Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Tery fakt krasne a moc utulne.Neco takoveho jsem chtela ja,ale vsude meli salonky tak pro 25lidi.Brala bych to vsemi deseti.Jdu si vycistit zuby,mala usla,tak mam sanci ;-) Jo jinak nam bude hrat hudba hned od obeda,nasesti ta nase si neuctuje od hodiny,tak bude asi od 4 do rana.
Profilova fotka
ahoj holky simi-myslim, ze se o mne prave pokousi ta strevni viroza taky (vcera jsem mela krece v brichu jak blazen a dnes to taky neni zadna slava...zatim jeste nebeham, ale vidim to tak, ze brzo budu :-N :-N ) Ale u deti je to vzdycky horsi, tak drzim palce at to rychle vylecite ;-) taky se mi moc libi ten napad, ze by me videl zenich az u "oltare"- vecer bude urcite spat doma a rano se schovam aby me nevidel a je to....(jen mi bude hrozne chybet- po 5letech spolu ve dne v noci =-) ale snad to tu jednu noc a par hodin dopoledne vydrzime :-D ) a kytku mi doveze pani z agentury (to uz mam domluvene)-budou mi delat kytku + kvet. vyzdobu na hrade a ona mi osobne doveze kytku a kvetinarka si vse ostatni odveze na hrad a vyzdobi to tam. jo a vypada to, ze budeme muset posunout termin (Pavel chce jit v Brne na kurz ktery je od 7.7. do 1.8. a tak nechceme, aby hned po svatbe musel odjet na tyden do Brna....prece jen si chceme uzit to opojeni po svatbe-ze jsme manzele :-D ) takze termin vypada na 15.8. - muzu tady i presto s vama zustat?????? ja nikam jinam nechci a nejduuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-( nic sustim zpatky do prace (ale pohoda, ceka me jen zehleni 8-) )
Profilova fotka
raduz........... neeeeeeeeeeeeeee, zustan s nama. A ja myslela ze ten termin uz mate zarizeny =-) .... No a presne, nedovedu si predstavit ze pred tak vyznamnym dnem budu sama s tema vsema emocema... se bojim abych pak v noci az nebudu moct spat nesupajdila za Vladou ;-) Strevni virozy jsou smejdi, mne v zivote nebylo tak spatne jako kdysi pri ni, byla jsem schopna jen lezet a ani mrkat jsem pomalu nemohla. A s deckem to musi byt tak 100x horsi, ale oni jsou odolny, tak snad bude brzo lip, simi.... Charmed, za co se omlouvas, spis proc jsi to nerekla rovnou, ja myslela ze to mas nekde po ceste do prace nebo tak =-) Kdyz jsem jela do skoly, tak jsem se na to koukla, doufam ze to je ta co myslis a nasla jsem stranky: je to vvv, pak restaurant-matylda a cz, tak jsem tam brnkla a bookla 4 mista na 17. na 17h na me:-)... takze jestli je to nejaka jina, tak stejne jdeme do teto :-p
Profilova fotka
super, už mám zapsáno v diáři a juknu na ty stránky, abych věděla, kam dojít. :-D ještě, že už je konec pracovní doby. šéf je opět nesnesitelný a to tu byl asi jen hodinu. ]-( jo děvčátka, a jak se poznáme?
Tak my kdyz mal ou ten prujem do pondeli neprejde,tak letim domu s ni do nemocnice.uz se fakt bojim,ted jsem nasla na netu,ze rocne umre na prujem 20milionu lidi a prevazne deti. Raduz,jen tu zustan,oni by te stejne srpnovky nechteli ;-) TAk to mate supr,ze mate i kvetinovou vyzdobu,to budes mit krasny obrad.TAk pak dej vedet az si zamluvite novy termin.
Profilova fotka
ja uz jsem ho mela zamluveny i na matrice (akorat se formular posila az pul roku dopredu, takze to jeste nebylo na 100%) a pani z agentury byla moc ochotna to zmenit, takze jsem klidnejsi (jenom aby bylo jeste teplo) melo by to teda byt 15.8. ale bohuzel v 10:00 - srpen uz je pry hodne obsazeny- v cervenci ma pry jeste dost volnych terminu, ale bohuzel v cervenci je ten kurz ]-( (hlavne aby se na neho dostal, kdyz uz musime kvuli tomu menit termin) ale pokud se dozvi, ze se nedostal do konce unora, pani mi porad ten cervenec drzi jako rezervni....(takze jeste neni vsem dnum konec) -je to trochu slozite, ale radsi jsem si to pojistila zavcasu nahradnim terminem, at pak nedopadnu spatne -bez terminu, nebo svatba na ktere budeme vecer vsichni mrznout -ale zima muze byt i v srpnu...pocasi clovek holt neovlivni :-| (kdyztak se proste vic oblecem a budeme sedet u grilu jak 20 mesicku :-D ) s tou vyzdobou to moc nebudu prehanet, aby to nebylo drahe-ale nejaka kyticka tam urcite bude (aspon na stole)- jo a taky slavobrana s brectanem (ci jak se to pise).
Profilova fotka
Terjar - no prijdeme rovnou ve svatebnim neeee :-D Simicak, ty jo to je des, nemate aspon v Cechach nejakeho znameho doktora, ze by ti poradil po skypu? Ja bohuzel nijak pomoct nemuzu :-N
No ja prosla na netu vsechn pediatricke poradny a dalsi chytre veci o prujmech u batolat i dospelych,tak podle toho jsem ji udelala dietu,to radi vsichni stejnou.Jenze problem je s tekutinama,tezko vysvetlis 14 mesicnimu decku,ze musi pit,zvlast ona chce mliko a na truc nepije bo vi,ze to chcem.Zitra jdu na boruvky,na cerstve,mrazene a susene,to zatvrzuje,zabralo ji to v lete doma.Uz ma i prdel celou opruzenou bobek.No radke ma zname doma v nemocnici,tak kdyz poletim domu,tak tam zavola a zkusi nas obejdnat.Snad se to ale zlepsi.Kvuli tomu viru uz tu jsou zavrene tri ne mocnice a zrusene rutini operace. RAduz a na jaky kurz ze to ma jit?
Profilova fotka
Teda Simi, to je hrůza. To to u vás tolik řádí? Tady to teda taky bylo, ale ne tolik. Kamarádka má synka, asi stejně starého jako vaše holčička, a taky to měl. ale dostal se z toho asi za 5 dní, al říkala, že hrůza. Tak snad se to zlepší. Hlavně se nestresuj, i když vím, že to asi nejde. Ale musíte být optimisti, pokud to jen půjde. Já myslela, že borůvky spíš působí naopak, aspoň u mě jo :-D Kajso - To by asi lidi čuměli. já musím jít udělat něco tomu svýmu k jídlu. Už ho prý pálí z hladu bříško.
Profilova fotka
simi-ma udelanou anglictinu tady (firstko i advanced) a chce hrozne ucit (snad odjakziva chce byt ucitel)-bohuzel ale nemohl dostudovat VS (bo nebyly prasule), a tak jsme odjeli do UK....no a aby mohl ucit bez vysky (kterou by si casem stejne chtel dodelat-dalkove), tak jsem nasla kurz CELTA (dela to taky Cambridge) a je to primo kurz na vyucovani anglictiny....je to prave mesic v kuse a zrovna v cervenci :-| tak drzte palecky, at se dostane.....a splni si konecne svuj sen byt ucitelem (ja bych neucila ani za nic :-p ) svatba bude i v srpnu super....ale stejne jsem rada, ze jsem puvodne naplanovala cervenec-jinak bych vas tu nepotkala a moc se mi s vama dobre keca 8-) ja jsem dnes na chlebove a cajove diete :-p ani nemam na jidlo chut :-p
Tak mala uz dnes mela hovinko pevnejsi a mrkvove,tak dieta asi zabrala a pit moc nechce,ale necomala se do ni dostane.Prave ze prujem u deti je nebezpecny,ze je nedonutis pit a pak umiraji na dehydrataci,ne na prujem,musela by do nemocnice na kapacky.Ael porad pije malo.No ale asponuz ten prujem ustava,teda zatim,tak uz by nemela ztracet tak moc tekutin.Boruvky jsou na zatvrzeni stolice ;-) RAduz,tak je ulpne bobma,ze staci jen mesic a muze ucit anglinu.TAk at mu to vyjde.Ja bych taky chtela ucit,uz od mala.Ale jsem zhnila na vysku a taky ted nejsou prachy a hlavne kdy.TAk se raduz vylec,tady u nas to radi hodne,vcera to bylo i v novinach
Raduz, co vás to napadá!? Nikam nechooooooď!!!!!! V srpnu je taky krásně, jen si myslím, že je to deštivý měsíc. Ale neboj, přimluvím se za tebe u toho nahoře. Budeme držet palce ať mu to vyjde. Stejně je to super, že po měsíci kurzu může učit i bez VŠ. Já jsem moc chtěla na VŠ studovat jazyky (docela mi fakt jdou), ale nikdy jsem nebyla nad čarou a tak nic :-( A teď bych stejně musela dálkově, protože bych asi ve škole celý den nevydržela a jazyky dálkově? Co pak ta výslovnost. Kajsa, DÍKY MOC!!! Nemám to po cestě, sice bydlím v Karlíně a odtud je to kousek, ale bohužel se tenhle týden vyvýjí poněku d překvapivě a docela naprd :-| Ještě jednou děkuju moc, já zase nevěděla, že to máš blíž :-N Terjar, tak já 100% budu mít červenou bundu a brýle a béžovou kabelku. Sejdeme se na rohu u KFC? Tam nebývá moc lidí. Nebo bychom si mohli každá přinést červenou růži, jak se nosí na rande naslepo :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsem pro, u KFC. Já budu mít tmavě béžovo-hnědý kabát, růžovou šálu i rukavice (popř. čapku) a brýle. Charmed, nestraš. My máme v srpnu dovolenou. Nesmí pršet. Zítra jí objednáváme na pevno.
Holky, jak se poznáme si musíme napsat den předtím, protože já to mezitím zapomenu. Jsem hlava děravá :-N Terjar, nechci strašit, já jen že posledních pár let je srpen deštivý. Ale neboj, určo bude hezky, vždyť to chci i já, mám 18.8. svátek, takže na party musí být krásně.
Pry ma byt cele leto na prd podle predpovedei,ale ja tomu neveri ;-) Ja budu mit karovany kabat,rifle a cer nou salu,Raduz v cem jdes ty? :-) Jinak me uz prislo potvrzeni rezervace te chaty z Krumlova,takze uz mam restauraci,auto,prstynky,kolace,dortu,libanky zamluvene jo a letenky taky x-) Jeste ta hudba neni zamluvena a hadry. Ja bych chtela taky tu kvetinovou branu,me se to desne libi,ale kdo mi ji udela. :-(
Simicak, :-D A bránu si budeš muset udělat asi sama. Mně by se taky líbila, ale jediné místo, kde ji mají, je zahrada v Troji - ty byste vyplácali celou nádrž benzinu než byste sem dojeli :-)
hm,tak branu asi na svatbe ozelim,zas nemusim mit vsechno ]-(
Profilova fotka
tak ja budu mit taky rifle, cerveny kabat a bilo-cernou salu :-D (ale kdybych uz je mela, tak bych urcite sla ve svatebnim 8-) ) oni prave maji v nabidce vyzdobu a je v ni i ta slavobrana (maji i altanek, ale ten je drazsi...)...a jeste muzu mit i koberec (barvu jakou chci-ale myslim, ze se za to taky jeste priplaci, tak budeme bez koberce) dam sem fotku at vidite, jak to asi zhruba bude vypadat... ;-) no a ja to vidim tak, ze bude letos cely cervenec i srpen porad krasneeee (a nebo v urcite dulezite dny)- proste budeme myslet pozitivne....ja docela nesnasim dest-vzdy kdyz prsi a mam nekam jet, tak jsem docela nas..ana ]-( tak snad prset nebude...(kdyz bude, budu to muset brat tak, ze nam prsi stesti ) a strechu na tom hristi mame, tak to je v poho....(ale asi si radsi sezenu nejaky velky bily destnik) pro jistotu! :-)
Profilova fotka
tak fotku jsem tu nedala, bo to nejde (musim si s tim pohrat a ted musim zpatky do prace) tak az se mi to povede, dam vam vedet zatim pa-jo a uz jsem asi vylecena :-D (hned je na tom svete lip, kdyz clovek netravi vetsinu odpoledne na WC :-D :-D )
Raduz, já byla na WC celé dopoledne, tak jsme se krásně prostřídaly :-D Déšť taky nemám ráda, všude je pak bláto a bahno. Jen když je taková ta letní svěží bouřka, tu miluju!
Profilova fotka
Já zbožňuju teplo a sluníčko, tak doufám, že tak bude celé léto. I když jsem tu předpověď taky slyšela :-( 14.2. jdu k zubaři, zrovna na Valentýna ]-( A 2.2. jdeme na ty thajské masáže, tak pak poreferuju. Ale z obrázku, co mají na netu to vypadá hrůzostrašně.
Profilova fotka
Ty jo terjar, aby z tebe po tech Detenicich a masazich este neco zbylo :-p Ja jsem taky teplomilec, tak budeme doufat no, ale zas tak neco nam to prece nezkazi ;-) Simi to je super ze je lip
Holky, v červenci i v srpnu bude nádherně! Proč? Protože to říkám :-) A nic nám ty svatbičky nepokazí! Budeme pozitivní a všechno krásně vyjde.
Profilova fotka
Charmed, jasne ze bude! :-D a vsechny nase svatby budou uuuuuzasneeeeee dnes jsem doma, lezim v posteli (nejak mne pro zmenu chytly ledviny tak piju urologicky caj :-p a valim se v posteli-ale samozrejme ze mam notbook na kline :-D ) dala jsem do alba jednu z podob mych oznameni (varianta sepia...ale nejspis to nakonec bude cernobile,ale krome barvy uz na tom nic menit nebudu-teda jeste mozna jedno z tech srdci bude jine... -a samozrejme adresa tam bude jako adresa-jen jsem nechtela ji tam psat :-N kdyz to vidi vsichni) co vy na to???libi se vam?? napad nebyl muj (to se musim priznat-inspirovala jsem se tady na foru od nejake nevesty-nepamatuju se bohuzel od koho) ale upravila jsem si to podle sebe a moc se mi to libi (se musim pochvalit-i kdyz samochvala smrdi :-D )
Raduz, krásný oznámko. Něco podobného bych chtlě já, ale vzhledem k tomu, že to bude Michal tisknout na firemní tiskárně, tak tam nesmí být moc barviček, aby ji všechnu nevyplencal. takže já se do výroby oznámka vrhnu v pondělí. No nemám představu, když to musí být jednoduché s málo barvou. Dodělávám rozpočet a hosty a předběžně mám kdo bude sedět s kým v autě. A už mne z toho bolí hlava a klíží se mi oči jak furt čučím do PC. Urologické problémy ti nezávidím, ale aspoň jsi doma a ne v práci. Tak si vem notebook na toaletu, abys nemusel odbíhat :-D
Profilova fotka
jj, to bych mohla-cim vic toho jde dovnitr, tim vic ven :-D (ale je potreba ty ledviny procistit) a je to super, byt si pekne v patek doma v posteli...a na foru :-) jsem pridala prispevky vsude mozne :-D ja jsem vcera opet premyslela nad hudbou- pani z agentury mi psala,ze muzu mit klidne i 5skladeb (a rozepsala na co vsechno) a je to docela tezke vybrat....libi se nam toho hodne moc (ale nechci to mit moc preplacane,takze se snazim to tak nejak sladit do podobneho tonu...i kdyz to se mi asi nepovede :-D ) Urcite ale vim, ze tam bude Enya (asi vic nez jedna pisen), pak chci zkusit soundtrack z Braveheart (jestli znate, ty pistaly jsou moooc krasne), no a pak se nam moc libi U2-coz se k tomu uz moc nehodi...ale to bych mohla dat pri gratulacich nebo tak...a nebo to nechat az na prvni tanec
Profilova fotka
Raduz a mohla bys prosim napsat na co vsechno ty skladby maji byt? Ja akorat vim ze na prichod ale co potom dal...? Dikes. A doufam ze te bude tvuj drahy doma obskakovat kdyz jsi marod ;-)
Kajsa, jedna na příchod a dvě na gratulace, tak to řekla naše matrikářka. Jen 3. Raduz má asi mega počet hostů, když jich smí mít i 5 :-D
Profilova fotka
charmed :-D toto mi poslala pani z agentury-asi jich nemusi byt tolik ,ale nezni to spatne (navic kdyz bude pisnicka delsi nez treba prichod a tak...tak je pak ztisi do ztracena a pusti dalsi...) jsem sama zvedava, jak to nakonec dopadne :-) Vždy je lepší mít písničky do zásoby a přesný počet skladeb závisí na "choreografii svatebního obřadu", na které se průběžně domluvíme. Můžu Vám ale dopředu napsat, co dosud bylo u snoubenců nejoblíbenější: 1.skladba pro příchod svatebčanů a svědků na místo svatebního obřadu a jejich usazení na židličky, popř. ustavení se 2.skladba pro příchod ženicha s maminkou 3.skladba pro příchod nevěsty s tatínkem, popř. + družičky 4.skladba jako podkres pro řeč oddávajícího 5.skladba pro výměnu prstýnků, polibek a podpisy (tato skladba by měla být Vaše nejoblíbenější a nejniternější :o) 6.7.8.9.atd. skladby ke gratulacím a odchodu z obřadního místa
Custe baby tak my uz mame papiry z matriky doma a tusim,ze si mame vybrat tri skladby.Jeden pochod,pak obrad a pak na gratulace-to mozna budou dve,tak asi ctyri skladby.Nechce se mi do toho divat,ale jsou tam same hnusne,RAdk.rikal,ze se na to zenit nebude :-D Je tam sama Vondrackova apod.,tak snad pujde mit svou hudbu,klidne i za priplatek.Mi osobne to je uplne jedno co tam bude hrat,klidne dechovka,ja se vdam na cokoliv.Prvni tanec vybira taky zenich u nas,on si potrpi na hudbu,ja to ttaky neresim,ja zatancim naprosto na vse,horsi to bude s nim.Takze asi nejaky klasicky plouzak. Jsem dnes spala do pul dvanacte a asi ted neusnu a mame doma bordel jak v tanku,ale fakt hrozne.Tak jdu zpatky prestehovat nabytek,sklidit stravu a pokusit se to seskrabat z koberce. Jo jinak raduzl,minule jsem tu u nekoho v albicku videla ucesy s mikadem a supr,uplne jednoduche a ta holka mela asi stejnou delku vlasu.Vlasy mela normalne rozpustene a v tom takove ozdubky,mela jednoduche saty a vypadal moc krasne.Lip nez nektere ty preplacane nevesty.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?