Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Maicky, to vám zaslali tak rychle oddací list? A dali ti ho na poště na tu starou nebo jsi musel jít s pasem, jak psala Charmed? Já doufám, že až se vrátíme po tom týdnu z chalupy, tak už bude na poště a hned si pro něj skočím a taky půjdu zařizovat. Tý brďo, to si Jára nemůže přečíst. Já mu říkala, že svatební noc bude asi až v neděli na chaloupce. V noci jdeme z té restaurace péšo domu, jen ségra pojede autem a odveze mi šaty a dary. Ostatní budou pít. Je mi jí líto, bude dělat takového taxikáře. Rozveže babičky a pak i svědka, protože ten bydlí na druhém konci Prahy. Ale ten taky nepije, jenže se vrátil z UK a nemá tu auto. Ostatní pojedou taxikem. No jo, zítra naposledy v práci. Dneska si jdeme sednou s holkama a Jára jede za svědkem a jdou si taky sednout, zase se dlouho neviděli. Zítra budeme košíčkovat výslužky. a v pátek hurá na šaty a rozvést koláčky do prací.
Profilova fotka
teri: Já jsem mluvila se známou co dělá na občankách a ta mi říkala, že k tomu oddací list nepotřebuju. Oni ti tam vyplní normálně papírek, že ste byli oddáni a s tim stačí zajít. Nevim teda jestli mi to udělá jen ze známosti, ale říkala, že oddací list nepotřebuju. Ten si prej mam nechat doma. Tak fakt nevim, dneska tam pudu odpoledne, tak ti to sem pak napíšu, jak to dopadlo. A zeptam se jí na podrobnosti.
Profilova fotka
maicky, díky. Já tu po svatbě týden nebudu, takže to půjdu zařizovat až někdy kolem 20. Hele a můžu vůbec řídit na "starý" řidičák. to snad jo, ne? Když mám občanku a k tomu ten zelený papírek.
Profilova fotka
teri: To je jasný, že můžeš :-) To je v poho. Proto ti ten papírek dávají :-)
Profilova fotka
maicky, dík. To bude obíháního. Na to se teda vůbec netěším a navíc všude teď mají tu letní dobu. Jsem si říkala, že je super, že na řidičáku mají každý den do 20. Tak omyl, přes léto jen pondělí a středu asi do 18 nebo 17.30. Takže každý den po práci nastartuji a někam poběžím.
Profilova fotka
teri: U nás je to teda celoročně takhle: Po - 8.00-17.00 Út - neni úřední den Stř - 8.00-17.00 Čt - není úřední den Pá - 8.00-11.00 A takhle je to všude stejný, jak občanky, t
Profilova fotka
jak občanky, tak pasy i řidičáky. Jsem to odklepla nějak dřív :-D
Profilova fotka
Tak v Praze to mají dýl. Pro normálního (pracujícího) člověka je to nemyslitelný to stíhat do 17 hod. Ve spořce jsou od 9 do 21 7 dní v týdnu, v pojišťovně taky, občanky a pasy mají po - st do 17.30, řidičák každý den do 20. Ale snad to za ten týden všechno oběhnu, teda musím počkat až budu mít novou Občanku. Teď mi jí udělali ani ne za 14 dní, tak snad to půjde takhle rychle i teď. Jsem si jí musela nechat udělat novou měsíc před svatbou ]-(
holky,ale oddací list potřebujete ktomu,aby ste si udělali op! oni si dělají kopii,jak by ste jinak dokázali,že ste se vzali... a na řidičáku to trvá měsíc, než vám udělají nový, už to není tak,že si to vyzvednete u okýnka opravený ,-) a řídit můžete ;-) to vím přesně,.. neboť dva dny po svatbě, co sem tehdá to.. sem dostala starou škodárnu,ale byla moje :-D hi a červenou -moje barva hi , no ajak na sviňu mě čapli policakti že ,-) a normálně jsem jim ukázala jak řidičák ,tak i op s papírkem a bez problémů ,-)
Profilova fotka
brnanda: Tak já to budu mít s protekcí a u mě si ho ofotí, až si pudu pro občanky, takže pohoda :-)
Profilova fotka
No právě proto doufám, že až se vrátíme z dovči, tak bude oddací list na poště a hned ve středu nakmitám na občanku. Snad na něm nic nezkazí. Četla jsem tu, že občas tam udělají pěkný chyby.
Profilova fotka
teri: To je u nich běžný.
Článek se načítá
Profilova fotka
maicky, to ani neříkej. S tím mým krásným příjmením... U tohohle by si přeci měli dávat setsakra pozor. To nejsou schopní si to správně opsat. nebo to pak mají dávat ke kontrole. Taky nechápu, proč si pro ten list nemůžu dojít přímo k nim na matriku. Tam bych si ho mohla zkontrolovat a kdyby tam byla nějaká chyba, tak by se na to hned přišlo. A ne že oni nám ho pošlou, my jim ho vrátíme a oni ho znovu pošlou. Při dnešních cenách poštovného by i dost ušetřili. Ale asi to nemá cenu řešit. Tak pořád sleduju to počasí. Mění to snad každý den, ale už by to teda mohli dneska aspoň trošku odhadnout. Ale má být snad teplo, až 30 °C, tak jen ať ještě svítí slunko. ucho mě přestalo bolet, ale ségra mi tam musela kápnout aspirin. Říkala mi něco, co prý kupují maminy pro děti, protože ty taky na to dost trpí. Je to nějaký sprej. Pokud bude bez předpisu (jako že asi jo), tak si ho snad koupím. Já na to trpím celkem dost. Ale jen, když mám rýmu, ale teď nic. Mamka tvrdí, že to jsou nervy, ale já jsem klidná, až podivuhodně. :-D A pak, když mě začala bolet osmička, ale to stálo zato. Maicky, nepoužíváš to náhodou taky. Já jsem to opět zapomněla, je to takovej blbej název.
Profilova fotka
teri: Tak s tim ti neporadim. Používáme toho dost, ale do uší na štěstí nic. Na to díky bohu netrpíme.
Holky, jak to tak čtu, tak jsem znechucená předem. Úřady přímo nesnáším a to běhání.... ]-(
Profilova fotka
evi: To asi nikdo nemá rád. Můj manžel je toho uštědřenej. Všechno to budu obíhávat já. Máme štěstí, že tam máme známý, jinak by tam musel jít sám :-D A to než bych ho tam dostala, to by byla dost dlouhá doba.
Profilova fotka
maicky, že to zní hned líp - můj manžel ;-)
Profilova fotka
teri: Abych řekla pravdu, tak mě to vždycky potěší, když to píšu, ale většinou chci zatim psát přítel :-D Ale pak mi to dojde, tak pak tak hrdě píšu manžel :-D
maicky: bude to nezvyk, beztak budu pořád říkat přítel. No uvidíme, třeba si na to zvyknu. Jinak u nás u našich to taky tak funguje.Mamka obíhá všechno a táta je ušetřenej. A u mě a u Vašíka je to asi naopak. Většinou tam chodí on :-D
Profilova fotka
evi: Tak to to máš dobře zařízený :-D U nás by to tak nešlo. David je na tohle hroznej nervák..
maicky: dobře jsem si ho vychovala co? A to je ještě strašně pořádnej, uklízí a tak ;-)
Profilova fotka
a pivo nepije. U NÁS je to ale taky tak, že já všechno obíhám. On jde třeba se mnou, ale jen jako doprovod, aby se mi něco nestalo. :-D Tak už se nám začínají rýsovat svatební dary. Vím kolik dostaneme od mých prarodičů, od Járovo rodičů, sester atd. Nevypadá to špatně. Jo holky, mně už minule ujelo manžel. :-D
teri: takto je super, že se sejde dostatek penízků, ty se budou hodit. Třeba na bydlení viď ;-)
Ahojky, tak to já říkám manžel už teď :-p Tak to snad takový nezvyk nebude. Jo, máš pravdu, sice jsme ušetřili, ale já se furt obávám, jak to nakonec dopadne. No stojí nás ten dort cca 800-900 korun, takže super cena. Ale jen pořád nevěřím, že se to Michalovi povede tak jak bych chtěla já. Uf. No,a le nakoupili jsme už růžičky a potahovací mandlovku, o víkendu Michal upeče placky a den či dva před svatbou udělá krém a dá se do toho. tak jsem zvědavá. Po koláčkách se jen zaprášilo.
Profilova fotka
Určitě se zaplatí celá svatba a ještě dost zbyde. Chceme koupit autíčku nové tlumiče a zaplatit si tu dovču. Zbytek schováme. Járovi koupím malý svatební dar, on mi taky něco kupuje, ale je to tajemství. To on ví, co dostane. Nesnáším překvapení a on jich má tolik. ]-( Charmed, tak to je bezva. Doufám, že po tich našich se taky jen zapráší.
tak jak sem si včera koupila nový mejkap, namalovala sem s epřed chvílí a zkoumala, jak a co atd.. jukněte a pora´dte do albíčka ,-) jo ,ten ksicht nějak přehlédněte jo :-D jde mi o ty barvy hi
teri: to je super, že se vám to takhle vrátí a ještě zbyde
super líčení, jsi šikula takhle bych to tedy nezvádla
Profilova fotka
teri: tak já už mam občanky oběhaný, ale brnanda měla pravdu, pokud tam nemáš nikoho známýho, tak musíš počkat, až ti dorazí oddací list, pak teprve můžeš něco zařizovat. Nám ještě nepřišel, tak si myslim, že příde až někdy příští týden. brnanda: Je to pěkný :-) Si šikula :-) Ale ta rtěnka, jak si jí nesmíchala, tak ta byla vážně moc výrazná. To bylo příliš. Ale jinak pěkný :-)
maicky: souhlasím s maicky. Ta nesmíchaná rtěnka je opravdu moc výrazná

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?