Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Simi taky kupuju nejaky vlizelin na stul v te tmave cervene, bile ubrusy budou mit oni a tak, a pak este platky ruzi, to tam tak nejak rozhazime. A vlastne jsem este kupovala krabicky na vysluzky, ale to neni deko :-N Ja si taky myslim z v lete to bude hezke samo o sobe a kdyz tak vybehnu do lesoparku naskubat nejake kviti;-). Jenom to pocasko aby vyslo no... A saty nebudou, ja nemam fotku!! A vzhledem k tomu, ze az do svatby budou u te pani, protoze ona mi je pak i vyzehli a nachysta, tak mate smulu :-p Stejne jste je uz videly...
Profilova fotka
Ahojky holky, jak se vám vede? Tady je pěkně hnusný počasí. Jde na mě depka, jak blázen. Nějak se nám začínají komplikovat vztahy v rodině, a to takhle před svatbou není vůbec dobrý... :-(
custe baby,tady taky pekne hnusne. ja jen na ryuchlo. Maicky,no neboj,nase mala je extrem,od 7mesice vstava u nabytku a od tedoby to zacallo a pada fakt hodne a porad.Ale uz vi jak spadnou,tak je to lepsi.Je to maly paragan.Hlavne ze je mala vase v poho a ze nevypad zoubek nejaky ;-) Pak prihod ty saty,jsem zvedava.radu si taky nechava sit a ma je zatim moc pekne,ale taky jeset nedodelane. Kajsa,jaky je rozdil mezi vizelinem a tim druhym.Ja budu taky kupovat vizelin,ale nevim,jestli tmave zeleny a nebo svtle.Co myslite?Ja se bojim,ze ten svetli bude moc svetly,jen prece to je takoa pruhledna latka,tak asi koupim tmavsi a na to bile svicky.Mate nekdo tucha kolik stoji nejake mini sklenene svicny pod svicky??A taky kajsa,kolik platku ruzi??Mas odhad?Ja kdyz budu kupovat,tak sto asi,ale bojim ze,ze toho bude malo ajk se to po stole rozhazi. JItus,to se urco upravi.Ber to tak,ze vsude je neco,hold rodinu si nevyberes. K nam za chvilku maji prijit kamosky s detma,radk spi po nocni a pred nocni,tak se moc nevyspi bo zas budou litat a pistet :-D Nasla jsem mu jen jednu stopku co se dava do usi,tak rezignoval a rek,ze si da hlavu po polstar.Nejhur je,ze loznice je vedle detskeho a zrovna u te steny ma i hlavu :-D
Profilova fotka
Simi, ten te musi mit fakt hodne rad:-))) No podle me rozdil je v tom, ze ten vlizelin je nejlevnejsi, a tudiz asi nejmene kvalitni (vim ze je este ta organza a uplne nejdrazsi je tyl), no je tezky to takhle rict, jestli svetla nebo tmava, koukala jsi se na nejaky fotky? Ja tak jako trochu doufam ze to bude vypadat stejne jak na obrazku :-N Platky ruzi 100ks, ale ty sezenes uplne vsude, tak to kdyz tak dokoupis, kdyz se ti to bude zdat malo. Hlavne zadny stresy 8-) Tak mala muze byt hrat v akcnich filmech a budete na stari zajisteni ;-)
jituska: copak se stalo? :-(
Profilova fotka
simicak: Šaty jsem dam až budou konečný ;-)
Tak mala holky asi splkla pecku od blumy.Myslite ze muze dostat slepaka a nebo ze to vykadi?? Jo a ted nabehla hlavou do futer,tak mame modre celo a krvavou podlitinu bo to vzlala samozrjeme do te hrany ostre.Uz cumi na teletabis a je klidna.Ona si fakt tu hlavu jednou rozrazi.Jsem to dnes asi zakrikla,ze uz neni dlouho fialova.ALe nos se uz aspon hoji. Maicky,spolkla ti mala neky pecku nebo neco?ja nechapu jak ji mohla spolkonout ,vzdyt to je velke. No radek me miluje,ted holky odesli,tak uz vstal :-D
Profilova fotka
simicak: Zatim mi nic takovýho nespolkla, ale dneska si narvala do pusy víčko od jeleního loje, tak jsem jí to musela páčit ven, taky nechápu, jak se jí to povedlo, ale já když jsem byla malá, tak jsem taky byla vynalézavá, strčila jsem si do obou nosních direk kuličky pepře :-D Pak se mnou museli na pohotovost, protože když jsem je pak nemohla vyndat, tak jsem tam pořád rvala prsty a zastrčila jsem si je docela hluboko :-D
maicky moje segra byla taky vynalezava.Stricla si do ucha perlicky,tak ji je museli doktori vyplachnout vodou,druhe segre propichla tyckou od nanuku mandle,kdyz jsme si hrali na doktory a taky ji prtetlakovy hrnec zustal na halve,kdyz si hrala na vojaka :-D
Profilova fotka
simicak: Dobrý ránko :-) Teda vy jste celá rodina taková vynalézavá :-D Tak já jsem spíš byla borec na držkopády. Sem pořád měla něco rozraženýho, hlavně hlavu, to byl můj hlavní terč :-) Bohužel :-( Ale hlavní je, že jsem si to z ní za malička nevymlátila a něco mi v ní zůstalo :-D Doufam :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak víkend se celkem povedl. byla sranda. kluci stále v limbu, to padala jedna basa za druhou. :-D autíčko je spravené, hned jsem ho musela včera ozkoušet na dálnici, takhle rychle jsem ještě asi nikdy nejela, snad nikde neměřili. zato dneska je pěkně hnusně. ale odpo jdeme pro prstýnky, tak hned vložím fotku, už se nemůžu dočkat. doufám, že si to šéfíci prodlouží ještě o týden, nějak to rychle uteklo. zdravím jitusku. Kajsa, to je teda hrůza, co jsi psala. doufám, že mi to budeme mít v poho. nevíš, kde měli ten oběd? až půjdu na kosmetiku, tak musím dopodrobna vyzvídat, kosmetička se tam vdávala taky. Járu budu hezky krotit, nechci ho opilýho. to bychom se pohádali hned v prvních několika hodinách manželství.
Článek se načítá
Ahoj holky, tak víkend byl super. SLavili jsme narozky a skoro vůbec jsme nespali, takže já bych teď byla nejraději v posteli. Děsně mne bolí oči, klíží s emi víčka a sedím tu jako upír toužící po peřině :-D Jinak Michal musí kupovat všechno nadměrné - rozumějte prodloužené. Chodíme do Prostějova, sice nejsou nejlevnější, ale pro něj oblek nikde jinde neseženeme. Počítám, že ho bude stát okolo 6.000-7.000 korun. Ale jeho stejně přerostlý bratr si ho nechal nedávno šít na míru a vyšlo ho to na 5.500, takže si možná vezmeme kontakt a zkusíme švadlenu. Dneska konečně ten krám ty šaty vybalil, tak tam jdu je omrknout. Ale vůbec se mi nechce. Asi tam usnu než jich všech 50 zkusím. Zítra poreferuju.
Profilova fotka
to ti závidím, charmed, já si ozkoušela asi šestery šaty, ale ty favoritky jsem už měla, takže to bylo jen takové, abych si to prožila. ale byla jsem zpocená a unavená, jak kdybych celý den běhala. je to fuška to zkoušení. dověděla jsem se dobrou zprávu, šéfíci zůstanou v lázních ještě týden, jupí. teda holky, to máte doma raubířky. našemu Jájovi bude ve čtvrtek rok. tak budeme slavit, děda má ještě svátek a narozky. a kluci strašně zlobí, hlavně Jájoch. to bude víkend. včera jsem šla spát v 9, tak jsem spala skoro 9 hodin. za víkend jsem toho taky moc nenaspala. byli jsme dlouho vzhůru a když jsem šla do postele, tak kluci ještě seděli a byli hodně hluční. a taky doma je doma. Jára si kupoval oblek loni v C&A asi za 4000 včetně vestičky, ta k tomu myslím byla zdarma. takže máme o starost méně, už je vyčištěný, tak pak jen přejedu kalhoty a košili. už bych chtěla, aby ta svatba byla za náma. začínám mít nějaké nervy.
Profilova fotka
terjar: Tak to si na tom s nervama stejně jako já. Čim víc se to blíží, tak tim víc mi to dochází a přemýšlím na co jsem ještě zapomněla a co všechno ještě je třeba zařídit... Taky už si kolikrát říkam, aby už to bylo za náma, ale pak si zase řeknu, že ten den uteče jako voda a pak si to budu chtít zase zopakovat :-D A naší Dádě bude rok 25.4 :-) Tak to jsou kousíček od sebe :-) Ta naše o proti Verunce od simicaka v klidu, aspoň teda podle toho co čtu :-D
Terjar, tak to ti gratuluji k volnosti v práci :-) Teda koukám, že jsem tu pomalu jediná bez dítěte :-D
Profilova fotka
charmed: Se taky jednou dočkáš :-) Aspoň se lišíš :-)
Nase mala je taky v klidu,ona jen pada!! ;-) :-) Charmed,tak pak hod fotky s satama.ja se ted vzbudila :-D A mam desne mastnou hlavu :-S Maicky a budete chystat pro malou poradnou party? Charmed,t y sji mi psala a bylo to pro kajsu,mam ji to preposlat?Chudaku,ty tak na me myslis?? :-D :-D
Profilova fotka
simicak: Tenhle rok asi ještě ne, spíš až ten příští. To už z toho aspoň bude něco mít. Teď to zatim bude v kruhu rodiným :-) Bude z toho jistě vykulená, ale spokojená :-) Mezi lidma je ráda, se vždycky předvádí co nejvíc jak jen může :-) Vy ste pro malou dělali párty? Nebo budete dělat?
Vím, že se dočkám, ale tady se všichni baví o dětech pomalu jako na Koníku a já se pak nechytám, tak vždycky jen čtu, ale nepřihazuju poznatky :-) Simicak, já to psala tak všem. kajsa nám to posílala, tak jsem odpověděla všem .-) Protože jsme baby klevetivé, tak abychom si měly o čem povídat :-DDD
Tak kprioc me zdravis ahoj Kajso? ]-( :-D neboj,tak budes mit za chvilku buben ;-) Maicky,jo delali jsme party,ale prileteli od radka rodice,moji rodice a pak sjme tu mela jednu kamosku se synem,zname se od tehu,tak spolu vyrustaji,ten mel ted rok a parky mu nechystala a ani nas nepozvala :-S Od rana tchan s tchyni nafukovali balonky,asi sto a vsude byli balonky a hlavne jsme seznamili nase rodice a dort byl.Je fakt,mala byla vykulena,hlavne u te dorty,jak na ni ty fotaky bliskaly,kamera a zpivali jsme,tak nevedela ktera bije.Ale pekne fotky a bylo to supr.Party pro deti budu chystat az bude fakt vetsi.A jak sfoukavala svicku,tak jsem se malem rozervala,strasne to rychle ubehlo.Nastesti jsme slzy zatlacila.Mela to uz v listopadu,ale netet ma 9.dubna,tak se tesime. Hej ja jsme si ted dala pletovou masku okurkovaou a stuhlo mi to na tlame a nemuzu se usmat :-D a mala na me cumi,jak na blazna :-. doufam,ze se pak neosypu a budu krasnejsi ;-) jej,to je fakt dobre,jsme jak zalita betonem,skoda ze radek spi :-D Jsme zvedava jak to smyju.
He :-N Se stane, no :-N Vždyť říkám, že nejsem zralá cokoliv dělat :-D Já si dělám slupovací masku a je to pak vidět, že mám držku celou napnutou :-DDD
Profilova fotka
ne charmed, nejsi jediná. když vidím naše bratránky, tak si ještě chvíli počkám. oba extrémně zlobí. musí se pořád hlídat. Jája zbožňuje květináče v ložnici, takže v nestřežené chvíli už je u něj a Lukýn ho v tom ještě povzbuzuje a pak to svádí na něj. ségra je jednou týdně za prachy hlídá, tak pak vypráví. má je od rána až do večera, takže koupání, krmení, školka... celkem si užije. doufám, že budeme mít hodné děti. u nás v rodině je nechce nikdo hlídat. dřív jsme se hádali a teď, když slyšíme, že tam mají být i kluci, tak zdrháme :-D . teď si je strýček na celý víkend obložil k naší babi, jeho manželka měla nějaké plány a on je měl hlídat sám, tak to vyřešil takto. prý si je užije málo, jako babi. ale už se taky těším na vlastní, ale přeci jenom ještě chvilku počkáme. já už se tak těším na ty prstýnky. ještě hoďku v práci, pak letím k účetní a pak za Járou a šupky dupky do zlatnictví. a pak se moc těším na tu figurku na dort. jen nevím, jak to pak mamka udělá, když bude nahoře šlehačka. asi se bude nevěsta s ženichem brodit ve šlehačce :-)
Tery, tak figurky můžete zapíchnout do šlehačky, jako že se topí jako vy dva láskou :-D Já mám děti ráda, ale když vidím, jak to celý den řve a nenechá mne to v klidu vypít kafe, tak mám ještě dost času si je pořizovat. Zatím jsem docela zpohodlněná, tkaže vyrušení nechci :-)
Profilova fotka
simicak: Tak to my budeme mít taky takovou rodinou oslavu, jsem na ní zvědavá :-) Teď se tu malá válí po psovi a tahá ho za pysky. Chudák, ale asi mu to moc nevadí, protože drží jako hluchý dveře :-) Včera si s ní David hrál a malá chtěla vyhazovat do vzduchu, tak jí vyhazoval tak dlouho až mu na ksicht vyhodila večeři :-D Moc nadšenej nebyl, hned jí položil a mazal se umejt a přitom házel takový děsný držky, jak kdyby to bylo já nevim co. :-D Mě bylo do smíchu jemu asi ne :-) Ale malej se to asi taky líbilo, protože přitom pořád tleskala ručičkama :-D S pleťovou maskou nemam moc dobrý zkušenosti, takže už si jí na pusu už nedávam. Když jsem jí tenkrát sundala, tak jsem měla pusu samej červenej flek, no prostě krasavice sama, jak marfuša :-D A od tý doby to nechci ani vidět...
:-D to bych padla s michy s tou malou.Ti chlapi jsou citlivky :-D Tak ja uz mam plet krasne natazenou,takze si to budu davat asi casteji a uplne jemknouckou. Tery,nemas kontakt nebo nekdo na kapelu od prahy za normalni penize?Ptala se me jedna holcina,ale ja nikoho od prahy neznam.Moc dik,jestli mate. My ted lpristi z venku aj sem ulne zmrzla
jituska: tak to je mi líto, to je blbá situace. A to s tím potratem je tedy vážně trochu divný. ]-(
Profilova fotka
no, jsem zjistila, že to není tak, jak se zdá.... jsme divná rodina
jituska: víš co, je to divný a hlavně nechápu tyhle lidi, co něco kážou a jinak se pak chovájí. To je fakt divný :-(
Holkyyyy! Já mám šaty a závoj!!!! :-D Huráááá! Ale neměla jsem s sebou foťák, takže foto bude až na první zkoušce. Já si je teď vybrala a koupím si do nich podprdu a pak mi je paní zabere. Oni jsou snad ještě o 2 čísla větší než mám já :-) Ale jsou nádherný: Tak a zase mizím, jen jsem chtěla sdělit, že jsem nadšená, že mám konečně co na sebe ve svatební den .-) Tak zítra pa.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?