Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
já taky čtu cestou do práce, abych se nemusela koukat na ty kyselý ksichty.
Přesně tak, já taky nerada čučím na ty otrávený a nevyspalý ksichty. Teď tu byl kurýr z býv. Papiriursu a dal mi krásnou kytičku, že je jaro. Jsem nadšená, je krásná a hezky moc voní.
Profilova fotka
je, to je hezký. to mně se nestane. mně kurýři vozí jedině tak obálky a ještě mají připomínky k mému příjmení.
Tak mne se to stalo před 2 lety, přivezl mi kytku ke dni žen :-D Ale třeba si nikdo z kolegů nevzpomněl na mé narozeniny. Dělala jsem s nimi na jedné recepci přes 2 roky a teď mám celou budovu pod křídli já sama, jsem s nimni v kontaktu pořád, ale nikdo si nevzpomněl. To mne mrzí víc než nějaká kytka.
Profilova fotka
tak na moje narozky tu nikdo ani nevzdychne, ani na svátek. Jára mi posílá vždycky kytky po messengerovi k výročí, svátku i narozkám a ještě přibude i svatba. To tu všichni vždycky čumí. :-D už, aby byly 4. už chci dom. nemám do čeho píchnout, tak louskám Egypťana. Jsme tu dnes jen 3. ještě taková doba.
Custe baby, tady pekne hnusne fouka a byla v noci silena boure.Ja si rano ukopla malicek o dvere,tak ho mam fialovy,otekly apakne to boli.A jak jsem padla na zem,tak mala zakricela au a pak se chytla za pusu a delala aaaaaaaaa,aaaaaaaaa(tak narika krtecek,kdyz ho boli zub) a pak mi jeste pridala a bouchla me doo hlavy.Tak jsem cela dobita. Ja uz chci teplo!!!!!!!!!!!!!!!! Radu,ja chci krajkove saty,tak snad neco bude,me se desne libi krajka x-) maicky,tak se rychle uzdravte,ale zas je dobre,ze jsi nemocna,kdyz je hnsune a ne kdyby bylo ve nku krasne a svitilo slunicko,to pak mrzi vic
Zdravím :-) koukám,že diskuze téma červenec 2008 se dostal do kolejí každodeního pracovního stereotypu :-D Má teda tady někdo svatbu v červenci? se to už blíží x-) čím víc ty dny ubíhají tím si přeju aby se to zrušilo :-D
cau brnando,mam a i ve stejny den ;-)
Profilova fotka
cauky brnando, my uz mame svatebni veci probrane odshora az dolu, tak uz resime uplne vsecko :-D a co ty, jak jsi na tom s pripravama?
Profilova fotka
ahoj brnando, kajsa mě předběhla než jsem se přihlásila.
Profilova fotka
já taky začínám mít nějakou depku, jak to strašně rychle utíká. už aby to bylo za námi. budu nervní a tím pádem nesnesitelná. :-D
Profilova fotka
To jesem ráda, že nemam depky jen já :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
neboj maicky, nemáš. nejhorší bude ten týden před svatbou. všechno obvolat, aby to klaplo, jak má. člověk si říká, jestli to má vůbec zapotřebí, že jsme měli udělat pidi svatbičku, ale zase se těším, jak budu celý den obletovaná :-D
Tak ja se taky pridavam,ze bych to nejradsi zrusila.Kdybych si vybirala ted,tak jdu dos vatby ve dvou a pak nekde krasne libanky dva tydny na plazi-luxus.Bez stresu romatnika a nikdo to nemuze pomluvit :-D takhle mam plano zarizovani,tech penez to taky stoji hafo a pak to zkasi treba nekdo ze svatebcanu :-S
Profilova fotka
tak koukám, že mám depku nějak všechny. taky bych to teď brala takto, Simi. U mě to zkazí můj otec, chce jít v džínách. to mě bere amok. od Járy budou všichni do oranžova a od nás nikdo, to bude divadlo :-S pak se všichni opijou, budou dělat bordel a v 22 nám restaurace zatrhne hudbu, protože bude hlasitá. to je asi nejhorší scénář. taky bych raději za ty nekřesťanský prachy jela někam na super dovču. ale ono bude zase dobře. "líbánky" už máme stejně od ledna naplánovaný a zaplacený s dalšími 15 lidmi. ale i tak se těším. hlavně už budu moct nosit prstýnek a Jára mi ho nebude schovávat. :-D
Profilova fotka
holky, teď jsem si četla "gratulace" jedné nevěstě. to je teda síla. nevím, že to admin hned nesmaže. je to nechutný.
no ja to tak taky vidi Tery.Otudu bude delat tak radkova mamka leda a mozna se s rad.segrou poperou,to mi ale nevadi.Spis uz se mi do te svatby nechce,radsi bych se vzala tady a pak jela na dvoje libanky.MY ted koukali na dovcu na rijen a nasel radek recko nebo maltu pro nas pro vsechny asi za 16 000kc na tyden all inc. a peti hvezdickovy hotel.Tak uvidime kam pak pojedem.No ale ten krumlov uz mame zaplaceny,tak aspon ta dovca bude supr,na to se nejvic tesim.Ale treba nas ty depky prejdou.Ja ma ted depku asi i kvuli tomu debilnimu pocasi. Tak pisni adminovi,oni to mazou,ale asi to prehlidli
Tery a myslis,ze je toho tatka schpen te vest v riflich k oltari??
NO nam ason nehrozi,ze nam vypnou hudbu,,kolem nas neni zadna budova,je to u lesa,tak leda ze by si nejakykrtek prisel stezovat :-D Ze se vsichni opiji,tak s timpocitam,je to svatba,hlavne at se nebijou a nebo se nekdo osklive nepohada.Tchyne se svagrovou,maji hroze opice-rad.ma z toho hruzu.Nase rodina bude v poho,toho se nebojim,ti pijou do vesela. Nebo bych se jela vdat nekde k mori na plaz x-)
Profilova fotka
už to smazali. nevím, proč píšou takovýhle příspěvky, o co jim jde. je toho schopnej. ale snad ho babi postaví do latě a když ne, tak poprosím dědu. nehodlám mít na fotkách otce v džínách a já ve svatebním. Jára říkal, že by ho tam ani nepustil. do kravaty ho nikdo nenavlíkne, to je mi jasný. ale aspoň na tich 10 minut na obřad by si jí mohl vzít. u nás se opije jeden děda, to je na tuty. zbožňuje víno a babi říká, že snad bude alkoholik. a pak modřanský - Járovo kamarádi. mně spíš jde, aby v té restauraci něco neudělili. a s tou hudbou jsem na to zvědavá. říkala nám, že od 22 to budeme muset trochu ztišit, ale oni s sebou nepovezou to, co na ples. tam je to obrovský, tady je to malinký. bude jim stačit mikrofon a nebudou potřebovat všechny ty zesilovače a bedny. tak my k moři nejedeme :-( a asi ani dlouho nepojedeme. už to ale musíme zvládnout a určo si to užijeme, musíme to svádět na počasí, je fakt hnusné. až bude teploučko a pořád svítit slunko, tak to bude o 100 % lepší. dneska s náma za tím svědkem jede i svědkyně (jsem se divila, když mi to odkývla). eještě se neznají. tak jsem zvědavá, jak se k sobě budeme chovat. minule si mě ani nevšimla, když jsme byli u Járovo rodičů. byla zalezlá a skoro ani nepozdravila. já se budu snažit, ale je to na ní. ona s Járou jeden čas asi rok nemluvila, když se vrátil její přítel (Járův brácha) domů ráhno opilej a on něco řekl, že jí zase má a ona spustila, že je to snad jeho věc... Přesně nevím, no a ona s ním dlouho nemluvila. ještě půl hodiny, jdu dřív. vůbec mě to neba.
Holky, přeju vám krásné Velikonoce, neobjevím se tu (asi) až do úterka. PC doma bude narvaný chlapama. Takže ať vás chlapi hodně zmrskají, abysme neuschly. A propos, je přestupný rok, tudíž můžeme zmrskat i my je :-D Já to teda hodlám udělat, tak mne v tom nenechte samotnou.
Profilova fotka
taky přeju krásný Velikonoce. já asi uschnu, nemáme pomlázku. :-|
ja taky uschnu.Taky krasne velikonoce. Tak TEry muj tatka nastesti ma oblek novy,mel ho jen u segry na svatbe a mamca si taky neco pekneho koupi. U sestrenky prisla na svatbu opila rano uz babicka zenicha.Takze po obede ji odvezli,to uz byla ulpne na srot :-D Ale zadna ostuda,ja bych to ani nepoznala,ja myslela,ze ji je spaten-stari lidi a oni ji tahli ozralou :-D My piojedem k mori poprve,jeste jsme ani jeden nebyl,tak se moc tesim
tak náš taťka si na nás s mamkou už pomlázku připravil, snažil se jí trochu schovat, ale objevila jsem jí. Ach jo to bude zase sekec mazec ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, taky vam preju FAJNE VELIKONOCE :-) Tery, diky moc za tipy, urcite si nektere z tech knizek prectu ;-) . Pottera jsem precetla zatim 3dily (to jsem jeste moc neumela anglicky, takze jsem to louskala se slovnikem a trvalo mi to dlouho) ale ted jsme koupili 4. a 5. dil, tak se na to asi vrhnu...at se prokousu k tomu poslednimu (kdyz pises , ze to zajimave dopadne). My jsme byli u more jednou (v Chorvatsku), kdyz nepocitam more tady :-D - a rada bych jeste nekdy jela (ale asi az za par let, az bude cas a penize). Tak u nas se na svatbe urcite opije mamcin manzel (je to alkoholik), tak jak ho uvidim, ze ma dost, poprosim nekoho, at ho odveze domu (delal by jinak bordel a to fakt nemusim...a je takovy urypany a nechutny, kdyz je v limbu).Uz jsem s mamcou domluvena. NO a jinak asi deda -ale ten nekde usne v zidli a bude chrapat :-D A jinak se asi pripijeme vsichni, ale snad tak normalne :-) ( i kdyz to si clovek moc nenaplanuje) Ja ted depku nemam-zacinam se tesit domu (kupodivu to rychle utika) a svatby se nebojim-bude mala, takze uplne podle nasich predstav (nic menit nechci). Ale holky, to mate urcite jenom kvuli pocasi-to vas prejde. Svatbu mate takovou, jakou jste chtely a urcite se vam to do detailu povede!!!! To je jasne, protoze stesti preje pripravenym- a pripravene my JSME 8-) 8-) Takze POHODA. 8-) jo a zdravim novou nevestu brnandu :-)
Tak ja bych ted menila i zenicha ]-( Mame zas krizi a desne si lezem na nervy a uz se taky domu desne tesim a uziju si ten klid x-)
Profilova fotka
Simi, to přejde. Je jaro, všechno bude kvést, za chvíli jedete dom. to bude dobré. my jsme si ten včerejšek užili, rAdek je super. takže sranda. já jezdila k moři každý rok asi od 16, ale posledení 2 roky trávíme v lázních v Maďarsku. Ale taky bych brala moře. no snad si nějaké prašulky ušetříme a za pár let pojedeme. tak Jára se na mě naštval, prý si mám zavolat bývalému, s ním jsem jezdila každý rok. za chvíli razí na hokej, tak bude chvilku klid. my s mamkou jebbujeme okna. svědkyně pořád stejné, bavily jsme se, ale prostě to není ono. já něco řeknu, ona reaguje, ale divně. bavili jsme se o bytech a ona mi povídá, že jsem tam měla napsat už když jsem ten byt poprvé našla, jak mi to říkala. ale spíš ten tón, jakým to řekla. no nevím. chceme na výlet vlakem, jezdíme se ségrou a jejím přítelem. a ona mi včera říkala, že bychom někam mohly vyjet, tak jí říkám, že jezdíme se ségrou.. a ona jí nemá ráda, tak že pojedeme bez ní. ale to se mi moc nechce. no tak prostě tak. vyprávěla o plese, co byli teď o víkendu, jak pařili až do rána a byla tam i moje kámoška ze školy a její ségra, bud. švagrová, se kterou jsem taky chodila do školy. no prostě má jiné kamrádky. možná i tím se na tu svatbu už moc netěším.
Profilova fotka
Co to tady je za kecy?!?!?! Jaky netesim!! Zapomente, bude to uplne uzasny, bude nam svitit slunicko a i kdyby byly hromy blesky, tak si bereme ty nase prima chlapy, kteri stejne jako my maji akorat svoje chvilky. A i kdyby to melo byt na chodniku pred barakem v letnich satech od Vietnamcu. Tecka. :-p Jinak se my dnes zdalo o svatbe a potom ze jsem byla ve skole na rizeni tramvaji :-D Pekne Velikonoce vsem!
Profilova fotka
Ahojky holky :-) terjar: Nic si z toho nedělej. Jak si psala, ty si se jí omluvila a to, že ona nepřijala tvou omluvu je její chyba. Každopádně si z toho nedělej žádnou hlavu, nestojí to za to. Ona ti to má jen podepsat, nic víc. A pokud si myslíš, že je na tebe ještě z nějakýho důvodu naštvaná, tak se jí přímo zeptej, proč a jestli ti teda chce jít za svědka nebo ne. Aspoň budete mít jasno obě. Taky všem přeju pěkné Velikonoce :-)
Profilova fotka
maicky, asi to udělám, jestli to bude takto pokračovat. já se včera snažila a ona schazovala a říkala samé věci proti mně. aspoň jsem měla takový pocit, třeba si to jen namlouvám. ale i to rozloučení, kdybych nevystoupila z auta, tak ani ahoj neřekne. mrzí mě to, byly jsme nejlepší kamarádky, aspoň pro mě byla. a nevím, co jsem jí provedla. taky přeji krásné Velikonoce. my jsme s mamkou zabrány do úklidu, lezeme po oknech a tak. a odpo snad budeme dělat květináče a večer zasloužená sauna. kajsa, taky dobrý sny.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?