Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Custe baby,ta ja uz mam hudbu x-) Budemem mit nakonec dj a udelame to ve stylu spraskani,jako stare hity ;-) TAk to se tesim.tEd jsem s nim mluvila a vyjde me na 2 500 a bude hrat uz od pul pate do jedne rana a kdyz tak se domluvime na miste,kdyby jsme chteli vic.TAkze supr,rozhodne to nebude pres 3 000,takze parada.A po telefonu sympatak.Takze z rozpoctu jsme ted usestrila 3 000 na hudbe a 2 000 na satech x-) x-) x-) x-) To jsem ale sikulka. Vcera jsem byla s malou plavat a cvicit,tak jsem v osm padla jak zabita.Zitra a v nedeli jdem zas plavat.Uz je z ni zaba a chlasta tu vodu po litrech alkac :-D V pondeli jdem na ty prstynky,snad nebude prset uz se tesim.Ale stejne to budou asi obyc.krouzky.I kdyz dneska jsem vdiela krasnou kombinaci.Byl to krouzek zluteho zlata,pres to bile,takze zlute bylo jak by jen jemne lemovani a uprostred maly kaminek a vypadalo to pekne.Jelikoz v uk je 9karatove zlato vetsinou,tak jeden vyjde asi na 3 000,takze parada.
Já měla taky dneska úspěšnej den, sehnala jsem svatební botky. A ještě svatební album....jsem zatím spokojená, snad to bude stejně dobře přibývat. simi: jseš šikula, jsi hospodárná žena :-D
Evi,ja viiiiiiiiiiiiiiiiim.Ja totiz moc presvihla rozpocet,tak ted se ho snazim dat dolu zas :-S Jiak ja dnes taky cumela na boty,ale nevim jestli se hodi.Pockam az si vyberu saty radsi a pak budu brouzdat
simi to budeš mít určitě lepší. Nejdřív šaty a pak boty. Jsi fakt šikovná. Všem jdou ty penízky nahoru a tobě dolů.... :-)
Ahoj holky, tak my nakonec měníme místo svatby, nevíte náhodou jaké zahrady jsou v okolí Nerudovky?
Profilova fotka
Ahoj berušky, moc vám všem děkuji za podporu, ono je to hrozně jednoduchý odjet někam a vzít se po tají, ale já bych to nechtěla udělat našim bo oni jsou hrozně hodní, ondra by to zase neudělal jejich rodičům, ikdyž je na ně naštavný, tak radši sklopí ocas, když jsme se hádali o kartičky řekl mi, já ti to říkal, že naši to chtít nebudou, ale chtěl jsem tě potěšit a pomoct, když jsem mu ted řekla, že bude problém z druhou večeří a rautem, na to byly jen oči v sloup a mírné pousmání, neříkám, že v něm nemám zastání, ale jsou věci za které se nepostaví, když je to nutné, a když to nutné není tak se zastává :-( :-( ,
Profilova fotka
a nejhorší je, že když chci řešit byt nebo auto, hned se vymlouvá na školu, že má hodně práce. jenže když jdou kluci do hospody, tak to jde škola bokem. to je hrozný, a to ještě nejsme manželé, ale to už nás zase nebo spíš mě nebude štvát ta jeho škola, má ji hlavně na výmluvu :-( :-(
rejliovka nevim neporadim ;-) evi,no jde mi to dolu bo mi to predtim vyskocilo moc nahoru a ted jsem pocitala svuj novy rozpocet,kde bych se mela v poho vlest a je to dobreeee.Jsem tam kde jsem chtela byt,teda trosku pres limit,ale vic uz to nejde a ten pres je v poho a jeste nevim za kolik budou saty a boty.TAkze to mozna taky klesne.A u prstynku mam taky radsi vic.TAk ted jsem na 56 000kc a bylo to pred tim 67 000kc tusim nebo nejak tak.TAkze v poho uz zas.Ani nevim,kde jsem to zkratila.Mozna ale neco zapominam napsat. Erty,to jsou vsichni chlapi stejni ;-)
simicak: a kolik budete mít lidí? To bude roztomilý až bude malá jako družička Já už se tak moc těším na mimčo, nemyslím skoro na nic jiného. rejliovka: taky nemám zdání ertepla: a kdy skončí tu školu, aby už se na ní nemusel vymlouvat? :-D
45lidi.No mala bude princezna,ona je ale porad ;-) Dnes jsem koukala v obchodech na nejake saticky pro a jedny jsem nasla,ale neni to porad ono.Tak cekam na sezonu az to vsechno vytasi na me a pak budu vybirat a zkouset ji co ji sedne a hlavne at ji neni horko,kdyby bylo.TAky me napadlo,ze bych ji udelal na ruku naramek z kytky z takove jakou budu mit ja,ale pak me zas napadlo,ze by j setjne oskubala a kosik zahodila,tak asi pujde fakt naprazdno.Ale asij ak budu delat kyticky pro maminky a babicku,tak necham udelat male a Verunka je preda.Pokud je da ale zas.Mozna s nima nekde slehne an ebo je driv zas oskube.
Ahojky holky, nabízím výrobu vývazků od 2 Kč, kdo z Vás má zájem pište mi do IP či na mail leonitka@seznam.cz Jinak přeju hezký večer a hodně štěstí v zařizování :-)
simicak: tak to není zas až tak moc. My budeme mít 13 :-D To víš, ta až uvidí kytičku, tak jí bude rvát....a oškubávat. Bude z toho asi vyjevená, co se to jako děje.... nebo je přizpůsoblivá? Doufám, že seženeš šatičky podle tvých představ, budu držet pěstě. Dobrou noc a hezké sny... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Hej Simi tak to je super ten Dj... Ja bych strasne taky nejakeho chtela (kapelu jsme se dohodli ze mit nebudeme), jenze tady v Praze to je tak od peti tisic a to uz je docela dost. Tak asi budu muset zebronit po kamaradech, at obsluhuji notebook. S rozpoctem my jsme ted na osmdesati aji s rezervou, no ale stejne to bude pres :-( Na hostinu se nam to ted konecne (priznavam, mirne rozepre) ustalilo na 25lidi, tak to vcelku jde. Jestli ta Verunka nebude po mamince :-D No nic, ja jdu na nemcinu a pak jedeme vecer na basket do Liberce (aji s mym brasinem). Bohuzel to tak vidim na posledni vikend bez uceni ]-( Tak jo, mejte se, uzijte si slunicka (myslim ze ma byt az 15 stupnu - to by bylo supeeeeeer)
No mala bude hodne v soku,chudak,nema rada vubec lidi,to ma po tatkovi.No ale nez jsem sla poblahoprat sestence na svatbe,tak mi oskubala tytku pro ni a segre i vonicku na satech a to mela 8mesicu :-D
Ja to zas nestihla dopsat Saty tady pro ni urco sezenu,maji tu krasneee a za cenu jako doma pujcovne,ale mozna nesezenu barvu bilou,ale tak kdyz tak bude ruzova.Co jsem se divala na saticky v cesku,tak docela hnus,spis to jsou slusnejsi saticky,ale ne svatebni,ale mozna bude neco v salonech.Pockam do kvetna.Leda kdyby byla akce. No ja jsem taky cumela na ty ceny dj kajsa nekde na strankach tady a holky psala,ze dokonce jeden chtel 9000 :-. Ten muj bude hrat od pul pate-uz bude hrat- do jedne rana za 2 500,kdyz budu chtit dyl,tak se da domluvit na miste,ale pres troku to nebude a pry je i supr bavic. Jinak my taky stahli z 50 lidi na 45,ale mozna se to jeste zmeni.aLe na obed uz nikoho vic,leda ze se nekdo poparuje jeste 8-( Jo a rozpocet se mi zas zvedl,ja zapomnle zapocist prsynky :-N No ale kdyz je budem kupovat tady,tak se nepocitaji.ja jen pocitam co mi pujde z penez z ceskeho uctu,protoze tam bude jen 60 000,tak to nesmim presvihnout at to jeste neplatime z liber an emusime menit.Takze to je dobre.Kdyby to zlato debilni neslo tak nahoru ]-( My jdem s malou dnes plavat a ja zas cvicit,strasne mi visi zadek 8-)
Prostím tě taková štíhlá a prej ti visí zadek... :-D Já to zatím nepočítala na kolik nás vyjde svatba, ale snad to nebude moc. :-|
Profilova fotka
to jsou zase romány, holky. tak máme objednaný prstýnky. pán byl naprosto úžasný. dokonce nám slevil, původně měly stát 2 900 a on nám je nechá za 1800. a ještě jsem chtěla prodat to zlato a on mi povídá, že by mi to teda říkat neměl, ale ať zavolám v pondělí, že bude asi vyšší cena zlata, že pořád stoupá na burce a dolar klesá. tak jsem čuměla, jak puk. za gram asi 259 Kč a ma toho máme skoro na kila, takže nám ještě za prstýnky vrátí. změřil nám velikost, poradil, vybrali jsme si typ písma. dokonce nám chtěl udělat vzorek, ale já je hned objednala, už jsme je viděli a měli je na prstech, tak nebylo, co řešit. tak mám takovou radost. hned se nám zmenšil rozpočet a ty penízky za zlato můžeme investovat třeba do svatebky. budou hotový nejpozdějí 12. 3., ale myslím, že mi zavolá za týden, protože mi to původně říkal. pak hned nafotím a vložím, budeme mít vlastně ty samé, co Evka (jen bez kamínků). jo a náš rozpočet asi 50 tis, ale snad to bude trošku míň. na oběd 23 lidí a večer 40. naše kapela si bere tisícovku za hodinu a máme je od 18 do půlnoci, takže 6 tisíc. víc se mi teda platit nechce, tak že od půlnoci budeme asi hudbu pouštět. vím, že to bude asi blbý, ale prostě víc peněz dát nechci. a budeme škudlit na byt, kde se bude moct. v pondělí budu psát na ten byt. je to sice hnusný, ale tak si to holt uděláme. zase ta cena - 1,7 mil.
myslíš jako já? s těma prstýnkama? :-D
Profilova fotka
Ahojky :-) Můžu se k Vám přidat? Změnili jsme termín a místo svatby, takže nakonec místo v červnu budeme mít svatbu v červenci, ale to nevadí, je to jen o 14 dní dýl ;-)
AHojky, vítej mezi náma....Kde budete mít svatbu.Koukám, že bydlíte asi kousek od nás. :-D
Profilova fotka
evulebobule: Ahojky. Jo jo, Písek neni zase taková štreka :-) Svatbu budeme mít na hradě Klenová. A děkuju za uvítání :-) A kde budete mít svatbu vy?
maicky: my budeme mít svatbu na Zvíkově. Písek je nádherný město. Moc ráda tam jezdím. Teď se tam začalo asi dost stavět viď. Domky, byty a tak.
Profilova fotka
evulebobule: Jo, čoveče, tak to nevim. Už jsem tam dlouho nebyla. Jezdila jsem častěji, když jsme ještě neměli malou, ale teď mě dost zaměstnává, tak se nikam moc nedostanu, ale nijak mi to neva :-) Na Zvíkově, tam je krásně :-) Jsem zkoukla tvoje album, máš tam hezký svatební kytice.
maicky: jasně miminka zaměstnávají. Je to stejně hezký, že máte takovou krásnou princezničku, bude krásná družička. Taky bych po svatbě chtěla mimčo. Uvidíme jak to půjde. Zvíkov je fakt moc hezký. Ty kytičky se mi taky líbí, ale nevím radostí jakou :-D
Holky pro dnešek se s vámi rozloučím. Jedeme k přítelovo rodičům a ukážu se tu zase zítra večer...Papa ;-)
Profilova fotka
evulebobule: My jsme papaly, tak sme nemohly honem odepsat. Miminka jsou fajn a opravdu doporučuji :-) My jdeme na procházku s Gypem. Tak papa a kdyžtak zítra.
ahoj maicky,taky te vitem.Ja uz na tve album narazila nekolikrat.My mame taky holcicku,bude ted mit 16mesicu,takze starsi nez ta tvoje.Ta ma kolik.....7mesicu??Uz mas pro ni saty na svatbu?ja ted prave hledam a hledam...... Tery,tak to byl fakt dobry kup.ja bych potrebovala stare zlato a jelikoz jde porad nahoru,tak ty prstynky asi koupime tady,protoze to co dam za stare se uz mozna ani nevyplati.Rikala segra v prosinci ze uz stalo v odkupu zlomkove 450kc,tak ted ani nechci vedet cenu ]-( Bohuzel ja moc zlata nemam,teda mam,ale to je od babi a to nedam,to si necham na pamatku.Pak hod fotky TAdy to je holky nejake mrtve.Ale kdyz tu ted mame dalsi mamcu na materske,tak to mozna ozivne :-p ;-)
Profilova fotka
Ahojky berušky, tak muj končí školu ted v červnu, je to strašný, já už to nemužu vydržet, když chce něco on například jít s klukama na karty nebo do hospody tak je to ok, ale když chci něco já tak je to hruza,ted jsem mu sice navrhla svatebni veltrh a na ten sel s 50% donucením ale když jsem mu rekla, ze se fakt nudím tak byla na stole zase ta škola, ja jsem vi fakt život představovala jinak, je mi 23 let a nezažila jsem skoro nic, sama jsem šla za ním do Brna místo toho, abych šla studovat počítače, na jednu stranu mě studovat moc nebavilo, na druhou stranu mi ondra řekl že o počítačích vím hov.. tak bych z tama stejně rychle vypadla... jenže já čekala život ve velkoměstě a místo toho se muj život zkládá z toho, že ráno vztanu jdu do práce tam makám jedu šalinou dom, zapnu telku udělám si kafe a čumím na blbosti, večer jdu spát a ráno to stejný, koupila jsem si králíka, po kterém jen uklízím a stačí mi jen jeho smutný kukuč, můj ho moc nemusí, takže už mě nutí abych ho někomu darovala, že stejně do nového podnajmu nebude moct když mu nabídnu ať jedem aspon na víkend do benatek, že jsem tam nikdy nebyla tak je tu zase ta škola... je tu ždycky, když jí on potřebuje holky já té svatby začínám litovat... :-( :-( my jsme spolu ještě nežili tak, aby on plně pracoval já plně pracovala a žádná škola... mám strach, že jsme to urychlili... čekala jsem, že se na svatbu budu těšit, ale ono to tak není :-( :-( vím, že ondra je ten pravej,ale jestli je ten pravej čas, hypošky nebo koupě auta ho vůůbec nezajímá, jen řekne, že by ho chtěl, ale starat se to ne... je ochotnej platit nájemná další 2 roky, ale co dítě jít s ním do nájmu to asi ne, a co bude za 2 roky, to už mi bude 25 a to už jsem chtěla pracovat na druhém, abych byla k dětem věkově blíže... nějak se mi ten život bortí.... přála jsem si ho jinak než se vyvíjí.... :-( závídím vám, že vaši kluci s váma plánujou a vše prožívají, já vše plánuju se školou :-( :-(
Profilova fotka
Ahoj ertepla.... asi ti moc neporadim, protoze stejne se musis rozhodnout co a jak sama, ale povim ti par veci, ktere ti treba pomuzou. U nas to jsem ja, kdo chodi do skoly, jsem ted ve tretaku. Vlada uz ma rok a pul hotovo. Jinak mi bude v dubnu 22 a Vladovi je 25. Odmalicka jsem docela ambiciozni, skoro az trochu psycho. ;-) Takze vlastne to bezne u nas vypada tak, ze jsem budto ve skole nebo v praci a kdyz prijdu domu, tak se ucim (i pred zkouskovym). Tim padem se Vladovi moc nevenuju a on se na telku nebo komp muze divat jen se sluchatkama na usich. A ted jeste poslouchej, co jsem udelala posledni dva roky: srotila jsem se do posledni chvilky a tyden na to odjela na cele prazdniny delat au-pair do Anglie, takze jsem opet nebyla s Vladou, no a potom zase skola. Co je ale podle me dulezite, je 1) ve chvili kdy mam klid, tak se venuju jen a jen Vladovi, abych mu vynahradila to, jak se jindy stara on o me... 2) on chape, proc a jak moc je to pro me dulezite a ze to holt jinak nejde. To je stejne jako kdyz on ted musi pracovat o vikendech. Proste je jasne, ze ja se postaram o domacnost a tak (i kdyz jsem jindy pro tvrdou rovnopravnost ;-) ) a az se ja budu ucit, tak zase naopak. Promin, asi je to docela chaoticke, ale chtela jsem tim rict, ze nejspis tohle jsou veci, ktere je treba si ujasnit pred tim, nez do toho prastite. Pro me je zasadni mluvit takrka o vsem a zvlast o svych pocitech. Kazdy jsme nejaky a neni nutne delat v tom ci onom kompromisy (jako kdybych treba nejela prycú, ale navzajem si vyjit vstric a chapat se. Pokud tomu tak neni, tak bych asi necekala, ze se to jindy zmeni (po svatbe, po diteti...). mozna tak na chvilku, ale nastalo rozhodne ne. Zkus treba ukazat priteli (moc moc promin, vypadlo mi jmeno - Ondra? :-N ), ze na nej nejsi vazana, rekni co a jak bys chtela, odjed nekam s kamoskou, proste delej veci tak jak chces. Nebo si treba zaplat nejaky e-learningovy kurz, pripravku na VS, VOS, cokoli. Vsechno co jsi kdy chtela delat. To, ze jste dva, neznamena, ze ty jako samostatna jednotka uz neexistujes. Snad jsem ti aspon trochu pomohla, verim ze to neni moc prijemne, mit par mesicu pred svatbou takoveto pocity, ja se taky bojim ;-) Tak se zatim opatruj, papa
Milá ertepla, přečetla jsem si Tvoje řádky a je mi z nich smutno, protože v nich nacházím sama sebe před několika lety. Zažila jsem něco podobného, odešla jsem z Prahy za přítelem na Moravu, kde jsem neměla práci, byla jsem doma, nudila se, on na mě neměl moc času, přesto jsme se vzali. Po pár měsících jsme se z jeho popudu vrátili do Prahy, pomalu jsem začala žít, nakonec jsem se dostala na vysněnou školu, začala jsem studovat, docela se mi dařilo, jemu už tolik ne, začaly obrovské prblémy, přestal mi dávat peníze, bylo toho hodně, nechci to tu všechno vypisovat, no prostě to skončilo špatně. Nechci, aby to vyznělo divně, ale já nelituju. Teď máme vedle sebe chlapa, který je úplnou omegou toho prvního. Je tsejného obru jako já, teď se učíme spolu-já na státnice, on na atestaci, lezeme z toho po zdi, ale protože víme, co ten druhý cítí, jsme si neskutečnou oporou. Tobě chci jen říct, že pokud máš pochybnosti (jakože asi máš), nežeň se do něčeho, čeho bys pak litovala. Svatbu jde odložit a je to jistě jednodušší než rozvod pak Přeju Ti hodně moc štěstí, abys svých rozhodnutí nelitovala!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?