Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Brnanda, držím palce ať se vám povede. Simi, já v Londýně jednou byla a na Londýn a Paříž jsem vysazená, ale chceme taky vidět Benátky a já prostě nikdy nevím, kam dřív jet :-D Já betakaroten začínám jíst v květnu. Tchýně mne to naučila, ona se tak jako tak dobře opaluje, ale betakaroten ti to opálení prý déle udrží. Tak jsem to loni zkoušela, ale jedla jsem ho jen 2 měsíce :-/ Takže letos se jím budu rvát a budu celá oranžová zevnitř :-D
Tery ty kremy ani ty bryle nepotrebujes.Ty bryel chrani zrak,tak samo jako uv pred slunickem a taky je urco nenosis cely den kdyz jsi venku.Jen musis mit zavrene oci a necumet do tech trubek a krem staci normalni co pouzivas po sprse hydratacni.Na sucho se opalovat nesmi i normalne,protze to vysusuje plet.TAkze nez do toho vlezes,tak se natri treba niveou nebo indulonou :-p a pak jak vylezes tak se zas natri,at je kuze hydratovana po opaleni.To uplne staci.Ty veci jsou spis pro ty,co tam chodi porad.Je to neco jak ve fitku prodavaji taky ruzne pripravky na hubnuti,na rychlejsi spalovani,na rychlejsi rust svalu,piti na energii,...............proste kseft. Ty kremy a bryle pouziva malokdo.Urco neoslepnes a ani se ti oci nezkazi a s normal kremem se opalis stejne.Ja jen cov im,tak ty co tam prodavaji delaji vesti odstin a nebo se pak trpytis a tak.Ael plet ti to nechrani.JO a do solarka se nesmi pouzivat uv krem na opalovani. Charmed,Pariz bych taky brala x-) Me se ale nejvic libi stejne ty male historicke mestecka.Tak samo i v UK,vic nez londyn,tak male mestecka,kde je treba krasna katedrala,kostel a tak a v Cr taky.Praha se mi vubec nelibi.Sorry prazadny :-p
Simicak, to je v pohodě, já zase miluju oba typy - velké město (ale bez lidí) i maloměsto a přírodu (prozměnu se starousedlíky - leckdy ti toho řeknou více než v kdejakém průvodci). Třeba se moc chci podívat do Provence, Normandie, Skotska a poslední dobou mne láká sever - za polárním kruhem :-D
charmed me by lakali takove malinke vesnicky v italii,kde se pestuje vino,okolo nic neni,nejaky stary dum a treba tam byt zrovna jak je nejaka vinna oslava.Nebo horske vesnicky x-) Ja bych chtela zit nekde na vesnici,kde je 200obyvatel,vsichni se znaji,okolo jsou lesy,jezera a je to i kousek do mesta.Mit tam dum a zahradu-vse co je okolo.TReba ak byl doktor z hor :-D
Simicak, tak to by se ti měl líbit film "Pod Toskánským sluncem"! Na ten se podívej. Mně se teda líbí moc. Takhle žít by asi bylo fajn, ale občas, když jsem sama na chatě (taky u lesa a vody, málokdo ze sousedů tam je) tak mám docela strach, víš.
tak ja u babicky kdyz se setmi nevylezu ani za plot :-D Tam kde bych zila ja,by byly okolo domky a tam by zili supr rodiny a vecer by jme grilovali a tak vis????TAkze bych tam sama nebyla :-)
Jeee, já chci už léto, tohle děláváme každý víkend, skoro.
Profilova fotka
teda holky, vy máte krásný představy. ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) jak se vede? Já jsem se včera rozhodla, že když ta švadlena zatim do látky ani nestříhla, tak že si dojdu ke známý pro jistotu dneska vyzkoušet pár šatů a když mi nějaký padnou do oka, tak si je zamluvim a když se do 14 dnů u švadleny nebude nic dít, tak si je zamluvim na 100%! Se tu nebudu nervovat. Už v listopadu jsem tam byla, jestli by mi je ušila a je duben a ještě jsem neviděla ani látku, tak se chci pojistit. A jak je u Vás? Tady je pod mrakem, neprší, ale krásně zrovna neni.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak tady je hnus. Loeje jak z konve a je tma. Ráno jsem tu hodinu uklízela. Nesnáším ty chlapy bordeláře. Hrůza. Zub bych řekla, že je lepší. včera to byl ale horor, večer už mě bolelo i ucho, hodně na to trpím. Ségra mi dala nějaký Berbadent, ale když jsem to otevřela, tak to bylo prázdné :-( , tak jsem si namatlala dáseň a zuby peroxidem vodíku. No myslela jsem, že vyletím z kůže. Normálně mě to nepálí, ale na dásně ano. Namazala jsem si to i dneska ráno, tak to snad bude dobré. odpo si koupím tamten sajrajt, je to na záněty v dásních. já nechci k zubaři, bojím bojím. to budu zase vypadat. nesnáším osmičky. Hokky, fil Bobule vřele doporučuji. Fakt super. Třískala jsem se smíchy od začátku do konce.
Maicky, a urguješ ji? Já bych jí volala klidně 2x týdně (a Michal 2x denně). Šaty se dají ušít i za měsíc, pokud nejsou moc složité. Ale pracovat by se na nich už mělo. Aspoň vybrat si látku a střih. Tak jí zavolej a furt jí volej :-) My v létě, když jsme na chatě, tak máme každý 2 den ohýnek nebo grilování a když jsme v Praze tak jednou za 14 dní pečeme buřty nebo grilujeme. A táta udělal udírnu takže si koupíme masíčko a táta udí a my slintáme :-) A k tomu upeču česnekový chleba a to je pak teprve žrádlo. Ale nebudeme si tu dělat chutě, venku je hnusně (tady prší a je tma) a do léta daleko. Co plánujete na víkend? My s Michalem půjdeme dneska na oslavu (svědkyně má narozkovou párty) a zítra už musíme bý v 7 v Dobříši (běží se závod a my se tam budeme v lese starat o pití pro závodníky) a pak odpoledne asi padnu do postele. A v neděli hodlám spát a flákat se a když bude hezky, tak nějaká krátká procházka.
Profilova fotka
my jdeme zítra do zoo, tak snad se to počasí umoudří. v neděli dopo jedeme s tchyní na nějaký výprodej, v jednu máme sraz s kapelníkem v restauraci a odpo nevím. dneska chce jít Jára na večeři, tak uvidíme podle mého zubu. :-D Kéž by už byly 4 a šla jsem dom, dneska tu asi usnu.
Článek se načítá
To mi povídej, já spím už teď. Včera jsme se svědkyní zase dělali večeři - bramboráky, a šli jsme spát až po půlnoci. Dneska ten tah a zítra ten běh a pokud do neděle neumřu, tak se tu v pondělí zase sejdeme. A pořád se drtím tu anglinu a doufám, že to zvládnu.
Profilova fotka
zvládneš, jsi šikulka. ty jo bramboráky, na ty chodím k tchánovi. dělá moc dobrý. taky bych si dala.
My jsme se jich včera tak napucli, že se nám špatně usínalo. Ale byli moc dobrý. Už aby byli 4 odpoledne. Ach jo, pátek a musíme dřepět v práci. Taková Kajsa si užívá Londýna...a musí nám pak povyprávět! A můj táta každý pátek končí už v poledne. To chci taky!!! navrhuji abychom se všechny sebrali v poledne a šli domů.
Profilova fotka
charmed: Já už mam šaty vybraný, jsou v albu a látka je už i koupená a prej je to už i má doma, ale pořád řeší nějaký hovadiny atd. Zkrátka má toho moc!!! Už minulej pátek jsem měla jít na zkoušku a když jsem tam přišla, tak se mě zase ptala na nějaký hovadiny, už jsem jí stokrát řekla, že chci ty šaty přesně tak, jak jsou na obrázku a ona se furt ptá na nějaký hovadiny, jestli to tam chci taky atd. Volala jsem jí včera, tak mi řekla, že se na tom pracuje, ale moc pravdivě to neznělo, tak proto se chci radši pojistit. Jestli do 14 dní nebude žádná zkouška, tak jí to odřeknu a hotovo! Nejvíc mě štve, že oblek a šaty nás mají vyjít dohromady na 14 000 a my už sme jí dali 12 000, ale máme naštěstí doklady o zaplacení, takže pohoda. Nechápu tu švadlenu, už mi šila šaty na maturák a byly nádherný, tak nechápu proč teď jsou s ní takový problémy, tenkrát to bylo bez problémů.
caute holky, maicky,ja bych se na ni vykaslala,kdyz ma ta svadlena takovy pristup a od listopadu nema ani jeste saty nastrihane,tak pak nevis,jak budou ty saty vypadat.RAdsi si pujc,stejne je pak uz nosit nebudes ;-) a nemusis se stresovat,co ti usije a jestli to vubec stihne.Budu drzet palecky. Tak my tady mame teplo,i vcera bylo.Jsem tuplsala,ze tu je hnusne,ale mame asi spinave okna :-D Tak jsme se vecer byli vsichni projit na houpacku s malou do parku,radek sel jen v triku a dnes je sice pod mrakem,ale asi teplo.Ja jdu dnes do mesta nakupovat jeset veci co musim domu privest a sobe boty bo zande nemam.Teda ted jsem si koupila takove ty hnusne cviky oranzovo ruzove ci co to je,jako hnusne nejsou,ale nevim, k cemu se mi budou hodit :-D A listek k niim uz samo nemam ,ze bych je vymenila.NO zkusim jeste pohledat. JInak uz jsem napul zbaleny,tak to je dobre,uz me zacina bolet zaludek,uz jen vikend a letime.Ale hrzone moc se samozrejme tesim na moji babi s dedou a segry x-)
Profilova fotka
simi: Neboj a nestresuj se :-) Nic se nestane, uvidíš!!! Já ještě těch 14 dní počkam a uvidim. Ty šaty jsem si vysnila a tady v Klatovech je v půjčovně nemají :-( Dneska si teda nějaký vozkoušim a pro případ nouze si nějaký zamluvim, ale doufam, že mi je ušije!!! Jinak jí nakopu pr...
Simicak, buď v pohodě, hlavně žádný stres. Všechno proběhne v klidu a nemysli na nějaké pohromy. Jediná pohroma, která tě potká je to, že tady v Praze bude pršet :-) Maicky, tak to aha. To si snad raději nějaké šaty zamluv ať pak nejsi taky ve stresu, že švadlena nestíhá.
Profilova fotka
charmed: proto jdu dneska zkoušet a zkoušet a zkoušet ;-) Tak mi držte palečky. Snad mi ještě nějaký padnou do oka.
Maicky, to budeme! Všechny čtyři :-D
Profilova fotka
charmed: Tak to děkuju :-D
Maicky, nemáš zač :-D
Profilova fotka
charmed, souhlas. taky bych šla v poledne dom. si představi, že šéf přišel v 10 a v půl jedenácté už šel pryč a že dneska už nebude. šéfová byla včera i dnes doma, prý pracuje, ale já jí znám. minule si přesazovala kytky a pak jí šéf nadává, že nestíhá. to je taky dvojka. jo přitom přesazování si zapálila svíčku, protože bylo nějaké výročí úmrtí šéfovy matky a ona to nedopatřením převrhla na hromadu igelitek, ty samozřejmě spláli, takže to hasila hlínou. no já byla mrtvá smíchy, když mi to vyprávěla. :-D :-D :-D já jsem včera psala do salonu, jestli mám přijít ještě na nějakou předsvatební zkoušku, ale zatím nic. jo a zub mě přestal bolet, asi ten peroxid zabral. tak jdeme večer na véču a pak... jo jo, souhlas s holkama, taky bych si pro jistotu nějaké zamluvila.
Terjar, tak takové šéfy bych mít nechtěla. Si ještě nedopatřením podpálí bydlení :-D Večer povéče co pak....? :-D ne, tomu rozumím, jen že je to psané jako v nějakém románu :-) Decentně naznačeno :-) Jsem si uvařilá mátový čaj a tak mi to tu teď hezky voní. Že bych si k tomu zapálila ještě svíčku? :-P
Profilova fotka
Mátový čaj jsem měla ráno, ještě si dělám meduňku, šalvěj, estrogen, dobromysl, libeček a to je asi všechno. Šéfová je bába kořenářka a já už to od ní pochytila. ona má vůbec samé takové zážitky. to víš, pak sem půjde Jára a bude mi nadávat, co vám to tady píšu, takový intimity. nesnáší, když mu na veřejnosti žužlám ouško a tak :-D jsem myslela, že si budu moci louskat Egypťana a on se tu na chvíli zjevil šéf a po něm hned jeho otec. snad už se nevrátí a všichni zase hezky zalezou do kanclů a já si to budu moci vychutnávat, když už tu musím dřepět do 4. ani mi neřekl, že můžu jít dřív domů. Občas, když má světlou chvilku, tak mi řekne, ať jdu po o dom. Ale to se stalo jen párkrát a jsem tu 5 let. A že dneska jsme mu s kolegou říkali samé dobré zprávy.
Tery my budem mit zitra a pak................... :-D Ja jdu pristi tyden na gyndu,tak se ji chci zeptat ohledne me nechute k sexu a taky se mi po porodu zhorsila plet a ted spinim a mam po menstraci,tak mim usi premerit hladinu hormonu a snad mi neco da na urovnani jinak zcvoknu. Pred cvhili mi radek rek,ze ma taky tuseni ze se neco stane a mel blbe vtipy ohledne letu,tak jsem ho servala debi... ]-( TEd se bojiim jeste vic,magor. Jo a rozhodla jsem se,ze asi taky pujdu do solarka,kdyz budu mit cas ;-)Snad se oplaim i na normal slunku a solarkem to jenom sjednotim,uvidime. Ja nechci letet!!!!!!!!!!!!!Kdybych to tusila,tak se ani nevdavam a vemem se jen tady,deb. letadla,taky nemuzem zit nekde kousek kde bych jela treba busem.
Profilova fotka
u nás zítra pak asi neproběhne. mám saunu a pak vždycky padnu. no a jestli budu Járu tahat celý odpoledne po zoo, tak padne i on a ani na playstationa nebude mít chuť. minulý týden jsem mu málem vykoupala ten ovladač či co to je v kýblu s vodou a jak jsem byla naštvaná a rvala to z té "krabičky", tak doufám, že jsem mu to nějak neporouchala. já jsem taky nedávno špinila, tak jsem si řekla o nové prášky a je to v poho. já mám chuť na sex, když jsem v práci. večer, jak si lehnu, tak nic. a Jára žárlí na Honzíka. tak nakonec půjdeme všechny na solárku a budeme krásné, ať ti naši chlapi slintají. už se to krátí, na počítadle mám 3 měsíce, 1 týden a 1 den. to je hrůza. už, aby to ale bylo. Simi, neboj se. nespadnete, ani se ti pak nebude chtít zpátky. Tak jedině se přestěhovat zpátky :-)
Terjar, tak Michalovi to nevadí, ten je schopný mne vášnivě líbat uprostřed davu :-D Spíš to vadí mně, že se pak každý kouká, ale co, jen ať si závidí :-D Tak odejdi a v pondělí mu řekni, že ti to dovolil :-D :-D :-D Simicak, na Radka nedej. Mysli na to, že let bude pohodička narozdíl od toho, kdyby jsi s malou jela autobusem. Furt ji zaměstnávat, jen by pořád brečela a chtěla pozornost a běhala po buse....Takhle budete za chvilku v Praze a bude klid.
Profilova fotka
to bych mohla, co? já jsem včera čekala na autobus a u toho kousala kus pizzy. vedle mě stál pár, no a co vám budu povídat. skoro se sežrali. to mi teda vadilo. a slintali. fuj, ještě 3 hodiny.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?