Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
elp: Tak to si na tom stejně jako já :-D Nervozní jsem byla malinko a to asi jen tak dvě minuty a pak to ze mě zase spadlo :-D Pak sme se už jen řechtali. Se divim, že máme nějaký normální fotky z obřadu, měli sme z toho prču :-D A jinak jaký pocity mam? No, takový divný. Vůbec mi to nedochází, že jsem vdaná paní a to, že je to za náma mě spíš mrzí, hrozně rychle to uteklo :-( Klidně bych si to zopakovala :-D
maicky: tak toho se bojím....uteče a co pak :-( :-( :-(
elp: pak budou dětičky :-D
elp: a první dovolená, auto, druhé dítě atd :-D :-D :-D
Profilova fotka
elp: Přesně jak to píše evi :-) Nebo ty už děti máš?
ne, nemám... a už se na ně těšííííím...... tak jo, vy jste mě ukecaly, ještě je na co se těšit... :-D :-D :-D
elp: to víš, že je, i když se to teď možná nezdá. Spíš mi to přijde, že před svatbou má člověk hodně starostí, aby vše dopadlo dobře a po svatbě už nemáš najednou co dělat. Ale neboj, to se vstřebá. maicky: hrozně se mi líbí ta fotka Danielky s dudlíčkem a i to, že jste měly stejné šatičky ;-) x-)
Profilova fotka
elp: tak vidíš. :-) To já už prcka mam, svatbu taky mam za sebou, ale ještě si říkam, že chceme druhýho prcka, tak se těšim na něj :-) evi: Děkujeme za pochvalu :-) Nebyly úplně stejný, ale hodně podobný. Byla hrozná fuška jí do toho narvat :-D
Profilova fotka
Holky, tak tu máme první komplikaci. Ty auta, co máme objednaný, tak teta a její syn, kterýmu patří jedou na dovolenou. A tudíž nemáme kdo by je nám dovez a zase odvez. A taky řidiče, takže asi zřejmě můj strejda a jeho kolega z práce. Jen mě štve, že pro ně budou muset ráno dojet a odpo je zase odvézt a zpátky. Je to cca 50 km. Musíme to doma domluvit. Prý jim na posledníé chvíli zavolali, že se jim uvolnil termín a třešínka na dortu je, že se vrací 13., den po svatbě. To je pech.
Terjar, tak to je dobré načasování! :-( A co třeba vaši sousedi? Ti by nejeli za benzín a neovezli vás tam a zpátky? Nebo holt někdo ze svatebčanů? Je to blbý takhle nahonem shánět ještě věci. My byli dneska v cukrářství, teda spíš prodávají cukrářské výrobky a věci, koupili jsme figurky na dort, růžičky na dort a mandlovku. Michal se opravdu rozhodl, že on upeče třípatrový medovník potažený mandlovkou a nazdobí ho. Večer sem vložím fotky pokud bude čas. Jinak až zítra. Koláčky už jsem skoro rozdala umně v práci, švadleně atd. a ještě mi zbyde na zítra do práce (do jiné budovy). A tím jsme skončili. Tak možná upečeme potom pár dní před svatbou nějaké koláčky, ale už jich nebude tolik. Třeba teď jsme napekli 7 kilo. Se to nezdá, ale to je nějakých 600 kusů. Prstýnky budeme mít hotové až 14.7. 3 dny před svatbou. Tak doufám, že nebudou kazové a bude to hned všechno v cajku (a ne jako Michalův oblek). Ale kdyžtak se dají půjčit prstýnky od rodičů a tak. Matrika a aoddávající to uznávají. Přeci nemusí být prstýnky zrovna vaše, co když je zapomenete doma? Takže to není až takový problém. Už se nám to blíží! Já ještě nechci. Teda chci, ale stálo by za to si ještě chvilku užívat přípravy. Já vím, vomílám to tu pořád, ale já to tak cítím.
Profilova fotka
Terjar, tomu rikam pech :-| Ale neboj, on se v tech autech nekdo moc rad sveze (prece jen jsou to veterany, takze vam urcite nekdo odridi cestu tam i zpatky...)Preju uz zadne jine komplikace ;-) ja jsem dnes slysela, ze ma byt srpen destivy, tak nevim....docela se toho bojim, protoze na miste obradu neni strecha. Jinde mame (na grilovacku) ale tam ne. tAk se budu modlit, at aspon neprsi od 10 do pul 11, nebo do 11! jinak nic noveho. pavel je v Brne, tak je mi trochu smutno-ale nenadelam nic. Musim to vydrzet. Jo a neustale me tu obtezuje segra ( :-D ) - teda ne primo obtezuje, ale ma pocit, ze kdyz jsem tu sama, tak me musi bavit a porad chce delat neco se mnou (treba jit na prochazku nebo tak) -ale ja jsem tak trochu samotar, a radsi si delam sama co chci...tak nevim. Zitra s ni vyrazim asi na kafe at nerekne :-) Mam ji rada,ale chapete, ne? :-N
Profilova fotka
No, někdo to bude muset odřídit, ale je to takový blbý. Strejda jde s námi na oběd a ten jeho kolega tam musí někde počkat, tak 2 hod. Jenže oni s sebou mají dvě malé děti a ty pak asi povezou k babičce, tak to bude muset odvézt teta. Před tím to bylo tak bezva vymyšlené. On to taky málokdo umí řídit. A nesvěřím to někomu, koho neznám. Přeci jenom auta za několik milionů. A přes noc to nepřipadá v úvahu, bych spala mezi nima :) My budeme mít cca 400 koláčků. Já koukala na počasí, celý týden hlásí nic moc, ale na pátek a sobotu 27 a 29 °C. Tak snad to vyjde. Radu, chápu, člověk občas potřebuje být sám. Já jsem taky ráda sama doma. Tak jsem právě složili všechny košíčky. No moc velké teda nejsou. Máme asi 15 druhů cukroví, tak jsem na to zvědavá. Naštěstí je budeme balit ještě do celofánu, tak můžeme udělat kopičku. :-D
Článek se načítá
charmed a kolik ste za t dali? za ten nákup na ten dort,..? určitě o 70% míň,než kdyby ste si ho nechali dělat! takže bu´d ráda,že máš tak šikovnýho manžela "čekatele" že to raději udělá doma sám ,-) :-D terjar a pro i toho kolegu nevezmete na oběd? a já si myslím,že řídit v koloně s plno dalšíma autama by to zvládnul každej.. taky mám ty košíčky malé :-D a taky to budeme dávat do celofánu ,-) ale asi do těch košíčků dám jen koláče, mám jich objednaných asi 800ks ,ten košíček dám na takový ten talířek papírový a dokolečka dám ještě pidi věnečky a ještě co dělám to sladký nějaký doma ,-)
Profilova fotka
Ono to má úplně jiné řízení než klasická auta. Ale už je to prý vyřešené, teta volala, tak snad. A teď ještě to počasí, dneska už hlásí nic moc. Hlavně ať neprší. Já se chci fotit v parku.
teri: uvidíš, že počasí se umoudří. Věřím tomu. A jsem ráda, že se problémy vyřešily ;-)
Profilova fotka
Hej Radu my jsme fakt "stejne", nejradsi mam svuj klidek a vystacim si sama nebo s Vladou. On treba ma kamarady z vysoky a jsou treba i hodny, to jo, ale proste do hospody chodi Vladik sam. Ter, predpovedi never, tedka se to vzdycky po ranu vybere a je hezky a az pak odpo se to mraci, ale tobe zadny mraky neprijdou vubec;-). Mate to ve 12,30? Jo jinak my kolacku mame pres 1000 a to furt este babicky stresujou, ze se jim to zda malo :-D
Profilova fotka
Kajsa, ve 13.00. Bys tam šla na jinou svatbu :-D My budeme mít koláčků 400 a ještě asi milion dalšího cukroví. U nás se taky všichni zbláznili. Nevím, co s tím budeme dělat. Včera volal Járovi brácha, prý půjdou v pátek před svatbou do hospody a smál se u toho. Tak nevím, co to má znamenat. Járu jsem hodně varovala. On se vždycky ožere a druhý den zvrací a je k nepoužití. Tak mám strach. Ti jeho kamarádíčci ho ožerou raz dva. Taky by si to mohli nechat až na sobotu, jsou zvaní všichni. Takže jsem Járovi řekla, že v 23 mu zavolám, jestli už je doma, protože v sobotu ráno musí ještě za Prahu pro svědka a pak k nám. Aspoň hned takhle zkraje ozkouším, na kolik se dá věřit jeho slovu. Včera jsme složili všechny košíčky, byla to ale fuška :-)
maickz,gratuluji ke svatbe a moc krasne fotky.Zatim jsem cumea na rychlo.Za chvilku jedu na horz na dva tydny.saty mam male tak je budou rozsirovat,prstynky jsou krasne a jsem spalena ze slunka. tery at vam to vyjde,mzslim na vas kazdou sobotu. ;-)
Profilova fotka
Simi, moc děkujem.
Profilova fotka
simi: Děkuju za gratulaci :-) Uží si to na horách.
Profilova fotka
To by mi este doslo ze to nejste vy;-)... Ale mam taky dobry joke - 25.6. volal mamce jeden nas znamy a dobry kamarad, kde ze vsichni jsou, ze je tady a nikde nikdo. No bodejt by byl, o mesic driv :-D :-D Fakt dobry... Docela se bojim ze na me neco leze, mam toho plne oci a nemuzu polykat. Jenze musim chodit do prace, tak to moc nechci videt.
terjar.. já bych chlapa nepustila do té hospody,ať by se na mě zlobil,nebo ne ,-) známe chlapy ,-) a kamarády hova*a,co je jim jedno,že mu druhý den bude zle ,-)
Profilova fotka
Tery-nasi kamosi taky naznacovali, ze kdyz bude Pavel spat doma, tak pry mozna na tu svatbu ani nedojede ,anebo dojede opily =-) =-) ale myslim, ze si delali srandu a ze sami vi, ze proste chlastat ve velkem den pred svatbou je blby napad. Tak neboj, oni budou mit urcite rozum, daji si par piv a pujdou spat...(a pokud nemaji oni rozum, tak verim, ze Vlada ho mit bude) Prece si te nenastve ve svatebni den (a to bys poznala, kdyby mel kocovinu) my jsme se zatim jeste ani nerozhodli, kde bude Pavel spat (ale pravdepodobne tady se mnou) ale to se rozhodneme asi az tesne pred svatbou. :-) Kajsa, tak tomu rikam omyl :-D ale lepsi prijet driv, nez aby to popletl a prijel o mesic pozdeji :-D Jo a dneska ma segra nocni, takze resim to same. Byla jsem s ni ve meste na kafe a venku je krasne tak pujdeme asi na prochazku, at ma radost. :-) Musim byt hodna sestricka :-) ale tesim se prave, ze odjede v 6h na nocni a ja tu budu vegetit sama (radsi bych teda mela Pavlinu doma). Budu si cist a nikdo me nebude rusit. Jen doufam,ze v noci nebude bourka-hrozne se totiz bojim a sama tady :-N :-N :-N cau simi-uzij si hory!
Profilova fotka
raduz, Vláďa patří ke Kajse. :-D Kajsa, mě zase dneska pobolívá v uchu. Já nechci. Snad to přejde. Holky, nevíte, jak je to s fakturací do zahraničí /zda s DPH nebo bez/. Náš účetní je neschopnej a šéf po mně šlape.
terjar - záleží na tom, co fakturujete? Holky, tak já se s váma loučím, jako svobodna, jelikož dnes jsem naposled v práce a pak jen přípravy a v pátek už do toho praštím.... :-D Mám toho ještě milion na zařízování a pečení a tak... a třešničkou na dortu je náš jeden ze svatebních darů - dostali jsme lísty na letní shaeksperovské slavnosti a jdeme ve čt, večer před svatbou do divadla.....))))))) tak všem přeju pevné nervy, terjar, tobě ať vyjde v sobotu svatba a zas za týden či 14 dnů naschle.... :-D
Profilova fotka
Tery-mam v tom hokej :-D ty jsi vlastne s Jarou,ze? :-N Ale plati to pro oba :-D elp, tak at ti vse vyjde jak si prejete, proste si to vsechno uzij-i pripravy i svatbu-a pak nas dlouho nenapinej s fotkama :-) papa
elp: také přeju krásné počasí a ať se vám vše vydaří :-)
Profilova fotka
Elp, taky se připojuji. My to máme v sobotu, tak snad to počasí vyjde. Dneska mi volala svědkyně a mám už kaly, jedna za 30 Kč. A prý jsou úžasný. Půlka je světle oranžová a druhá půlka hodně tmav ě oranžová a jsou i nějak žíhaný. A s auty je to taky vyřešený, přivezou je k nám a po obřadu zase odvezou. takže super, no kdyby všechno takto vycházelo. Radu, to neva. Já si to přeberu, ale už si to tady někdo jednou spletl a Jára si to přečetl :-D
elp.... papa a a´t vše dobře dopadne!!!! ;-) tak holky já si dneska koupila makeup a jakýsi pudr.. nějaká firma,co absolutně neznám,já teda neznám žádnou firmu jen avon :-D a tam sem si nejdražší můj mejkap koupila za 249korun a te´d sem teda šla do kolen!Ale připadala sem si jak hvězda s perleťovou tvářičkou.. 1520kč za tekutý mejkap a pudr,myslím,že s euž vdávat nechci :-D
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Teda to je děs, jak to všem utíká. Už bude hnedle půlka července a budeme to mít všechny za sebou. Ach jo, jak já bych si to klidně zopákla :-( No jo no :-) Dneska jdu vyřizovat občanky a tak. To bude zase děs :-( Ale my to s Danielkou zvládnem :-) Aspoň už pak budu oficiálně paní Jančová :-) elp: Dneska už tu sice nejsi, ale i já se přidávám s přáním, aby vše klaplo, tak jak má :-) terjar: Ty jo, uteklo to rychle, viď. Za chvíli už se taky budeš řadit do diskuzí pod PO SVATBĚ. Bych tam konec konců už mohla udělat diskuzi červenec 2008 :-) Ale to spíš až v pondělí, až nás bude víc a nebo až začátkem srpna, to už to budeme mít všechny za sebou a už tam budeme patřit. Jé holky, já vám někdy závidim, že to máte ještě před sebou. Pořádně si ten den užívejte, protože uteče jako voda. Jo a zapoměla jsem napsat, že my sme nakonec zvládli i svatební noc :-D Myslela jsem, že padnem na pusu a v tu ránu vytuhneme, ale bylo to nějak naopak :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?