Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
aha,tak to mate docela normalni cenu,kdyz my pro 40ldidi 13 000kc i s nealkem.ALe zavidim vas rozpocet x-)
Profilova fotka
tak pristi tyden se budeme kochat fotkama od Maicky-a pak uz to pujde jak na bezicim pase...ze? a ja az nakonec :-( se snad nedockam
raduz: nejsi až nakonec. Ještě nás je tu pár po tobě
simi: tak to máte zase levný. Pro 40 lidí ta cena jde. 13000 i s pitím to je moc hezké
Profilova fotka
evi: my se bereme az v srpnu (15.8.) -jen jsem to nezmenila v te vizitce (nebo co to je) -zkusim to zmenit...at vas nepletu :-)
raduz: aha, to už mi to secvaklo :-D Na té vizitce bylo právě jiné datum ;-)
radu tak to my uz budem i ze svatebky doma a budu ti zavidte,ze to mas pred sebou ;-) evi,mame dobrou cenu,jeste aby dobre varili,alel pry vari dobre,tak snad.Mame dva druhy mas a dva druhy priloh,cinzano na pripitek a povilku klasiku.Z nelaka mam vybrane dzusy,colu,pom.sodovky a matonku.Nealko pociatala nejak na osobu,ale budem mit v plastu,pul litr za 30kc a litr za 60kc,nebo dvou litr??ja uz si to nepamatuju.No ale s cenou jsem spokojena a platime tech 3 000kc za pronajem restaurace st im,ze vina a tvrde mame svoje,tak to se taky vyplati. Evi jake mas saty??
Profilova fotka
puvodni termin byl 25.7. , jenze pak jsme to museli v lednu menit, ale uz jsem zustala tady s vama :-)
Profilova fotka
evi, mam otazku-kde se kupuji ty prisavky?? (musim koupit at si muzu pripevnit tu moji ovenu- rikam ji ovena "bride to be" :-D ) a kolik je vlastne potreba stuhy na 1 auto? ( jeste porad nevim jak to dopadne s tim autobusem-protoze jsme tam jeli a je tam hooodne uzka lesni cesta-ale mooc krasna, tak si to musi projet ridic a rekne jak se rozhodl). JO a kdyby jsme jeli prece jen tim autobusem, ja pojedu autem (kdyby nahodou nekdo neco zapomnel, at se nemusi vracet s celym autobusem :-D ) a tak si ho pekne nazdobim...ale zpatky uz se asi pridam do autobusu-tam bude sranda :-D
raduz: pošlu ti odkaz Jsme rádi, že jsi tu s náma zůstala. simi: my máme 1500 za pronájem a máme v tom přípitek. Ostatní až co se vypije, ale líbí se mi to, že ten salonek je oddělený, úplně na jiné straně restaurace a budeme tam mít vlastní chladící box. Takže jsme si taky nadiktovali,co chceme pít, oni nám to tam nandají a bude klid. Nikdo nás nebude otravovat, máme ještě volný vstup na terasu a zahradu.
Jo jinak jsem dala fotku oznámení do alba. Dělala jsem ho sama, tak doufám, že se bude alespoň trochu líbit. :-D
tak my mame celou restauraci pro sebe a z ni je velke dvere na velkou terasu a z terasy i z restaurace mame vstup do maleho salonkl,kde bude dany raut.Mame to u lesa,minule ja jsme tam byla,tak tam bezel zajic :-D Hlky,neni 5cm na stuhu na auto moc siroke?ja myslela,ze se davaji uzke ,vubec nevim,jake koupit.Jen vim,ze hlkypsali nekde,ze 5m je na jedno auto.Takze potrebuji 50m stuhy 8-(
Článek se načítá
evi oznamko vypada supr.Mate na nem krasne zmailovane fotky ;-) :-) Jo a zjistila jsem,ze mam smetanove boty a bile saty,tak snad to nebude vadit,ale uz to kalim.Stejne sjou saty dlouhe,tak snad mi nikdo na nohy cu met nebude
simi: já myslím, že to nevadí. ;-)
simi: děkuju za chválu ;-)
Profilova fotka
evi-taky se mi vase oznamko mooc libi! Jsi sikulka ;-) Simi-to vubec nevadi - urcite to ani nepujde poznat...a kocka budes i kdybys mela boty treba zelene ;-)
raduz: děkuju x-) Dostala jsi zprávu s tím odkazem?
Profilova fotka
jo evi, diky za odkaz :-) ja jsem byla vcera pomahat na stavbe a me krasne nehtiky dostaly zabrat, takze jsem je musela ostrihat :-( (ale nozky mam porad krasne) :-) jinak uz tu 2hodiny sedim nad kytkama- :-| (ja se snad budu rozhodovat az do posledni chvile-to je des se mnou...) porad vedou kaly (ale zacaly se mi libit ty zeleno-bile kytky, jak je tam moc druhu kytek) ale kdyz to budu takto menit, tak ze mne kvetinarku klepne . Takze kaly to budou a hotovo! a to mam jeste tolik casu (jsem rikala, ze bych mela svatbu chystat na posledni chvili, abych to vsechno 100x nemenila)
raduz: já zase nevím co s vlasama :-|
Profilova fotka
simi: Nic si z těch bot nedělej. Já je mam takový smetanový a šaty býlí a taky na to prdim :-)
Profilova fotka
Evi: To oznámení se ti vážně povedlo :-) si s nim musela asi hodně vyhrát, viď
maicky:docela jo, vzniklo docela dost verzí, nakonec jsme vybrali tuto ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, díky za pochvalu, taky se mi ty nehtíky líbí, jen to líčení není na fotce moc vidět. My za pronájem restaurace nic neplatíme, ani za výzdobu. Za oběd bude cena 270 - 300 Kč za osobu. Podle aktuálních cen + nějaké to pití, tak počítám tak 350 Kč, je nás 25, ale z toho 4 děti, co mají jen poloviční proce a některé ještě bez předkrmů. No a na večer paní říkala, že je standard při tom, co máme 300 Kč za osobu za pití a 300 Kč za osobu za jídlo, takže celkem 600 Kč. Ale to je taky relativní. Někdo si tam jde pokecat a zase Járovo kamarádi spíš pivečko a jídlu moc nedají, aspoň co jsem teď viděla na té svatbě. Takže bychom se mohli vejít i s obědem do 30 tis. To by byla nádhera. Holky já teď čuměla. Ta moje kosmetička si řekla za zkoušku líčení, manikúru, lakování francie, pak lakování francie před svatbou a líčení v den svatby 700 Kč. Nádherná cena. Teď o víkendu mám ještě kosmetiku, ta je zvlášť. No a za účes počítám kolem 300 Kč. Zkoušku jsem měla jednou zadara a podruhé i s barvením za 500 Kč. O víkendu se ještě musíme s mamkou vzájemně nabarvit. A s tou kapelou jsme se domluvili, že budou hrát jen do půlnoci, už tak chtějí 6 tis. A od půlnoci se dohodnu v restauraci, jestli mají nějaký minisystém nebo bychom si vzali ten náš. Máme nový a celkem dobrý, takže by to s hlasitostí neměl být problém. Jára je na tu hlasitou hudbu, takže si musel koupit super výkoný. Mně jako ženský to připadalo úplně zbytečný, ale co :-D . No takže to je 36 tis., pak ještě zaplatit ty ameriky, ty máme za benzín, ale pojedou asi 50 km, tak doufám, že vlezeme do 2 tis. Ta jedná má obsah 5 l :-| . A pak kytky, tisícovku máme slevu, tak snad taky 2 tis. A to je asi všechno. Budeme mít pro jistotu ale 60 tis. Člověk nikdy neví. Chci ještě všechno napsat majitelce a doupřesnit a taky se zeptat na placení, rptoože mít s sebou tolik peněz se mi vážně nechce. Jo a vlastně máme zaplacenou zálohu 2 tis., kterou nám odečtou. Včera jsme volali známým, kteří měli přijet. Původně jich bylo 6, teď už jen 4 a teta včera říkala, že ta ženská, co si s ní měla vyměnit službu jí to nedá, přitom teta už za ní pracovala. Je jich tam málo. Zná mě od narození a jsou to úžasní lidé. Je s nima taková sranda a vážně jsem se těšila, že tam bude celá banda. Tak jsem z toho smutná. Zítra zavolá jestli ano nebo. 3 lidi neví, jestli přijdou taky podle práce, ale kdyby přišli tak jen na chvíli, tak je ani nijak neřeším. No celkem nás bude na večer 40. Jo svědkyně mí říkala, že ta kytka ve tvaru žezla, tak se jim prý říká, se blbě drží, ale já jí chci!!! Tak jsem zvědavá, co mi uváže. Jestli nakonec dostanu převislou, tak budu smutná. Vím, že bude nádherná, protože doopravdy váže krásný kytky, ale mám svou představu. A navíc je to jen nachvíli. Pak bude beztak ve váze. Tak jsem se trošku rozepsala :-)
Tery,to byl sloh :-D :-D Ja prave nechci restauraci platit na jednou a tak pred svatbou jim dam 25 000kc a pak zbytek se doplati v nedeli a to dostanem i faktury.Kytky mam okolo 700kc za vsechny,prstynky2 300kc,saty a ja cela nevesta asi 11 000kc,zenich a mala asi 5 000kc(oblek,boty,saty pro malou a strevicky),hudba 3 000kc,kolace a stuzky na auta do kupy asi 1 200kc.obrad 3 300,letenky a cesta 10 000kc. Liceni sama,holic - segra,aulto pro nevestu - segra,svatebni dorty -svedek,rozvozy ze svatby-druhy svedek. A vychzi mi na libanky presne menstruace,takze budu mit deprese i na svatbe s temi svymi hormony,takze fakt bomba.TEd mam taky deprese,protoze se uz nechci vdavat a nechci zitra letet a bude to zas dementni cesta a klasicky nestihnem vlak a budu s malou na ceste 14hod.,to bude parada.Ja,20kg kufr a vzdorujici dite.
teri: tak to máš skvělou cenu za tu kadeřnici. Hlavně, že jsi spokojená. Mně začal bolet zub. Fakt mě to štve. Byla jsem objednaná na 8.8., ale nechce se mi tedy o svatbě skujíkat bolestí a brát ibalginy. Tak se asi zkusím zeptat, jestli by mě nevzala dřív. Bolí mě to už přes týden. ]-(
Profilova fotka
Simi, kliiiid, vsecko se to zvladne.... A priste toto hod na krk Radkovi, at si taky uzije :-p Ter, to ja bych teda rvala, ona je tam od toho (i kdyz svedkyne), aby ti splnila, co ti na ocich vidi a ne pindala a rikala, jak sis vybrala spatne. Bych fakt zduraznila, ze chces to zezlo a nic jineho :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Právě jsem se vrátila z poslední zkoušky šatů a jsou vážně úžasný :-) Mam z nich velkou radost. Dádě jsem ještě musela dojít pučit spodničku a je taky kompletní :-) Tak se to všechno nakonec v poho zvládlo :-) simi: To bude v poho. Uvidíš, že si to nakonec perfektně užijete :-)
Holky,tak at mate krasne svatby,at jsou podle vasich snu a nic a nekdo je vam nezkazi.SAty at krasne sedi a vsichni at jsou z vas uneseni. Maicky ty to mas nejdrvi,budu na tebe myslet at mate krasne a v satech bude urco jak princezna.At je mala hodna a cely den usmevava ;-) Ja uz tu nepujdu,tak se uvidime v srpnu,vracime se tusim 7.srpna,tak pak jak budu moc,tak hodim hned fotky,jestli to zvladnu do alba.TAk snad tu jeste nekdo bude.RAdu tu bude urcite :-D Hodne stestiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
simi: tobě taky, ať se všechno vydaří a ať je všechno podle vašich představ. ;-)
Holky mě se chce zvás brečet echt :-S se tady loučíte ,jako by ste s eměli vdávat a už si nikdy nenapsat a pak zase se mi zvedá žalůdek,jak tady čtu kdo co ještě akolik s emusí zaplatit :-D :-D a já přemejšlím na d svatebníma novinama, jeslti si je nechat udělat nebo ne a co se do nich píše :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?