Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
maicky, no jo. Tak budu doufat, že během toho týdne dorazí. Holt počkáme. Jak tak koukám na to počasí, tak nic moc. To mi kazí náladu. Loni a předloni takový vedra a pořád sluníčko a letos, když na to čekám, jak na smilování, tak je takhle. ]-( Rozlučka byla super. Krásně jsme pokecaly a nasmály se. brnanda, taky se mi to líbí. Zítra se budu muset snad rozkrájet. Dopoledne bude hektické, musíme toho objet. A dneska dělat ty košíčky a chlebíčky. Zítra mi dorazí kosmetička udělat mi manikúru a večer ještě budu žehlit :-|
Profilova fotka
Tak mě šéfíci překvapili. Přinesli svatební dar. Je to hrozně velký a měkký. Ale rozbalit to můžu až po svatbě. Ach jo, to už je druhý dar, co budu mít doma a bude mě lákat. Šéf chtěl, abych to rozbalila hned, ale šéfová, že to se nesmí.
teri: ty si samý dar. Ale je to milý. ;-)
Profilova fotka
Je to úžasný. Všichni už to s námi prožívají naplno a už se neskutečně těším. Snad ten dnešek rychle uteče.
teri: dneska se mi zdál sen, tento týden asi druhý. Pořád o svatbě. Pořád někde něco zapomínám, nechám nějakou důležitou věc doma (dneska třeba pytlíčky na rýži :-D ) a jsem strašně neupravená. Na poslední chvíli se třeba česu a upravuju. To jsou sny, je o hrůza a dneska když jsem viděla, že nám zbývá jen 16 dní,tak mě polil pot :-x
Profilova fotka
Teď mi volala kamarádka, že kdyby na mě zítra večer doma všechno padalo, tak mám přijet. Já budu mít doma svědkyni, tak snad usnu. Ona před svatbou nemohla usnout. Vdávala se skoro ve stejný den před 2 lety, 15.7.Teď už mají krásný dvojčátka. evi, mně už se takovýhle sny naštěstí nezdají. Ale ještě před 2 měsíci skoro pořád. A taky takový, že rodiče šli v džínách, já neučesaná, nástup se nám nepovedl a museli jsme ho opakovat atd. No hrůza. Ono tich 16 dnů uteče jako voda, mně to hrozně rychle uteklo.
teri: no doufám, že ty sny přestanou, jsem z toho docela paf. Uteče to určitě jako voda a pak nám bude líto,že je to za náma.
Profilova fotka
Evi, já byla taky. Jsem se vždycky probudila a přemýšlela, jestli to je pravda nebo ne. Teď mi volal Jára, že chce, abych udělala ještě etiketu na svatební slivovici. Jsme včera koupili pro jeho kolegy. Tak ještě budu večer vyrábět. Taky mi pak bude asi líto, že je po všem, ale tak zase nás budou čekat jiné věci. Jako třeba zařizování bydlení a pak mimískové :-)
teri: to určitě, život svatbou nekončí. :-D A rozhodli jste se tedy předělat nějakou tu chatku?
Profilova fotka
Zatím nevíme. Vrhneme se na hledání po svatbě. Ale spíš zvítězí nějaký byt s předzahrádkou.
teri: takže nakonec se tedy rozhodnete jinak? To je super, předzahrádka bude určitě příjemná
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) teri: Tak nám dneska dorazil oddací list
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky. dneska jsem se k pocitaci dostala az ted :-| uz 2dny malujeme, tak jsem to dnes uklizela cele dopoledne a odpoledne jsem jeste pomahala rezat drevo. A nejlepsi na tom je, ze mamka porad prohlasuje, ze se to vse dela kvuli svatbe :-D aspon je duvod :-D vymalovat to potrebovalo jako sul a to drevo strasilo pred barakem taky zbytecne. Takze kvuli tomu ze ja se vdavam, mame doma pekne vymalovano a pred barakem uklizeno (a vlastne tak celkove tu byl hrozny binec a ja deformovana z prace v Anglii to tady davam pomalu do poradku :-D ale nikdo si nestezuje, spis se jim to libi...) zitra se vdava elp, tak budeme drzet pesti at ma pekne pocasi, no a samozrejme i na sobotu pro Terezku objednavam krasne slunicko ;-) ;-) brnanda-me se libi vic ta bila s vinovou a jak rikaly holky, ta syta rtenka je moc cervena (a neladi k tem stinum,podle me se to hodne hada)- ja si asi dam rtenku jemne ruzovou, nebo jenom bezbarvy lesk...stejne bych to musela porad malovat, bo to na tech rtech se vsim tim libanim atd..nevydrzi. Holky, vite, co nemam strasne rada???Jak se tady v CR liba primo na pusu (myslim pribuzni a tak). V Anglii si davaji pusu na privitanou na licko (nebo spis na obe), ale na pusu nikdy-a me to strasne vadiiiiiii. A ted to budu mit u gratulaci =-) =-) to asi zblaznim... Jo a vcera jsme tu meli doma scenu s tim alkoholikem co si ho mamka vzala- a tak silne uvazuju, ze ho nechci na svatbe. Ten clovek je fakt alkoholik, ja ho uplne nesnasim (neda se s nim mluvit ani kdyz je strizlivy i kdyz to je malokdy) a tak si rikam, prece nebudu mit na svatbe cloveka, ktereho nemuzu vystat????nevim jeste jak to udelam-mamina by to asi tezce nesla...ale fakt je to hnus (taklhle to vubec resit-zvat nekoho takoveho jen proto, ze bych mela???) ach jo!!!! jeste to s Pavlem musime poresit...mozna ho pozvat na obrad a obed, a pak rict, ze party bude jen s kamaradama???? :-S :-S :-S
Profilova fotka
jsem se trochu rozohnila-doufam,ze nevadi :-)
raduz: tak to je mazec, asi bych to udělala, jak píšeš.Na obřad,oběd a šupity domů. Akorát by vám to kazil a vy chcete určitě krásnou svatbu. Maminka by to měla uznat, i když ho má ráda. Já taky nemám ráda líbání na pusu. Zvášť od příbuznejch, který jsem 100 let neviděla.
a pusu si budu malovat taky jen leskem, nemám rtěnky ráda.
raduz ... to říkal aji přítel,ale já zase ta stříbrná s emi líbila víc na oku :-D já se ztoho zcvoknu ani nevím,proč ztoho všeho dělám takovou vědu! stejně budu spocená od řádění a z tepla,tak nevím,nechápou sama sebe!většinou jsem nanejvíš do 10minut namalovaná s evším všudy a te´d ztoho dělím takovou hle kovbojku bych se břinkla vážně! no,ale do svatby zbejvaj +- dva týdny a už se nám to sype.. na každé oznámení,teda na obálku jsem napsala naši adresu ,telefon na přítela a na tchýni taky lidi z přítelové strany mají a nikdo není schopen ani poslat smsku či napsat dopis-pohled cokoliv! že dojedou a nebo že nedojdou!!!! jedni ,že nemají auto ,nejsou schopní si ho půjčit v práci,prootže by za něho museli asi dvě stovky platit že a nejsou schopni s enás zeptat, jestli je někam vměstnáme,jestli máme volné místa!!!! Včera mi volala paní, co nám měla dělat koláčky, že sebou břinkla ze schodů a že teda na příští neděli,jak sme to chtěli o týden dopředu rozvést výslužky to v žádném případě neudělá a že na svatbu maximálně ne na pátek,jak sme byli domluvení,ale že by to teda na středu mohla možná udělat.. takže co mi zbylo? zašla sem do obchodu ,nakoupila na těsto a te´d čekám na kvásek abych zkusila doma nějaké koláčky! Já to v životě nedělala,jsem přes sladký a dorty ,ale koláče a buchty moje nejsou :-( ikdyž sem cukrářka ! jsem zvědavá,co s eještě vyser* jinak holky máte moc pěkné počasíííí ,jen aby vám vydrželo!!!!!! na ten váš den,jak dneska,tak i zítra ;-)
brnanda: tak to je tedy pech :-| Určitě se ti ale koláčky povedou, mňam dala bych si jeden nebo deset :-D Ale hlásí nám hezké počasí.Tak doufám, že nám to vyjde.
Profilova fotka
Holky tak jsem nemocna... nastesti to snad neni angina, ale i tak. Misto abych ze sebe delala krasnou nevestu, tak hniju v posteli, zas ale lepsi ted nez za dva tydny. Elp, at vam to dneska vsechno jeste vyjde a poradne si to uzijete!! Tery - nevim, jestli zitra dorazim, ale tak nebo tak vam preju spoustu stesti a lasky a at je to presne tak jak jste si prali!
Profilova fotka
ahoj děvčátka, tak už mám doma šatičky. Jsou nádherný, čisťounký, vyžehlený... Jen to počasí. Výslužky už jsou z části rozvezený. Dort upečený. Jen nevím, kolik nás teda bude. Ale i tak to bude určitě super.
teri: tak hlavně ať vám všechno vyjde, budu na vás myslet. ;-)
Profilova fotka
holky, moc děkujeme. Jára už jel asi umýt auto a já už mám i manikúru. Večer možná ještě zajedeme do Ikey, takové odreagování. Kytičky doma zatím nemám, ale svědkyně je jela udělat někdy v poledne. Tak jsem strašně zvědavá.
Profilova fotka
teri: Já se sem už zítra asi nedostanu, tak Vám popřejeme dneska. Nemá se přát do předu štěstí, tak Vám jen popřejem, ať to všechno klapne, tak jak si přejete!!!!!! A pořádně si to užíte!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
teri:Přidávám se,ať je váš den přesně podle vašich představ a ať máte krásné sluníčko :-)
teri: myslím na tebe a těším se strašně na fotky :-)
ták druhá várka upečená, cukroví na výslužky ,-) v týdnu jen slepíme a všelijak ozdobíme ,-) no akoláčky s e povedli, sice nebyli takové ty pidi mini jak sem chtěla,ale asi je vážně budeme dělat doma ,snad mi pomůže tchýně a moje mamka,ikdyž ta asi ne,protože máme nemocného pejska a musí jed z práce hnedka z aní chudinou, takže nastoupí ženich a jeho maminka a snad to ve třech zvládneme ,-) uf holky už aby ste semka dali aspoň nějakou fotečku ,-) jsem zvědavá ,-)
brnanda: jsi šikulka, já bych to asi nezvládla, i když mám pečení moc ráda. Určitě to bude taky moc dobré. Mňam, hned bych ochutnala. :-)
Profilova fotka
ahoj holk,y byla to nádhera. I to počasí vyšlo. Všechno klaplo na 100 % a lidi pořád chodili a říkali, že takhle krásnou svatbu nezažili. Byla to taková pohoda. Chvíle před odjezdem sice byla hektická a taková vystresovaná, protože nás tu bylo hodně a trochu se nestíhalo a navíc mě všichni viděli až před oltářem. Elinka přede mnou nesla prstýnky. Oddávají super. Povídal něco o špinavých ponožkách a celé to zakončil slovy "A je to". Jak jsem se otočila k svatebčanům, tak jsem začala řvát. Foce ní taky úžasné. Prý bylo moc dobré světlo, tak udělala 340 fotek asi za 40 minut :-D . fotky budou v pondělí, ale my se vracíme až v neděli, tak je dodám se zpožděním. Oběd byl taky pohoda a dobrý a večer, to byla prostě nádhera. Lidičky úplně úžasní, a ta hudba. Nakonec nás překvapila i cena za restauraci. Za oběd pro 27 lidí + pití a večerní raut, nakonec jsme platili i tvrdý alkohol pro všechny a koktejly, tak nás to vyšlo na 35 tis. A bylo nás hodně. Tancovalo se a pořád smálo. Opili jsme mojí švagrovou a dětičky, jak si to užívali. Do postele jsme šli ve 2 ráno. Všichni notně posilnění alkoholem. Já měla jen jednoho panáka a jinak jen vodu. Můj děda se tak střískal, že ani nemohl chodit :-D . No holky, prostě nádhera. Jo a vybrali jsme 100 tis. Super. A vyšlo nás to asi na 55 tis. taky super. Ale hrozně rychle to uteklo. Takže pro budoucí nevěsty, doopravdy užívat co to jde. Byla nádhera, jak se všichni kolem mě točili. A prý mi to neskutečně slušelo. Tak pak posoudíte z fotek
áááchchchch jo,já ti tak závidím,že vám to na 100% vyšlo,jak ste si přáli ,-) a počasíčko vám taky vyšlo super !!! Už aby si ukázala fotečky chicht .. musím běžet , jdeme potvrzovat restauraci a papání ,-) tak ahojky a jsem ráda,že vše Terjar vyšlo x-)
Profilova fotka
jeee, tak to je super Tery!!! Se tady uplne rozplyvam nad tim, co ctu! Takovou svatbu chci urcite taky! :-) Jen nas dlouho nenapinej s fotkama ;-) Takze vam s Jarou (snad jsem to ted nespletla :-N ) preju hooooooodne moc stesti, lasky a at je kazdy den manzelstvi stejne uzasny jako ten svatebni x-) brnanda- o to vic budou kolacky chutnat, kdyz je budete delat sami ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?