Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Tak rumennka už je 7 minut vdaná paní. :-)
tak to už je mladá paní. ;-)
hoky, já vás pobavím...... dnes mám jít na poslední zkoušku šatu před tím než je dají do čistírny a já jsem na to zapoměla.... :-D nemám ani boty, ani podprdu....)))) tak za chvíli vyrážím z práce domu pro věcí a pak do salon... aspoň že jsem na to přišla teď a ne v 17 v tělocvičně....)))to by mě omylo.... :-D Jsem fakt zvědává, na co ještě zapomenu, poř. na co jsem zapoměla a nevím o tom... :-D
:-D :-D jéé elp to snad není ani možné,jak jsi na to mohla zapomenout hihihi jsem nevěděla,že je dávají do čistírny až těsně před svatbou,já myslela, že mají vše nachystaný,aby sis to mohla odnést už zkrácený :-D
elp: no to se stává i v lepších rodinách. Ale pobavila jsi mě. :-D
holky já s ezblázním..helito nám udělala svatební noviny atd.. a toje tak krásný, já zas edneska řvu už od včerejška teda... když eksceloval brácha ,měla sme po pěti letech záchvat úzkosti a nejraději bych brala dneska rozlučku ze svobodou, protože bych nemusela aspoň říkat důvod,proč bych s enejraději vopila do němoty ,-)
Profilova fotka
ahooj, elp-fakt dobry...ale coz, hlavne ze jsi si vzpomnela :-D brnando-teda ty mas stavy - tak at te to brzo prejde a jsi v pohode... ;-) ja tedka zacinam trochu stresovat z pocasi. Kdyz jsem videla, jak bylo dneska (lilo tu jako z konve az do odpoledne), tak se bojim :-N :-N :-N protoze na tom hrade je to pod sirym nebem (ta mistnost nema strechu). Hostinu uz jsme radeji udelali pod strechou s pevnou podlahou,ale ten obrad. Oni tam sice maji oddavaci mistnost, v pripade, ze bude skarede - ALE ta mistnost vypada uplne stejne jako kdektera matrika (urad) - takze cele kouzlo svatby na hrade by bylo v cudu. Rikala jsem sice agenture, ze to radsi zmoknu (poridim si velky destnik)...tak snad to pujde i v desti venku. Ja uz bych to asi snad nejradsi mela za sebou - ted mam porad jeste dlouhou dobu na stresovani a na premysleni, jak jsem to mela a nemela udelat atd...uz bych to radsi brala jako ze uz nic zmenit nejde a ze to bude super tak ci tak....ale takto-jeste mesic a pul a navic spousta volneho casu-se z toho zblaznim. Budu se muset nejak zabavit (jinak nez forem a fotkama svatebnima) jinak to nevidim :-) :-) porad dumam nad kytkama-a neustale to menim..(akorat ze to vzdycky napisu sve kvetinarce..tak ze me musi silet :-) ) , pak jeste vubec netusim co s vlasama a jak to zacnu resit, tak to bude taky dilo... :-| no a o jidle, piti a ostatnim (treba resim jestli aspon malou vyzdobu, nebo nic...kdyz to bude venku) uz ani nemluvim :-| :-| potrebuju praci :-N
Ahoj holky. rumnenka, tak se těšíme brzo na fotečky a gratulujeme, teda pokud jsi neřekla "ne" :-) Podobné video máme taky, někde stažené, ale babičky by asi kleplo. A hlavně mám dlouhé šaty tak to snad ani nepůjde. A jestli budeme mít nějaký první tanec, tak jsme si ani po letech netančení nic nezkoušeli, takže se asi zabijeme. Bychom si asi měli něco zkusit, že? Vy zkoušíte nebo ne? Tak, na svatební den máme vše zařízené, jen Michalovi musí dojít sako a nakoupit nějaké párky na snídani, ažř se k nám sjedou příbuzní. Chlapi koláčkama neoblbneme. Spíš se trošku bojím té soboty, i když si říkám, že když se něco pokazí, tak ať, hlavně že my dva si to užijeme. A ještě musím najít hotel na svatební noc, ale Michalovi ani muk, jasný?! ;-) Bude to mít jako překvápko. Chci někde poblíž, nejlépe na trase domů nebo u restaurace. Tak držte palce. Michal měl dneska dovolenou, tak uvařil večeři, kuřátko s rýží, k tomu nalil jahodovou šťávu a chodil se psama ven. Jen ten úklid nezvládl, ale to se poddá :-D :-D :-D Pouští mi tu teď krásnou píseň a žádá o tanec, tak papa. Jdu se vznášet :-)
prej papa a jdu s evznášet :-D :-D tož abys neodlítla někam jinam :-D :-D né,pěkný večer ,-) jdu hledat písničku na první tanec ,-) pěkný víkend a zítra držím palečky ,-)
Profilova fotka
ahoj charmed tak to si ten tanec a dnesni vecer poradne uzij ;-) my si nic nenacvicujeme, ale taky jsem si rikala ,ze bychom meli....ale jelikoz mam vlecku (ktera navic nejde nijak pripnout, nebo zkratit) ,tak budeme tancit tak nejak na miste, takze to snad zvladneme :-) do zadnych velkych tanecnich kreaci se poustet nebudeme ( i kdyz ty videa jsou fakt super)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak já sem se vyspršila a teď se du nasnídat. Zatim nervozita nenastala, takže pohoda :-) Vypadá to, že bude hezky, tak sem ráda a v tom případě i klidná. A jak se máte vy? Takhle o víkendu? brnanda: Vybrala si písničku na první tanec? My budeme mít asi Ještě, že tě lásko mám od Petra Koláře. Ani jeden netancujeme polku nebo valc nebo tak něco, tak sem volili šlapáka :-) Jo a nehtíky se povedli a kytičky taky přes noc vydržela a mě se hrozně líbí. Opravdu se jim povedly a nakonec nás vyšly na 2318 Kč všechny, což de. Čekaly sem víc. Tak zatim papapa a myslete na mě. Možná ještě ta nervozita příde, až budu stát před oddávajícím :-D
Profilova fotka
Ahojky Veru,moc na Tebe myslím a držím palce,ať to dopadne dobře,těším se na fotečky!! docela Ti závidím,že nejsi nervózní!! včera jsem Vám poslala blahopřání poštou ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Maicky ty jsi husta, psat sem aji v den svatby :-) Moc moc moc na tebe myslime, at se vsechno vydari, pocasko vypada ok no a hlavne at jste vy dva a mala spokojeni a stastni!! Umiram zvedavosti na fotecka a zazitky
Profilova fotka
takze Maicky uz je ve viru svatebniho opojeni :-D urcite ma nadhernou svatbu-budeme cekat na fotecky ;-) Ted je na rade Elp a Terka - tak holky finisujte beze stresu a doufam, ze v tom shonu napisete ;-) (Maicky napsala i ve svatebni den-to je parada :-) ) je videt, ze to proziva v klidu a pohode 8-)
:-N já snad budu plakat za ní :-D :-D maicky ty jsi číslo vážně.. ale já se za váma taky dojdu uklidnit ,-) no ahudbu ještě vybranou nemáme ,-) no právě že takymoc tančit neumím a nemám zájem tan někde šmatlat pak s rodičema-jako myslím polku a nebo něco takového - a pod.abych ještě břinkla někde na zem ,-) a te´d jdu právě s ekoukat co za tu písničku .. jenže já nechci nic pomalýho a smutnýho-krásnýho-protože bych se rozplakala...
maicky: tak ať se vám to hezky vydaří a moc se těším na fotky a zážitky ze svatebního dne :-D
Profilova fotka
tak co Brnanda, uz vis??? ja uz mam v hudbe jasno a ted uz si ji ani nehraju, at je to potom jeste krasnejsi- proste at si to neohraju :-) ale na tanec budeme mit pomalou a smutnou (takze mozna taky zaslzim) :-) jo holky, vy jste vsechny kupovaly stuhy a organzu pres net?? vyjde to levneji?? jestli jo, prosim poslete mi kontakt do ip -diky moc. (musim neco nakoupit-aspon lehkou mensi vyzdobu bych tam mit mohla, at je to pekne,ze jo?)
Profilova fotka
Maicky, taky se připojuji k holkám. Ať se vám to mocinky vydaří a jste šťastní a na fotky se taky moc těším. Včera mě mamka nabarvila, dneska tu byla kosmetička a odpo se vrháme na pečení. Uff. Ve středu asi půjdeme s holkama na véču, taková maličkatá rozlučka. Snad budou moct.
raduz .. vůbec nemáme jasno :-D :-D :-D když já nécuuu slzeetttt ;-)
No, večer jsme si užili :-x x-) Večer sem dám fotky líčení. Momentálně mám pauzu v pečení první várky koláčků. Odneseme si je do práce. No, zprvu hrůza, ale už mám praxi, tak je dělám mensí a je to hned vidět. Jen nejsou zas tak kulaté, ale sem tam něco ujede :-p Michal jel teď dokoupit nějaké věci na těsto. Je hrůza, že toho je v kila mouky tak málo. ach jo, to to na svatební den budeme dělat 2 dny :-( Ale aspoň budu mít práci z krku, nehodlám jezdit o dovolené do práce rozvážet koláčky. Takže jdu se psama ven, na vzduch. zatím.
tákkk už máme jasnooooooooo cchete to vidět? ,-) http://www.youtube.com/watch?v=SsPFQC... nebo http://www.youtube.com/watch?v=2Kfchd... a asi vyhraje tato melodie na první tanec ,-) http://www.youtube.com/watch?v=JZ_FIa...
Profilova fotka
Hoooolky moooooooooooc vám všem držím palečky, my s června už to máme za sebou a teď Vám všem závidíme :-D , je to opravdu nááádhera. Krásně si to všechny užijte a ať je to podle vašich snů :-D :-D :-D :-D
:-N jé to je milééé ,děkujeme ,-)
Profilova fotka
Za malinko, je to prostě super den :-D A hlavně se nenervujte, já vím to se to říká :-N Já byla nejvíc nervozní týden předem, pak to ze mě spadlo a moc jsem si to užívala :-D
Profilova fotka
Já jsem taky nervozní teď a máme to v sobotu. Děkujeme za přání. Holky, tak dort dopadl super. vložím ho. Pekly jsme snad 5 hodin. Nejhorší bylo to vykrajování. Ale máme to. Dnes jsem byla v bance vybrat prašulky a můžu se vdávat, už máme úplně vše. Já se tak těším až holky vloží ty fotečky. Včera jsme dostali další přání a svatební dar, ale můžu ho rozbalit až ve svatební den.
Profilova fotka
tery-dort vypada uzasne (hned bych se do nej zakousla) :-) taky se tesim na fotky- vsak uz je vyhlizim od vcerejska (ale chapu,ze nepoleti hned k pc ...urcite jsou plne dojmu a zazitku, tak musime byt trpelive) :-)
Profilova fotka
Ahojky děvčata. Děkuju za přání :-) Vše dopadlo krásně a dávam malou ochutnávku :-D skvěle sme si to užili a bylo to přesně podle našich představ. Dneska už je ze mě mladá paní Jančová :-D Fotečky od foťáka vložim až je budeme mít doma.
Profilova fotka
taky se přidávám ke gratulaci, včera večír jsem čekala na šalinu a vzpomněla si, jak jsme si říkaly že je to za 100 a více dní a ty už to máš za sebou =o) moc moc blahopřeji
Profilova fotka
ahoj maicky-kraaaasne fotecky!!!!!!!!!!!!!!!!! Byla jsi krasna nevesta, saty super, uces super (mas moc peknou barvu vlasu ;-) ) hlavne ze jste si to vsechno uzili - a taky ti to rychle uteklo (jak pise kazda nevesta?) zdravim erteplu, dlouho jsi tu nebyla ;-)
Terjar, moc krásný dort, hned bych si dala kousek :-) Maicky, byla jsi nádherná nevěsta. Moc gratuluji! Holky, toto letí. Já si taky pamatuju, kdy jsme si říkali že je času dost a máme to už za týden a něco, teda třeba Terka to má za rohem v sobotu ;-) Přidala jsem líčení do alba a taky naše první koláčky. Jsou velké, ale poučili jsme se a už je děláme menší, kulatější, ale chutnají skvěle. Zatím děláme várku jen do práce, protože zas tak mo dlouho nevydrží. Takže je peču jen já a Michal, jelikož naši jsou na dovolené. A jsem dobrá dvojka ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?