Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Evu, oni mne nevyhodí, ale chtějí abychom jim řekli co teda bude s naším bydlením. Oni nás nevyhodí, to ne. Jen prostě chtějí vědět, co e bude dít. Že prý jsme moc laxní. Písnu později. Pa.
Profilova fotka
raduz, fakt ti moc sluší, budeš nádherná. mít takovou postavu, tak bych si vybrala taky nějaké takové.
Raduz, opravdu krásné šaty. Jak píše Terjar, tak kdybych měla takovou postavu jako ty, tak bych si taky vybrala takovéhle. Mám tu holku na zácvik, takže toho moc nenapíšu. Celý týden. Tak si aspoň budu mít potom co číst :-D
Tery,segre zavolam o tom,tak pak ti zitra pisnu,jakto dojde hned na mobil. JInak urco se to s tou tvou svedkyni vyresi,treba to je jen kamaradksa krize,to byva ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, diky moc :-) Tery, neboj, to se urcite vyresi...proste si vzala do hlavy, ze se ji vyhybas a spatne to pochopila-kdyz jsi ji to vysvetlila, tak to snad pochopi a dojde ji, ze se na Tebe nastvala uplne zbytecne ;-) Drzim pesti at je vsechno v poho :-) a s tim pranim k narozeninam-stejne jsi pro neho nejdulezitejsi ty....beztak si z toho delal mensi hlavu nez ty-oni to kluci neprozivaji tak jak my ;-) proste to vsechno hod za hlavu 8-)
Profilova fotka
Raduz, dík. už jsme se jakž takž usmířily. já jsem se jí ráno omluvila a ona mi pak taky napsala, ale omluvu ne. ten první mail byl takový strohý, ale pak se mě začala ptát na prstýnky ... a že si Jára doma nechal obálku s přáním a penězma k narozkám. jenže nechal, Jára jí zval, ať si jde k nám sednou, dokonce i táta, ale ona nechtěla. takže si spíš myslím, že teď má černý svědomí zase ona. ani nevím, proč se na mě naštvala. volala Járovi, že prý jsem divná od té doby, co jsme si spolu psaly o jídle na svatbu. psala jsem jí, že si myslím, že toho máme moc a ona mi napsala něco jako, že abychom toho pak neměli málo ... takže vůbec nevím, proč si vzala do hlavy, že se na ní zlobím kvůli tomuhle. mě spíš naštvalo to její víkendové chování, že mě prostě ignorovala. Simi, tak jsem to v jednu poslala, tak se zítra těš, spíš tedy ségra. a ať se nelekne balení, je to ještě v papírových kapesníkách, čistých podotýkám :-D
Profilova fotka
Raduz, jo jo to by se ti libilo bavit se na muj ucet. Nic nebude! :-D Ne, kecam... ale i tak nic nebude, pac je to u nasich na chate (teda nasi si to opravuji normalni rodinny domecek na stari) a nemela jsem tam sebou fotak, takze mate po srande... :-p Ter, neres to, baby jsou prasteny...
Profilova fotka
dneska nafotím další svoje výtvory, to bude čučákovat. žáby se mi extrémně povedly a teď si utíkám koupit šperkovnici... už aby mi Jára nařezal všechna ta prkýnka, to si hošánek mákne. slíbil mi i vyříznout takovou tu rukojeť u prkýnka, ale jsem zvědavá, tyhle prkýnka jsou 4x4 cm, takže rukojeť hodně pidi. pak taky vložím. zatím čusky
teri: prď na ní, nech to být, časem na to zapomenete a bude to v pohodě. raduz má pravdu, ženský jsou holt jiný, všechno řeší, uráží se a tak. S tím mám bohaté zkušenosti, takže vím, že tě to mrzí, ale nejlepší je na to hodit bobka :-D Na květináčky se podívám, to bude určitě nádhera charmed: tak to se omlouvám, na mě to tak zapůsobilo, že vás tam nechtějí. Tak to je jiná. ;-)
Ahojte baby,my ted prisli zprochazky a ja mam tak zmrzle prsty,ze nemuz psat.Radek ztratil mobil,tak jsem ho hledali a nasli.TEda volala z meho a kluk co ho nasel,ta ho vratil. Terko,segre jsme volala a bude zitra doma na to cihat.Tak pak pisnu,hned jak pisne. Tak custe baby
Profilova fotka
holky, vložila jsem další výtvory
Profilova fotka
a koupila si trošku větší šperkovnici a úžasné ubrousky. udělám si tam vílu. jen jsem to možná trošku přehnala s velikostí. doma mám asi poloviční. :-D
Článek se načítá
teri nádhera, jsi šikulka šikovná. Chtěla jsem se zeptat, jak to máte s tím bydlením. Už jste na něco natrefili?
Profilova fotka
zítra se budu v té realitce připomínat. ten byt je pořád aktivní, ale nikdo mi neodpovídá, tak tam napíšu přímo na ten jejich kontaktní mail a ne z sreality. bych ten byt brala, i když je hnusný, aspoň bychom si ho udělali podle svého.
teri: to je určitě dobrý nápad. Uděláš si to podle svých představ, to je nejlepší :-D
holky ja uz mam svatebni oznameni,nakonec bez fotky,bo to se mi moc nelibilo,tak se mrknete,mam ho v albu.Rakdovi se nilibi,ale mi jo,tak ma smulu.Co myslite?Ze je krasnee x-) Takove barevne,ale me se libi
Profilova fotka
Cus holkyyyy... Mame vytisteny oznamka a jsou uplne super!! Najednou mi ta svatba prijde strasne blizko ;-) Pokusim se je dnes jeste vyfotit, ale nevim jestli na to este budu mit silu.. Tedka totiz s Vladikem - svete div se! - prebirame jeho satnik a vyhazujeme to, co se mi nelibi :-D No snad mu tam neco zbyde... Takj a zas padim, mejte sa!!
Profilova fotka
simi, je moc pěkný. mně se líbí takováto jednoduchá oznámení. teď jsem si všiímla, že jsou zase v módě taková ta hodně složitá oznámka. hodně přeplácaná, nevím jak to přesně popsat. ale holky je mají v albech celkem dost. a jaký formát budete mít?
Holky, my jsme konečně sehnali modré čtvrtky na oznámení. Tak jsem celá štěstím bez sebe, že nebudeme mít růžové. protože s růžovou je to tak sladké, že by se hostům přilepili prsty. A tu růžovou použijeme asi na pozvánky na raut. Anebo máme takovou cihlově oranžovou. Tchýně nám je dodala - moc hodná. Zbytek jí pak vrátíme. Tery, žabičky jsou úžasné!!!
TERKO,TAK PSALA SEGRA,ZE TO PRISLO :-)
Profilova fotka
simi, úžasný. dík charmed, a počkem až uvidíš šperkovnici s vílou. :-D
Tery jak v jakem formatu?No ja to necahm nekde vytisknout na papir a velikost asi ta klasicka,este nevim vubec.RAdek rika,ze to je jak velikonocni prani :-S No ale me se to libi,jednoduche a barevne. Babickam k tomu asi pridam od male albicko,ale asi ne bo to by jsme ji museli udelat fotky :-D
Profilova fotka
já nevím, co je klasická velikost, jako DLko, cca 21x10 cm? já jdu vymýšlet nějaké ty písničky na svatbu, fakt nevím, co nám budou hrát. vůbec mě nic nenapadá.
Profilova fotka
holky, tak ten hnusnej byt už je prodaný. nevím teda, proč ho ty realitky nabízejí. podle toho se asi vůbec nemůžeš orientovat. tahle realitka ho teda stáhla z webu, ale pořád byl na srealitách. nabízí ho snad 6 realitech. nabídla mi jiný. ten samý jen hezký za 2 mil. to budou splátky. tak nevím, co dělat.
Profilova fotka
Simi je super, ale fakt docela posun od Radkovych rockovych predstav :-p Ale co, mel si ho udelat sam, ze :-D A Verunka ma fakt super drandidlo, hlavne at ti ho neprevrati ;-) My mame tu velikost klasickou A6, myslela jsem ze to bude male, ale staci. Nac se s tim parat, heslo nase ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Simi moc pekne oznamko! My mame pristi tyden dovolenou, tak se pokusim taky sehnat papiry, at uz konecne muzu taky ty oznamka vytisknout! a budou takove ty dlouhe (200x90cm) nalezato. Mne se hlavne nelibi ty s holubickama a srdickama a pak ty jak je tam nakresleny par a je hrozne moc ozdobene a preplacane...(ale kazdy ma jiny vkus a jak rika Terka, je jich tady videt hodne, takze ne kazdy nema rad srdicka a holubicky a zamilovane obrazky a labute a tak...) Tery, my si taky chceme vzit hypo na 1 800 000-2 000 000, takze na tom budem podobne se splacenim (jediny rozdil, ze my budeme mit rodinny domek) ja se toho sice bojim, ale zase si rikam, ze to nejak pujde-jsme schopni se uskromnit kdyz je potreba ,tak to snad pujde. Nebojte se toho, jestli je ten byt pekny, byt tebou do toho jdu... ;-)
tak jaka je teda normalni velikost??? Ja male zas koupila nove veci,tak ji to jdu zkouset. Radek ma smulu,jen kritizuje a prd dela,me se libi a je to moje svatba :-)
simi: nádhera, moc pěkný. Takové by se mi líbilo taky ;-)
teri: a budete o tom bytu přemýšlet nebo to hodíte za hlavu? :-|
Profilova fotka
no ještě asi budeme hledat dál. neumím si představit platit 12 tisíc měsíčně 30 let, teď bychom to nějak zvládli, ale co až budou děti a já budu na mateřské. z jednoho platu těžko. zkusím té ženské napsat, kolik by asi byla hypo. ale je mi divné, že ho nabízí tolik realitek a je všude aktivní. dokonce ho označují jako novinku, přitom je tam už od listopadu 07. minulý týden mi psala z jedné realitky, že je volný, ale nejde na něj hypo a tady mi napíšou tohle. ještě jsem našla jede byt 3+1 za 1,4 mil, ale ten už je asi 30 km za Prahou a nejde na hypo, protože je družstevní, píšou jen na stavební spoření. to sice mám, ale ještě mi bude 3/4 roku běžet. a neumím si tedy představit to dojíždění za prací, bych jela 2 hodiny a Jára chudák 3 s tím, kde teď pracuje.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?