Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
simi: jo jo, Dádě taky šijou. Sem na ně opravdu zvědavá. Na Davida oblek taky ještě nemají, prej chtějí začít se mnou, protože já to budu mít na delší dobu, ale na Davida to prej bude raz dva! Ale hnus to je!!! evi: Protože by jsme se příští rok chtěli stěhovat a když tam budou nějaký úpravy a dodělávky, tak je to tak na ten podzim akorát. Chceme si brát letos hypotéku a nechceme platit nájem a hypotéku dlouho, proto se chceme co nejdřív nastěhovat do novýho, aby nám odpad nájem. David je totiž živnostník a letos dělá přiznaní a za to taky zaplatí majlant, tak aby sme ty peníze jen nevyhodili. Přiznání se totiž musí dělat, když chce hypotéku, tak se chceme vyvarovat toho, že by jsme ho museli dělat příští rok zase.
Profilova fotka
Tak já to dneska balim a jdu do hajan. Tak se mějte hezky a přeju dobrou noc |-|
Tak to chápu, tak budeme doufat, že to vyjde. Určitě se něco pěkného, co se vám bude líbit najde. My máme taky hypošku, dávali jsme v březnu první splátku
Taky jdu chrnět, zítra jedu s jedním naším žákem na olympiádu v AJ do Českých Budějovic. To bude zase zážitek :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se včera ptala svědkyně, ona taky chodí na solárky. chodí na nějaký turbo vertikální. tak tam asi pak zajdu, je to rychlý. napoprvé tak dvě minuty, ona teď snad chodí na 10. tak se tam pak objednám a zeptám a taky si musím koupit nějaký ten krém do solárka či co. ale to tam snad mají. teď mi psala nějaká nevěsta a mají svatbu v Panským dvoře, kde jsme ji měli mít původně i my, ale nakonec jí zrušili, protože mě doslova nas....li výpočtem konečných cen, místo slibovaného pronájmu za 1000 nám účtovali 5 tis, výzdobu za 2 500 přitom poházeli jen plátky růží a zarovnali ubrousky do toho nejsnadnějšího kornoutu a tak bych mohla pokračovat. tak jsem jí snad moc nevyděsila. pokud na to mají, tak to pro ně nebude problém. my na to nemáme. raduz, no jo mám už úplně všechno. do kuchyně komplet, už si kupuju takové ty blbosti a teď hodně vyrábíme dekoraci z té ubrouskovky. mám krásný ubrousky s beruškama, luxusní. tak ty budou na krabici od kapesníků a zrcadle z Ikey, pak má zrcadlo s krávama, podtácky se žabákama, obrazy s masajema atd. už si totiž nemám, co kupovat. z těch menších věcí. nábytek nemám kam dávat, ale kdybych měla, tak už je koupený. už mám otitž přesně rozvržený, jak chci, aby vypadal byt, myslím vymalovat a tak.
Profilova fotka
Dobré ránko holky. Mě se dneska vůbec nechtělo stávat. Venku je dost hnusně, tak to vypadá, že dneska si strávíme den doma :-( Ach jo. Prší a prší. Zrovna posloucham počasí a vypadá to, že se to vůbec nemá změnit. To počasí dokáže podrazit náladu :-(
Brnanda, mně se zdá i ten litr docela dost. Na to, že se pak během večera vyfoukne když se špatně zavážou. Terjar, my byli včera nakoupit nealko pití na oslavu v sobotu, na tu grilovačku. Máme zatím jen kolu, mirindu, 7-up a tonik, ale zato celkem je to 144 litrů. A nevím, kam to dáme, protože naši chtějí na konci dubna malovat !!! Takže to půjde do pokoje nebo na chatu, ale aby nám to někdo neukradl :-D Evule, aspoň do začátku budete mít na čem vařit. Teď se vydáte z peněz asi na důležitější věci (postel, pohovka, vana…) a na kuchyň časem taky dojde. Maicky, s tím počasím souhlasím. Je hnusně a tady prší. Sice sem tam, ale prší. Včera jsme byli od 7 večer do 11.30 na cestách. Nejdřív na chatě nastěhovat tam nějakou skříň, pak vyzvednout Kajse věci z Chuchle (už je mám doma Kajsi), potom k tchánovcům, pak nakupoivat to pití, pak za kamarádem mu něco předat a vrátit knihy do knihovny. Já hladová, od oběda jsem nejedla a večer jsem zblajzla 2 vafle s čokoládou. A to byla mňamka. No, ale dneska se mi chce ukrutně spát. k tomu ten déšť. Holky já...chrrrrrrr :-D
Profilova fotka
charmed, nezoufej, já jsem na tom stejně. asi mě bolí osmička, tak jsem moc nespala. ale říkám, si, že by to mohla být jen dáseń, protože je to taková zvláštní bolest. jen když hodně otevřu pusu. :-D
Tery, když mně bolely osmičky, tak jsem žvýkala kartáček. Ale měla jsem zrovna volno. Nebo žvýkačku. Zpočátku to bolí jako čert, ale pak už to nevnímáš. :-)
dobre rano tady je taky hnusne. Maicky to jsi me s tim pocasim moc nepotesila,ja si balim do kufricku letni vybavu :-D NO snad nezmrznem,ja nemam zimni boty a vubec zimni veci,tak hlavne at nesnezi :-S TEry tak to jsi sikulka,to to budete mit doma nazdobene ;-) Vam uz fakt jen ten byt chybi. Jo a kdyz rostou osmicky,tak to boli jak blazen,ja byla dva tydny na brufenu,nemohla jsem ani mluvit a taky otevrti pusu,protoze to moc tlacilo do dasne v zadu a vic jeste boli,jak se vytrhnou.me jeste zbyvaji dve vytrhnout. Brno na ty heliove balonky musis mit hlavne special balonky,jiank driv nez dojedete z obradu,tak se ti vyfouknou.Ty special nepropousti ten plyn ci co,maji hrubsi tu gumu.My budem bez balonku,pro me to je taky palka.Nebo si nafouknu pusou,ale nevim,kdo by mi to foukal.Jak mala slavila rok,tak jsem jich nafoukla asi 80 a to jsme foukali tri a bylto fakt mazec.Fuoukali jsme cele dopoledne :-D Hlavne tchan jel jak drak :-D
Holky, mně teď napadlo, že bych Michala vzala v květnu, jak jsou ty svátky, někam za památkama. V Paříži jsme byli mnohokrát a klidně se tam s radostí vracíme, ale přemýšlela jsem, že bych ho vytáhla někam jinam. Napadl mne Londýn (tady je pár domorodců, že :-), jen nevím jak se dostat z letiště) anebo Benátky. Jen nevím, co je lepší. oni ty Benátky jsou prý nejhezčí v létě, ale tam je zase spousta turistů a to ani jeden z nás nemusíme. Co myslíte vy?
Profilova fotka
simi: Sněžení hlásí taky, ale myslim, že zatim jen na horách. I když nám tu včera padaly kroupy se sněhem, tak nevim nevim, ale ten sníh hned tál, takže pohoda.
Článek se načítá
Profilova fotka
charmed, ani v jednom městě jsem nebyla, tak neporadím. mně už taky trhali loni 2 osmičky, ale ještě mám dolní. bolí mě pravá strana. ale spíš, když si stisknu dáseň vzadu na stěně pusy. doufám, že to přejde, zrovna teď nechci, aby mi je trhal. já je vyrostlý mám, ale v dásních a tlačí mi na přední zuby. snad to bude jen nějaká afta, mám teď hodně citlivé zuby. to počasí je hnus, v sobotu se chystáme do zoo, tak doufám, že se trošku umoudří. charmed, a proč se žvýká žvýkačka? bych to zkusila. není to žádná hrozná bolest, ale cítím to.
Terjar, já ji žvýkala, protože mně pomohla abych necítila tu bolest. Nevím, jestli to někdo dělá taky tak. Já mám 8 všechny 4, jen jsem si u jedné nechala upálit kůži, protože mi přes zub pořád rostla a zanicovalo se mi to.
Profilova fotka
já mám už jen ty spodní, ale rostly mi všechny v dásni a tlačily na ty sedmičky. horní byly v pohodě,nařízl a byly venko, ale ty spodní prý budou horší. teď se mě ptal, jestli mě nebolí, řekla jsem, že ne. a jak na potvoru 2 měsíce po kontrole. ale budu si říkat, že to osmička není a snad to přejde. mám to i trochu oteklé, ale možná se hodně pozoruju. uvidím příští týden, kdyby to bylo horší, tak si tam zajdu a nechám si jí vytrhnout. naštěstí mám úžasnýho zubaře, který je i zubním chirurgem a nebolí to od něj. jen doufám, že by mě vzal hned. ještě mi říkal, abych si to když tak potírala peroxidem vodíku. Jára ho má na zarůstající palec a já si s ním budu matlat hubu, to jsme teda dvojka. :-D
simicak,charmed.. no vidíte,tak to nám nikdo neřek :-D nic nebude žádný hélium ,ještě by si pak ztoho lidi dělali legraci a vdechovali to do sebe hihi Pěkně se budou nafukovat ústně a někam se zavěsí na ozdobu jich pár ,-) charmed.. mám doje,že tys psala o tom vertikálu... no ten je nejsilnější třeb tady u nás a dobrej vtom,že seš všude opálená stejnoměrně.. já totiž když si lehnu do solárka, mám pruhy nazádehc,protože sem baculatá,tak jak lehnu, dám ruky ksobě,tak s emi na zádech vytvoří jak bych to řekla vlnky :-D :-D jednu jsem došla dom a chlap mi říká: co to máš na zádech za pruhy? a já blbec mu odpověděla,to je vod batohu " :-D a pak mi došlo,že mám na sobě ještě zimní bundu že.. no a tak vertikál,na stojáka ,kde teda člověk málem usne chichi a jednou začas bio solárko,tam teda ležím,snažím se teda mít záda narovnaný,ale co nadělám hihi Takže dámy držte mi pěstičky, právě jsem upekla dvě patra a tam s emi šlehá třetí patro na dortu.Tchýně má narozeniny a dělám dortu,ale zrovna si zkouším nějakou na svatbu. třípatrová,potáhlá celičká v marcipánu a večer budu dělat kaly a lístečky.. tak uvidíme jak to dopadne, já totiž odmítám dávat 3500 za třípatrovou dortu!!! TaK ženy se loučím,zítra moc práce,pak dám vědět a fotku jak to dopadllo ,-) Pěkný den Peťka ,-)
Profilova fotka
tak jsem se právě dohodla s kapelníkem a v neděli se jdeme podívat do restaurace a on si to prohlídne. mám to trochu oteklé, sakra.
charmed,pry je nadherny Rim.JInak me se Londyn nelibi,tak nedoporucim,ale hodne lidi je z nej na vetvi,tak to je tezko.Bentaky jsem jeste nevidela,ale tam asi fakt v lete a zas v Londyne vam muze cely vylet hodne prset-to se stalo nam aj a byla ukplne promokl a zmrzla-mozna protose mi tam nelibilo :-D Ja kdybych vybirala tak Rim,nam ho doporucilo hodne lidi,pry to je krasne na pamatky a nadherne mesto,ale taky jsme tam nebyli :-( brano,tak to jsi sikulka sama pect.Ja tak leda buchtu :-D Maicky uz balim a dala jsem male do kurfu perovou budnu a zimni botky,ale ja nemam,tak ja zmrznu.Jinak by budem skoro dva tydny na horach v beskydech,tak snih asi hrozi teda :-S Ja jedu do Cr za slunickemn ne za snehem.ALe za kdyz ma snezit tak poradne,mala snih jeste nevidela,tak si to uzije.Ja mam v kufru same letni tricka a letni budnu,na sebe si vemu jarni kabat-ten nezahtreje.Kdyz tak zmrznu no,co se da delat.To jsou ksefty.
Profilova fotka
a simi, kdy že to letíte? už o víkendu? brnanda, obdivuji. Já anit u buchtu neumím upéct, jsem nešika.
Profilova fotka
simi: Tak to z toho malá bude na větvi :-D Ale tak člověk nikdy neví, třeba se udělá hezky. Tady je to šílený. Jednou tak po druhý zase jinak. Jsem si na tebe vzpomněla v neděli, když dávali pořad o leteckých katastrofách... Tak tam říkali, že 90% leteckých katastrof se dá přežít, ale stejně nevim co bych dělala kdybych musela letět, bych se asi zlbáznila :-D Jo a bundu ti kdyžtak pučí maminka, ne :-D
TEry v pondeli dopoledne.Okolo jedne budu v Praze x-) Minule jak jsem videla z letadla uz cesko,tak jsem mela slzy v ocich,ale to jsem letela po roce a pul domu.Tak jsem zvedava,jestli me to i ted tak dojme :-D Maicky,mamka je z irska a ted je doma uz tyden,priletela na tri tydny do cr,takze nepujci :-D Ona je taky jen v teniskach :-D Ale mam dve segry,tak to je v poho,boty kdyz tak od nich i svety a bundy ak abaty ;-) Me spis stve to pocasi,protoze se balime na mesic a tak musim brat jarni veci a ziimni,tak mam malo mista v kufru :-S Ja jsem ale otuzila,tak ja muzu mrznout,staci,kdyz nebudu pod 5stupnu :-N Jo a moc jsi me potesila,ze 90%se da prezit,ja co vidim,tak vsichni umrou v tech letadlech,tak nevim nevim.aLe radsi verim tobe :-) SE modlete,at aspon nefouka nemame turbulence bo me budou fakt krisit.No a samo at nespadnem. Jinak tady to pocasi je taky na prd,jeden den jsme v triku a dury den mam kabat,ale nemrzne,tak to je jina.Nesnasim zimu ]-(
jo a uz se mazu samoopalovakem at jsem doma krasne opalena ;-) Zasobu jich mam tak na rok.Mam asi 10 nivea pro dark skin,pak 3 johnson a pak jeste 3nejake znacky :-D TAk kdo chce,tak se muzete stavit ke me a natirat se a do cerna :-D Uz jsem trochu chytla,tak to je dobre,ja jsem desne bila,tak chci byt spanelsky typ x-)
maicky a jak to stihnou usit?Tvoje saty,oblek,saty pro malou a svatba uz je za 3mesice,ne??Vzdyt raduz uz to sije pekne dlouho ty jeji aporad nejsou taky dodelane. Pak dejv edet,jak se ti ozvnou. Jinak ja neznam svoje heslo tady an i na mail,tak nevim co budu delat doma :-N
Jo a uz vim co bude v LOST ;-) Je to tam ale hoooodne zamotane,rptoze se to odehrava v case na ostrove a pak v case kdy uz jsou doma.Takze nanapisu co,ale je to pekny zmatek fakt dobre :-)
Profilova fotka
simi: Neboj, doletíte v poho, uvidíš!!! Já zajdu do toho solárka a jsem zvědavá co to se mnou udělá :-) No, ale jak si psala, měsíc mě nezabije a nic si z toho nedělej, že si bílá, já jsem taky jak sejra :-D Jak to stihnou ušít? To nevim, ale moc něpotěšila, říkala, že prej to budou asi tak tři zkoušky, ale tu poslední zkoušku, tak tam budu stát prej nejmíň tři hodiny a ona mi bude zakládat tu sukni, tak jsem na ní zvědavá, prostě mají hoňky, tak to budou muset udělat honem honem. Na malou jsou šatičky ušitý rychle a na Davida prej taky, ale já budu oříšek, tak uvidíme. Zatim se neozvala, ale hned jak se ozve, tak dam vědět. Třeba se vrátíš domů a už budou hotový, ale o tom silně pochybuju :-( A když máš takovou zásobu samoopalováků, tak to já přídu, aspoň je vyzkoušim a třeba nějakej bude dobrej :-D
Profilova fotka
budeme držet palce, taky se bojím lítání, ale zatím vždycky v poho.
jo a holky,je dobre pred solarkema i kdyz chodite,ono celkem pred letem se to ma brat,tak koupit si betakaroten.Chrani to pokozku,zpomaluje to starnuti kuze,lip se clvoek opaluje a mensi sance,ze se spali a hlavne dyl pak opaleni vydrzi.neni to drahe,teda nebylo kdyz jsem jeste byla doma ja,ja si ho taky koupim pred letem,at jsem chranena jeste vic a nejsem vrascita babka.TAk si to kupte,budete dyl hnedsi a vic a hlavne to chrani ;-) Jnak tery,ty pripravky na solarko,co vylepsuji barvu opaleni a tak,se prodavaji tam,ael je to hooodne drahe,ja to nikdy nemela.TEda spon u nas chteli zat o nekoli stovek :-S
Profilova fotka
tery: Kamarádka si kupuje nějakej krém přímo do solárka a říkala, že za něj dává 300 Kč
Profilova fotka
já se tam zeptám, až tam budu volat. a taky prý potřebuju nějaký ochranný brýle. betakaroten papám, ještě mám z loňska, koupiily jsme si s holkaam nějakou novinku - je to forte a bere se obden. prý když se toho jí pak moc, tak je to škodlivý. to mi na celé léto stačí. pak bych ten krém když tak dala svědkyni, ona chodí do solárka pořád. já tam půjdu párkrát. asi mi nebudou zbývat finance, abych mohla chodit pořád. mám spoustu jiných aktivit. to mi připomíná, že musím doplatit cvičící víkend. ]-(
Profilova fotka
jo a právě papám k obídku dušenou sladkokyselou mrkev s bramborem, měla jsem jí i včera a v úterý prozměnu dušenou kapustu. já budu tak zdravá, i když na to teď nevypadám s tou oteklou hubkou :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?