Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
maicky: zní, ale my prostě jinou možnost nemáme a do bytu tedy nejdu, když se mi naskytla taková suprová nabídka. Navíc za cenu našeho domečku tady koupíš jen 2+1. brnanda: musíme být silný, na chmury je času dost :-D
Profilova fotka
evi: Přesně tak to máme i my. Doufáme, že něco seženem, protože ty byty tu vyjdou stejně jako baráček, takže sme ani neměli těžký rozhodování, prostě to vyhrál barák. Je to lepší, budeme mít vlastní soukromý, to je to hlavní. Tady mě už sousedi kolikrát štvou, jakej dělaj bordel. Malej je dost hlasitej a vůbec nemá žádnej řád. Chodí spát kdy se mu zachce a to je kolikrát i v jedenáct večer a do tý doby tu dělá bordel, mlátí hračkama do zdi, dupe, veje atd atd atd. Mě by to tak nevadilo, ale naše malá chodí v půl osmý spát a on jí pak akorát budí. Někdy jí to teda nevadí, ale když nespí tak tvrdě, tak jí zbudí. Naštěstí je taková, že jí stačí dát jen dudlík a zase usne, ale ne vždycky je to tak jednoduchý. To víš, je tu jen sádrokarton a přes ten je slyšet všechno.. A když jsem jednou u sousedů byla, jestli by se malej mohl stišit a přestat mlátit těma věcma do zdi, že sem dala malou už spát, tak mi sousedka řekla, že to nejsou oni, že nemají do čeho mlátit a než jsem se vrátila k nám a došla do obýváku, což fakt je kousek, tak tam bušil znova a ještě víc. Tak se tenkrát už David naštval a taky jim tak párkrát zabušil a od tý doby to docela de, ale někdy se malej stejně rozjede a neví kde sou hranice, tak jim tam prostě zase zabušíme a tak na půl hoďky je klid, ale pak se to opakuje stále dokola. Tohle by sme v baráčku neměli. To by byl klídek.. Je no prostě BALADA :-D
maicky.. a to je důvod,proč chci odsud pryč.. děti teda nemáme,ale já se prostě potřebuju vyspat, mám x zaměstnání, nebo hodněakcí a lítám jak pipina sem tam dojdu večer kolikrát tak utahaná, že prostě chci lehnotu a spát a kolikrát s chlapem už spíme v půl desátý ,protože v půl patý vstáváme a on si nad náma štěká pes do 23h. nebo s ehádají puberťáci,pod náma slyšíš televizu a nejbrutálnější je to,když madam chodí doma v podpatkách! Tak jak slyšíš svoje podpatky klapat,když chodíš,tak ty její podpatky jsou hrozně slyšet a kor,když je všude ticho že! Můžeš říkat dole co chceš! psali sme už 2 dopis nahoru , vedle nás chodí vnoci dom a normálně dou a buchnou s dveřima, aníž by prostě vzali za kliku! a nám to všechno de rovnou do ložnice! té sme taky jednou jsem už vylítla a slušně jsme ju od toho výtahu zavolala a ukázala,kde máme ložnicu a ona byla tak arogantní to ste vživotě nevviděli! Že tady všici dělají bordel a já jí říkám a co děláme my vám,a ona nic.. Vážně o nás nikdo neví a nejsme typ,jak vždycky jde můj chlap a začne se bavit v jedenáct vnoci na chodbě -já do něho buším ,aby toho nechal aby se nechoval jako oni a on schválně toto jim dělá aby věděli. na chodbě máem takové ty skleněné kóje- jako by kočárkárny.. je tady 5 bytu.. ta kočárkárkna je úplně narvaná plná a ztoho třičtvrtě tam mají jedni sousedi a ti tam aji ukládají si noviny, jako zběr.. Vážně já se smířím stím,že tady aji zdechneme vtom bytě,ale ty lidi okolo nerozdejhám! aby mě nad hlavou štěkal vkuse pes od 17hodi do 23 než oni si milostivě dojdou ! to nejse spát! my aji slyšíme,jak on chodí aklape po bytě tlapkama! :-( ;-( ;-(
Profilova fotka
My jsme teď začali uvažovat, že bychom koupili chatku s pozemkem a předělali jí na domeček. Jak jsem koukala, tak v Praze se ty ceny pohybují od 350 tis. do 700 tis., což není moc. Třeba bychom to jen zvětišli o místnost nebo udělali patro. Za byt v Praze teď dáte (3+1) kolem 3 mil. a za domek od 4 mil výše. Takže pro nás nereálné.
Profilova fotka
terjar: My jsme s Davidem jen tak koukali na ceny v Praze a dost se nám protočili panenky. To je šílený co to všechno stojí! To my se tu máme naštěstí líp.. brnanda: Tak teda podle toho co jsem si přečetla, tak bych tekla, že to tam máte ještě horší než my.. Přeju pevný nervy. Nic jinýho popřát nelze :-(
Profilova fotka
Je to hrůza. Vůbec nechápu, kdo to může kupovat. Dovolit si splátku 20 tis může málokdo. Hnus, jak z tich lidí tahají prachy. Taky nechápu, proč v tich nových bytech mají všude nadstandardní zařízení. Já bych nemusela mít dřevěnou podlahu, kuchyň za 200 tis a koupelnu to samé. To chápu, že se pak ceny vyšplhají na 4 mil za 3+kk. A furt staví dál. Evi, o víkendu jedeme do Mužetic.
Je to holky, naprd s tím bydlením co? Já jsem sice teoreticky za vodou, už bydlení máme, ale to začnou zase jiné stresy.Jestli to budeme schopni splácet, co mateřská a tak. Takže nervíky jsou pořád. Ale myslím na vás, aby to oběma dobře dopadlo. ;-) Byla jsem také nucena změnit kadeřnici. Naštěstí už mám náhradu a paní mě rovnou i nalíčí. Už se těším. Jdu i na zkoušku, ale až v červenci. teri: to je super, nedáme spicha? :-D
Profilova fotka
A do Klatov nikdo nejezdí... To je pech
Profilova fotka
To bychom mohli. V sobotu dopo jedeme do Blatný, na sekačku :-D a okouknout obchody, po obědě nic naplánováno nemáme, tak bychom třeba mohli jít procházkou do Sedlice. Já mám naplánováno zkoušku líčení a nehtů na 28.6. a 5.7. jdu na kosmetiku. Zkoušku účesu už nemám, už mi dělala 2 a ten druhý byl bomba. Ona si to stejně přesně nezapamatuje, ale to je fuk. Je to šikula a zatím nikoho ošklivě neučesala. Ale ví, co chci, tak je mi jedno jestli budu mít jeden pramen tak a druhý tak. No jo, stresy jsou pořád. Zrovna jsem Járovi říkala, jak se těším až bude po svatbě, že opadne ten stres, ale on začne další s hledáním bytu nebo chaty a pak obíhání banky a řemeslníků. Ještě, že už celou výbavu komplet mám, i nějaký ten nábytek. O víkendu jsme si koupili lampu do obýváku :-D
maicky: tak s tebou můžu dát spicha v Horažďovicích :-D
teri: já nějakou výbavu taky mám. Nábytek tedy ne, ale něco do kuchyně a ručníky a tak. Teď jsem ráda, že to mám. My budeme o víkendu určitě v Sedlici, tak když budeš chtít můžete přijít. Klidně i večer a můžeme opéct buřtíky. :-D
Profilova fotka
To já už mám úplně všechno, už si teď vyrábím květináče, obrázky a různé další blbůstky z ubrouskovky. Už to nemám ani kam dávat. Bych se mohla z fleku nastěhovat. Já taky pak budu ráda, že to budeme mít. Ono se to nezdá, ale je v tom spousta peněz, jen za pitomé hrnce jsem dala 2 tis., když se to všechno sečte, tak to naskáče. Já sice buřty nejím, ale stavila bych se ráda. Jsem strašně zvědavá na ten váš domeček. Kdyby nám děda půjčil auto (jedeme jedním, jsme 4, tak zbytečně nepojedeme dvěma), tak bychom mohli i večer, ale pokud někam pojedou, tak někdy odpo, abychom se potmě nevraceli dom. Zítra budu babi volat, tak se jí zeptám, co mají v plánu a dala bych ti vědět. Jen písni adresu, nebo spíš vysvětli. Ulice v Sedlici neznám. Máte to na té straně, co je kino nebo spíš k Blatný směrem na Škvořetice?
Článek se načítá
Na prohlídku by bylo možná lepší přijet odpoledne. I když aby jste zase moc nesledovali ty mouchy :-D Je to směr od Blatné na Škvořetice. Je tam takový bílý obchod, myslím smíšené zboží, tak hned zahnout doleva. Pojedete kousíček nahoru a uvidíte řadovky. Je to ta prostřední řada. Kdyžtak by jste písli a já bych vás vyhlížela. E
Profilova fotka
ahoj holky!!! Tak uz mame internet. Zdravim vas-precetla jsem uz skoro vse, krome poslednich dvou stranek (to doctu zitra) :-D ALE- zitra po obede vyrazime- tak nam drzte pesti, at mame cestu v pohode! Uz se tesime, ale ja uz mam dva dny cestovni horecku, takze si to moc neuzivam to teseni...Ted jdeme grilovat (akorat ze venku lije jako z konve-takze se musime nacpat pod takovou mini strisku...ale snad to nejak pujde...) V patek by jsme meli dorazit domu (takze o vikendu se urcite ozvu)...jo a do auta jsme se vesli 8-) je uplne plne az po strechu,ale hlavne ,ze tu nemusime nic nechavat...jedeme pres kanal (trajektem) tak doufam,ze bude hezky (jestli budou velke vlny, tak se po...strachy) No a jakmile se doma trochu aklimatizujeme, vrham se na plne pripravy svatby!!! Prvni budou prstynky a pak vse ostatni...ale net doma mame, takze to vam vsechno budu pekne psat. Takze papa prozatim, ozvu se jeste zitra rano :-D
Profilova fotka
evi: To by šlo. Se klidně někdy můžeme domluvit ;-) Zrovna v pátek jedu do Strak :-) Ale to už mam nabitý. Jedu na gyndu a pak musim vyzvednout od známýho jednu podložku pod svatební panenku, pak jedu k tetě a asi vyrazíme na nákupy :-D a pak se ještě musim stavit u babi v Hejný, což je kousíček od Horažďovic. Musim jí taky předat svatební oznámko :-)
Raduz,tak to drzim moc palecky a preji supr cestu plnou slunicka a s vl anma asi pocitej.Tak at jedete bez nehody a jste doma co nejrychleji. ;-)
maicky- určitě se domluvíme, ráda tě poznám. ;-)
Profilova fotka
Raduz, taky přeji šťastnou cestu. Evi, asi vím, kde myslíš. Není před tou odbočkou autobusové zastávka, v oblouku, a nějaký hasiči či jaký obchod? Určitě mi písni telefonní číslo.
Raduz: v pořádku dojeďte. teri: je tam busová zastávka, ale musíš zahnout směr Škvořetice a tam je bílý obchod potraviny
Profilova fotka
evi: Beru tě za slovo :-) raduz: I já se přidávam k přání šťastné cesty a dobrého dojezdu :-)
maicky: klidně mi za slovo vezmi, určitě to nějak spácháme. Přítel má u Horažďovic rodiče, tak není problém. Jen říct nějaký termín.
Profilova fotka
evi: Dobré ránko :-) Jasně, to se pak někdy dohodnem :-)
Profilova fotka
Jojo, Raduz, at te brzy mame v poradku v rodnem kraji;-) Holky, cim dal tim vic myslim na svatbu aji kdyz nechci a strasne se bojim ze to nedoapdne :-S Tedka se zas jedu podivat na babicku, ale v sobotu nebo nedeli se vratim. Stejne budete o vikendu pryc, jestli bude takto hezky ;-) Mejte se, pa
Ahoj holky, tak my máme chatu u Mníšku :-) Ale tenhle víkend jsem v práci :-( Že bychom udělali grilovačku ;-) Tak my vybíráme prstýnky a Michal slíbil, že dneska zajde za tou švadlenou a podívá se, jestli nemá nějaké hotové obleky na výběr anebo se s ní dohodne.
Profilova fotka
ahoj holky, uz nemuzu dospat, tak strasim na pocitaci. :-) Diky za prani stastne cesty-uz at to mame za sebou! Jinak uz se moooc tesime, ja se tak nejak tesobojim,ale to bude v pohode. Ted jdu jeste dobalit poslednich par veci...Jo a pry je u nas pekne vedro, tak to se taky tesim-vcera jsme grilovali ve vchodu do domu, bo lilo jako z konve cely den a celou noc :-( Tak se i tesim na to nase pocasi-doufam, ze nedovezeme domu tu zimu!
Raduz, tady je vedro k chcípnutí, ale dneska má pršet a na víkend bude hezkých 25. PRÝ, takže nespoléhej. Každopádně dávejte pozor a nějak si tu cestu trochu užijte. A bez stresu, jo? 8-) Simicak, šaty mám v albu, jak jsi se na ně těšila. A nikde žádná odezva ]-( ..... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme si včera byli zabruslit. Bylo to super, nikde nikdo. Cyklostezka jen pro nás. Tak jdem dneska zas. Zvládli jsme jen pár koleček, protože foukal vítr a nafoukalo mi do uší a pěkně to bolelo. Tak se dneska těším zase. Na zítra hlásí kolem 30 °C. Aspoň ráno říkali. Evi, a jaké číslo popisné máte? Máte na zvonku už jméno? Abychom tam nechodili od domu k domu a hledali evulibobuli :-D Kajsa, já taky pořád myslím na svatbu. Strašně se to krátí. bojím bojím. Jo holky, co toho 5.6.? Platí ten sraz?
Terjar, já to zatím nevím 100%. Ale raději by se mi to hodilo třeba až 10.6. :-N Já se začínám nervovat, protože ještě nemáme spoustu věcí a svatba je už za rohem. Hlavně ty prstýnky a oblek pro Michala. Pak zařídit ten raut a bude hotovo. A ještě nějaký dárek pro rodiče. Docela by se mi líbilo poslat mámy spolu na víkend do lázní, ale co s tátama? Tchán je upovídaný a rozhodně to není krevní skupina mého otce. Tak co s nima, když je nemůžeme poslat spolu na pivo. Mámy si to bez nich užijí víc. nemáte nějaký nápad?
Profilova fotka
Mně je to jedno. Nechám si volného i toho 10.6.. Začínám od pondělka chodit na to solárko, tak budu chodit asi obden. Tak to nemám. Naši rodiče se ani pořádně neznají. Mamky se už viděly, ale tátové ne. On můj otec je divný a nechce nikam chodit a snikým se moc seznamovat, takže ho nechvám stranou. Já už si nechávám narůst nehtíky. Už mi dělala ten p-shine, aby se mi zpevnily, tak ještě jdu jednou 28.6. a to mi zkusí i s lakem. Pak jdu 11.7., den před svatbou. Mně se zase udělal ten ekzém kolem nosu. Už jsem to měla dobrý a včera mi to vyskočilo znovu. Je to pěkně hnusný. tAkový pupínky. Mamka říkala, že jsem asi přestala mazat brzy. Jen doufám, že to zmizí, i třeba tím solárkem. Nechci být na svatbu šereda s ekzémem na ksichtě. :-(
Já budu chodit na sluníčko a solárko si nechávám jako takovou nouzovku na pár dní před svatbou. Jo, ještě si musím koupit boty, což na mou 42cítku bude problém. Tak snad někde mají Titaniky :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?