Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Kajsa dikes,myslim si,ze to z toho snad kamoska pochopi. A fotky tu nedam asi nikdy,bo jsem dylina,radek rika,ze mi to uz ukazoval milionkrat :-D Ja mu dnes ale reknu,je to moje jedina prilezitost.Kdyz tak vam i ze svatby poslu na mail :-D :-p ;-) Porad prymyslim nad barvou na hlavu a nevim,ale asi si to dam na hnedo,at nemam odrust a nemusim se porad barvit,tady holic stoji 50liber a to davat kazdy mesic fakt nevim,to by jsme asi zkarachli a taky jsem si klasicky trochu strihla ofinu a na suro,tak stejne se musim jit pak ostrihat,az to trochu doroste.Ale neni moc kratka,tak to je dobre. Jo a koupim si dnes nausnice,huraaaaaaaa x-)
Simi, nebuď tak negativní. Vždyť přeci rosteš do krásy. Tohle si budeš říkat tak v padesáti, ale ne teď. Teď jsme mladé, krásné a budoucí nevěsty. Bože, já jsem fakt strašně pozitivní, dneska. Sorry :-N V pátek jdeme nakupovat alkohol na party. Brácha nám bude míchat nějaké koktejly, vybrali jsme Mojito, sex na pláži, cuba libre a ještě něco. Asi 5 druhů, po dohodě s bráchou. A tak jedeme na velký nákup. A musíme ještě někde sehnat sudy piva s pípou a kompresorem. Asi zajedeme do pivní pohotovosti, jestli nemají nějaké řešení.
NO dikes charmed,ale vis jak,dite uz mam,vdana uz budu,tak ted uz me ceka jen 50let pracovat do duchodu :-S TEd me rozesmala segra pranim,je ji 29,vsechno nej k narozkam,ted ses prehoupla k nam starkam a netruchli nad vekem,bude hur :-D Ja jsem ze seger ne jmaldsi.To je zas dobre,vzydcky budu mlada o proti niim a radkovi.TEn se mi taky chlame,ze uz jsem ted definitvne stara a pry se mu uz nemuzu smat,tak jsem mu rekla,ze uz ma skoro 30 a bude na to m vzdycky hur ;-) Charmed to jako uz nakupujete alkohol na svatebni party??????????Nebo na jinou?Asi na jinou ze?Jinak at to do svatby nevypijete 8-) HOlky,kdyz priletim do cr a potrebuju se dostat na nadrazi,tak z letiste mi jede primo bus,ze?jak casto asi jezdi,kkolik stoji listek a nebudu mit problem se tam nacpat s kurfy,kocarem a malou??To jezdi asi hodne nacpane,ze?Priletim tusim nejak okolo jedne.To bdue horor se dostat na druhou stranu cr.Bdu ztratim kufr nebo malou a nebo se ztratime vsichni :-p
TEd zrovna ctu,ze ne jaka 19ti leta holka z Valasskeho mezirici dostala oskara,tak je dobraaaa
Profilova fotka
simicak: Ahojky :-) Taky Ti přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky :-) A ať vyberete ty nejhezčí prstýnky :-) My Vám je pak okoukneme až je dáš do albíčka :-D A s náušničkama se určitě taky pochlub. :-)
Profilova fotka
charmed, ten byt. musí se to vystříkat savem, protože jsem koukala, že jedna stěna jim plesnivý. myslíme si, že je vystěhovali, protože se o ten byt asi nikdy nestarali a ani snad neplatili. na nic tam nehrábli. ale ta cena je celkem příznivá. ale museli bychom si celkem máknout - vymalovat, nové podlahy, záchod, koupelna, kuchyň. ale postupně, podle peněz. tady je dneska zase hnusně. včera fakt bylo nádherně, snad 25 °C, šla jsem jen v tričku na prochajdu. simi, taky se přidávám ke gratulaci. mě to čeká ani ne za půl roku.
Simicak, na svatební party na zahradu. Nevypijeme, je to v bednách vespod ve špajzu, Michal moc nepije, teda jen pivo, já to sama nenačnu a rodiče si taky nedají. Snad jen kdyby si brácha udělal mejdan, ale tomu jsme řekli, že co vychlastá do svatby, to koupí za svý. Jo, Irglová. já si myslela, že ho nedostanou, ale přeju jí to. Taky nás zase někdo zviditelnit v pozitivním smyslu ve světě. A v 19 mít Oscara? To je přece výkon. Erteple, opožděně přeju vše nej i tobě. Měla jsi to v pátek, že? Asi jsem ti ještě nepopřála. Terjar, našim plesnivý jedna stěna v ložnici, od povodní se o místo pod naším bytem nikdo nestaral a tak plíseň vzlíná. A savem se to musí stříkat každý měsíc, déle účinek nevydrží. Takže hodně štěstí! To bych nikomu nepřála. Ale pokud si to pořádně odloupete, opravíte a dáte si pozor, tak by to snad mohlo přestat. Ale po povodních mám zkušenost, že taková zeď schne cca 2 roky - oloupaná na cihlu a nenahozená, občas se tam dá savo. Mně čekají 24 narozky v březnu 8-)
Erteple,tak taky vsechno nejlepsi!!! Tejrar,kdyz tam je plesniva stena,tak aby nebyla plesniva,tak se do te zdi delaji nejake postriky,dela to firma vetsinou.Pak se tam ta plisen nedela,nebo aspon nejaky cas,ale kdyz ta zed plesnivy,tak to neni dobre to vam tam bude plesnivet porad,jak rika charmed,tohos se asi nezbavite. charmed,tak to si taky uzij,ktereho to mas?
Simicak, 15.3. :-D
tak to uz mas taky za par :-D
Přesně tak. Aoslava bujará do noci, nemůžeme si pomoci :-D
Mi radek dnes rek,ze si muzu stahnotu cele baileys :-D ,ale to by mi blo si hodne blbe.Jo a dostala jsem dort se svickama tak jsem i foukala,to uz jsem dloho nedelala.Mala hned ze chce koko a uz se do ne j pustila hej ted jsem mluvila s mamkou a segra byla s neteri-11mesicu-,ona je desny drak,a pry jim tam znicila neco za 14 000,deda s ni byl uplne na nervy,byli tam tyden a pak stcila nasemu boxerovi prst do zadku az si pry upne sed a psi uz na ni i vrci bo je furt taha a jezdi po nich.Chudak Argo :-p
Článek se načítá
Lituju těch psů, teda :-D Úplně to vidím :-D
Profilova fotka
holky nestrašte, budu doufat, že je to jen špína. nám doma plesnivěl roh v kucyhni, protože se tam srážela ta pára a otec pořád zavíral okno. tak to mamka dostala dolu savem a teď má okno pořád pootevřené. ale prozměnu nám začal plesnivět roh na balkonu, máme ho zasklený. tak vzala její super parní přístroj z Zeptru a dostala to dolu. ale já mám alergii na plísně, tak bych tedy nerada. už takhle to stačí, je to totálně vybydlený. dneska jdeme prodat zlato, prý trochu kleslo - 255 Kč za gram. minulý týden asi o 1 Kč víc. ale tak to už je fuk. šéfové dneska ofiko prohlásili, že budou od 3.3. pryč minimálně 2 týdny, ale spíš 3. takže skoro celý březen. to je jak pohádka. ale šéf mi teď naložil práce a samou nepříjemnou. on má na všechno dost času, ale já musím všechno hned. jo a dneska jsem odevzdala zápis ze zápisu z porady a prošlo to. to jsem ráda, že to nemusím předělávat.
Tery,tak ho prodej mi,uz jsem ti psala do ip,koupim 350 za gram ;-) ,me to vyjde lip a udela mi prstynky ten nas znamy,za praci nic nechce
Nevíte prosím jaké bude počasí 12.července 2008? :-D
JO a stou plisni,pokud je to ve zdi,tak tam bude porad a neni to dobre na astma.Kamoska postrhala tapety a zjistila ze maji pul baraku plesniveho,museli strhat omitku az na cihly,zavolat firmu a ti tam pak dali ten psotrik ci co
Profilova fotka
simi klidně ti prodám. jen nevím, kolik toho budeš potřebovat. a kdy přijedete do Čech, v dubnu? tak to opravdu netuším, ale doufám, že bude krásně, protože se vdávám ve stejný termín.
Tery,ja bych odkoupila 10g,zaplatila postovne a vsechno apenize bych ti poslala na ucet driv,nez ty mi zlato,ale to musis napsat hned.Takze ti dam za 10g 3 500 nebo i 4000 ;-) TAk co??
Profilova fotka
já ti ho prodám, ale nevím, jak poznám 10 g. v práci žádnou váhu nemáme a odpo jdu k tomu zlatníkovi. je to takovej myšmaš - prstýnky, řetízky, naušnice, zuby :-D .
nech si od nej odvazit 10g,on na to vahu ma,kdyz odkupuje,pak jen zjisti,jak je to s postou,aby mi to neslohli,jako nejake pojisteni,jak ti pak dam adresu na moji segru do cr a pak jak budes vedet cenu s tim postovnym,tak pisni a ja prevedu parchy k tobe na ucet.A nebo mi to muzees dovest na letiste v dubnu do prahy ;-) Zuby ne,radsi ty prsynky a retizky,snubak ze zubu nevim nevim,toj a bych z toho mela nocni mury :-D At ti odvazi tech 10g,klidne i 12 odkoupim. Tak ja se dnes juknu co mi slusi a pak si to necham vyrobit.Me too tak vyjde o nekoli tisic totiz levneji.To je moc supr.Tak me vyjdu prstynky dle me prestavy s cim chci do 5 000kc,zirkony mam doma a taky jeste nejake zlato totiz,ale mam ho pravemalo TAk ja teda na to spoleham a dnes nic nekupuji a budu jen slimpat ;-) Ty pak pisni tu cenu,at ti muzu prevest prachy akdyz me okrades,tak nas bude soudit kajsa :-D :-p Moc dik Tery,to jsi mi s tim fakt hodne bodla,tak ho ale neprodejte,teda aspo n ne tech mych 10g.
Profilova fotka
dobře, nechám si odvážit 10 g. musím si něco vymyslet, na co chci těch 10 g :-D já se jdu podívat na českou poštu, jak to mají s poštovným. nebo vlastně moje budoucí švagrová pracuje na poště za přepážkou, bych mohla říct jí, jak to nejlíp udělat. už vím, co mu řeknu. Járův brácha se žení v září, takže je to pro něj, jako předsvatební svatební dar. to by šlo, ne? pokud by ses chtěla sejít jinde, tak klidně. ale na letišti se ztratím. ale snad to pošta doručí v pořádku.
Profilova fotka
jo a slibuju, že tě neokradu. vyberu ti prstýnky atd bez kamínků, abys měla jen zlato. teda řeknu to tomu zlatníkovi.
Profilova fotka
Ahoj holky moc děkuji za podporu, jste fakt super. rady určo použiju, taky děkuji ka narozkám a Simi přeji opozděně vše nej nej nej x-)
tak my uz jsme z prstynku doma.Zkousela jsem vsechno a nakonec vyhrala klasika,obyc krouzky,nechame si je delat ze zlata od Terky ;-) Zkousela jsem si i diamantove a jsou sice krasne,ale na ruce nic moc,moc se mi s temi kaminky nelibily.Mela jsme i za 2 000liber na prstu x-) ale taky mi ne slusel,ne ze bych si ho koupila,ale treba jako ze bych siho nechala udelat se zirkony.Taky jsem chtela 5mm,ale budu mit 4mm bo mi sirsi neslusela radek 3mm,protoze ma kratke prsty a neslusel mu ani 4mm.Budeme mit uplne tradicni krouzky z bileho zlata a ja si do setu necham udelat zasnubni s kaminkem asi do ctverce.Strasne se mi libi ty sety,ale od radka mi nesedne,tak ten pujde stejne na pravou tak i tak. NO a koupila jsem si nausnice,strbrne takove vetsi kruhy,pomahali mi v ybirat prodavacky.Jo a taky jsem se pohadali,chtela jsem si koupit klobou cerny,tak radek ho sel platit a ja nasla zelney a zacala jsem to menit a pak sjemse nastavtala rekla jsem ze zadny nechci a jeli jsme domu.Tak nemam zadny apujdu si vybrat sama bez radka bo on neporadi a to me toci.No hlavne ze uz vime jake prstynky. Jo a taky ta zlatnice vysvetlovala s tim bilym zlatem,ze kdyz je 9karatove tak ze se soupe do zluta a vysvetlovala nam to s tou kvalitou a taky TEry neco pro tebe jak jsem psala,zlato jde porad na horu a bude jeste stoupat.Meli jste pockat s tim prodejem.Pry ma zlato hodne vyletet a byt darhe jako kdysi,ze fakt to bude drahy kov.TAk jsem zvedava.Pak treba mala jednou proda nase subaky a koupi si barak :-D
Profilova fotka
ertepla, ono to nějak dopadne. zkus se zbytečně nenervovat. já jsem měla, spíš mám, období, že nemyslím na nic jiného než na byt. no a řeknu ti, že se v noci budím a nemůžu spát, ráno jsem vzhůru od 5. probudím se a v hlavě mi jedou jen tyhle myšlenky. už si to zakazuju a taky si říkám, že to nějak dopadne. zatím bydlet máme kde a holt budeme hledat a psát atd. ono to jednou musí vyjít.
Ertepla,treba to je jen predsvatebni krize ;-) Mikinne,vitam,urco bude krasne svitit jako cely cervenec x-) Maicky a jake budete mit vy parstynky?A co uz mas zarizene a co zbyva?Mikine a jak u vas pripravy?Jdu ti mrknout na album
Tak ne,ty nemas zadne :-( Tery,uz jsem psala segre adresu,tak zitra uz ji snad budu mit.Ona je brzda ;-) Ma to po tatkovi :-D JO a holky,normalne RADek pak,ze pry se nechce zenit,ze mu to ted doslo,kdyz mel ten prstynek na ruce,tak jsem se mu smala a t pocka,kdyz bude zkouset oblek :-D No jo nezarizuje a tak mu to nedochazi,me to dojde az budu mit saty na sobe x-)
Profilova fotka
ahoj holky, Ertepla-tobe jsem jeste nepoprala, tak se taky jeste opozdene pridavam - vse nejlepsi a hlavne at vam to s Ondrou vsechno dobre dopadne ;-) Simi, saty zatim nevim-rikala,ze se ozve...tak cekam a cekam :-) jo a s tim stresovanim z narozenin-pockej, az ti bude 30 :-D (mne bylo ted 29 a zrovna nadsena z toho nejsem...ale zas neberu to tragicky :-) a hlavne na 30ani nevypadam, tak se budu jeste dlouho citit jako mladice :-D Pavlovi uz se ale blizi 30 (ma 27.3.) tak jsem zvedava, jestli to bude nejak prozivat-zatim je v pohode :-) (spis mu bude chybet ta poradna oslava s kamosema, kteri jsou doma-tady muzeme tak maximalne zajit na pivo se znamyma, ale neni to ono. ) Myslim,ze doma to pak budeme vsechno dohanet (to aby jsme delali akci kazdy vikend-az do svatby :-) ale aspon potrenujeme (prece jenom uz nejsme tak zvykli pit) a pak to na svatbe hrave zvladneme 8-) ja uz chci taky prstynky :-) (ale kdo si pocka ten se docka)- Simi, mne se taky moc libi ty sety...tak treba si zrovna koupim dva :-) (ale uvidime podle penez-i kdyz ocelove jsou levne....ale zase jsou hodne siroke, tak by se mi tam dva asi nevlezly) Zatim se muzu jenom kochat ze zasnubniho... (a ze se kocham-porad na nej hledim jak pitomec :-D )
simi: taky dodatečně všechno nej ;-) hlavně zdravíčko teri: už se ozvali? Nebo tě pořád ten pán napíná? Já vím ,co prožíváš, taky znám. Ráno se probudit a první myšlenky na bydlení: vyjde to nebo ne, to jsem si zažila několikrát. Ale vždycky si říkám, že jsem pro to udělala maximum a jestli mi to není souzeno,tak s tím nic neudělám. Zkus to, třeba to zabere. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?