Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
v to doufám, ale to ho neznáte. je schopnej přijít, lehnout si na gauč a spát.
V práci? Bože můj, za to chci taky dostávat prachy :-)))
Brnanda, dívala jsem se do tvého alba na ty balonky. Budete je mít s heliem nebo na večerní zábavu jen se vzduchem? Já se dívala na ceny helia a nic moc levné :-( A přitom by to byla krása, kdyby se na zahradě vznášeli balonky zatížené kameny :-)
Profilova fotka
holky, zítra razíme se svědkyní do kina. teď jsme si asi hodinu telefonovali, to se šéf prohne :-D , tak to vypadá, že to bude zase jako dřív. mám takovou radost, ráno figurka teď tohle. ještě jsem psala do restaurace, jestli bychom se mohli stavit s kapelníkem, aby se podíval na prostory. to víš, je to šéf, ten může všechno.
Terjar, dnešek ti pokračuje výborně, takže si tipuju, že se s kapelníkem staví a omrkne prostory :-) Buď v pohodě. A šéf nepřijde :-D Hahaaaa, super. Já mám náladu jako moucha na mrtvole :-D Volali mi z personálního, že mne zvou na přezkoušení z AJ příští týden kvůli nové pozici (jsem si posílala životopis, stejná firma, jiná pozice a lepší plat). takže jsem teď natěšená a už 14 dní jezdím v tramvaji místo s detektivkou s učebnicí anglické gramatiky. Jupíííííí. Musíte mi všechny holky držet palce, všechny (palce) :-)
Profilova fotka
charmed, tak to určitě budeme. taky by se mi líbilo zvýšení platu, ale tady to nehrozí. maximálně jako svatební dar odměny :-D já se dala do čtení Sinuheta, nějaká 300. stránka. je to těžký jak kráva, ale celkem se mi to líbí.
Mně by takhle těžké knihy nebavilo tahat v tramvaji, takže když to je těžké (čtení :-D ) tak si to nechávám na doma. Na cesty táhnu tak jen do 250 stránek :-) Ta anglina mi prostě musí vyjít. Jedná se o pozici, kdy budu jednat se zahraničními úřady a budu pořád mezi lidma na nohou a ne dřepět v kanclu zavřená maximálně s nerudnou kolegyní. Božínku...doufám, že jsem vás nakazila dobrou náladou, posílám ji přes net k vám :- :-D
Profilova fotka
to víš, že vyjde. a dobrou náladu mám dnes i já, ale tys mi dala ten prvotní impuls. ale jak to tak vypadá, tak tu jsme jen my dvě. no jo, ale to pak nebudeš mít čas na nás.
Ale budu, ale asi až večer. I když, ona je ta práce na směny, což znamená, že dny volna strávím lítáním po úřadech, spaním a na beremku :-) Jo jo, jsme tu jen my dvě. Ještě že se krotíme v psaní, jinak to holky nebudou chtít číst. By u toho zestárly :-DDD
Ahoj holky, tak jsme včera převzali klíčky od našeho nového domova a všechno jsme tam řádně prošmejdili :-D
Profilova fotka
je Evi, to je krásný. tak přeji úspěšnou rekonstrukci a až vyjedeme do Mužetic, tak mě čekejte :-D šéfíci už odešli, šéf se jde prý léčit. a se svědkyní zítra vyrážíme na Bobuli. její přítel chce jít jen do nejbližšího kina a tam dávají v tu dobu, co potřebujeme jen toto. no ještě se juknu na jiná kina a třeba přemluvím. zítra to má mxslím premiéru.
Evi, já vám táááááák závidím!!! A nenechali vám tam nic? :-D Třeba zlato, šperky, drahé kamení :-) To jsem ráda za vás, aspoň někdo z nás může začít balit a stěhovat a malovat :-) Musíš referovat čím začnete.
Článek se načítá
Profilova fotka
to je nás víc, co závidí. taky bych malovala a zařizovala. postupně pořád nakupuju nějaké věci, že už je mám i u obou babiček a doma všude po skříních a začínáme se nevejít. v Ikee mám vyhlídlí stolek, lampu, stůl, židle, komodu... ale kam s tím. snad mi to nevyprodají nebo nezdraží.
charmed.. no my taky právě koukali na helium , ty jo to sou pálky jak něco.. uvidíme,třeba se nám poštěstí a dyžtak třeba by sme apsoń na pár balónků koupili to malé balení helia,mám dojem,že nafoukne 30 balonku,ale stojí to litr.. sme yli rádi ,že sme nedali 8korun za balonek a pak nás zrujnuje helium :-D
Profilova fotka
ahoj holky maicky, diky moc za informace o stenatech. Budu si tedy muset pockat -nebo kdyztak zkusim hledat jinde. Uvidime... Evule,uzij si to vsechno poradne (od baleni veci, pres rekonstrukce, az po prestehovani) :-) Ja za chvili taky budu balit naostro (zatim balim jen tak sem tam neco), tak se taky tesim. Tery, tobe ja zavidim, ze uz mas spoustu veci nakoupenych....my vlastne kdyz to tak vezmu tak nemame nic. Teda krome nejake te elektroniky...segra zustala doma (u mamky) takze ji zustalo veskere nadobi apod...(to ji brat nebudu -hlavne si chci koupit vse podle sveho). A tady jsme nic do domacnosti nenakupovali, protoze vse potrebne jsme tu meli a hlavne by jsme se odsud neodvezli. Takze tobe uz chybi jenom to bydleni-nam chybi vlastne vsechno (teda krome pozemku) :-) Ale hned jak prijedeme domu, tak mam v planu zacit pomalu z kazde vyplaty charmed-urcite ti budu drzet pesti!
uz jsem se zas procetla :-D Holky,ja psala s tim solarkem odhad,ono zalezi jakou mate plet,ale je lepsi zacit pmalu.Me treba ta na solarku rikala,ze jak jdu porpve,tak jepak dobre si dat fakt par dni pauzu,tak 5(uz si to nepamatuji)aby to nebyl zahul pro tu plet.Ale fakt bude nejlip,kdyz se zeptate tam,ty zenske by tomu meli rozumnet a poradit na jak dlouho.VEtsinou se chodi na 10min, ale to bych se ja treba porpve spalila,ja chodla jen na 7min. a pak je fakt dulezite,jake jsou ty trubice.Kdyz jsou vymenene,tak to fakt pali,kdyz ne,tak ani po 10min.To vam ale taky ta baba musi rict,kdyz se zeptate ;-) Ja dnes byla u toho holice,tak ta me pekne oskubala :-p SEstrihala mi ty vlasy az od pul hlavy,takze kdyz udelam culik,tak ty vrchy mi tam nedosahnou a ma pekne haro.Ale jinak jsem spokojena,ale nevim jak ted sv.uces,to budu muset asi zmenit.Delku mi nechala sice stejnou,ael tim ze to mam tak sestrihane,tak se musim segry zeptat,jestli pujde drdol.No ale hlavne mam ted hlavu o 3kg lehci,mam hrozne moc vlasu a jsou tezke a musim si mit hlavu na 2x jiank to neumyju,tak jsem rada a drzi to tvar.I kdzy me se desne krouti vlasy,tak budu zehlit,ale to neva. TAky mi radek dnes koupil telove mliko hydratacni s jemnym opalenim,tak jem zvedava.Je to johnons,tak to jsem jeste nezkusila.Tak se budu kremovat a uvidim kdy a jak zhnednu. Radu,ta kto je hrozne s temi stenatky aproc umreli vsichni????A jak valcite se spolubydlicimi??Ja uz pomalu peru a budu taky balit kufr.Dnes jsem si koupila supr triko a kabalku.Tu jsem zadnou enemla bo vse vozim v kocaru ;-) To tetovani mi jako nevadi,ale proste princeznovske saty a kerka,no nevim.Ale mozna najdu saty ke kterym se to bude hodit,uvidim. Jo a tay poad nemame oznmka :-D Na to ze v pondeli letim,tak jsem zvedva co budu doma davat :-S
Profilova fotka
raduz: Nemáš vůůůůůbbbeeeccc zač :-)
Holky díky, zlato šperky ani drahé kamení tam nezůstalo, ale nechali nám tam vybavení kuchyně a obýváku, sice je to komunistický nábytek, ale jsme za to rádi. Teri: to je jasný, že tě přivítáme na kafíčku. Už jsme si rozvrhli kde co bude. Takže dole bude kuchyně a obývák,WC, šatna, kotelna s místností na dřevo nebo tak, prádelna, sklep. Nahoře budou dva pokojíčky, ložnice, pracovna a wc s koupelnou
Profilova fotka
evi: Ahojky. Teda ty se máš, že už to máte takhle hezky vymyšlený. Já jsem zvědavá, jestli nějakej ten baráček tady seženeme. Už aby to bylo :-)
evi tak to budete mit velke.Tak pak udelej album na strechu a my mrknem ;-) Maicky,vas pes je fenka,ze jo? :-)
My jsme zarizeni tady,jen ten byt nam chybi vlastni.Ael na to uz jsem rezignovala a nevadi uz mi to ani takmoc.TEd spis cekame,kdy se zacnou veci kazit,jako pracka a tak a budem muset kupovat nove.Snad ale ne :-S
maicky a uz jste zdravi?
maicky: neboj, taky se dočkáš, jednou to přijde určitě. :-) simi: jojo, musím si tam založit album, ale nevím kdy, teď nějak nestíhám ;-)
Profilova fotka
simi: Ne ne, my máme psa. Ale mam ještě roťačku :-) Jo už sme konečně zdravý :-) Od pondělka můžeme ven :-) evi: My ho potřebujeme sehnat do podzimu, takže to musí přijít co nejdřív :-)
hej holky cetli jste si na volne diskuzi tema chlapi??Jsou tam zenichove a docela jem se zasmala jak tam diskutuji,jak je baby chcou narvat do ruzove a taka.FAkt zajimavy pohled z druhe strany :-D Maicky tak to je supr,aspon uzivate slunikca.TEda pokud nejake sviti,tady uz nesviti zas.Aj ak pokracuje siti satu? Evi,tak ho zaloz az po svatbe a budem se schazet tam a vybirat ti talire
Jo radu,ja priblrala jen v zadku a stehnech,takze moc nadsena nejsem.Budu muset cviit pred svatbou,sice ne na zhubnuti,ael na zpevneni at se v plavkach netrepu.Ael ja to vdiim tak,ze cviit stejne nebudu bo jsem lina tam chodit.Mame to docela z ruky :-S Ael radek jede jak drak.Porad mi ukazuje svaly a ja nic nevidim,tak se nervuje,ze jsem slepa :-D Ael ona fakt zadne nema :-D hej to vam musim napsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 DNES jdu ven s VErunkou,tak ji poradne oblecu at jin eni zima,sli jsme do mesta a jak jsem v pulce ulice,tak se otocim a ona jde jen v puncochacich............jsem ji zapomnela obout boty :-D Ale to by jste ji museli videt.Jsem malem zdechla smichy,jak si to tapala v te zime,spokojena bez bot.jeset ze nesla az do mesta,to by byl trapas,ale toho bych si asi vsimla bo by idi blbe cumeli 8-) No a ted me napada,jetes ze tu neni sn ih bo by ji mrzli prsticky
Ja jdu spat.TAk dobrouuuuuuuuuuuuu
Profilova fotka
simi: tak na to jsem ještě nečetla, ale podle toho co píšeš, tak to může bejt zajímavý :-D Sluníčka jsme si užívaly jen v pondělí a trochu včera, ale dneska tu celej den prší a je tu hnusně, tak bohužel sme venku moc nepobily, jen na chvíli než začalo zase pršet a jak jsem tak poslouchala počasí, tak se to nemá zlepšit. O šatech mi ani nemluv, ještě nestříhly do látky!!! Dost mě naštvala jsem se těšila na první zkoušku a ono nic! Už jsme jim je zaplatili skoro celý a zatim jsem neviděla ani steh. Teď by mi někdy měla volat, abych konečně dorazila na první zkoušku, tak jsem zvědavá, pokud se neozve do konce týdne, tak jí budu volat já a už asi na ní zpustim, protože to co dělaj to neni možný!!! Peníze by chtěly, ale zatim žádný výsledky. A to mají ještě Davidovi šít oblek, tak jsem zvědavá, jak to chtějí stíhat. A kamarádce co nám de taky na svatbu, tak jí má ušít taky nějaký šaty. No necham se překvapit. Při nejhorším mi vrátí peníze a já si holt pudu šaty pučit :-(
maicky tak to je mazec.Tak to jsem fakt zvedava,ale mozna nic nemaji bo uz usili ten oblek ;-) je to hnus,budu drzet palce ahlvne aby byly podle tvych predstav.A male taky sijou,ze??
simi: tak to budu mít super pomocnice na vybavení domečku :-D maicky: jakto že do podzimu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?