Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
brnanda: ahoj četla jsem ten příběh. Řeknu ti, to je docela síla. Nechápu proč se nemohou hosté aspoň v tenhle okamžik překonat, když ví, že jim na tom záleží, aby se všichni bavili. Taky bych asi brečela, to je jako by jí dal někdo facku. :-|
Profilova fotka
Tak teď jsem si to přečetla taky. To je šílený!!! No, je mi z toho na nic. A dokonce sem měla i chvíli slzičky v očích. To vypadalo jako kdyby jim to ty lidi ani nepřáli.... :-(
maicky: máš pravdu, taky mi to tak přijde anebo, že jim za to nestojí. Je to tedy nářez a vůbec se fakt nedivím, že je z toho špatná.
Profilova fotka
evi: To mi povídej. Já doufam, že se tohle nestane u nás... Snad ne. Pozvali sme lidi, který máme opravdu rádi a vídáme se s nima několikrát do tejdne, tak ty nás stopro nesklamou, prožívají hrozně ty přípravy s náma :-) Ale Blanky je mi fakt líto. :-(
ahoj holky,taky jsem to cetla,chudak nevesta. Taky bych z toho brecela jeste rok potom.No snad to u nas tak taky neskonci a bude se tancit a ne sedet jak pecky.Bylo to od nich pekne trapne a sobecke a ja osobne bych jim tam asi neco i rekla. U nas taky bude plno netancicich,tak ale spoleham,ze je svatba,tak ze se prekonaji,no uvidime,treba tu budu v srpnu taky brecet
Profilova fotka
Holky, já jsem si dneska namlela... Byly sme s malou na zahradě a já jsem jí napustila bazének. Po celým odpoledni jsme si nakonec s babčou řekly, že to sbalíme a vyrazíme k domovu. Tak já jsem řekla, že to sklidim, ať se postará o malou a když jsem šla vylejvat vodu z bazénku, tak jsem spadla do vybetonovaný díry. Ona teda byla přikrytá deklem, ale děda jí vypodložil nějakýma klacíkama, takže se to teď trochu víc klinká a já jak jsem měla ten bazének před sebou a neviděla si pod nohy, tak jsem špatně odhadla vzdálenost a šlápla jsem na roh toho deklu, noha mi sklouzla a já jsem namydlená :-D Mam nohu sedřenou od kotníku až nad koleno, do půlky stehna. Copa to sedřený, to snad zahojí, ale ta velikáááánnnnsssská modřina tam asi bude dlouho.... No, ale vyřešila jsem to galantně. Vztala jsem se slovy, že než se vdam, tak se to zahojí :-D V tu chvíli dostala moje budoucí tchýně obrovskej výbuch smíchu a pak mi řekla: ''Doufej, že ty pořekladla fakt fungujou..'' No, ale co, hlavní je, že mam dlouhý šaty :-) , tak to kdyžtak nebude vidět...
dneska jsem byla u kamarádky apak jela za tou novopečenou maldou paní ,-) kecánkovali sme a opravdu mi ukazovala fotečky ,všici seděli venku a chuděrka aj plakala na place a jen doufám,že si to vynahradí ,... no a budu doufat ,že s enikomu ic takového nestane ať je jakýkoliv ,-) No,ale málem mě rozplakalo, co mě potkalo potom.. já pak se rozloučila, odešla ,chtěla nastartovat a utí a nic . vše s emi vynulovalo, vrčelo,já myslela,že mě buchne palubovka.Zkoušela sem to xkrát a nic. musela sem zavolat bráchovi, ten dojel, jelikož mám na elektriku všechno,nešly ani stáhnout okýnka že takže sme to roztáhli, a já jela dom.Modlila se,aby minikdo nevlítnul do cesty,aby mi to nezdechlo. No odešla mi baterka aníž by mě to upozornilo, aníž by mě to zablblo nebo něco podobnýho nic prostě a to mám chlapa na služebce,takže mi tu baterku nemá kdo dotáhnout dom, je to těžký jak kráva že . No takže sem obvolala na zítra práci,že nedojdu ,jen do raní a pak s kolegyní,která byla tak ochotná, že veme auto,tajedeme koupit baterku a manžel její mi ju pak vymění,protože já ju zkoušela vytáhnout, ale je to tam někde chycený a já se ktomu nemůžu dostat . No takže to bude zajímavej den zítra . ( a to mám na víkend ještě domluvený udělání laku , a ještě někde drhne kolo ,ona ještě mmusí do toho dojít baterka že ,aby toho placení nebylo málo a ktomu dojde ještě za chvíli pov. ručení 4tis. no nejsou to krásný vídaje zbytečný před svatbou ) a to sem chtěla jít koupit stůl do kuchyně mašlu si půjdu koupit za chvílu x-) :-N ;-(
maicky: taky šikovná co? Ty jsi jak já, věčně namlácená :-D
maicky,bud rada,ze nepujdes se sadrou k oltari ;-) Radsi se uz do svatby moc nehybej :-D
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Jak ste se vyspaly? Nás tu zbudila ráno pořádná průtrž a bouřka. Teď už tu nebouří, ale prší. Tak to vypadá, že dneska budeme asi doma :-( Ta obloha nevypadá na to, že by přestalo :-( evi: Jo jo, šikovná jsem a nejlepší je to, že jsem se den před tim bavila se sousedem, že už se mi dlouho nic nestalo.. No a ejhle.. :-D simi: To jsem ráda :-) Ale David mi řek, no co, stejně by to nebylo vidět. Bílá by ladila s bílou... :-D Fakt dobrák.. ]-(
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem si ten příběh taky přečetla a říkala jsem Járovi, že snad se nám to nestane. Mám z toho strach. Všichni se na svatbu moc těší a bude nás hodně, tak snad bude zábava. Včera jsem pouštěla kamarádce ty naše písničky na obřad a pochod. Tak pochod je prý jako na vojně :-D , ale nám se líbí. Nechceme tu klasiku, to vždycky vidím tu Blaženu, jak se vzteká na té podlaze a řve ne, ne. Marcela u těch písniček řvala se mnou :-D . To bude svatbu, všichni tam budou řvát krom mé mamky. Maicky, no hlavně, žes to přežila. Já se naposledy spálila žehliíčkou, ale to tak, že jsem si spletla ten úchyt a sáhla jsem celou rukou na tu plochu, tak jsem řvala, jak malý dítě. Ale naštěstí mamka byla pohotová, tak ani puchýře nebyly. Brnanda, neboj. Nám se v pondělí rozbila myčka, tak jestli opravář řekne víc jak 4 tis., tak mamina kupuje novou. Tak se taky vztekla, že se jí to teď vůbec nehodí. Má našetříno pro nás. Včera jsme koupili kravatu pro svědka a rámeček na fotku. Odpo vše nafotím, vypadá to nádherně, hlavně ten rámeček. Tady bylo ráno krásně modrá obloha, ale teď se to už zatahuje. Zapomněla jsem si dom deštník, tak snad nebude pršet.
Evi, jestli najdeš odkaz, tak mi ho pošli, pls. Já oblézala nějaké obchody, kde by ho mohli mít, ale všude mají pěkný ohyzdy. He, tak já doufám, že se mi nestane to co té holce a že kamarády máme dobré a přejí nám to takže tzhle blbost neudělají. Dokonce si myslím, že bychom to mohli udělat dohromady, že když by třeba nějaký striptýz byl, tak aspoň budu u toho :-) Já se tohle dozvědět, tak svatbu ruším. Já se taky spálila o žehličku, ale jinak. Stála na prkně a já vtahovala šňůru, že jako jsem už dožehlila. A jak jsem dávala šňůru vedle žehličky, tak jsem se žahla do ruky a i když je to už pár let zpátky, tak jsem tam donedávna měla jizvu, která vypadala, jako když jsem se chtěla podřezat, na vnitřní straně ruky. Myslím, že dneska pršet bude a do konce týdne bude hnusně. V pátek jdeme slavit narozky Michala a bráchy a tak se těším, že se napapám. V sobotu je muzejní noc, takže se moc nevyspím a v neděli se hodlám flákat nebo jak se mi bude chtít.
Článek se načítá
Evi, teď jsem si teprve všimla IP. Díky!
Profilova fotka
Na muzejní noc jsem se moc těšila, ale jdeme na tu svatbu. To mě moc mrzí. Už se doma s Járou hádáme. Chce tam za každou cenu spát. Mají to od 16. Stan nemáme, tak prý budeme spát v autě. To určitě. Si myslím, že když to vydržíme do půlnoci, že budeme naslavený až až. Je to 8 hodin. Stejně se všichni ožerou a co pak. Jára chce v neděli na kolo. To jsem na chlapce zvědavá. Poslední dobou je mu vždycky špatně, když se víc napije. Pozvrací x triček. Hele holky, plánujete nějakou tu rozlučku? U nás je ticho po pěšině. Já myslela, že to mají naplánovat kamarádky, ale nic. Hezký alba mají ve foto Škoda ve Vodičkový. Je to tam obrovský a mají 2 velké vitríny jen se sv. alby. Byli jsme se tam podívat, ale jsem asi náročná. Pak jsme dostali k Vánocům album, já bych si tedy vybrala jiné, ale už se mi začalo líbit. Viděla jsem jednou nádherný v Tescu, přesně moje představa, ale rozmýšlela jsem se tka dlouho, že ho prodali. Takže ten rámeček jsme koupili hned :-)
Já řekla holkám, že toho beztak mám dost a nic nebudu plánovat, takže to buď zbývá na scědkyni nebo nic nebude. Michal se do toho taky nehrne. Spíš jsem si myslela, že bychom mohli být jen sami s Michalem a udělat si hezký večer pár dní před svatbou a bez kamarádů a klidně si zajít spolu na striptýz ;-) Protože rozlučka pro nás jsou momentálně peníze navíc a my teda nekrademe! Jo, foto Škoda miluju, ale taky jsem si nevybrala. Nenapadlo mne podívat se jim na stránky. Tam jsem teď našla několik hezkých. Mám už to od Kajsi, ale tam chci dát takové soukromnější fotky. Takže hledám nějaké album na ukazování kamarádům. A na co rámeček? To si ho budete vystavovat na krbu? Nebo nějak nechápu k čemu. Já mám rámečků dost, takže asi nebudu žádný kupovat, ale my stejně nemáme kam dát fotky v rámečku. Snad jen že by si ho Michal vzal do práce. Protože jednou řekl, že všechny ženský, s kterýma sedí tam mají fotku/y svých blízkých a moje mu nějak schází. tak jsem mu řekla, že půjdu k fotografovi a nechám se vyfotit nahá, ale eroticky, že nebude nic vidět :-D Tak prý že moji fotku nechce ]-( Takže by si tam mohl dát tu svatební, he? 8-)
Profilova fotka
No dáme si do něj nějak pěknou svatební fotku. Jsem na to ujetá. Po pokoji jich máme asi 5. Pak si to roztrkám po celým bytě. Líbí se mi to víc než nějaký, co si koupím. A pak si dělám sama z ubrouskovky. To mi povídej. Taky teď koukám na každou korunu. Chtěla jsem si koupit novou kabelku na léto a plavky a nekoupím si nic. Naštěstí mám narozeniny, tak si řeknu o prašule a koupím si to pak. Já ani nemám nějak kdy. Už máme všechny víkendy plný až do svatby. Taky musíme naplánovat pečení koláčků. Pýr by to bylo nhejlepší den předem, ale to teda nepřipadá v úvahu. Viděla bych to na ten poslední víkend 6.7. Snad by vydržely.
S těma víkendama mi povídej. Já jsem ráda, že si jeden den z týdne, většinou neděle, vyčlením na klid. Ale chci tuhle sobotu prostě projít ty zlatnictví a dořešit prstýnky. Pak se musím stavit v květinářství, abych vůbec mohla mít modrou kytku. A do toho musím sehnat boty. Tyhle 3 věci jsou teď hlavní. Kamarád, co nám měl fotit se neozývá a kameramana Michal nechce, takže ho nejdřív musím přemluvit. Jinak holky, neznáte někoho, kdo má jatka? Pán, co nám měl dělat a obstarat prase, tak mu zrušili jatka odkud bral prasata. No, a my teď nemáme prase, ale máme chlapa co nám prase udělá a naloží. Dobrý ne?
ja o rozlucce premyslim.Ale platit urco vsem nebudu,pujdu se segrama asi a domluvim se,ze zaplatim jen neco,oni pochopi,ze kdyz mam svatbu,tak uz penez moc neni a tak i svedkyne.Ale ta parit jit nechce,pry uz zdomactela :-D no a zenich bude asi chlastat se svym svedkem den pred svatbou,tak mam radost :-S
Simicak, aby ti pak na ten obřad vydržel :-D Tak jsem to těm příbuzných co chtěli přijet poslala, tak jsem zvědavá na odpověď a držte mi palce ať to pochopí.
Profilova fotka
Jára nevím, jestli něco chystá. Ale i kdyby, tak si to bude muset každý platit sám. Už jsme tak vycuclý. Tak jsem tu dala oznámko a už visí na nástěnce :-D . Tak jsem zvědavá, kolik bude kritiky. Není dokonalé a tady pracuji se samými grafiki. :-S
Tery, ať si trhnou! Tak ti měli nabídnout, že ti udělají oznámení oni, ne?
Profilova fotka
Zítra máme poradu, tak si toho všichni hned všimnou. Ale je mi to jedno, mně se líbí a lidem taky. No tady už několik let čekám na nové PC a pořád nic. Teď tu byly nějaké náznaky, ale není čas. na ostatní ale samo je. Takže tu pracuju na stařičkým dědkovi, který furt padá a musí se restartovat. Oni se ani nepůjdou podívat na obřad. Šéf se šéfovou nešli ani na svatbu vlastní neteře a synovce, takže vůbec neočekávám, že by přišli na tu mojí. Hlavnhě, žed mi tu šéfka pořád říkala, jak se těší až mě uvidí ve svatebním...
Šéfka ať si trhne a PC zaviruj tak, že bude neopravitelný. Nebo mu omylem shoď monitor nebo na keys vylej kafe, jako že do tebe někdo strčil. Já se obávám, že jak Michal každému říká ať přijde až na raut, tak na obřadu bude snad jen rodina. A já se těšila na spoustu hostů na obřadu :-(
Profilova fotka
No tak nás bude zase na obřad asi nějak moc. co se ptám, tak všichni že přijdou. Chodovská tvrz není zas tak velká uvnitř. Ale hlavně, že se tam vejdu já :-D . A uvidí mě už před obřadem. Je fakt, že se střasně těším až budou lidi z baráku koukat a kolemjdoucí... My bychom se přišli podívat, ale budeme si užívat "líbánky". Pak jim ukážu fotky, to bude stačit.
charmed.. prosím tě snad na obřad příjdou i nepozvaní lidi ne?? jako třeba sousedky z baráku, nebo někdo kho ste nepozvali, kamarádi a pod.. i kdyby byli zvaní až pak na raut ,snad si to nej nej nenechají ujít ne??? na to ani nemysli ,-)
To se někdo má :-D My zase máme sál, kam se vejde 100 lidí. A zatím jich tam bude tak 30 :-( Myslím, že s tou rozlučkou to udělám jak jsem psala. Jen my dva, krásný večřer za svobodna a všichni ať nám vlezou na hrb. Ještě jeden dotaz, budete o svatební noci spát doma nebo v hotelu?
Profilova fotka
Spíme doma a hned druhý den bych ráda odjela na chalupu. Myslím, že ani svatební noc neproběhne. Padneme oba a budem tuhý. To mi ještě bude muset Jára vytahat všechny sponečky a pírka z vlasů. Já rozlučku vůbec neřeším. Původně jsem jí ani nechtěla. S holkama můžu jít i jindy nebo si udělám opožděnou v říjnu až budeme na babským víkendu. :-D
Ahoj holky, tak já mám s nejbližšíma holkama naplánovanou rozlučku už měsíc..)))) Půjdeme se sednout, budeme klábosit a popíjet....já se těšíííím... a co se týče svatební noci, tak ta asi nebude, můj drahý mě na to už přípravuje :-D Prý bude tak opilý, že to nepůjde :-D :-D :-D Chápete, co si to chci brát???? :-D :-D :-D O svatební noci budeme doma a spíš si budeme užívat ráno :-D
Tak my jede taky domu na svatebni noc,ale stejne prijdem tak k rano a pak vstavame v sedm a hura na libanky.Kdo driv usne ve vlaku,tak ten mela,takze ja a radek bude s malou behat po vlaku :-D Ja si rozlucku urco taky udelam a budem ji delat oddlene,prece se nebudu loucit se svoboduo s tim koho si beru. Mozna to udelam tak,ze pojedem k babi na zahradu,tam dame decka spat a poradne se zborime se segrama a se svedkem.Radek to bude mit u jeho svedka v hospode. Svatebni noc po me zenich vyzaduje,ale ja padnu jak mrtvola,takze asi nebude.On se vubec tesi na svatbu je n na uchyloviny co tu ani nemuzu psat.
Simicak, nenavádím, ale piš :-D Teda teď se tu zatáhlo a je pěkně hnusně. Až mne z toho tlaku rozbolela hlava a myslím, že tu padnu, jen nevím jestli únavou nebo bezvědomím.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?