Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Nás právě upozorňovala matrikářka, že si pro něj nemůžeme sami dojít, ale že ho posílají do jednoho měsíce. Dokonce jsme vyplňovali adresu, kam ho chceme nechat poslat. Taky bych si pro něj nejraději zašla. A pro ně by to bylo ušetření poštovného a hned bych jim to tam mohla podškrábnout.
no to máš pravdu,protože tot nechápu,nebo´t v dnešní době se dá udělat aji OP v místě na úřadě kde bydlíš.. třeba já nemusím letět na hlavní ten úřad,kde dělají opčanky,ale můžu jít tady do líšně na radnicu a tam mi ju udělají taky ,-) bejt tebou,tak tam zavolám a na toto s einformuju,jak ti to na poště vydají a proč do měsíce máš čekat,když do měsíce máš mít hotovou op ,neboť ti pak ukládají i nějakou pokutu,když deš třeba po x měs. toto vyřizovat.
Profilova fotka
asi máme divnou matriku. Takhle poletím na poštu a pak zpátky na matriku, protože v té budově dělají i ty občanky. Budu lítat jak hadr na holi. Pak ještě změnit kartičku pojišťovny, řidičák, kartu a účet do spořitelny, nahlásit všechny doktory... Chlapi to mají tak snadný, oni jen změní občanku a jinak jim všechno zůstane. Ale na toto se ještě informuji.
brnanda: hezky jsi mi zkomolila mojí ctěnou přezdívku :-D
terjar... ale napřed Op a pak teprve to ostatní všude dokládáš OP a někde aji oddací list ;-)
vi´d :-D ale to kdykoliv píšu ti,tak píšu evuleboule a nebo eveleboule jé te´d sem se do toho sama zamotala :-D :-D :-D tamta z bereme se :-D :-D
kajsa - přemyšlela, ale tím pádem i děti by byli Oliverius, což přítel nechtěl abychom měli třeba Violu Oliverus..... a to ová, to už je taková tečka na závěr.....))))
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu opet jen na skok- takze vas zdravim-at na mne nezapomenete :-D Jinak pristi tyden ve ctvrtek vyrazime domu, takze o vikendu se zakousnu a vse co jste za me nepritomnosti napsaly, prectu!!!! To asi budu cist dva dny! Tak ja padim, mejte se vsechny krasne a pristi tyden uz budu normalne fungovat :-D
cau radu,tak to uz mate fakt za par,strasne rychle to ubehlo.Uz jen tyden a budete doma JInak my uz mame vse pro zenicha krom bot a ja si dnes kouipla bizu,pak hodim do alba jakou.Takze uz mi taky chybdi jen boty,ale uz mam vyhlidnute,tak snad to nebude velky problem.Kvetinarka mi udelala kalkulaci za vsechny kytky okolo 700kc,coz me hrozne mile prekvapila.Budou to tri kytky pro maminky,jedna do klopy a jedna z bilych ruzi pro me.uz mam dokonce nocni mury o svatbe,tak ze uz to dobre zacina :-S
brnanda: přesně tak, ta z beremka. To sedí... :-D To mi ještě říkali Evina malina.....oboje vymyslela táta. ]-( simi: tak to je super cena az kytky. ;-)
Čautě holky, normálně vám povím, že mi beremko do včerejška nešlo. Večer dodám konečně tu fotku. Z práce mi to nejde načíst a tak to musí počkat na doma. Jinak ty filmaři u nás...vybuchují nám pod oknama auta, krásné Hummery. kdyby ho raději dali mně a nenechávali ho vybuchovat. A to zničené auto mi pak 2 dny stojí pod okny "zaparkované" na mém stálém místě :-D Tak já budu mít iniciály stejné HK i po svatbě. Jen za Kynčlová budu Kotrchová. Ale Helena Kotrchová....to mi zní moc "tvrdě". Ve svém nynějším příjmení mám alespoň to "č", které mi ho zjemňuje. Ach jo :-( Ale alespoň se budou děti jmenovat stejně a budeme jedna rodina :-) Elp - máš opravdu úžasné jméno, ani bych ho nechtěla nikomu spelovat po telefonu, promiň. Na to OP se musím matrikářky zeptat. Doufám, že nám ho vydají rychle, protože bych chtěla pas a všechny náležitosti vyřídit co nejdřív - zdravotní pojišťovna, doktoři (těm to snad stačí po telefonu), banka, spoření, pas...A pak to budu dělat ještě jednou až se budeme v budoucnu stěhovat, což chceme do Vánoc. Ale zase už budu vědět jak to funguje a můžu se připravit ;-)
Profilova fotka
charmed, budu na tom stejně s tím lítáním po úřadech. Bude to hrůza. Se teď už přes hodinu snažím poslat nějaké fotky do fotolabu. Mám k tomu slevový kupon a udělala jsem vše podle návodu, asi ze 4 PC nám to nešlo, tak to teď zkouším z práce. Ale nechce mi to ten kupon vzít, prý tomu neodpovídá žádná položka v košíku. Přitom to mám 50 ks digifoto 10x15 jako je na té poukázce a v košíku to mám taky. A když volám na zákaznickou linku, tak to nikdo nebere. Pokud to nepůjde, tak se na to vyprdnu. Už jsme si s tím hráli doma.
Článek se načítá
Terjar, vybodni se na to a raději si najdi čas jim je odnést na CD. Mně by to už po 10 minutách přestalo bavit. Normálně mně ta fotka s šatama nejde načíst! Furt. nevím, jestli proto, že to bylo focené jiným foťákem (i když je to pěkná blbost, aby mi to z tohoto důvodu nefungovalo) anebo nevím. je to normálně v jpg a velikost je sotva poloviční co požadují. Ach jo. Už na to prdím!
Profilova fotka
Já bych je tam nejradši odnesla, ale ten slevový kupon platí jen na objednávku přes net. Ještě mám další do Rossmanna, ale ty už se nalepí na pytlík. Asi se na to vykašlu, kvůli 50 fotkám si nezničím nervy. strávila jsem s tím skoro 2 hodiny. Tak koukám, že nás to neposlouchá ani jednu. To je ta technika.
Ale teď jsem si do alba dala fotky stažené z netu a šlo to, tak je mi to záhadou....????
elp ted to ctu zpetne,tak to je fakt mazeeeeeeeeeeeeeeeeeeec,to ti preju hodne stesti pri predstavavoani :-D Me to nejde ani vyslovit. Ja budu Simona Kosova,takze supr.TEd jsem Sevcikova-s hacky-coz je tady v uk blbe,tak jsem rada ze se mi to zmeni ;-)
tak jak tak koukám ,já sem to asi vyhrála nejlíp mě se tak strašně zkrátí příjmení, že to bude šílený,protože psát Celá Petra je ujetý :-D budu muset vždy psát Petra Celá .. jéje jsem si vzpomněla další historku s jménam..jak sem už předešlém psaní psala.. jednou jsme si s přítelem povídali a já říkám,že nejede prostě vlak pře sjméno Honzík .. a on no to je jak na ´tamana.. bud eu doktora a budou volat a říkal to strašě rychle.. pan Jan Celý to vážně znělo jak číńansky chichcichihi :-D :-D já sem byla mrtvá a on furt ,že che pokračovat ve jménu VíTězslav- říkáme Víťa jeho taťka i on je Ví´ta a chce dál a to zase nechci já !! to néé to mu nedovolím ;-)
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) Snad si na mě ještě pamatujete. Dloooouuuuhhhooo jsem tu nebyla... :-N Bude mi to chvíli trvat než to všechno dočtu, snad to zvládnu.. Tak já se du do toho dát :-)
Ahojky, to je dobře, že jsi zase tu. Co nového? ;-)
ahoj maicky,kde ses ztratila?ja si uz rikala,co je s vame? Uz mate bydleni?A vse na svatbu zarizene??
Profilova fotka
Ahojte :-) Co nového? Asi nic. Jen se nám podělal foťák :-( Ale snad nám ho brzo vrátí. Docela mi schází :-) Na svatbu je všechno zařízený. Včera jsem ještě byla objednat kytky a mělo by to bejt kompletní. Ještě ve středu pudeme Davčovi koupit boty a košily a pak by to mělo vše. Šaty se šijou rychlostí blesku :-) Tak mam radost. V úterý jdu na další zkoušku :-) Se nemůžu dočkat. Jen ještě musim sehnat nějaký střevíčky Dádě na svatbu. Tady v Klatovech nic nemají, tak asi budu objednávat přes next. Nic jinýho mi nezbyde. Nechápu proč tu dělají střevíčky až od velikosti 25 a sandálky v barvách hnědá, šedá, modročervená atd. Ale nic normálního.. No jo no. Nenadělam nic. :-( Ale já nějaký seženu. simicak: Koukala jsem do albíčka na ty šatičky :-) Jsou vážně booooommmmbaaaaasssttttiiiccckkýýýý!!!!!! :-D Ti je ještě budu nakonec závidět :-D Jen to půjčovný je teda pecka. To jsem valila oči.. Jinak bydlení ještě nemáme, zatim hledáme, ale ještě jsme na nic nenarazili, ale ještě máme chvíli čas, tak snad se do tý doby něco vyskytne.. Necháme se překvapit. :-)
maicky,tak to je supr,ze se saty siji,ja uz myslela,ze tu nechodis protoze si je sijes sama :-D No to moje pujcovne je palka,ale nic mi nesedeloa ty byly supr,jenze na cenu jsem se ptala az jak jsem uz mela vybrane.Nastesti jsem si sehnala tady pres beremko tu slevu 2500kc,tak pujcovne je 9500,tak to jde.JInak 11500 bych asi za to nedala,to uz je moc.Ja mela desitku jako hranici.No ale zas mame fotografku zdarma a kvetinarka mi spocitala kalkulaci za vsechny ktyky 700kc,tak supr. A mala uz ma saticky??Jsem na ni zvedava,ja uz male koupila a taky ted shanim sandalky,tak snad neco najdu.Pro radka taky chybi boty a pro me taky,takze uz vlastne vsem jen boty :-D
Profilova fotka
simicak: Tak to já už botky mam a pro malou jsem dneska objednala, takže už jen tátovi seženeme botičky a je to :-) Kytky ještě nevim na kolik nás vyjdou, ale ty máš cenu perfektní. Já jsem tam nesla zálohu 1000Kč, chtěla jsem jí tam nechat 1500Kč, aby sme pak nemuseli tolika doplácet a ona řekla, že to by bylo moc, že to možná ani na tolik nevyjde. Tak jsem zvědavá kolik to bude stát. Představovala jsem si tak tři tisíce za kytky. No, ale samozřejmě čim levnější tim lepší :-) Dáda šatičky ještě nemá. Ty se jí začnou šít asi tak za tejden, protože ještě roste a chceme, aby je měla na tělo, takže to necháváme na poslední chvíli. Jo a už chodim do toho solárka :-) Tak jsem už hezky hnědá, jen v pátek jsem šla s kámoškou do silnějšího a tak jsem šla trochu do červena, ale už to zase hnědne, hlavně, že to nepálí :-) Si příště budu muset dát míň minut :-)
Ahojenky holky, jsem vždycky juknu a hnedka mám zvás žaludek stáhlej,že se až musím sama sobě smát-vy budete moje terapie na hubnutí :-D :-D :-D ty jo příští tejden už je 1června no mě raní mrtvice :-D V červnu půjdeme potvrdit jídelníček, zavolám kameramanovi a fotografovi,abych potvrdila ,že je vše ok. Přítel bude mít zkoušku kalhot,protože jeslti náhodou nepřibral,jak za poslední rok :-D No a pomalu se už začne dávat lidem instrukce :-D sme si o víkendu psali, kdo jede svým autem akolik aut vlastně bude a ským ve kterým autě pojedou a ze 16 aut jsme to stáhli na 12 ;-) i tak to bude kolona jak prase uf .
Profilova fotka
brnanda: A nestrašíš spíš ty nás :-D Mě to ani nedochází, že příští týden už bude prvního... :-N Já na to radši nemyslim. Jo jo, už to máme za pár :-)
:-D :-D :-D to bych nerada :-D :-D
tak ja jsem v klidku,uz vse zarizene,nervy prijdou az v cervneci jak priletim domu,tak to budu litat jak pometlo.K tomu jeste musim vyridit par uradu mimo,tak mam radost.Hned druhy den po priletu ke zlatniku,pak restaurace,kvetinarstvi a na matriku si udelat opis meho ztraceneho rodneho listu a pak az do hradce znova na matriku ho predlozit,pak na urad kvuli pasu pro malou,pak na pojistovnu nechat si spocitat muj dluh-to me asi klepne pepka a budu mit zkazenou celou svatbu 8-( A pak koupit stuhy na auto a pak uz nevim co,si to budu muset napsat. jinak ja pekne tloustnu tednarostla mi prdel,ale neva,jelikoz jsem byla podvizivena,tak budu vypadat normalne :-D Musim se v tomto tydnu podivat male na boty a na moje boty at uz pak nikde nemusim.Zrovna jem zjistila ze 5m stuhy na jedno auto,tak potrebuji asi 60m.Nas bude taky okolo 10aut,mozna 12,tak snad bude kde zaparkovat bo me trefi. charmed,kdy ukazes ty svoje saticky??????????????
Profilova fotka
brnanda: Jen aby :-D My budeme mít celkem asi tak sedm aut, takže pohoda. Stuhy už máme koupený, kupovala jsem je teď v tejdnu, ale ještě čekam, až nám paní dodělá dy ozdobný pentle na auto pro ženicha a nevěstu. Zatim se neozvala, tak doufam, že v tom nebude nějakej problém. No snad ne. Už by mě kleplo. Snad nic nám nešlo bez problémů
simi.. nám jedna paní řekla, ve švadlenkářství,že je potřeba okolo 7m na auto. Sme si teda spočítali,žebudeme počítat 10m. na auto.raději víc,než míń a lidi si to pak můžou dát aj na anténu a třeba nakliky,když zbude.. a to sme to počítali ,že na zadní okno chceme tři pruhy dát té stuhy ,-) Ale je teda fakt,že sme pentle -stuhy kupovali,že sme ještě měli 16 aut napočítaných ;-)
me psali holky co se ted vdavali,ze staci tech 5m na jedno v pohode,tak snad jo

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?