Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
ahojte holky, tak my uz vime,ze hypo nedostanem,protoze jak ted pozastavili tady ty hypo,kvuli tomu,ze to lidi nemholi pak splacet,tak zrusili i ty 100% ted a my chteli tu.Takze zustanem na podnajmu,no neva,asi nebudem ani prvni a ani posledni
Profilova fotka
Simi, to je špatný. my si taky nemůžeme lajznout koupit byt za 2 mega a pak nemít na splátky, nebo na splátky jo a nemít na jídlo, oblečení atd. holt budu pořád na netu a jak se hned objeví nějaký levný byt, tak neváhám. mě to v té práci tak neba. sice mám klídek, ale nemám, co dělat. už jsem přečetla 500 stránkovou knížku, na netu už mě to neba. včera jsem si udělala seznam písniček, co bych chtěla na svatbu. a ani tady nikdo moc není.
Tery no to je blbe,tady prave jak jsem psala,lidi si vzali hypo,pak p tech peti letech jim narostli ty uroky-ta urkova sazba a nemeli na to,tak s tim ted udelali poradek a hypo se jen tak nedava uz.No ale lepsi,aspon nebudem treba zadluzeni a jak budu mit praci,tak bude vic penez.A mas pravdu,ty se musis divat i na to,ze budes na materske,budete mit jeden plat a hladovy krk navic.Treba jak prestanes hledat,tak sezenes ;-) Nase Veru e zas nachlazena,meli jsme jit s ni dnes do muzea a musela jsem to zrusit bo ma rymu a kasel a vneku pekne mrzne.TAk takynuda.TEd jid ava radek spat zrovna.Taky mame s radkem krizi,desne si lezem na nervy,hruza. Tery a vy nechcete jit nekde za prahu??Jako ze dal a treba si zkusit najit jinou praci?Treba by sjte nasli i lepsi a byty by byli levnejsi,ne?to je asi moc slozity
teri: tak uvidíš, nehroť to. My to měli tak, že jsme víc jak půlrok sháněli a nic se nenašlo, pak jsme se naštvali a šli jsme do realitky a dali jsme poptávku. Hned ten samý den večer jsme se dozvěděli o tomhle domečku,tak jsme taky hned vyrazili. Ta paní už to do realitky dala, ale ještě to nezveřejnili, takže to hned po víkendu stáhla. Takže vidíš, že je to fakt o náhodě a jendou se na vás štěstí usměje. ;-)
Profilova fotka
za prahu chceme, v praze není šance na byt, ale ne zas daleko. no ono s tou prací to taky není sláva, hodně lidí právě dojíždí za prací do Prahy, protože tam prostě není. my sháníme teprve od ledna, dívala jsem se už dřív, ale nikam nepsala. tady je takových relaitek, že nevím, do které bychom měli jít. tahle se mi zdá celkem solidní, i mi nabídli ten další byt a halvně odpověděli skoro hned a ne jako tamten makléř, že jsem mu já musela dvakrát volat a pokaždé se mu to nehodila a už se vůbec neozval. holt budeme dál hledat, sice nikam nepospícháme, ale přeci jenom bychom po svatbě byli rádi už sami. a taky už nemám, kam dávat věci do bytu, už skladuju u obou babiček... ale pak budu ráda, že to mám, protože už v tom mám určo desetitisíce. střádám si to asi už od 15, takže skoro 10 let. :-D simi, tady je taky ošklidvo. chvíli svítí slunko, pak přijde sněhová vánice a je pěkná kosa. teď jsme si nějak zvykli, že je teplo, tak mi přijde, když je teď -1, že je strašná kláda. včera jsem udělala tu šperkovnici, tak jí vložím. je nádherná. a taky květináč s pejskem a kočičkou, ale ten ještě nemám hotový. volala mi šéfová, že šéf dostal nařízeno pilates, bahenní koupele a vodní aerobik. že prý je u toho hrozně směšný, jak teletubies. oni jsou v lázních. my jsme se pohádali s Járou v sobotu a to hodně, naše první velká hádka od začátku vztahu. snad dlouho žádná nebude. tak já pomalinku vyrážím dom, večer se tu ještě objevím, papa
My dnes udelali dohodu,ze pocitac se bude zapinat az vecer,prootoze jsem zavisla.Tak ja tu budu chodit az vecer :-| :-D No aspon uklidim a budu se vic venovat male. Tery,tak to hledate chvilkum,to nestresuj,jeste najdete tolik bytu,uvidis.
simi: já jsem taky závislák. Ach jo, to je s náma ženskýma práce co? :-(
Profilova fotka
hlasim se taky, ze jsem zavislak :-D :-D ale nastesti Pavel je taky, takze v poho...(jak uz jsem psala, kazdy sedime za svym pocitacem a jsme spokojeni :-) nekdy i zapominame pojist a na WC :-D tak to s nama jde z kopce) ale to jenom aby nam to tu rychle uteklo-uz to tu tak strasne nesnasime, ze se nemuzeme dockat konce kvetna....ale pristi tyden mame tu dovolenou, tak aspon 3dny naplanuju neco venku (aspon ze dva vylety, jednou do mesta a samozrejme posilovna...pocitac minimalne-jsem zvedava, jestli to tak nakonec dopadne :-) )
Profilova fotka
raduz, už to máte za pár, utíká to strašně rychle. loni 6.3. jsem byla na trhání první osmičky, přesně touto dobou už jsem seděla na křesle a dostávala injekce. fuj. hned jsem si na to ráno vzpomněla. normálně, jak se v práci nudím, tak už jsem přečetla od pondělka 2 knihy, jedna 500 stránek a včera 200. tak jsem si na dnešek vzala další a pak má ségra ještě jednu a pak už jen Harry. ale strašně to utíká, už to bude skoro týden, co jsou šéfíci pryč. a pěkně mě tu naštvali. kolega včera koupil dalším dvěma kolegům nové PC, přitom to nepotřebují. já už ho mám 5 let a nikdo mi na něj ani nesáhl, je to krám, kterej se mi pořád seká. mám ještě windows 98, takže to mluví za vše. to mě pěkně naštval, přitom ví, jakek je ten můj rychlík. se stydím říkat, na čem v práci pracuju. hlavně, že oni musí mít vždycky poslední novinky. jenže co, já dělám jen účto, tak k čemu mi byl dobrej PC. čekám až mi to spadne úplně a účto už nerozchodím. to se pak půjdu oběsit, zálohuje se mi to někam ani nevím kam. tak mě to s..e. těším se celkem na víkend, jedeme slavit babi narozeniny a příští pátek mám dovču, protože ve čtvrtek odjíždíme ke kamarádům do Tábora. tam je vždycky taková sranda. člověk se tam bezva odreaguje. a mají dva krásný pejsky, zlatý retrívry. Jára je tam minule tahal s tím, že je jim smutno a chtějí chovat. toho dospělého velkého psa, bylo to vtipný. chtěl by si od nich pak vzít štěňátko, ale to má smůlu.
Profilova fotka
Ahojky holky. Teď jsem tu dlouho nebyla. Nějak jsem nestíhala. Jak se máte? My sme včera byli pro prstýnky, ale nakonec sme si vybrali úplně jiný, tak čekam, až dorazí a pak je dam do albíčka :-) A v neděli se už konečně dozvíme, jestli ten baráček co chceme koupit, tak jestli nám ho prodají nebo ne, tak držte palečky, ať to vyjde :-N
teri: tak to já se naštěstí nenudím. Ale znám, co je nuda a to v práci asi moc neutíká co? Mně ty týdny teď tak letí, nestíhám to ani postřehnout a týden je pryč. maicky: tak to držím všechny palečky ať to vyjde.. :-D
Profilova fotka
evulebobule: Tak to děkuju, pak sem písnu, jak nám to dopadlo, ale už se mi fakt nechce trčet v bytě.. :-( Neni to ono.
Článek se načítá
maicky: úplně tě chápu. My když jsme hledali bydlení, tak jsme narazili na jeden byt. Doma jsem byla optimistická, říkala jsem si, tak třeba si tam časem zvyknu (od malička totiž bydlím v RD) a když jsme do toho bytu přišli,tak sice to tam měli krásně předělané, nové jádro a tak, ale padla tam na mě taková deprese, že jsem se snažila co nejdřív vypadnout. Nakonec jsem ráda, že to tak dopadlo a že jsme našli domeček snů. Proto ti to taky přeju, asi máš podobný problém jako já :-S
Profilova fotka
evulebobule: Já jsem teda nikdy v baráčku nebydlela, ale jelikož jsem skoro celý dětství prožila na vesnici v bytovce, tak bych barák ráda. Pořád jsem pak v pubertě jezdila k babi, ta má barák a tam mi bylo nejlíp :-) A jelikož oba s přítelem zbožňujeme pejsky, tak i jim by bylo u baráku líp :-) A malá z toho taky jistě bude nadšená. Může si vyběhnout před barák kdy chce a ne čekat na mě, až si douklidim, dovařim atd. Je v tom zkrátka víc pozitiv :-)
maicky: přesně tak. ;-) A kde se domeček nachází a kolik bude stát, jestli se můžu zeptat :-)
Profilova fotka
evulebobule: nachází se asi tak sedm kilometrů od Klatov a měl by stát okolo 600 000, ale má hodnotu větší, proto nám o něj de, je v dobrým stavu, je tam stodola, dvě garáže, což je super a velká zahrada za stodolou a obrovskej dvůr mezi stodolou a barákem. Prostě paráda :-) Jinak ta vesnička se jmenuje Hoštičky :-)
maicky: tak to je hodně slušná cena. A to bude potřebovat nějakou rekonstrukci nebo ne? Ty jo, to by bylo moc super, kdyby to vyšlo...
Profilova fotka
ty jo maicky, to je super cena. teda já čumím, jak jsou obrovský rozdíly v cenách. tady v Praze už skoro pod 3 mega za byt nejdou a vy jinde seženete domky za třetinový ceny. proč nebydlíme jinde. :-D a platy zas o tolik vyšší nejsou, ne na takovéhle rozdíly. kamarádka má domek kousek za Prahou, ale není tam voda (před domem) a nejlepší by bylo to zbourat a postavit novej. a navíc hned u dvorku jim teče takový trošku větší potok, bych se bála povodní. ale myslím, že by nám to nechala za takových 500 tisíc. pozemek není nijak veliký a ten dům má sice plastové okna a udělanou podlahu v kuchyni, ale to je asi tak všechno. střecha padá, ani není fasáda a stěny taky nic moc. už tam spoustu let nikdo nebydlí. a navíc spojení do Prahy žádné. sice tam jezdí asi 3 autobusy, ale všechny do Mochova a ani jeden na Prahu a je to na severu, kam za boha nechci. prostě samé proti. Jára by tam i šel, ale když jsme to pak viděli, tak řekl, že ne. fakt je to na zbourání.
Profilova fotka
terjar: Jo je to fakt fajn cena, proto o to taky tolika stojíme a hlavně se nám tam fakt hrozně moc líbí :-) A co vy? Už ste sehnali něco rozumnýho?
maicky: a na čem to tedy vázne? Ty lidi se ještě nevyjádřili, jestli to chtějí prodat? Ta cena je suprová. Teri nedělej si vrásky, podle našeho domečku bude mít Maicky poloviční cenu. :-D :-D :-D
custe baby,tak ja uz zavislak nejsem na netu,ale na televizi :-D ,tak nevim ted,co je lepsi ;-) U nas nic noveho,mala je ted nachlazena a ja to chytla od ni,tak jsem dnes ztratila hlas na dopoledne,tak radek furt do me rypal,bo jsme se nemohla branit,ale uz mluvim,tak je to dobre,ale v krku me boli porad. O svatbe zadne novinky,protoze uz ani zadne nebudou do te doby nez budu mit saty a to si jeste pockate.TEda uz se to krati,protoze duben je tu za rohem.TEd me desi ten let,ale stejne se mu nevyhnu :-( Buginu uz mame doma,ale jezdime s ni doma,bo ven nesmime.Tak snad zitra bde trochu peken a pujdem s malou na chvilku ven bo doma uz cvoknem.Rad.ma dnes nejakou akci v praci,maji placeny obed,tak si zere a ja tu sedim a hladovim ]-( to je bordel a k tomu jeste musim vecer provozovat sex.........cely vikend zkazeny :-D JO a porad radek brble o tom oznameni,ze je jak velikonocni a pry neco vymysli a vytvori sam,tak jsem klidna.Ale uplne me s tim rozciluje,taky rikal,ze se asi do svatby asi vic zaplete,takze asi zadna nebude :-D Bo pry nevi,co se vubec deje,no to uz ma smulu,ja uz ma vse zorganizovane.Tak jsem zvedava s tim oznamkem.Je fakt tak blbe?Me se zda normalni teda.
Profilova fotka
Cusik!! Oznamko je uplne v pohode, pekne a jestli chce Radek neco drsnackeho, tak at si to udela sam :-p ... Ja taky Vladovi vzdycky reknu, ze at si to zaridi sam, ale ze musim zavolat sem a tam a objednat tohle a on pak zjihne a ze to radsi necha mne :-D Takze fakt budto si to udelaji sami nebo at si trhnou... A vubec, nejdulezitejsi je nevesta 8-)
Kajsa,ja to taky rikam.On vsechno zkritizuje ,ale nic neudela,tak jsem mu taky rekla,jestli chce jine,tak at ho udela a ja ho usim taky schvalit.Ja naprosto chapu,ze nejdulezitejsi je nevesta,on to taky chapal,ale zacina se zucastnovat,to neni moc dobre ]-( Ale myslim si,ze ho to brzo prejde bo je na to hodne zhnili,on topak jen zkritizuje.Hlavne nevim,co mu na tom pripomina porad velikonoce :-S A co ty a tvoje saty,uz sedi perfektne??Uz se nemuzu dockat az tady vsichni budem mit svoje fotky ze svatby a ak to kazdemu dopadne. Akorat nevim,co budu delat pak,asi hledat praci.To rika i radek,co budu delat az budu vdana,kdyz ted tolik usili vkladam do svatby,no snad nezcvoknu.Vas aspon ceka jeste tehu a mimoc,to uz mam taky za sebou,tak uz fakt jen praci a pracovat az do 100 :-(
Profilova fotka
evulebobule: Ahojky :-) Ty lidi by se klidně vyjádřili kladně, ale ten kamarád, co vlastní tu chalupu, tak je sice jeho a napsaná na něj, ale jeho táta se tam narodil a nechce mu to za boha schválit. Někdy mu sebral papíry a nechce mu je dát a Míra (ten kamarád) se s nim nechce za každou cenu hádat. Jenže Míra má manželku, dítě a taky si opravujou barák a potřebovali by peníze, aby to mohli už konečně dodělat. Oni bydlí v Přešticích a nemá na to, aby se staral ješět o Hoštičky (tam je ta chalupa, kterou mi chceme), tak to chce prodat, aby to zbytečně nechátralo. Teď tam ještě jezdil a topil, ale říkal, že tuhle zimu se na to už vykašle. A dneska to mají probírat. A jeho táta ještě ke všemu řek, že klidně od něj Hoštičky koupí a jestli mu je Míra neprodá, tak si koupí nějakej jinej barák v Mochtíně. Tak doufáme, že mu to neprodá.. Že má to bude blbý, prodávat tátovi barák, kde vlastně vyrostl. No uvidíme, zejtra se to dozvíme a kdyžtak budeme muset za 4 měsíce najít něco takovýho podobnýho. Ale já maliličko doufam, že to vyjde, ale zase na druhou stranu pořád tak nějak mam chmury...
Profilova fotka
Simi, tak me vlastne ceka uplne to same, protoze po tomto semestru mam krom svatby v planu 1) intenzivni kurz Nj, 2) zacit si hledat praci (samo jen na castecny) v oboru, 3) a taky se nejspis budeme stehovat. Takze tehu je nekde hooooodne daleko, nejspis asi tak daleko, az budeme oba vydelavat tolik, abychom si mohli dovolit aspon castecne chuvu, pac nestuduju dvacet let na to, abych pak drepela doma 8-) I kdyz samo ze nevim, co se mnou to decko udela, pac jak jsem byla v UK a mela svojeho rocniho broucka, tak jsem takrka slzela, kdyz jsem ho najednou mela dat na den do jesli. Ja, karieristka! :-D Takze ono stejne nakonec bude vsechno tak, jak si panbuh usmysli;-). A propos, pockej az ti Veru poroste a budes resit skolu, prvni napadniky a nakonec budes stastna babca;-). Jinak saty uz jsou snad ok, akorat byl "problem" s relativne dost dlouhou vleckou, ktera je sice krasna, nicmene o dost mene prakticka. Ale to uz je mi fuk, staly 3litry, tak si po nich klidne budu slapat, hlavne kdyz budu stastne vdana 8-)
maicky: je to složitý viď? Já když se vcítím do toho tatínka, tak ho docela lituju. Ale to si musí vyřešit v rodině. Třeba to vyjde. Budu držet palce. My než jsme sehnali tohle, tak jsme se taky párkrát spálily, ale to k tomu asi patří. Teď jsem ráda, že to nevyšlo. Takže pokud to má vyjít, tak to vyjde. ;-)
no ja kdyz se vziju do toho tatky,tak ma syna pekneho nevdecneho hajzla :-| Nase babi s dedou maji taky barak,v beskydech a z duvodu ze se boji,ze ho mamka s tetou prodaji,tak ho chcou napsat na vnucky,prtoze ho taky nechcou prodat a ja bych ho nikdy neprodala ai kdyby byli mrtvi sto let.Oni siho postavili,my tam vyrustali,prazdniny a tak a kdyz si to nepreji,tak bych to nikdy neudelala.Hold dneska jsu decka chamtive a nemysli na rodice apod.Ale pro vas je to zas plus,tak at vam to maicky vyjde ;-) Kajsa,no doma si budes blbnout,ale ten prvni rok je krasny,to si uzijes,pak uz to je fakt na hlavu,ja jsem lina a nesnasim pracovat a karierista nejsem,ale uz se tesim jak pujdu na castecny uvazek nekde mezi lidi a jak malou dam do skolky,tak budu rvat jak krava :-D Nam ji jeste nikdo nehlidal ani na dopoledne :-D A BABICKA NEBUDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ]-( Ja taky chtela vlecku,ale uz mi to kamoska vymlouvala,ze to je neprakticke a ze mi po tom bude mala slapat a ze budu jak prase,tak z ni asi ustoupim.Uvdiim no,halvne abych mohla parit v pohode. Jinak vcera jsem si psala s byvalym od sestrenky,dela s pocitaci,tak mi mozna udela oznmka,jako druhy navrh,tak jsem zvedava. Kajsa,tak si hod foto do fotoalba,at vidime,jak to vypada ;-) jo a ja bych chuvu nechtala,kdyz vidim v tech poradech,ajk ty nektere chuvy ty deti bijou a tak,tak bych asi nikomu neverila
Profilova fotka
evulebobule: Jo jo, je to šložitý. Víš, ono je na tom nejhorší, že Mírovo rodiče mají byt v Klatovech, jeho mamka má barák v Mileticích, tam jezdí pořád a Mírovo táta, ten právě občas jezdil do Hoštiček. No uvidíme, necháme se překvapit.
maicky,no to je zas blbe,ze se o to musi starat,kdyz tam nebydli,to je fakt slozity. Radu,hlasi do uk velkoku vychrici,tak bezte nakoupit zasoby ;-) pry tom a byt nejvetsi za celou zimu ci co,jeste ze uz nebydlime na tom starem pudnim byte,bo to by nas urco odfouklo.
maicky: musíte to nechat osudu. Zájem jste projevili, tak teď už záleží jak se dohodnou v rodině. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?