebude tak hrozný. ale byla jsem teda hodně překvapená.
Profilova fotka
Holky, ještě dotázek. Můžu se před solárkem namazat tím krémem tak hodinu před?
terjar, jo. Dokonce mi to poradila jedna holka, co tam chodila, že když nevím jak na solárku budu reagovat, tak je lepší se namazat těěch 30 minut před sluněním. Takže jdeš do solárka? No, vzhledem k tomu, že jsem furt v práci a večer sluníčko už moc nesvítí, tak jsem si také říkala, že bych to mohla zkusit.
Profilova fotka
Tak super. Tam už je po mně vždycky někdo nastoupený a já se půl hodiny mažu, tak bych se mázla v práci. No jo, dneska jdu už potřetí a už nejsem tak bílá. Jen se bojím těch pih. Ty velké znaménka jsem si nechala vyříznout, mám takové ty normální, ale jednu si zalepuji. Je taková malá, ale vystouplá. Doktor, když mi tamty řezal, tak k těmhle nic neřekl, tak jsou asi normální. Ale stejně. A vzhledem k tomu, že břicho a záda si opaluji sstejně jen jednou za rok na dovolené, tak by se asi nic nestalo. Zrovna ráno říkali v televizi, že nechápou ty, co chodí i v létě do solárka, že tu kůži strašně zatěžují. Jenže v práci se neopálím a že si sednu na chvilku na chalupě na sluníčko. Pak si to užiji až v tom Maďarsku. A budu tam chodit jen do svatby.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?