Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Já vím, že budou super. I loni to bylo bezva. Ale letos nás jede tolik a navíc ti naši dva malí parchanti zlobiví. No jsem na to zvědavá. Hlavně na tu cestu. Jedeme autama. Ale neskutečně se tam těším. Člověk úplně vypustí z hlavy takové ty "normální" starosti. Budu cvičit s dalšími asi 500 lidmi v léčebným bazénu :-D . Smrdět sírou... No jo, to mi připomíná, že musí být do 24.7. doplaceny. Hned po svatbě v to pondělí to musím zaplatit, aby vůbec nějaké lázně byly. :-) Nás je taky 40, ale na oběd "jen" 25.
teri: my to vidíme asi na Šumavu, je tam krásně. " Domově líbezný " :-D :-D
Profilova fotka
Evu, to víš, že jo. Hlavně, že budete spolu. Já to tak taky beru. Jára ani o moře nestojí. Kdybychom jeli na nějaký last, tak by nás to vyšlo finančně skoro stejně jako ty lázně. Ale je to tak báječný relax. Krásný městečko, hotýlek, milý lidé... A ještě mi to pomůže na ekzém a Járovi na palec :-D
teri: je to pravda, hlavně že budem spolu. My oba moře milujeme, ale prostě se to letos všechno seběhlo naráz, svatba, bydlení. Tak to prostě nebude. Pojedeme příští rok ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, par dni jsem tu nebyla a takove romany-ale uz jsem to prelouskala a jeste mi i trochu kafe zustalo :-) simcu uz jsem nestihla-tak kdyby nahodou tu jeste zavitala (i kdyz psala ze ne) ,tak doufam,ze mela let v pohode a ze to vsechno litani po uradech a pripravy na svatbu zvladne -no a hlavne pak ten den D -at je presne podle predstav!!!! a fotky doufam budou brzo! :-) jo a pocasi taky at je super!!ani ne moc vedro, ani ne zimu ani dest-proste tak akorat ;-) Brnando, Charmed-drzim vam palce s pejskama (at vam delaji radost jeste dlouho, at nemusite brecet jak zelvy) - mam taky hrozne rada psy (u filmu brecim taky vic kdyz se stane neco psovi....jak psala Charmed) a nesnasim lidi ,co si vezmou psa jen tak a pak se o nej nestaraji, zaviraji ho do klece a vubec se jim nevenuji. Tak kdyz na psa nemam cas, tak si ho proste neberu a je to...a netrapim chudaka psika. A uplne nejvic nemam rada reci typu-pes ma byt venku (hlavne kdyz se jedna o velkeho psa...treba labradora-protoze ja chci labradora+beagla). To neni pravda-pes je nejradeji se svym panem a kdyz s nim muze byt porad, tak je podle me stastny. Starali jsme se v Anglii o 4psy a vim, jak byli vzdycky nestastni, kdyz jim panickove odjeli pryc a nechali je tam-bylo mi jich hrozne lito. A i kdyz jsme je brali k nam domu, kazdy den na velkou prochazku-stejne byli smutni, protoze my jsme nebyli jejich pani. Ja uz se nemuzu dockat, az budeme mit sve vlastni psy. Ted nemame a chodime na prochazky se segrinym psem, ale to neni ono. A bez psa je prochazka hrozne divna...Takze budu moooooc stastna az si privezeme nejaky ten maly chlupaty uzlicek domu... (akorat to asi nebude ted-protoze tady je 6lidi v dome +1pes...to by nas tu bylo uz moc)ale kdo si pocka, ten se docka :-) my taky nikam nejedeme na svatebni cestu-teda vlastne pojedeme jen tak nekam spolu na jednodenni vylet, uzit si sami sebe, cerstve svoji, bez lidi okolo :-) to bude romantika x-) x-) tedka mame na nejakou dobu odcestovano (zili jsme dlouho mimo domov a ted se nam nikam nechce :-) ) Ale jinak more me uplne fascinuje-jeli jsme sice jen parkrat na vylet k mori v Anglii (a jednou jsme byli na dovci v Chorvatsku), ale vzdy, kdyz jsme se k nemu blizili, tak jsem mela takovy uzasny pocit....jako wow-more! venku je krasne, tak opoustim pocitac a jdeme se nekam projit...(jo a uz jsem krasne hneda taky-akorat je docela slozite opalovat si predni cast tak, abych nemela raminka... 8-) zatim je nemam, ale moc me nebavi to porad nejak koumat...asi proste budu normalne v plavkach a nebudu to resit, jestli mam nebo nemam raminka)
Ahojky raduz.. viď,že je procházka bez psa divná ,-) já už sem naučená za ty roky,že kam nemůže betka se mnou,tam já nejezdím.Jsem hold pejskařka tělem i duší! Já drbu lidi,co neseberou hovínka,protože si pamatuju,jak mamka vždycky šílela,když sem došla domů s botečkama od hovínek a to mě mrzí,že ti starší lidi na toto už zapoměli a nebo mladí,že si tot neuvědomují! Nesnáším lidi, co řeknou-no tomu psovi ruplo v bedně-jo jasně může to bejt pravda,ale ne,že v zápětí vidím,jak se oblizuje a tulí se ke kameramanovi pes,co údajně pokousal a napdl někoho jen tak bez důvodně! A taky nesnáším lidi,co nechávají doma psa 15hodin denně samotnýho -alias naši sousedi nad náma! Pes -4 roky, kráslovský kokr,ten tří barevnej jak je.. je rozkošnej a hraveja lidumil,tulí s ekdyž mě vidí,ale nezkutečně štěká a vyje! on vyje mezi dveřima i pět hodin vkuse!!!šílený! A vem si to,šže Cherrda je taky Zlaťan a byla doma,jako v bytě,ale mamka sní byla hodně venku a nesnáším lidi,co říkají,že velcí psy patřej jen do baráku! ten pes ať je to velkej,nebo malej potřebuje jít ven.potřebuje vodu,potřebuje pelech a potřebuje pohlazení a milé slovo! takže je to jedno jak je veliký! Jít sním ven musíš tak i tak . Dneska jsem zadala ty noviny helito že mi je udělá ,-) a knihu hostů- mělo by se to pojmenovat nějak jinak ,-) protože je to super všcička,lidi do toho napíší vzkazy,nebo možná i přáníčka, nebo možná se dozvíme i co se jim nelíbilo ,-)
Profilova fotka
brnanda, je, tak pak hned vlož fotky. Jsem na to zvědavá. My dneska s mamkou plánovaly víkend a dny před svatbou. Tento víkend nás čeká pečení cukroví a taky zkouška svatebního dortu. Pak musíme k babi a vzít od nich cukroví a dovézt krabice na koláčky. Jára chce v pátek před svatbou zajet do práce a přivézt jim nějaké chlebíčky a lahvinku a samo cukroví. to pojedu s ním a pak sjedeme pro šatky. Máme to po cestě, ale nechám ho v autě, aby je neviděl. :-D . Dohodly jsme se s maminou, že chlebíčky na občerstvení v den svatby objednáme. Nechce se nám teda dělat 50 chlebíčků a stát u toho hodiny, když to ve finále vyjde na skoro stejné peníze. a pak koupit nějaké vínko. Oběd máme až od 14.30 a lidi budou hladoví, tak každý aspoň bude moct něco zakousnout. Snad to nezbyde. Paní z restaurace mi včera psala, že to, co zbyde nám samozřejmě zabalí. Tak abychom pak neměli lednici k prasknutí. Doufám, že nic nezbydě.
teri: no jo, vy už finišujete. Neboj, myslím, že nezbyde. :-)
Profilova fotka
Ahojky,tak už šílim,poslední den jako slečna:-) :-) tady je takovej fofr to je hrůza
Profilova fotka
rumennka, už zítra, jo? Tak, ať se vám to povede a vše bude tak, jak chcete. A už se těším na svatební fotky. ;-) To věřím, že je shon. Já už teď na nic jiného nemyslím. Dneska mamka objednala 60 ks chlebíčků pro rodinu, aby se jim zkrátilo čekání než bude čas... Nad cenou jsem zůstala zírat, za to bychom ani nenakoupily suroviny a oni nám to nejenže udělají, ale ještě zadara dovezou až do bytu. Evu, taky si to myslím. když tak tam bude hladová nevěsta :-D . Víte, co mi teď šrotuje v hlavě, jestli si to ta matrikářka správně zapsala,a bychom tam nepřišli a nikde nikdo :-D . Ale zapsala, stáli jsme u ní s Járou, když to psala do diáře a když tak tam mají ty naše papíry. Dneska se vrhnu na vínečka. Už je chci mít hotové :-)
Ahoj holky, já tak přemejšlím,že mi sme si ještě nevybrali hudbu :-D na obřad,ani nemáme vybranou hudbu na první tanec,mě škrábne :-D rumennka.. tfuj tfuj tfuj ,aby vše dobře dopadlo ,-)
Profilova fotka
náš první tanec bude na vyznání od Koláře. A hlavně nesmíme zapomenout při odjezdu na ten seznam písní na obřad. To by pak byla improvizace. :-)
Článek se načítá
Ahoj holky, tak poslední víkend jako svobodná slečna...)))) já jsem tenhle týden potvrzovala objednávku dortu, nehtíky, kytku... už se to blíží a já se strašně, ale opravdu strašně těšíííím.... :-D
Profilova fotka
rumennka-taky drzim pesti, at vam to zitra vsechno vyjde a at prozijes neuveritelne kraaasny den ;-) (vcetne pocasi ) takze tento vikend je rumennka a maicky, pristi vikend Terka a elp (a jeste nekdo??) at mam prehled :-) ja to budu z nedockavosti vsechno monitorovat-jsem az posledni, takze me pak budete vsechny poucovat co a jak :-)
to teda budeme :-D Hlavně ať nám zbydou síly :-D :-D :-D
ty jo hnedka na začátku měsíce tři už budou paní z července jé já mám horkost po těle : :-D :-D -D
jo a rumennka.. my bychom chtěli si něco nacvičit.. viz .jukněte na video ,-) s ezasmějete ,-) http://www.youtube.com/watch?v=6qd_j9... další videa jsou po pravé straně
Profilova fotka
Tak to je pecka,jdem nacvičovat ;-)
:-D :-D :-D no to právě musím počkat odpoledne mi bude z kapely posílat písničky jaký mají my budeme vybírat a kombinovat dohromady a já se zblázním ztoho jako vtěch šatech stejně nemůžu moc toho natančit že ,-)
Profilova fotka
Holky, tak jsem vložila ta naše vínka.
terjar .. hezký,ale já nějak nechápu na co s eto dává.. to je jako víno na stůl?nebo to dáváte k výslužce?
Profilova fotka
My to dáváme jako dáreček pro rodinu, při obědě to bude mít každý vedle jmenovky a děti dostanou čokoládky.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jsem utahaná jak štěně. Dneska sme konečně rozvezli ty vejslužky a měli sme co dělat, aby se nám v tom hicu neroztekli. Ani jsem ještě nestihla dočíst, co všechno jste tu probíraly, tak du na to :-) Snad mi u toho nepadnou víčka
teri: moc hezká vínečka. brnanda: tak hezky nacvičujte, to bude bomba :-D raduz: no a 26. mám já a brnanda a ještě někdo ne? rumennka: tak ať se vám všechno vydaří a pak samozřejmě čekáme na žhavé novinky :-D
Profilova fotka
Cau holky normalne mne se dneska zdalo ze jsem sem na beremko psala gratulace k Maicky svatebnimu albicku :-D Akorat na tech fotkach byla brnanda myslim, nejak se mi holky pomichaly;-) Ale tak i tak to byla krasna nevesta, jsem se mohla uzavidet :-) Jinak uz od stredy jsem v te nove praci a verte nebo ne pri jednom pracovnim ukolu jsem (a fakt pracovne!) zavitala na beremko.... To se mi opravdu libilo;-). Zatim jsem moc nevydelala pac jsem si za to hned koupila nove botky, ale tak snad tam vydrzim. Zatim se mejte, rumennka a maicky moc moc vam drzim palecky, at se ten den vydari.... ale ony jsou hlavne spis dulezite vsechny ty dny potom, ze.... Tak hodne stesti a hlavne lasky!!! x-)
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak to rumennce to počasí moc nevyšlo. Snad se to trochu vybere.
teri: no hlavně ten vítr. :-|
kajsa :-D :-D :-D skoro noční můra vi´d chichichi tady vítr je a není,chvílama prší hodně,chvílema skoro nic.. no třeba se umoudří a na poslední chvíli přestane aspoň pršet ,-) Holky tfuj tfuj tfuj ,aby vám vše vyšlo! a už se těším na fotečky a povídání ;-) terjar... to je milé, to je hezký dáreček pro každého,to sme už vážně nedělali :-D
nevím,jestli s evám to tady zobrazí,ale mě došla taková šílená blbost na mejl... http://www.email.cz/getAttachment?ses...
prej že by nový bejby box :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?