Menu Forum

Červenec 2008

(Zamčená)
18. lis 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elp
Registrovala se 21. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
elp
Registrovala se 21. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky, já jsem tu dloho nebyla...no jo, prace emoticon emoticon emoticon

já už chodím na solárko měsíc, tak jednou týdně na 8 minut, teď začínám chodit 2x týdně na 12 minut, aby to chvilku vydrželo emoticon

Ju, a mě se dneska zdálo, že vykročujeme s ženichem po trávníku k "oltáři" a já jsem nenalíčená, ale učesaná, )(to asi tím, že včera jsem byla na zkoušce účesu emoticon ) a pořád scháním kytku....někde jsem jí zapoměla.... fuj, to byl stres...)))))))
29. kvě 2008 v 10:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. července 2008
    Na Chodovské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terjar
Registrovala se 20. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1084 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Region Praha.
 Já jsem v solárku nikdy nebyla. Budu chodit na turbo vertikální, je prý nějaký silnější či co. Takže to bude jen na hodně málo minutek a víckrát týdně. Tak jsem zvědavá, třeba mi to pomůže na ten hnus na ksichtě. Jsem bílá, jak sejra. Tak doufám, že bude o víkendu svítit svítíčko, když už budu na chalupě. Bych mohla aspoň chytit zdravou barvičku.

Mně se teď o svatbě dlouho nezdálo, ale to přijde. Dnes už jen 44 ¨dní. Dřív se mi zdály taky strašné sny, vzbudila jsem se zpocená. emoticon

Na dnešek hlásili sluníčko a to teda nevím, kde je. Tady v Praze je úplně bílá obloha. Naplánovala jsem si pochůzku do obchodu, že se pěkně prohřeju. V kanclu mám zimu.
29. kvě 2008 v 10:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
elp
fotoportrét
fotoportrét
elp
 to já mám také zimu v kanceláři, ale mám takdy schovaný svetřík..))))))

slárko by mělo pomoct, hlavně si kup mazací přípravek do solárka, ty ti udělají rovnoměrné opálení a takové bronzové a ne rudé a hlavně déle vydrží
29. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
Registrovala se 24. února 2006 na beremese.cz. Přidala 776 příspěvků a 1 inzerát. Region Praha.
  • Svatba byla 17. července 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
Registrovala se 24. února 2006 na beremese.cz. Přidala 776 příspěvků a 1 inzerát. Region Praha.
    Region Praha
 Terjar, to buď ráda, že máš v kaceláři zimu, tady v tom baráku není klimoška, takže je tu vedro i v zimě, zatuchlý vzduch přes noc... A já jsem celý víkend v práci, mejou okna a já tu musím být. jako prachy za to dostanu, ale raději bych byla někde na sluníčku. Snad se mi podaří se s klukama domluvit, že když mně budou chtít, tak mi zavolají, že si sednu před barák aspoň na schody nebo do blízkého miniparčíku na lavičku.
29. kvě 2008 v 11:01  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 charmed, to ti tedy nezávidím. My jsme byli v práci v sobotu jen jednou, protože šéf chtěl velkou poradu a přes týden byla práce on to nestíhal. Seděli jsme tu od 11 do 16. Zaplaceno jsme to nedostali. Zaplatil nám aspoň oběd. Ale štvalo mě to. Občas se tu na mě dívají blbě, že jdu ve 4 dom a oni tu ještě sedí. Jenže většina chodí na 10, 11 hodinu a já tu jsem od 7.45. Už jsem to přestala vnímat, šéf občas, kam jako jdu, tak už na to nereaguji.

Tady budu okna mýt já někdy v létě. Jednou, dvakrát za rok nám to tu myje firma, protože jsou ty okna vysoko, ale přes léto je míň práce, tak udělám generální úklid všech kanceláří. Většina má volno a za celý den se nic neděje, tak to aspoň utíká.

Šéfíci přišli v 11 a v 11.30 už vypadli na oběd. To toho zase dneska hodně udělají. Pak nic enstíhají. Ale až se vrátí, tak hezky vypadnu já do toho obchodu. Jedu na Karlák, tak je to tak na hodinu. Mi to pěkně uteče. Stejně není skoro co na práci.
29. kvě 2008 v 11:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Terjar, já kdybych mohla tak chodím do práce klidně od 7 nebo od 6 a ne od 8. Abych právě mohla dřív vypadnout. A jestli se diví kam jdeš? Bych jim klidně řekla, že si přispat nepotřebuješ a chceš si užít odpoledne, tak tam chodíš mnohem dřív než oni. Mne by nebavilo chodit na poledne a dřepět v práci do večera. Co z toho dne pak máš? Už teď to mám na prd, protože mám pracovní dobu jako kancelářská krysa (zdejší krysy prominou) a končím ve 4 a než se dostanu domů tak je 5 a den v prd..i. Dřív jsem měla nepravidelnou službu a začínala v 6 ráno a ve 2 jsem šla domů. To se mi líbilo, ale jak jsem přešla sem, tak jsem prostě krysa. emoticon emoticon
29. kvě 2008 ve 12:54  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 Já jsem teda spáč, ale v týdnu si raději přivstanu právě kvůli tomuto. Pak nic nestihnu. Domu mi to trvá taky skoro hodinu a když jedu na nějaký úřad, tak sprintuju. Já mám správně pracovat od 8, ale jsem tu kolem 7.40, 7.35, ale domu dřív stejně nejdu. Teď chodím hodně na poštu, tak chodím o 15 minut dřív. A to bys je měla vidět, nikdy se nezapomenou podívat na hodinky. Ale, že tu jsem skoro o půl hodiny dřív, to je nezajímá. Ale dneska je to zatím v poho. Ještě se nevrátili. šéf mi má přinést peníze pro taxikáře, už je zase konec měsíce. Tak ho pak zavolám a snad vypadnu na ten Karlák.
No právě, šéfová mi pak vždycky vypráví, jak tu byla do 19 hod a více. Tak jí polituji a myslím si svoje emoticon . Ona chce být hodně litována, tak lituji emoticon
29. kvě 2008 ve 13:00  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Jéje, šéfová hraje na city. Tak to přeju pevný nervy. Ach jo, já budu o slunném víkendu v práci, politujte mně emoticon emoticon emoticon A až budu mít příští týden volno o víkendu tak bude pršet, vo co emoticon

Teď se tu hrabu v prstýnkách, kytkách a dortech a vybírám a vybírám...Mám chuť na dort, chci si koupit kytku a furt koukám na zásnubák emoticon
29. kvě 2008 ve 13:05  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 No jo, to ona umí. Ale to by vydalo na román, kdybych měla vyprávět, co ta jejich rodinka. Se šéfem spolu žijí...

Tak já tě tedy lituji emoticon

A vybrala jsi nějaké prstýnky? O tom dortíku jsem taky přemýšlela, až půjdu ven. Dneska půjdem zase bruslit, tak bych ani neměla černé svědomí. Včera jsem slupla v 21 h. ještě Delisu. Takový čunče jsem já. emoticon

K čemu kytku, jako v květináči?
29. kvě 2008 ve 13:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Ne-e, svatební. Tu taky nemáme emoticon

Dám do druhého alba pár prstýnků, tak se za chvíli mrkni a dej vědět, který je hezší. protože my jsme nerozhodní. Celý ze žlutého zlata nechceme ani jeden, mně by se líbila kombinace hodně bílého zlata a málo žlutého. Michal je jen pro celý z bílého, ale pak se nedá nosit ke zlatým šperkům. I když jako snubák by to mohla být vyjímka emoticon

O-o, děkuji, už jsem myslela, že se budu dneska litovat jen sama emoticon emoticon emoticon emoticon

já si včera dala zapékané těstoviny (ale málo) v půl 10 večer. jsme přišli až v 9, no emoticon
29. kvě 2008 ve 13:15  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
Registrovala se 16. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1105 příspěvků. Má 42 přátel.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
Registrovala se 16. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1105 příspěvků. Má 42 přátel.
    Region Písek
 číslo je 335 emoticon
29. kvě 2008 v 17:45  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
Registrovala se 13. března 2008 na beremese.cz. Přidala 1428 příspěvků. Má 14 přátel.
    Brno, Region Brno
 ahojky charmed.. my máme skoro podobné č.6 ,jen máme tři čárky ne jednu tam udělanou ,-) nechali sme si je dělat s esvým zlatem a vyšli nás na 3500,teda mammku ne nás ,dala nám to jako sv. dar ,-)

Holky chtěla jsem se vás optat.. budu asi kupovat tyl nebo organzu nebo co to je,no prostě to průhledny hi asi v neutrál barvě,protože se mi ozvalo hodně holek, že by chtěli taky.. mamina mi to ušije a říkala,že to výjde asi na necelých 10kč,tak jsem si říkala, jeslti by jste taky nechtěli, budu to v sobotu s mamkou zkoušet šít, tak se jen ptám ,-) při odběru nad 50ks, by stál jeden 8korunek ,-)
29. kvě 2008 v 19:20  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
    Hradec nad Moravici, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
simicak
Registrovala se 19. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2823 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
 a co budete sit????
29. kvě 2008 v 19:53  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
brnanda
2
    Brno, Region Brno
 jé já su blbá emoticon emoticon emoticon emoticon

já to tam nenapsala hihihihi no jo moc práce,taky je už večer hihihi žádnej mozek stejně nemám,tak co by pracovalo že emoticon emoticon jé já s emusím sama sobě smát chichichihi

ty pytlíčky na rýžu.. všude sou pohybují od 19 do 25 korun a mají za 19korun jen 6x 8 cm na výšku sáčky,což si myslím,že je docela úzký a tak jsem mamku poprosila,jestli by mi to ušila, ale aspoň 8cm na šířkua 10cm na výšku pytlík a oni se ke mě přidali hnedka 4 ženský,že by si taky vzali emoticon tak mamina mi řekla,že to za 8korun ušije, když jich vemou 50 kusů a víc, aby jí ty organzy nezůstávali doma .
29. kvě 2008 ve 20:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
Registrovala se 6. února 2008 na beremese.cz. Přidala 539 příspěvků. Má 20 přátel. Region Klatovy.
  • Svatba byla 5. července 2008
    Na zámku Klenová, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
Registrovala se 6. února 2008 na beremese.cz. Přidala 539 příspěvků. Má 20 přátel. Region Klatovy.
 Ahojte holky emoticon Se musim svěřit emoticon Dneska nám konečně přišli svatebka emoticon Jsou božský, teda nám se aspoň hrozně moc líbí. Nemůžu je nafotit, protože máme foťák v opravně, ale až dorazí, tak je sem určitě dodam emoticon
29. kvě 2008 ve 20:37  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
maicky (29 r.)
 charmed: Jestli se můžu přidat k hodnocení prstýnků, tak mě se líbí č. 6 a 12 Ty mi padli hned do oka. emoticon
29. kvě 2008 ve 20:40  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 no uz jsem je taky nasla.TAk charmed u me 12 a pak 1 jsou krasne.Ja ale nemam moc rada kombinaci bile a zlute,tak bych sla do 12,ale ta 1 je taky moc krasna a saty mas taky krasne.Vypadaji hlavne pohodlne a ze nevazi 20kg jak ty moje emoticon No a samo zavidim zavoj,ja uz jsem smirena,ze nebude.Ja furt cekala kdy je tam hodis,ty saty a pak jsem to malem prosvihla.NO jeste jsme na maicky zvedava emoticon

Holky,ja mam takove depky,ze v tech satech budu vypadat jak naprosty debil,ze jsem vybrala spatne,ze mi nesednou emoticon Ja uz nevim,jak jsem v tom vypdala a jestli jsem treba nebyla zbrkla pri vyberu.No uz mam depky ze svatby.

brno,ja uz myslelaz e blbnu ja,cetla jsem to 2x emoticon Ja pytlicky nepotrebuji,hlavne ne 50ks,tak at se mamci dobre sije emoticon

Ja jsem dnes uplne silene utahana,jsme zs byli od rana venku.No ale radu asi je uplne hotovka,uz jsou nekde asi ve francii ,ze?Nevite v kolik vyjizdi??Jej,to musi byt silene se po letech stehovat do rodneho mestecka na porad,zas zpatky
29. kvě 2008 ve 20:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 Mně se líbí 9, jsem na takovýto typ prstýnků. Ale tu 6 jsem viděla u někoho nafocenou taky nevypadala špatně.
29. kvě 2008 ve 21:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 Zvětšila jsem si i tu 1 a souhlasím se Simi. U nás žluté zlato nepřicházelo v úvahu. Jára ho absolutně zamítl. Je fakt, že já nosím stříbrno a chir. ocel, takže by se to i tlouklo. A zásnubáček mám z bílého zlata.

Evi, super. Asi bychom dorazila v sobotu odpoledne. Babička chce večer grilovat. Budete tam po celé odpoledne nebo máme přijít v určitý čas? Půjdeme to péšo, pokud nebude pršet, takže asi tak hodinku na cestu. Ulice nemáte? Bych ti měla donést něco do nového bytečku, ale nic nemám nakoupeného (jako polotovar na ubrouskovku), tak až přijedeme příště, a hlavně to taky omrknu, co by se ti tam hodilo.
29. kvě 2008 ve 21:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Simicak, emoticon Díky emoticon Šaty sice neváží 20 kilo, ale myslím, že tak 2 kila mají, ale to je skoro jako v zimě, když se nabalíš na lyže emoticon
Neboj, v šatech nebudeš vypadat jako debil. Já si teda taky připadám jak blbec, ale to bude asi tím, že svatba je jen jednou (u někoho vícekrát emoticon ) za život a tak nevěsty z toho dělají vědu. Já teda jako taky, ale docela se těším až to bude za mnou emoticon Protože když vidím, co musíme ještě zařídit, hlavně kvůli tomu rautu, tak mi z toho jde hlava kolem.

Děkuji vám za rady ohledně prstýnků. Beru to v úvahu emoticon

Dneska bude hezky, ale včera to fakt vypadalo na déšť a on nikde emoticon
30. kvě 2008 v 08:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
simicak
fotoportrét
fotoportrét
simicak
 tak nam tady vcera po tydnu prestalo prset a taky uz je okolo 19stupnu,takze konecne nemrznem emoticon Za 4tydny uz zas letim domu,tak se pripravte na moji schizu emoticon
No a prvni tyden to hned bude magorina,protoze musim pro prstynky,na matrkiku male pro pas,na jinou matriku si nechat udelat opis rodneho listu a pak zas na jinou matriku ho dat emoticon Taky do kvetinarstvi a restaruace,tak me asi jebne.Zvlast,kdyz nemam auto emoticon a nikde netrefim emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
A fatk mam hnruzu zz tech satu a taky jsme silene zvedava na ty prstynky.TEd se zas snazim zrat at nejsme jak z koncetraku,ale pry jsme zas zhubla,tak envim.Uz asi pujdu s tim k doktorovi,jestli nemam nejakoku vaznou nemoc bo to je fakt des.A jestli jeste zhubnu pred svatbou stresem,tak budu mit 30kg.

Ale uz se taky charmed mooooooooooc tesim na ten den a pak hlavne je supr,ze hned rano jedem na ty libanky emoticon emoticon TAkze si to snad vsechno poradne uzijem.No a taky nechci ten tyden pred svatgbou uz nic krom satu vyrizovat a nicim se zabyvat,tak snad to pujde a nebudu litat jak pomatena
30. kvě 2008 v 08:56  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 My pojedeme na svatebku až v září, když nebude u moře tolik lidí a bude krásně vyhřáté. Ale přemýšlím, že víkend po svatbě (teda i po rautu) bych vzala Michala do lázní. Jen tak, někam na pár kůr a do přírody. Byla jsem navnazena zdejší debatou emoticon
30. kvě 2008 v 09:06  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 teri: jsi blázínek, nic nenos. Jsem ráda, že tě poznám. Budeme tam ode dneška do neděle v kuse. Takže můžete přijít kdy chcete. Já ti napíšu akorát na sebe číslo a dáš mi vědět, až přijdete do Sedlice. Ulici nemáme žádnou. Je to Sídliště 2. Tak se kdyžtak optáte. emoticon
30. kvě 2008 ve 12:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
evulebobule
    Region Písek
 charmed: líbí se mi, jako Terce, pstýnky č.9 emoticon
30. kvě 2008 ve 12:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 Holky, mě to tu dnes tak nebaví. Nemám co dělat. Šég snad pojede pryč, tak aspoň to. Ale doma mě ještě čkeá žehlení a představa toho kodrcání na chalupu. Určitě pojede celá Praha. To si zase postojíme.

Evi, napíšu. Já asi vím, kde to cca je a při nejhorším se zeptáme. Číslo domu si taky pamatuju, tak to snad najdem.
30. kvě 2008 ve 12:24  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
elp
fotoportrét
fotoportrét
elp
 Ahoj holky, teď jsem byla na obědě a potkala 3 svatby.........úplně jsem zůstala stát a koukala na ně a viděla ty šťastné obličeje........ husí kůži jsem měla až na zádech...... ty jo.....za chvilku nás to také čeká emoticon
30. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Tak já jsem si tu nalakovala nehty a otráveně čekám na víkend, jak tu budu dřepět. Ale vy si ho holky pořádně užijte, nasbírejte sluníčko a dobrou náladu. Já jedu v pondělí na stavební úřad poptat se co teda bude s tou stavební uzávěrou. Tak držte palce ať mi řeknou něco pozitivního.
Přinesla jsem si sem spoustu časopisů, tak snad ten víkend nějak předupu.

Terjar, Evu, vy si to spolu užijte a "zapařte" emoticon Hlavně to nepřežeňte emoticon Jdu něco pojíst, tak se na chvíli vzdálím.
30. kvě 2008 ve 12:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 Já už jsem pojedla. Už jse si tu nudou začala ňoupat černé puntíky na nose emoticon . a představa, že tu budu dřepět ještě 3 hodiny. No fuj.
Já tu mám knížku, ale taky všechny kolegy a furt mi sem lezou. Kdyby tak šéf chtěl přijít a říct mi, že můžu jít dom. To se ale stalo jen třikrát za tu dobu, co tu pracuju. Ale venku je tak nádherně a já se tu klepou zimou.

Neboj, to určitě nepřeženem. Nás pak bude čekat cesta zpátky, jsou to sice jen 4 km, ale v tom horku a všude kolem les, snad se Jára udrží...
30. kvě 2008 ve 12:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
charmed
    Region Praha
 Terjar emoticon Myslíš na nohou nebo touhou? emoticon
30. kvě 2008 ve 12:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
terjar
fotoportrét
fotoportrét
terjar
 Asi oboje. My i do Centra Chodov, který máme asi 400 m jezdíme autem, protože je to na Járu daleko. Tak jsme na chlapce zvědavá. Já jsem zvyklá chodit dlouhé štreky, doslova se v tom vyžívám. A k tomu druhému, už mě bůhví jak dlouho otravuje o sex v přírodě, tak jsem mu řekla, že až budeme na chalupě. V Praze v Kunratičáku těžko. Tam je asi miliarda lidí. Takovéhle věci si pamatuje, ale že mu řeknu, aby tričko hodil do pračky, když se jde sprchovat a pak vyndavám prádlo a tričko je v koši na špínu, to ne.
30. kvě 2008 ve 12:48  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.