Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Já se tam chystám taky jen párkrát a svatbou s tím končím. já jen nechci vypadat bílá jako stěna v těch hezkých šatech a opáleného Michala, ten se totiž opaluje nádherně. Stačí mu odpoledne vystrčit hlavu z domu a hnědne. navíc naši jedou na 14 dní na dovolenou a vrací se asi 4 dny před svatbou, tudíž taky budou hnědí. A tchýně se opaluje úplně nejlíp. jen já jsem jako sýr celé léto. A když ne bílá, tak spálená. Prostě je má kůže naprd. Myslím, že se domluvím dneska s tím salonem kam chodím na lymfodrenáže a kosmetiku a poradím se s nimi. Teda, já bych brala chodit do práce jen út-čt a od pá do po aby bylo volno. To bych se do práce snad i těšila.
Profilova fotka
Já chodim do solárka od začátku května. Dneska se chystam zase a přesně jako vy s tim seknu hned se svatbou :-D
custe baby, no mi uz to taky rikala kamoska co chodi na solarko pres zimu,ze pres leto se chodit nema,ze to je velka zatez,protoze slunci vystavujem kuzi kazdy den venku,tak nevim.Ja se totiz opalovat kvuli znamenkum nemam,tudiz ani solarko,ael zas je to svatba. dnes jsem koupila sobe i male boty na svatbu,ja mam baleriny s takovou kytkou na strane,tak snad se budou ason trochu hodit a mala ma taky strevicky s kytickou bile.Nemohla jsem ji sehnat boty,ma tlustou nohu a misto prstu perlicky,tak ji zadne strevicy a sandaly nezapnu pres tu papuc jeji 8-( Vcera jsme byli u potoka,tak tam spadla hlavou,tak se nam trochhu pritopila,ale je statecna,pritopenym jeste davicim se hlasem rekla potom co jsem ji vytahli ze chce jeste :-D
terjar.. přesně tak , můžeš se namazat klidně i hodinu dopředu,ale musíš to nechat zaschnout, né abys dopadla jak já.. natřela sem s eoblékla a večer sem se divila,proč mám ramínka od podprdy místo bílá,tak hnědý že ,-) krém na solárko že :-D :-D Já sem si aji všimla na sobě,že když se natřu těsně, tak se hrozně potím , a když se natřu před doam,tak je to o mnoho lepší a taky v solárku se mi blbě natírají záda :-D Já nevím , chodím na solárko aji v létě,ale jednou za týden a nebo někdy jednou za dva týdny to už jak se mi chce ,-) a to proto, že prostě je moc práce a večer nebo odpoledne s emi nechce nikam trajdat a kor už ne na přeplněný koupaliště :-( já nevím,ale v poslední době+- od začátku roku , si radši jdu nakoupit v 8 ráno v týdnu , když v obcho´dáku nikdo není, protože nesnesu ty lidi o víkendu. To je totiž něco šílěnýho ,asi jsem už odvyklá od těch lidí ,aj ve městě jsem ja kna koni nervózní. všici furt někam pospíchaj , narážej do tebe a choděj jak koni. ;-)
ahoj holky, tak nám dneska dorazila figurka na dort..... a je krásná!!!! :-D Dělala jsem si starosti, zda bude v pořádku a bude se nám líbít a je úžasná :-D :-D :-D :-D Jinak jsme včera zjistili, že budeme mít na svatbě příbuzné, které jsme sice pozvali, jelikož se musí, ale doufali, že nedorazí a oni dorazějí ]-( a k tomu ještě s dětma, které mají z lidí strach a hned brečí a řvou ]-( to jsem zvědává, co budou vyvádět na obřadu a hostině.......... Přítel říká, ať to moc nehrotím, ono to nějak dopadne a vesměs má pravdu, jen já na to furt musím myslet :-(
Profilova fotka
super, díky. Já se bála, že by to třeba míň chránilo. No se zádama mám taky problémy, doprostřed si nedosáhnu. Já hcodím 2x týdně, byla jsem zatím na 4 a 5 minutách, tak dneska možná zkusím 6. Už mám trochu barvičku. Ale budu oblebená asi na 3 místech kousky náplasti. To budu vypadat :-D . Ale naštěstí to nebude vidět, stejně potřebuju hlavně ruce, dekolt a kousek zad. Ty pihy mám na břiše a asi uprostřed zad. elp, já už jsem nervní. Jára mi taky pořád říká, ať to nechám být. Mamka včera taky. Ono to nějak dopadne, ale mně to furt v té hlavě šrotuje, hlavně ty finance. Toho se bojím nejvíc. Ne že bych ty lidi nechtěla vidět, to jo, ale prostě máme omezený rozpočet a nechce se mi teda sahat do rezerv, co si šetřím na byt. Holky, dneska jsem viděla NÁDHERNÝ rámeček na svatební fotku. Už máme teda jeden koupený, ale dali jsme do něj společnou fotku z dovči, tu co mám na profilu. A Jára jí tam chce nechat. Tenhle je celý skleněný a půlkruh, uprostřed je místo na fotku 13x18, což je i ten rozměr, který dostaneme od fotografa. Stojí asi 169 Kč. Zítra se tam na něj jdu s Jarčou mrknout. Mně už se zdá i tato částka vysoká :-| . Hrůza jaký jsem škrt :-D . Ale je to to, co jsem si představovala
terjar... hele a u vás nemají solárko jen na dekolt a ksichtík? oni je někde mají, paluje to jen vršek.. optej se na to... Jéje mě ani nenapadlo nějaký rámečky hledat hehe mě s enejvíc líběj ty obyčejné sklo- a jen po bokách chycený těma stříbrnejma caplíkama . Holky, stěma příbuznejma to je těžký... já viděla 4 příbuzný vídám jednou za rok na dušičky, 2 sem nikdy neviděla, a 2 nikdy a jejich syna viděla asi 2x .... to jsou ze strany přítele. Pro mě bude nej nej,že tam budou lidi, co mám ráda a budou stát při mě a snad budou šťastní snáma ,-) a ty finance.. leží nám na účtě a já bych sněma klidně mohla zaplatit jednu půjčku , to by byl nej nej nej... ale boužel :-|
Já naštěstí žádně tetičky ani strejdy mít na svatbě nebudu a bude svatej klid. Sestřenice nás taky nezvaly, tak výčitky mít nemusím. A přesně jak píšete, taky je vidím jen jednou za rok a některý vůbec, takže si vrásky dělat nebudu. Ale věřím, že to musí být nervy, tak to ve zdraví přežijte :-)
u nás je to hoší tím, že se nejedná o tetičky a sestřenice, ale o bratra přítele. My se s níma vůbec nestýkáme, nemáme moc dobré vztahy, ale pozvat je musíme ]-(
elp: tak to je pravda, nejbližší rodinu je třeba pozvat. Ty obavy fakt chápu.... :-(
holky já se držím tohodle: chci tam lidi,se kterýma sem ráda a kteří si s emnou budou užívat ten "náš" den. Bohužel s etím řídím jen já , jinak nikdo :-D :-D
Profilova fotka
brnanda-naprosto s tebou souhlasim. Nastesti u nas se tim co reknu ja ridi vsichni, (a kdyby ne, stejne si to udelam po svem) takze jsem vysmata. 8-) taky vam preju pevne nervy ;-). Mne se vcera zdalo, ze jsme meli svatbu na nejakem strasnem miste, hrala nam tam otresna hudba a ja jsem mela pod satama nejakou zeleznou =-) konstrukci, takze pri kazdem kroku jsem hrozne vrzala a chytla jsem z toho obrovsky zachvat smichu, az pan matrikar rekl, ze nas neodda. (pak jsem se vzbudila) Uz at je po svatbe, bo ty sny to je fakt jeden nesmysl za druhym.
Článek se načítá
brnanda: mám na to stejný názor a na rozdíl od tebe se tím naštěstí řídí všichni :-D :-D :-D
raduz: koukám, že se nám všem zdají pěkný krávoviny, je zajímavý, že to jsou samý katastrofický scénáře. Taky se mi jich zdálo možná pět a samá blbost. Buď že jsem tam nebyla a ostatní jo nebo že jsem neměla šaty nebo nebyl fotograf. No prostě jsme pěkně postižený těma svatbama :-D
holky mám dotaz. Co budete mít na autech? Jsem nějak bezradná a nic mě nenapadá. ;-(
eveleboubule.. vidíš a zse sem musela opravovat nick :-D už sem ti zase napsala boule místo bobule :-D koupilas em v jysku slevněný pro mě je to tyl prostě je to stejně všechno jak záclona :-D metr stál 35korun(te´d stojí 65) koupila sem toho 5 metrů - uděláme ztoho šerpy na dvě auta ,ktomu sem koupila metr vínovočervenýho -ono je to totiž metr čtyřicet na šířku a mám to za dvě stovky a za 300jsem koupila 50m vizelínu 10cm na šířku, to s etaky použije a ještě máme klasický stuhy :-D echt toho teda ve finále je :-D :-D no a já si myslím,že budu mít půjčenou panu ze salonu a chlap bude mít zapůjčenej z květinářství klóbrc ;-)
brnanda: stejně jsi to napsala špatně, ale já se nezlobím :-D Tak mi piš evu a máš to :-D My budeme mít taky u ženicha klóbrc, ale já nevíc co sobě. Panenky se mi nelíbí ]-(
:-D :-D :-D já s eze sebe poser* vážně už
holky zkusila sem si nalakovat nehtíky jedním lakem z avonu co vy na to? viz. album.
super lak a máš krásný nehty,to já o sobě říct nemohu. Takže u mě to jistí ty umělé
když já mám ztěch umělých obavy :-S nikdy sme to neměla a nevím,mám strach,že si stím nevytřu ani chichihcichi však víš ..
brnanda: taky jsem je nikdy neměla,no uvidíme, jak říkáš, abych pak neměla problém utřít si zadnici :-D
holky, já s umělýma mám zkušenost a musím říct, že pokud si nenecháte udělat stráááášně dlouhé, tak o nich nebudete vůbec vědět. Já jsem je nosila tak cca před rokem, pak jsem si je nechala sundat a teď mám svoje a jsou i stejně dloho, ale nevím zda to ten měsíc vydrží - pokud ano, tak si je necham potáhnout jen gelem a pokud ne, tak ať mi nalepějí umělé...)))))) ony chvylku vydrží a pak si je nechám sundat. Ale ty ruce jsou pak tak krásné, s těma nehtíkama....
Profilova fotka
No já mám naštěstí svoje nehty pěkný, ale o víkendu se nám rozbila myčka, tak musíme mejt rúčo, to je hrůza. Takže krásný nehtíky asi dlouho nezůstanou. Na autech budeme mít živý kytky. Takové slzy úhlopříčně přes kapotu, aspoň to byla poslední verze, ale co tam doopravdy bude, to bude překvápko. O kytky se stará svědkyně, jen na té svojí si budu stát. Chci kaly s růžema a takový ty listy. Na nehtíky se jdu podívat. Já mám ty příbuzný a kamarády ráda, ale nenapadlo mě, že buchou chtít jít na raut, když se vidíme jednou za a ještě ani nedostali pozvánku na ten raut. No jo, ale to je fuk. Jsou to 4 lidi a stejně to dopadne tak, že někdo nepřijde. Na mě holky něco leze, ráno mě pěkně bolelo v krku a to máme jít v sobotu na tu svatbu. Obřad mají v Praze, ale ten raut někde na Slapech a Jára chce spát pod stanem. To tam bude spát asi sám, protože já si beru auto a jedu dom. Hlásí hnusně a navíc budu smrdět atd.
Já měla gelové nehty před rokem, nechala mi je kratší, žádný 5 cm, a musím říct, že mi asi 2 dny trvalo naučit sae s nima zacházet. třeba psát na klávesnici nebo posbírat mince ze země :-D To byla síla. Ale potom to bylo v pohodě. Dokonce přemýšlím, že bych si je nechala udělat na tu svatbu, jenže mně nehty rostou dost rychle a tak bych tam musela jít tak nějak týden před svatbou aby mi neodrostly. Jinak bych tam musela chodit co 14 dní a to pak dost leze do peněz. Tak chci zkusit to P-shine, jdu tam zítra, pak poreferuju. Terjar, hlásí celkem hnusně, sice možná teplo, ale bude pršet a budou prý buřiny. já dneska musím na mzdovku, což pro mně činí hodinu cesty tam, ještě že se tam sejdu s Michalem a pojedeme domů autem. A to jsem si všechny knížky co mám půjčený už přečetla :-( V pátek 13 si chci vsadit Sportku. Já mám totiž pátky 13 štěstí. Vše se mi daří a rychle to utíká. Ale pšššt, abychom to nezakřikly!
charmed - držím palečky :-D Já půjdu na nehtíky den před svatbou, teda večer před svatbou. Jsem objednaná na 18h. a jdu na ruce i nohy, takže nějaké 3 hodinky to potrvá, aspoň se doplazím domu a budu spát...tda doufám :-D Já se už tak těšíííííím :-D
já mám svoje pěkný nehty, kolikrát vydrží i dlouhý,ale jelikož bude moc práce, zařizování,dělání se s dortama , všechno tam poodvážet, pak rozvést výslužky, jen to balení výslužek atd atd atd .. právě mám strach,abych nedopadla tak,že z pěti nehů budou 3 dlouhý a 2 zlomený že... a asi jo,já nevím ,je to hezká představa ,že bych měla jako dlouhý nehtíky,krásně upravený-moderně, poprvé v životě nějaký obrázek na tom apod. ale zas ena druhou stranu to nebudu já :-S jestli s evám bude chtít.. jukněte se ,včera se na diskuzu Brno a okolí nám vrátila vdaná Blanka.k v pátek měla svatbu.. psala až večer,ale přečtěte si, co psala... bylo m,i ztoho úplně ouzko, protože na konci napsala,že nemůže říct,že to byl její den Dé..smutný :-( se sní dneska uvidím a jeslti mi začne vyprávět ,jak jí to všechno bylo líto,já sem taková cíta,se jí tam rozbrečím echt
Elp, doufám, že vyhraju nějakou větší částku, abychom měli čím zaplatit domeček, až ho konečně vybereme. Tak na mně v pátek mysli. Vy všechny, jo? Já se pak rozdělím ;-) Ony se ty gelový nehty nelámou, když už, tak ti upadne celý :-) Ne, jsou pevný a když ti je fakt neudělá obr dlouhý, tak je to v pohodě.
Evulebobule, prosím tě, kde jsi koupila to album na fotky? Se mi docela líbí, nějaké podobné sháním na fotky od profi fotografa. kajsa mi přivezla album s Me to you a tam dáme vybrané fotky od kamarádů - určitě budou bláznivé :-D
charmed: koupila jsem ho u nás v Blatné, ale určitě bude k sehnání i na netu. Jestli chceš, mrknu se ti a hodím odkaz. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?