Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky-Simi, s tim oznamkem-mne se libi ;-) Ale jestli se nelibi Radkovi, tak proste at udela sam nejaky navrh jak si to predstavuje (prece jen by se melo libit i Tobe i jemu-teda aspon ja to tak beru) ale zase na druhou stranu je to jenom oznamko-a neni to zas az tak dulezita vec na svatbe-dulezitejsi jsou prave saty, jidlo, a hlavne piti (jo a taky kytka)-no proste samo ze nevesta ;-) je nejdulezitejsi... Ja uz se moc tesim az uvidim jake saty jsi si vybrala :-) uz se ti to pekne blizi ;-) a letu se neboj, to bude v pohode! A co sledujes v TV? Ja porad dokola hledim na pratele (koupili jsme si tu i uplne vsechny serie-tak je mame radi-vzdycky, kdyz mam blbou naladu, tak staci mrknout na pratele a je to super 8-) 8-) ) Jinak sleduju jen American idol ted a vic nic-spis ctu nebo jsem na pc (a v TV mam pustenou jen hudbu jako kulisu) Doufam,ze ta vichrice nebude nejak hrozna =-)Vubec nam netesni okna ani dvere, tak tu budem jak venku na poli :-D :-D No nic, jdu zkontrolovat maso v troube-dnes jsme to vzali opacne-prvni posilovna a az pak obed-necitim nohy a mam hrozny hlad :-) tak snad se to rychle upece!
radu,ja cumim taky na pratele dokolecka jak pako,uz to znam zpameti,ale vzydcky se tam chlamu ;-) ,pak american idol-fandim te blondyne,co ma 24,je vdana a moc sympaticka a ta rockerka s timbilym pruhem na hlavne je nesympaticka,radkovi taky.Pak jeste cumim na hollyoaks,je to strasne stupidni,ale uz to mam rozkoukane,tak uz na to cumim,je to v dobe,kdy se mala koupe,tak mam na to klid,jaink nam taky hraje cely den tv a jen hudba jako kulisa.Cist jsme necetla ani nepamatuji Ja jdu zitra do posilky,uz jsem na to taky poctive najela,ale cim vic cvicim,tak tim min se mi libi telo,ale uz se mi rysuji svaly,ta prdel je ale proad dole,to bude trvat dlouho.Zitra se budu vazit,jestli jsem uz pribralal.TEd jsme zrovna pojedli palacinky s nutelou a se slehackou a cocku a vsichni prdime,tak nam mozna odleti strecha i bez vichrice :-D Ja to litani fakt nesnasim a v cervenci hned letim zas,ale uz jsem rikala,ze neletim k nasim,ze jsetli chce mamka byt s malou,tak musi priletet ona,chcem jeste v rijnu k mori,taky letadlem.Az bude mala velka,tak budu jezdit domu autobusem a nebo vlakem,pro me ty dve hodky je fakt hrozne a k tomu uz se tak mesic do predu bojim.Jeste jak vidim ty rezave srouby tam a jak se to trepe :-S SAty uz se mi blizi,uz se tesim.V dubnu vsechno sfouknu a pak uz se jen budem na svatbu tesit,prootze uz pak nebude co zarizovat,tak ze to bude parada a zadny stres
Profilova fotka
Simi, ja taky nemam rada tu s tim bilym pruhem-a fandila jsem dvema, co uz vypadly...ted mam rada tu blondynku s kytarou. Pavel se boji litat vice nez ja-vzdycky sedime tak, aby on videl na kridlo-pry kdyby neco :-N ale ja to taky nemusim-jenze ja nemam rada cestovani celkove-budu se bat i v autobuse (akorat ze dyl) :-p a ted pojedeme domu autem (tak se budu bat hlavne v Nemecku na dalnici-pry tam jezdi jako prasata) JO, nevis, kde bych mohla sehnat takovy ten pytel na saty? vubec netusim,kde by to tak mohli prodavat (zkusim obchod, kde prodavaji latky, ale vic nevim kam jit) ja ted cekam na rozpocet kytek (kvetinarka mi to pocita). Chci mit dve druzicky (ktere budou mit kaly-tak snad to nebude moc drahe) Akorat resim, jak to udelat s tema druzickama-chci aby mely stejne saty (prece jen to vypada lip) ale jedna prijede zAnglie a druha je moje segra, tak je musim nejak poprosit, at to zkusi sehnat spolecne...snad to nejak domluvim... bylo by to pekne :-) ale zas kdyz to nepujde, nebudu to lamat pres koleno-tak budou mit jine saty...o obleceni to neni (i kdyz to vypada hezky pak na fotkach) ale spis o tom, ze to bude moje segra a moje super kamoska...
Radu,ten vak na saty zkus koupit pres ebay,koupis ho tam urco levneji nez v obchode a saty pro druzicky,at si pujci saty v pujcovne,tam kde maji svatebni tak jsou i normal spolecenske a tak,ale kdzy ta kamoska prieti tak den pred svatbou,tak to nevim.Ja prave resim,ze jak koupim male saty,tak jestli mam kupovat i neteri.Ona je stejne stara jak Veru,jen asi o 4mesice mladsi,taky by to vpadalo pekne na fotkach,ale zas chci aby zarila jen ta nase,tak prave nevim.To se jeste musim rozhodnout. Jinak ja se ptala segry na kolik ji vysli kytky a rikala ze na necelych 1500kc,tak to jde.Ja chci nejakoku malinkou,pak mamkam asi ty gerbery co mam v albicku a pro babi taky jednu,necham je uvazat malinke bude je predavat Verunka,to uz vim,pak jednu pro svedkyni a pro me a do klopy-to se dava jen zenichovi a nebo i tatkovi kdyz me vede???Taky premyslim,ze misto te latky na stul si necahm udelat kytky,ale to jeste uvidim podle ceny co mi rekne kvetinarka,budu to muset poradne propocitat. Radu a co vse sebou vezete zpatky?Jen hadry a nebo i nejakou elektroniku?To bude asi mazec vse sbalit,ze??Vubec nezavidim.Ja jak jela do UK poprve,tak jsem jela autem s nasima,jela jsem az do Irska,museli jsme prejet celou cr,nemecko,cast belgie-tam jsme zabloudili,pak kousek francie,cele UK na sirku a pul irska na sirku,jeli jsme tusim dva dny a spali jsme jednou-uz jsme meli s tatkoku mzitky pred ocima a mamca spala celou cestu.Byl to fakt mazec.Tatka se vzdycky desne vztekala nadaval jak jsme zabloudili,museli jsme totiz stihat lode.Ale zas supr zazitek,ale asi znova bych t nejela Aj akou budes mit vyzdobu u obradu??
Profilova fotka
no prave uz tam zapocitava i kytky u obradu (vsechno bude skromne a hlavne ne moc drahe) a to co bude u obradu si pak beru s sebou na stul (tak to je asi 1ikebana-to bude stacit). No a pak na auto nevim-prijde mi to zbytecne, ale mamka rikala, ze si tam mam dat, ze to pak bude vypadat smutne to auto...tak to jeste musim vymyslet-ale spis to tam nedam... Jo a tatka muze mit v klope a nemusi-to zalezi na tobe. A pak pry muze mit i svedek v klope (jinou nez ostatni svatebcane).Ja myslim, ze me to vyjde na vic penez (pocitam ale a doufam,ze max. 3000-a to si pocitam radsi vic at me to neprekvapi,ale rada bych aby to bylo min-jenze kaly jsou zrovna hodne drahe....) ale nakombinuje mi to s freziema (pro svedkyni a pro maminky)-pry jsou levne a krasne voni-a mne se hodne libi...tak uvidime kolik to bude :-N zpatky povezeme hodne hader :-N (rada nakupuju), pak celkem hodne dvd, pocitacovych her,knizek, potom prave pocitac+notebook a tiskarnu =-) no a hodne botu...ale tech hader je asi nejvic (jsou to i pracovni hadry-ale co se nevejde-asi proste vyhodime...)bude toho moc-uz tak pomalu balim (nektere zimni veci) a zacinam pochybovat, ze se vlezem :-p My nastesti pojedeme asi 18hodin, to se da...a budou 3ridici, tak se budou stridat. A chceme trajektem-jeste jsem nevidela Dover (Pavel jo a rikal, ze ho musim videt, ze je to nadhera).
Ahoj holky, tak jsem opět volná a jsem tu sama. Na jednu stranu škoda, protože s kolegyní to rychleji utíkalo. Ale na druhou stranu bych nemohla být tady s vámi 8-) Takže - o víkendu jsme dodělali svatební noviny a první várku oznámení a pozvánek na raut a natiskli jsme i obálky. Jenže mi sem nejdou vloži ani jedny fotky. Nevíte kolik musí mít velikost, aby šli vložit do alba? V sobotu jsme byli u tchána na chatě a celé odpoledne jsem plela zahradu a přesazovala jahody, zatímco Michal vykopal díru aby mohl zasadit balvan hlouběji do stráně, protože moc čučel ven na cestu. Pak jsme nařezali nějaký zlatý déšť a kočičky pro mámy k MDŽ a snědli mňam klobásky. A celou neděli se věnovali těm oznámením a novinám. A taky jsem zjistila, že ať se snažím jak můžu, tak jsem od ledna shodila všehovšudy 3 kila :-( ]-(
charmed: tři kila? To je dobrý ne? :-) Já nevím, jakou velikost by měly fotky mít. Já je tedy vždycky zmenšuju, ale nevím kolik to má v konečný fázi :-|
Evu, to je dost málo. Sice tomu nedávám nic extra, ale čekala jsem, že to půjde lépe. A jak se zmenšujou? Takový xpert nejsem ;-)
Profilova fotka
simi, maximálně 700 kb. já je taky musím vždycky všechny zmenšit. musíš k tomu mít nějaký program, já to dělám v zoner photo studio. já jsem nic neshodila, ale kalhoty jsou mi menší nějak všechny. včera jsem si koupila nové, nepadající, tak snad chvíli vydrží. přitom žeru a nějak jsem zlenivěla. v pátek mám dovču, jupí. odjíždíme ke známým do Tábora, to bude zase sranda. člověk se tam jenom směje. Jára si tam jede nechat vyndat z auta utržený katalyzátor či co. včera přijedeme domu, zaparkujeme a on stojí u kufru a povídá, ať to ještě 4 dny vydrží, že pak půjde k doktorovi. nemluvil na mě, ale na miláčka eskortíka :-D .
Já mám ty fotky jen 416 kb a nejde mi to načíst do alba. Koukám, že Jára je stejný jako Michal na počítač. taky si s ním někdy povídá. teda stalo se to jen 2x, ale taky ho prosil ať vydrží a že pak půjde do opravy aby byl v pořádku :-D A vydržel, šikula jeden :-D
Profilova fotka
charmed a mas je ulozene ve formatu jpg? Protoze format gif to nebere...
Profilova fotka
tak to je divný, zkus se podívat na to, co píše Kajsa. ale víc ti už neporadím, já jsem taky na techniku debil. na vše mám doma návody krok za krokem. i vložit nové CD :-D , když chci něco přepalovat.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tento tyden tu obcas zavitam i dopoledne ,protoze mame dovolenou 8-) naposledy jsme meli v cervenci 2007, takze bylo nacase. Ale venku je hnusne, lije jako z konve :-( (treba se to jeste umoudri, prece jen je teprve pondeli)...kazdopadne je to pohoda mit dovcu, i kdyz jsme jen doma-proste nic nedelame (teda ja varim dobry obed :-) ) a pohoda-ani se nam nechce nikam jet-treba na noc ke znamym nebo tak...proste jsme dovolenou nemeli dlouho a chceme jen tak odpocivat 8-) charmed, ja je zmensuju ve Photofiltre (vzdycky dam -zmenit velikost, tam dam rozliseni 640x480 a je to..to je tak idealni velikost na posilani) ale jak rika Kajsa, mozna to mas v jinem formatu-to si stahni nejaky picture convertor a prevedes je z gif (nebo jaky format mas) do jpg nebo jpge (pak by to melo jit). ;-) Zkus to, radi by jsme tvoje nove fota videly :-) Jo a nedelej mi chute s klobasama-ja bych si tak dala-Mnam. Doma si dam, domaci :-) (ale jeste musim 3mesice vydrzet) Simi, diky za rady-jdu hledat ten vak na saty...jo a s tou kamoskou se nejak domluvim, at prijede driv (urcite to spoji s dovolenou-doufam), tak by mohla byt v CR tyden-dva, tak to by mohly stihnout pujcit si neco stejneho.
Kajsa, právě že mám. No, pokusím se večer něco vymyslet. dneska vyfotím oznámení a pozvánky na raut, ale je to jen první várka. Druhou várku budeme dělat až bude čas. Máme hotových 30 pozvání i oznámení a zabralo nám to 4 hodiny i s tisknutím obálek! Uf... Raduz, nejlepší mají v Davli :-p Ale chutě ti tedy dělat nebudu. Tak šaty do obchodu by měli přijít tento týden. Už mi docela vadí, že pořád jen slibují, ale ještě jim nepřišli. Ale co, svatba je až za 4 měsíce a týden, takže času mám dost. Protože když si je nevyberu z tohoto obchodu, tak si je dám ušít.
Profilova fotka
holky, tak v pátek budeme mít hotové prstýnky. :-) ale ve čtvrtek odjíždíme, tak si pro ně půjdeme až v pondělí :-( . už se jich nemůžu dočkat, ale ty 3 týdny utekly, jak voda. taky jsem dneska psala fotografovi, protože jsme si ho domluvili hned v říjnu na matrice, ale nevím cenu atd. ale chceme jen cca 50 fotek a zbytek na CD. pak je když tak nechám vyvolat - pro rodinu. tak doufám, že za tu hoďku si řekne kolem 3 tis. už vezeme druhé oznámko, jedno sjem dala kámošce v únoru a teď dáme další. a o víkendu nám dorazí svědek z UK, tak mu dáme taky oznámko. pak přijede až na svatbu. včera jsem si koupila květníky na zvonkohru a už ji mám hotovou - srdíčkovou. u nás doma je to teď, jak v manufaktuře. jedeme, jak stroje.
teri: my prstínky ještě zařízený nemáme, ale chystáme se co nejdřív. Fotografa naštěstí už máme od ledna. Je šikovnej. :-D A co bydlení, jak se to vyvíjí?
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak nám ten baráček nevyšel :-( Míra ho prodal tátovi. Se nedá nic dělat, budeme muset najít něco jinýho, snad se nám zadaří :-)
Maicky, to mne mrzí. Ale nepřestávej doufat a hledat, určo na vás někde to krásné vysněné bydlení čeká.
Profilova fotka
charmed: No já doufam pořád, ale abych takhle nedoufala až do padesáti ... Snad ne.
Profilova fotka
Evi, zatím nic. ono je celkem dost bytů za slušný ceny, ale v Odolený Vodě u kralup a tam já za žádnou cenu nechci. moje děti nemusí dýchat vzduch ze Spolany atd. Maicky, neboj, ono se něco určo najde. já taky doufám, už bychom taky moc chtěli být ve svým.
Maicky, neboj, budeš se stěhovat dřív než v padesáti :-D Já taky pořád hledám kdyby nevyšla ta chata, jako že asi nevyjde, protože je tam pořád stavební uzávěra. Grrrr ]-(
Profilova fotka
koukám, že hledáme skoro všechny. no jo, je to těžký.
Holky, podařilo se mi uložit dvě fotky svatebních novin. Tak se mrkněte. Ale zbylé nejdou. Nevím, čím to je. Asi to je zakázané nebo co, fakt nevím. Jenže to hledání je na tom to nejhorší a nejzdlouhavější :-(
Profilova fotka
a když člověk najde něco podle svých představ, tak už je to pryč. dneska jsem mluvila s fotografem, moc milej a příjemnej. fotí slavný lidi, tak jsem se bála, aby to nebyl nějakej nafoukanej snob, ale udělal na mě fakt dojem, zbožňuju focení, už se nemůžu dočkat. i na moje debilní otázky mi odpověděl. bude nás to stát +- 3000, cca 40 - 50 vyvolaných fotek + zbytek na CD, dodá nám je ještě v ten den.
teri a maicky: nebojte holky, já taky hledala, vždyť víte a nakonec jsem našla. Je to těžký, ale vyjde to. Jednou se na vás obě štěstí usměje a pak si řeknete, že ještě ten dům nebo byt před tím nevyšel. A v padesáti to určitě nebude. ;-)
Terjar, a nepošleš mi na něj kontakt? My totiž stále nevíme, kdo nás nakonec bude fotit. Ten náš soused není schopný říct, zda bude v ČR nebo ne a mně začíná docházet trpělivost.
Profilova fotka
jasně, charmed, púísnu do IP.
ahojte holky, maicky,neboj urco najdete a jeste krasnejsi barak za lepsi cenu ;-) Ja vzdycky myslela,ze kdyz chci dum nebo byt,tak jen otevru neoviny a koupim,nikdy by me nenapadlo,ze se musi tak dlouho hledat.Aspon tady to tak je,je jich plno v nabidce,ale asi je spis tezke najit pekny a za dobrou cenu,ze? tery,tak to je supr s tim fotografem ;-) charmed bomba noviny,dokonce jsem tam prelustila jeden titulek :-D ,ale vypadaji zajimave.Cot am vsechno mate? My jdme zitra s mal ou do sea life,tak se tesim na rybicky a zelvu,je to tam bozi,uz jsme byli loni.Jinak pocasi na hov..,porad desne fouka a chvilku prsi,pak sviti...........uz at je leto
Profilova fotka
ahoj Simi, taky mám obrovskou radost, bála jsem se, aby si neřekl nějakou horentní sumu, ale s tímto jsem počítala jako s minimem. no právě, najít něco za slušnou cenu, ale zase ne ruinu. tady je taky hnusně, neboj nejste v tom sami. teď tu byla průtrž mračen a už je zase "hezky", taky chvíli svítí slunko, chvíli prší a je velký vítr. měla jsem co dělat, když jsem byla venku. tak si to tam užijte, to je něco jako podmořský svět? mamka tady byla na výstavišti, je tam taky něco podobného, ale cena vysoká a ani to snad nebylo takový, jaký si to představovali. kdy se vlastně vracíte, simi, nějak v dubnu? nám v neděli přijede svědek z UK, tak mu hned dám pozvánku a všechny kartičky :-D . pak přiletí až 9.7., tuším. tak je jdeme se svědkyní seznámit, aby se poprvé neviděli až na svatbě.
Tery, děkuju za info. Obřad máme ve čtvrtek, takže v pátek by mohli být hotové. Promluvím s Michalem a zavoláme mu. Simicak, já je zkusím vyfotit tátovým foťákem, ten neblbne. A pak bych je sem dala ostřejší. A na 1 den je sem dám teda celé, abyste se mohly "pokochat" :-D U nás už zase prší a je tma jako o půlnoci. Podruhé za den. Ach jo, to se pak člověk hned těším na to sluníčko. V sobotu jdeme k babičce, budeme slavit narozky. narodily jsme se ve stejný den 8-) Tak jsem zvědavá, co všechno dostanu dál. Je těžký najít dům i byt v dobrém stavbu za rozumnou cenu v hezké lokalitě. Tady v ČR se musíš každý den probírat novinami, ale ty jsou většinou už všechny zabrané, protože frčí internet.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?