Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Ahojky simicak :-) Děkuju za uvítání :-) Danielce je 10 měsíců :-) Sekla jsi se jen o trochu ;-) A jelikož si nechávám šaty šít, tak švadlena nám na Dádu ušije ty samý šatičky co budu mít já, tak to bude taková moje malinká kopie, určitě bude úžasná :-) Už se moc těšim, až jí v nich uvidim :-) Se pomalu těšim víc, než na ty svoje :-D A už si sehnala nějaký šatičky? Jaký by sis představovala?
Profilova fotka
určitě pka foto vložím. Zdravím všechny nové nevěsty. Ertepla, já jsem kdysi chodila s klukem o 12 let starším, po 4 letech jsme se rozešli a jsem jenom ráda. taky jsme spolu plánovali rodinu, svatbu atd. moje rodina ho nesnášela. pak jsem si sundala růžové brýle a konečně jsem ho poznala v pravým světle. nakonec jsem zjistila, že mě podvádí, protože jsem dostala najěkou gyn. nemoc. nějakého vira a museli jsme oba brát antibiotika a bylo to hodně nepříjemné. samo zapíral, ale já už byla rozhodnutá. jsem moc ráda, že jsem nekývla na svatbu, tehdy jsem končila střední, tak by to byla asi moje největší blbost. už jsem si myslela, že si nikdy nikoho nenajdu a teď už budeme za chvíli s Járou spolu 2 roky a manželé. prostě vím, že on je ten pravý a je nám splu dobře, i když se občas hádáme, spíš já. Jára se zajímá sem tam o věci kolem svatby, ale mně to nějak neva. pokud nám vyjde ten byt, tak vím, že se pak bude moc snažit, abychom to měli pěkný a mohli co nejdřív bydlet. už se mnou obchází koupelny, nábytek atd. ale asi ho to ještě moc neba :-) Ale svatba se dá určitě posunout, kor když víš, že on je ten pravý. holky, tak už mám hotové 3 komplet květníky a teď dělám na kuřátkách a tom drakovi. ještě nabarvit a vložím to, abyste mě mohly pořádně vychválit :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky-nejdriv taky zdravim vsechny nove nevesty, at vam pripravy jdou jako po masle... Simi, diky za tip na spenat-do Sainsbury sice normalne nechodime (mame nejbliz Tesco a Morissons), ale zajeli jsme tam a hned jsem si koupila 3 balicky at mam do zasoby :-) (hned zitra ho udelam na obed, uz se tesim) Ertepla, moc me mrzi, ze musis pred svatbou resit takove problemy. Ja myslim,ze Kajsa ma pravdu-ono je nejdulezitejsi o vsem mluvit mluvit a mluvit...protoze jak jinak ten druhy zjisti, ze neco neni v poradku, ze neni uplne stastny se vztahem tak jak je....Tak si s Ondrou zkus o tom vsem promluvit...o tom co chces ty, co on, jak si to vsechno predstavujete, co se svatbou a tak...a snad spolecne dojdete k nejakemu zaveru, ktery vam pomuze vsechno prekonat a byt stastni (oba).! Hlavne mu rekni, ze nejsi stastna, ze te nebavi jen sedet doma a divat se na televizi (pokud je rozumny a ma te opravdu rad-vyslechne te a zkusite spolu neco vymyslet...). Hlavne to nedrz v sobe a nenechavej to tak....Budu drzet pesti!!! no a jinak -vcera jsem mluvila s mamcou (volaly jsme na skypu pres hodinu =-) ) a uz se na nas strasne moc tesi! A porad mi chce pect kolace a ty ovocne dorty, tak jsem rikala, ze klidne -kolacky svatebni mam moc rada a kdyz chce aspon neco zarizovat, tak ji to nemuzu brat :-) No a pry se potkala v autobuse s Pavlovou mamkou (ony se vidi tak jednou za rok :-) ) a ta se nejdriv mamky ptala, kdy bude svatba, jestli neco vi (tak samozrejme ani mamka jeste nevi...drzime datum porad jeste v tajnosti :-) ale vcas se dozvi az posleme oznameni)Mamka ji na to rekla, ze nevi nic a ze si chceme vsechno zarizovat sami (nebo aspon vetsinu) a ona na to odpovedela-no aspon nebudeme muset nic platit =-) =-) (tak me pobavila) No a jeste jedna vec-ptala se, jestli pry neprijedeme 3-kdyz chceme delat svatbu (tak to zase Pavel rikal,ze ho docela mrzi, ze si mamka mysli, ze si me chce po 11letech vzit jenom proto, ze jsem tehotna) ale tak kazda tchyne je nejaka :-) ja z te moji budouci nekdy trochu nechapu,ale uz jsem si zvykla....jako ze se vubec neozyva (maximalne jednou za rok posle sms vetsinou 2-3slova dlouhou) ale zase si rikam-je daleko lepsi kdyz nema zajem, nez aby se starala o to, o co nema a do vseho se pletla! a to je asi tak vse...jdu si dat kafe :-)
Profilova fotka
Ahojky terjar a raduz:-) Taky zdravim :-) Přípravy jdou dobře a kort na takovou bezvadnou záležitost jako je svatba a kort ta vlastní :-D
Erteple muj chlap taky svatbu n ezarizuje a je mu to fuk co tam bude ;-) je to babska vec.On se tesi,ze budem manzele,ale ty voloviny kolem nemusi.JInak jestli uz ted neni ochoten stravit cas s tebou,tak nebude ani pak.Pak bude unaveny z prace........bla bla.Mozna kdyz mu pohrozis,tak na chvili se to z meni,ale pak se to dostane zase do toho stereotypu.Tak si na to bud zvyknes a nebo ho vymenis ;-) Rozho;dne se nezen do svatby jen proto ze jsi s nim dlouho a ze byl tvuj prvni a ze chces uz deti.Chlapu je na svate mooooooooooc,ver mi,ja to vim :-D 8-) Taky mi trvalo nez jsem nasla toho praveho,byla jsem uz zasnoubena, zila jsem i s nekym........a taky to nevyslo a musel ajsem sii pockat a parkrat se spalit. Drzim palce a zkus mu promluvit do duse. Raduz,ja mela vcera spenat :-D Maicky,tak to je drobek nejaky?Nase mala byla 2x vetsi :-D ,ale Verunka je bacutka.Ja budu kupovat saty tady v Uk asi,jeste mrknu doma do salonu,ale kdyz tam nenajdu nic podle mych predstav,tak tady urco,tu jsou krasne saticky.Dnes jsme byli male nakupovat veci,tak ma zas novou skrin bo uz ze vseho vyrostla taky skypala.Meli vyprodej,tak jsme kupovali trika za 40kc a svetry a tak,uplne boziiiiii.Taky jsme byli v lese a zmokli a me spadlo neco do oka a jeste porad nevidim. Jo a taky jsem videla krasne prstynky,ale zitra asi zcvoknu,100zlatnictvi po kupe,to b ude neco pro mou nerozhodnou naturu,ze kajsa :-D To se s RAdkekm tak 40x pohadame :-D A stejne bud nic nevyberu a nebo vyberu a pak si nebudu jista :-S
maicky,znam jak se vdavala tak mela s dcerou stejne saty,ona uz ale mela sest roku a bylo to uplne sladke,fakt to vypadal nadherne x-)
Profilova fotka
simicak: Dáda má přes 8kg a 74cm, je asi po mě. Já taky nejsem žádná obřice :-) Jsem prcek :-) Ale co je malý, to je hezký :-D My jsme byli nakupovat v tejdnu. Jeli jsme do Německa, taky tam měli výprodeje, tak jsme jí vybrali nějaký mikči a teplákovky, ale jinak tam nic moc nebylo :-( teď jí chci v tejdnu dojít koupit nějaký botičky, protože už skoro sama chodí, už jí moc nezbejvá k rozběhnutí :-) Jo a ty fotky co mam v albu, tak jsou starý dva měsíce. Ta poslední byla focená den po Vánocích. Ale za 40Kč svetry, to je paráda, to bych taky brala. My tu v KT taky máme obchod, kde mají levný věci, ale většinou tam jsou ještě velký věci pro tu naší drobotinu :-D Ale hned jak do těch velikostí doroste, tak tam taky zavítáme a vykoupíme je :-D
Tak to jsem typla skoro dobre,kdyz to sjou stare fotky.Ja mam v albu fotky z cervna :-D V Uk maji krasne hadry pro deti a supr ceny. Jiank nase Veru je tlusta po me,kdyz jsem byla dite,tak jsem byla taky miselin :-D ,ale ted jsem zas hubernour ;-) Chodit uz nam zacala na ko;nci devateho mesice,tak to se tes,to se pak nezastavis a budes jak my,honit ji po obchode a vsude.Vsechno krade apak utika :-D Ale ta vase je moc krasna,ma taky pekne velke kukadla. ;-) Jinak boty pro malou potrebuejm taky,ma uz jen zimni,tak musime taky na neco mrknout,ale zas mame stesti ze tu sjou i supr ceny na znackve,tak zas bude mit asi adidasky nebo tak,uvidimie co bude v akci-klasika :-D A ponese Danielka kyticku nebo tak neco?nebo ji sverite prstynky do kosicku :-p
Jo a holky,vcera jasem sla cvicit a chtela jsme jit na nejake posilovani a ajk tam stojim v te posilovne,cekam az si vsichni zacnou brat cinky,tak jsem zjistila za chvilku,ze to neni hodka posilovani,ale nejake bojove umeni :-D Nakonec jsem neodesla a byla to prca,bylo to neco jak kick box,tak umim nejake skoky a tak :-) a byla to fakt sranda a boli me z toho kopani a skakani a boxovani cele telo.Akorat jsem to neumela na levou nohu,klasika Takze ted zbiju kazdeho 8-)
TEd koukam na svoje album a fotky tam mam,jak bylo veru pet mesicu :-N Musim to fakt zmensit a dat tam nove.REknu radkovi zitra,kdyz mam narozky,tak on me bude poslouchat :-D
Profilova fotka
simicak: No tak dostane asi kytičku, ale jen nějakou maličkou, stejně jí odrbe :-D Nebo zahodí :-D Tak to asi ani nebude mít smysl. Prstýnky, ale storpro neponese :-) Vaše Verunka se jmenuje stejně jako já :-) Jste jí vybrali krásný jméno :-D Naše Dáda má asi hodně dobrý spalování, protože pořád něco dlabe. Furt musí mít něco v ruce. To je děs. Člověk se pořádně ani nenají.. Otesánek, ale neni to na ní moc znát. A jinak Verunka je taky hezká holčička :-) Je vidět, že se má dobře a vypadá i na fotkách spokojeně :-) U nás ty značkový boty, to je děs. Ne, že by byly ošklivý, ale ty ceny si myslim jsou přehnaný... Ale je tu přímo obchod pro takový prcky, tak jsem se tam už byla podívat a mají tam úžasný botičky a cenově to docela de. Je to tak kolem tý pětistovky, což de. Jinak ty značkový tu stojí tak kolem 1500Kč, což je darda a kort pro dítě, který se teprve učí chodit samostatně. Jsem četla, že Verunka nemá ráda moc lidi... Co dělá když příde návštěva? :-D Vyhání jí aspoň? :-D
No hlavne s tema botama,za tri mesice z nich vyroste pravdepodobne.Mala ma jedny na jedno obdobi,ted mela zimni a ted budou jarni a v lete zas nve budem muset kupovat.Hlavne je okope taky.Ale mame tady obchod,kde strevicky pro malou stoji asi 2000kc :-N Mog...ri. No mala ma vahu v poradku,ona jen ma ty faldy a ten pupek,jak v devatem mesici a cpe se taky porad,od rana do vecera a sezere mi vsechno.to jsou asi stejne Mala nema rada lidi po tatkovi a hlavne tim ze zijem v cizine,tak tu nemame rodinu,takze neni ani moc zvykla,Takze treba kdyz na nas nekdo venku propmluvi a nebo my,tak rve a jak nekdo prochazi,tak utika za nama a chytne se za ruku nebo tak.Ale chodime s ni trikrat tydne plavat a porad ven,tak nevim po kokm je taka stydlivka,asi fakt po tatkovi.Jiank kdyz tu nekdo prijde,kamoska s ditetem nebo tak,tak se musi rozkoukat a enbo ji donese boty :-D TEd jsem si vzpomnela,dnes jsme byl v tom parku a jedine blato siroko daleko na km a ona se do nejj zaborila rypakem :-D ,ale to by jste museli videt,stala a jen ta hlava v tom,tak jsem ji zvedla,mela na nose blatovou kouli,cepku celou spinavou a ruce.Chudak,ale byla jak pstros v tom. Jo a taky si myslim,ze nema rada lidi,bo jak je takova baculata,ma velke modre ociska a kudranate vlasky....je jak andlilek,tak j od mlala vsichni mackali na ulici licka a tak a porad kazdy do ni drbal,tak se ji ani nedivim ]-( A jmeno jsem vybirala ja :-) ,moc krasneee x-) ;-)
Článek se načítá
Kajsa mam dotaz!!! Kdyz chce kamoska nakupovat pres ebay,jakou musi mit kartu v cr a jak je to s prevodem penez?Jako ab y kupovala za kc.My totiz nevime.kdyz tak pisni odkaz,nebo jsi saty kupoavala pres ebay.co.uk? Moc dikes
Profilova fotka
simicak: Tak ta musela vypadat komicky, když žuchla do toho bláta :-D Ale hlavně, že si nějak neublížila. Já jsem myslela, že bydlíte v Čechách.. No nic, jsem se holt zpletla :-) 2000 ta sandálky, to je mazec :-. To jsou ze zlata...
no nejaka stupidni znacka,tusim ale ze jsou kozene.Maji tam vsechny boty silene drahe. No srandovni byla,ona porad bori nos jak pstros,v tom zimnim,jak ma kabat a tak,tak se ji blbe chodi a prepadne na hlavu-jeste ze ma tu zimni capku- a pak trci na te hlave a vola mama,mama a ja ji musim prevratit zpet :-D Na podzim tak prepalda taky a mela podreny nos,jeste nenosila zimni capkky,tak to ma i vyhodu.Ael to blato fakt nemelo dnes chybu,ja ji chtel vyfoti,ale tatka byl rychlejsi a uz ji pucoval :-| Ti chlpi jsou taove cite 8-) Jak byla mimco,tak ji radek vzal poprve na konicka,na ramena a hopsal s ni a ona se smala a pak mu poblila hlavu-radek je plestay,tak si ji holi-a teklo mu to po te hole lebce :-D ,ja jsem se chlamala,on rval at mu to otru,bo uz mu to teklo pres oboci-mame supr fotku :-D ,hnes jsem to vse nafotila ;-)
Profilova fotka
simi-tak to mate doma fakt veselo-jsem se ted nasmala :-D :-D (nejdriv, jak jsem si predstavila malou a pak Radka :-) ) doufam,ze zitra vyberes ty prave prstynky a VSECHNO NEJLEPSI K NAROZENINAM ;-) ;-) a uzij si povidani o svatbe ;-)
Radek me pekne stve,kdyz mluvil ze segrou,tak ona ze se rozesla se svym pitelem,tak on at si veme kakmosku sebou treba.Tak jsem ho zdupala,ze ja taky nezvu kamose od mych sestrenic nebo tak ]-( a on hned,ze si vyskrtne celou rodinu ze seznamu a tak.Hlavne ze chtel at tam neni moc lidi a pak na kazdeho tak at lprijde.A jeho druha segra si nemuze vzit ani sveho chlapa co s niim uz je nekolik let,to je rozum :-S HOlky kolik pecete kolacu??Na pocet lidi?ja vubec nevim,50ks pry tak pro ridice co bude vecer rozvazet a pak neco na stul a jeste urco 50ks pro ridice co me poveze na svatbu-segra rikala,ze se to dela,ze to je slusnost :-S Bduete taky davat ridicum?Co jen vas povezou,ale na svatbu nejsou zvani??
Dik,no ja si to uziju,radka uplne znicim :-D No a to jste nevideli,jak si jako mimco prdla,kdyz ji tatka prebaloval a celeho ho pos...la :-D On to vzycky schytal :-D Hlavne ten vyraz v tom obliceji :-D Dnes mu skocila celou vahou na koule,chudak.Jeset ze uz deti neplanujem ;-)
Profilova fotka
Je, tak to sem se tu u toho zasmála i já. Si to dovedu živě představit :-D David je taky plešatej, taky si holí hlavu. Už ho vidim jak by bláznil. Fuj, co to je, dělej utři to, to je humus :-D Tohle on nemusí. Nevadí mu to, když si ublinkne třeba na koberec, tak to klidně utře, ale kdyby si ublinkla na něj, tak de do vany :-D No jo, chlapi ;-) Jinak malá je asi pěkná kaskadérka :-D Dáda zatim jen skáče z postele. Zatim se mi jí povedlo vždycky včas chytit, ale nechci vidět, co se stane, až jí nechytim, to bude řev... Já to dneska zabalim. Cvrček už nám spinká a David přišel před chvílí z práce, tak si dáme kafíčko, pomačkáme a pudeme si hajnout, včera jsme po dlouhý době vyrazili do společnosti a nějak nás to zmohlo, tak to dneska budeme muset dospat. Každopádně babička byla dneska plná energie, když jsem si přišla pro malou. Jásala, že jsem jí Dádu pučila na noc. Kočárek mi vozila asi tak celkem 3x, co je Dáda na světě a spala u nich poprvý, tak jsem se bála, že to bude katastrofa, ale byla v poho a spala celou noc, jako doma, tak jsem ráda, že je moc neunavila :-) Je to zlatíčko a my už jsme to odreagování potřebovali :-) Jo, tak já už pádim. Přeju dobrou noc a hezký snění, třeba o svatebních přípravách nebo o svatbě samé :-) zatim papa
Profilova fotka
kolace jdou mimo mne-mamka to zarizuje, ani nevim kolik jich bude (ale asi ne moc-jen tak symbolicky na stul)-vysluzky nedelame a ridici jsou vsichni zaroven hosti. (takze to nemusim resit) :-)
Mala jeste nikdy hlidana nebyla,bude poprve v dubnu a i pres noc,ja jdu parit :-N A z postele spadla uz 2x a prezila nastesti,jednou ze schodu,nastesti prniho,to byla kotoul,opet zimni obleceni ji zahcarnilo apak ty nase futra,to bylo nedavno,to jsme byli na pohotovosti,zas ji zimni cepka zahcarnila.Ona porad pada,nediva se kam bezi a tak.Nepozorna. Tak dobrou,ja uz taky padim Radu,mas foto na mailu ;-)
Ja chci taky jen na stul,symbolicky a pak tem ridicum no,kdzy musim,asi by to bylo blbe
Jo a videla jsem to monstrum v new yorku,nebo jak se to jmenuje a nevidela jsem ani konec, bo vetsi kravina neexistuje a meli by vsem lidem vratit penize co na tom byli v kine.FAkk hruza,radkovi se to sice libilo,ale bylo na styl godzila.Behala tam prisera a slapala na domy a je to pribeh o n ejakych lidech,co chteli najit nejakou holku-byla to pritelkyne toho je dnoho kluka a dopadlo to tak,ze vsichni sstejne umreli.RAdek mi pretocil konec jen a rek mi to.FAKT HROZNEEEE A 4rada lost,uz jsem videla 4dily a jsem z toho jeste vic v knedli,ale asi se dostali z ostrova,je to zas moc zamotane a halvne jsem nepochopila posledni dily z treti rady. A stahujej to z nejakych stranek,nevi z ceho,pry se k tomu musi stahnout i nejkay proagram a je tomoc slozite.TAk asi neporadim.
Profilova fotka
Simi, tak tomu rikam dobre momentky :-D :-D (proste jak jsem psala, mate doma veselo :-) )
Ahoj holky, hlásím se po víkendu. Dneska jsme měli grilovaný kuřátko na ohýnku. To byla bašta :-D
Profilova fotka
Krásné slunečné ránko :-) Jak jste si užili víkend? :-)
Simicak, všechno nejlepší k narozkám!!! Ertepla, souhlasím s Raduz, hlavní je o problémech mluvit. Já to znám, my měli s Michalem taky podobný problém. Já se cítila moc svázaná, víš, přijít domů, uvařit si kafe, něco pojíst, umýt nádobí a jít spát. A další den to samé. Tak jsem začala tahat ven kamarádky a kamarády a (schválně) jsem M. neříkala s kým a kam jdu. Začali jsme si jednou týdně vypínat všechny elektrické věci a hodinku si povídat. Taková černá hodinka. Uvařila jsem čaj a probírali jsme věci typu proč děláš tohle když víš, jak to nesnáším, a nemohl bys to trošku usměrnit když slíbím, že to budu respektovat?....A hle, po cca měsíci začal chodit se mnou ven a začali jsme podnikat různé věci - brusle, divadla, koncerty, jen na ty procházky ho moc nedostanu (prý má doma moc práce a je tam furt co dělat). Ani včera se mnou nešel, když bylo tak krásně ]-( Ale aspoň jsme si sedli na zahradu. Je to teda už dlouho, cca 3 roky zpátky, ale prostě jsem si řekla, že přece nezahodím několik let s ním jen proto, že se cítím stereotypní jako manželka po 30 letech svazku. Ono s tím něco jde udělat, ale musíte to chtít oba a hlavně, i když se třeba ze začátku budete hádat, spolu o tom mluvit. A taky, je to přece ON, ten pan božský - i když má much jako měsíc neprané ponožky :-D Nevěs hlavu, musíš mu ukázat, že máš i nějaký svůj život, že jsi schopná si ven vyjít i bez něj, že ho nemusíš mít pořád s sebou, že nemusí vědět co děláš, stačí jen když ví, kdy se vrátíš. ono mu to možná totiž bude vrtat hlavou a bude o tom aspoň přemýšlet. Holky, v sobotu jsme byli u tchýně...na tu party nám dala hliníkové příbory z domova i z chaty, ještě svezeme z dalších chat a budeme mít na rautu na zahradě čím jíst 8-) Tchán řekl, že jeho a Michalův kamarád s manželkou upečou cukroví a další kamarád se ženou se postarají o pečivo. To je taaaak super. A včera byla mamka s tátou v té restauraci, je předběžně zamluvená a do 3 týdnů si máme zavolat a domluvit si schůzku s majitelem a máme už mít jasno, jaké jídlo chceme. Rodiče tam byli na večeři a přišli nafouknutý a přežraný k prasknutí. S Michalem se tam chystámě na véču příští týden, tak jsem zvědavá. Po víkendu je nádherně. Dneska mám tak super náladu, že můžu rozdávat. Venku je hezky, teplo, sluníčko, těším se domů na zahradu až si sednu se psama venku a na notebooku budu plánovat hostinu....
Profilova fotka
tady zdravím při pondělku. včera byl nádherný víkend. odpo jsme šli na procházku a zavítali jsme do Obi, no a tak jsem tam koupila noční lampičky do ložnice. :-D ale náladu mi zkazil šéf, měl jet pryč a bude tu celý týden. fuj. ale snad od příštího týdne to vyjde a nebudu je tu mít dva týdny. tak jdu psát na ten byt. ale je tak hnusný...
Terjar, hnusný, ten byt nebo prodávající? Teď jsem mluvila s Michalem, máme jít ve středu do divadla a on potřebuje jet s tátou do Litomyšle, takže hledáme, jestli se mnou nepůjde můj bratr nebo sousedka. Ona tam jde teda i tchýně se sousedkou, ale těm to může být fuk. Tohle řešení (Michal pojede s tátou a já půjdu do divadla s někým jiným) jsem M. nabízela už v sobotu, ale to ne, přece půjde se mnou :-D A stejně to dopadlo jak jsem řekla :-D Chlapi.
Ja chci mit zas 17 :-( dikes za prani.to je hnus,nesnasim narozeniny.Radek je venku s malou,asi sli pro kytku,ja ted vstala a odpo jedem na prstynky.Vikend slunecny nebyl,ale ted tam sviti,tak snad nezmoknem jak zitra.Jo a psala holcina co dela oznamka pro nas,ze uz ma nejaky navrh,tak to snad dnes posle a bude se mi to libit,jinak bude chudera pracovat na novem. NO nic,jdu si cist depresivni esemsky,jak jsem stara zas.Verunka se tak ma,ze ma rok :-) RAdu,kdky bude nova zkouska satu??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?