Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
já je nafotila znova a lépe. už jsem ho měla asi minutku na prstě než přišel Jára. přitahuje mě, jak magnet :-D
maicky: to se tedy těším. A za jak dlouho od vybrání prstýnků budou udělané?
Profilova fotka
evulebobule: U nás si na to vzal maximálně tři týdny a cena je i s vyrytím, takže naprostá paráda. My sme ani nevěděli, že je rytí v ceně, pak nám jednou psal, co tam chceme vyrýt, tak sme se divili. Za prstýnky sme dali 1200 :-)
Maicky,tak to je supr cena za prstynky.Uz jsem taky zvedava. Ja se nudim,je tu nekdo??
Profilova fotka
Ahoj berušky, už mám šatičky, mám je v albu ale jen na chvilku, ještě dnes je smažu osobní důvoduy. tak prosím mrkněte. názory mě zajímají, i špatná názor je názor. děkuji :-) :-)
ahor erteple, jsou mooooc krasne a sedi nejvic ze vsech co tam mas.Vynikne ti pas a dela ti to dobrou postavu,vybrala sis moc krasne a to bolerko je k tomu supr,vypadaji jeste lip.Fakt nadhernee x-)
A jak jdou jinak pripravy a co sileny tchan?Uz je lepsi an ebo jsi radsi rezignovala a uzivas si to??
Heeeeeeeeeeeeeeeej ja se nudim :-S
Profilova fotka
ertepla:Ahoj tak jsem se dívala na tvé album a šatky jsou moc pěkné,moc ti sluší. Ovšem jsem ještě u prohlížení tvého alba zjistila, že máme stejný zásnubní prstýnek, že máme stejný náhrdelník a náušnice (perličky) a máme dokonce i stejný termín svatby. A na závěr už máme doma snubní prsteny z chir. oceli. :-D
Profilova fotka
ahoj simi moc děkuji, jsem z nich fakt nadšená, jen bych ještě chtěla dlouhý závoj a mám strach, že to bude přeplácaný... jinak jsem se na vše vykašlala a zašla řešit jen to co platíme my. takže jsem si ted zaplatila zálohu za šaty, dokonce i mamča mi napsala, že jsou super, že mi sedí, do 3týdnu jdem na prsteny a pak už jen pozvánky, obléct mojeho a je vše z mé strany hotovo. a jak se daří tobě? vše ok. žádná pohroma :-)
Profilova fotka
ahojky viti, tak to je super :-D , už jsem se tu sešla s nevěstou, která si zkoušela asi 5 šatů z toho 4 ty co jsem si zkoušela já a ty páte mám jen na fotce z mobilu. ono je nás tolik, že se to sejde, já dneska stihla řetízek ztratit, vzala jsem si ho na sebe, abych to mohla vyzkoušet k šatům, paní v salonu mi ho prodlužovala, holkám se zdál krátký, a asi jsme ho špatně dopli, a v baru při oslavě šatu mi sklouzl z krku, všimla jsem si toho až doma, naštěstí jsem na netu našla číslo volalal tam a ještě byl na zemi tak tam zítra pro něj jdu x-) uf
Profilova fotka
ertepla, fakt jsou nádherný. správná volba. tak tos měla štěstí.
Článek se načítá
Profilova fotka
děkuji moc jsem ráda, že se líbí i ostatním, protože samochvála smrdí :-D
Profilova fotka
ahoj holky, Ertepla tak ja uz jsem ty saty asi nestihla-nebo jsem slepa :-) Ja mam zasnubak na prave ruce a snubni bude na leve (chtela bych je mit oba na leve -moc se mi libi, kdyz jsou oba u sebe,ale k tomu memu zasnubaku uz se nehodi dalsi prstynek -ma blby tvar- a mozna je to dobre, protoze zasnubak mam z bileho zlata a snubak chci taky ocelovy nebo titanovy, tak by to vedle sebe i vypadalo blbe-asi)Mam ocelovy naramek a je mooc pekny (asi ho budu mit na ruce na svatbe-dostala jsem ho od Pavlove mamky k promocim-takze neco darovaneho :-) ) Simi, ja se taky strasne nudim-v TV nic nejde, to je des, asi pujdu do postele cist nebo nevim...
Profilova fotka
ted to ctu zpetne-jsem napsala ze ma muj zasnubak blby tvar-to zni, jako by se mi nelibil =-) libi moooc (jenom musi byt sam na prste)
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata. Taky jste se vzbudily do bílého rána? Tady teď i na chviličku vysvítlo sluníčko :-) Takhle za oknem to vypadá hezky, ale venku je zima, no fuj. :-/ A co je u Vás novýho??
Dobré ráno všem, já se tu dneska nudím!!! Včera jsem ukázala šaty mé svědkyni a moc se jí líbili. Ale byla jsem tak zmrzlá, že jsem si je ani nechtěla zkoušet. Takže fotku sem dám až na první zkoušce až mi je bude zmenšovat. Jenže to si musím nejdřív koupit podprsenku a to teda nevím kde. Jedině snad v Triumphu, tam na mne mají. Potřebuji push-upku s kosticema, který nesnáším, a hlubokým výstřihem. No, to si asi ušiju ze stanu. Asi si půjdu uvařit čokoládu a zhltnu něco k snídani. A co vy? Snídáte po ránu? Já musím, jinak nestartuji a nefunguji.
Profilova fotka
já jsem si právě dala kakao a mazanec :-)
Profilova fotka
ahoj hočiny, já musím snídat, jinak je mi špatně. každý den chleba s medem a druhý chleba různě. nejvíc se sýrem. a půl litru čaje. snídám v 6.15, tak u toho ještě spím. když jedu třeba na krev a nesnídám, tak je mi pak v metru blbě. nemůžu snídat ani v práci. to si dám po příchodu hned kafe a půl litru nějakých bylinek a pak celý den ještě asi tak 2 l jiného čaje. pořád chlemstám. hrůza.
Já taky hrozně piju, za den v práci klidně i 3 litry a doma jetšě večer nějaký čaj nebo čistou vodu. A nejhorší na tom je to, že musím furt běhat na toaletu. Ale zase za A dodržuji pitný režim a za B jsem denně krásně pročištěná, že bych mohla zářit jako Mr.Proper :-D
Profilova fotka
já jsem taky v jednom kuse na WC. to je dobrý, jako Mr. Proper :-D Tady už je zase chumelenice. fuj. po práci jdeme kupovat model autíčka. přijel nám z UK svědek a jdeme s ním v pátek na véču, jmenuje se Radek a má v pátek svátek. chtěli jsme mu koupit takový přívěšek volant v wolkswagenem, ale stál 2 tis. tak mu jdeme koupit modýlek wolkswagna. už jsem skoro dolouskala Pottera a je to teda hodně napínavé. Charmed, pujč si ho. ten konec je hodně překvapivý. ráno jsem tu seděla a četla, asi 80 stránek. musím to dneska dočíst a skáknout do knihovny, už nemám, co číst. charmed, mělas dnešní 24? je tam příloha o svatbách.
K nám se 24 vůbec nedostane a jezdím tramvají takže ji nemám. Ale když bys ji přinesla na sraz až dorazí ty věci z obchodu, tak bych se mrkla. Co ty na to? Já jdu do knihovny zítra, taky nemám co číst. Dopoledne si na netu najdu knihy co chci půjčit a pak si tam pro ně jen zajdu. Oni je přichystají a je to. Taková pohodička :-) Tady taky chumelí. Včera jsem šla z práce bylo hezky, ale sotva vylezu z tramvaje, tak než jsem došla domů, tak jsem byla promočená a mohla jsem se akorát převléknout.
Profilova fotka
jo, vezmu vám to ukázat. já mám knihovnu ob dva vchody u práce, tak si tam možná od skočím. druhou knihovnu mám doma před barákem, ale bůhví v kolik přijedeme. já si ty knížky vždycky vypíšu, ale většinou mají tak půlku. co čteš za knihy? potřebuju nějaké doporučení. to je hnus to počasí. už chci sluníčko a teplo. nebaví mě chodit v kozačkách a kabátu, je to už nějaké moc dlouhé.
Já teď čtu knihy od Connelly Michael, Forsyth Frederick a právě dočítám Dietrich William - Temná zima. Já takovéhle knihy miluju! Já mám knihovnu po cestě domů a někdy mne tam Michal hodí a počká venku. Ale nesmí mi to trvat věčnost. On na knihy není, tak možná komiksy :-D A pak k nám jezdí bibliobus, tak tam jsem se taky zaregistrovala a tam chodím pro detektivky a když něco chci, tak mi to do příště přiveze z té hlavní knihovny .-) Já chci slunce, teplo, moře a ležet na čerstvě posekané trávě, upíjet ledový čaj a hrát karty na dece, slyšet ptáky, cítit borový les a zabíjet ty potvory mravence co mi lezou po noze.
Profilova fotka
tak to mi nic neříká, já čtu hodně historický romány, ze starého Egypta, ale i detektivky. Jára taky občas jde se mnou, ale když vidím, jak se tam tváří. je něco jako Michal, přečte jedině noviny na záchodě :-D . taky bych to brala, jen bez té posekané trávy, mám alegii. snad už ta hnusná zima brzy odejde.
Já čtu de facto všechno. jen na to musím mít náladu. Ale tyhle detektivky z reálného prostředí...to se mi líbí. víš, to pak uvažuji, jestli se to fakt takhle mohlo stát nebo jestli by to vůbec bylo možné. Zítra je první jarní den.!!! Ale to počasí mi tu radost trochu (hodně) kazí.
Profilova fotka
no jo, to jsem si ani neuvědomila. začínám mít hlad, dneska mám těstoviny s makem. no, spíš chuť.
custa baby dnes jsem koupila figrurky na dort.Jsou uplne bozi,je to neco jak dva sreci,jeden zenich s cilindrem a druha nevesta na poddstavci zelenem,dort bude zeleno bily :-D Fakt jsou uzasni,sice zadna romantika,ale zas origos.Premyslila jsem,ze bych kolem nich z marcipanu bnechala udelat plot jeste.Tak uvidim jak z cukrarkou. Taky jsem kukala na saty pro malou a uz se zacinaji prodavat,tak jeste pockam az bude vetsi vyber. Postavicky pak vyfotim a dam je tu,jestli se mi to podari.
simi: tak gratuluju k nákupu, hned kouknu, až je tam budeš mít. Nám začínají od zítřka prázdniny, jsem tak ráda, už potřebuju chvilku volno, leze mi to už na mozek a to teď nastane nejhorší období ve škole. Letní prázdniny se blíží (už za 14 týdnů) a děti jsou čím dál tím víc divoký. Chjo ]-(
Tak uz nam dnes prisla barva do fotoprintu a papiry a uz mame navrh na oznamko.Jeste k tomu vlozit text.Tak na tom budem delat o vikendu,na tom textu a pak hura tisknout. Je takove hodne barevne a detske,jsou tam ti ufotni a ufo lod a mezi tim je fotka verunky,jak se desne ksichti a ma pusu uplne spinavou od cokolady,pod tim bude nejaky text a zaroven to je i pozvanka ke stolu,protoze zvem vsechny.TAk sjem zvedava co vymyslime za text.Takze u nas bude netradicni oznamko a hnusne figurky na dortu,ale nemohla jsem odolat.Prvni jsem zadne nechtela,ael jak jsem dnes ty zelene obludy videla,tak jsem to hned vzala. Takze dort bude zeleno bily,na stole bude zeleny asihraskovy vizelin,na nem bile svicky a na talizrich asi smotane zelene ubrousky ovazane tou bilou masli.Tak v tom uz mam jasno.Uz jen ty saty a muzu se vdavat x-) Za cvhilku uz letim.Vcera mi psala moje svedkyne,ze ji poslali na tyden,zrovna co jsem doma na sluzebku,takze jdem na saty v patek po jeji sichte,to ale staci.Uz se tesim,ale jeste nevim,kdy zajdem spolu objdedant tu drotu,at muzu rict cukrarce presnou predstavu,snad to bude realne. evi,tak si uzij prazdnin a zocel nervy,tady jsou taky od patku dva tydny,tak jdem s malou na kolotoce,do muzea,do zoo a pak do telocvicny,maji pro decka ruzne akce,tak budem akcni ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?