Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
charmed, taky se mi sem těžko dostává a když se mi to povede tak je to šíleně pomalé. Pěkný datum že? A v kolik hodin to máte vy?
Profilova fotka
ahoj, my jsme chteli mit obrad taky ve 14hod, jenomze protoze na tom miste ,kde bude obrad je i hradni restaurace, tak na 14h davaji svatby, ktere tam po obradu rovnou zustanou na hostinu...takze jsem chtela ve 12h, a to uz taky neslo, protoze jak jsem musela zmenit ten termin, uz bylo 12h zamluvene...takze ja budu asi nevesta s kruhama pod ocima.... :-( (ale tak snad to nejak dopadne..)) zatim si s tim hlavu lamat nebudu... charmed-urcite nam sem pak dej ukazku tech novin ;-) mne se to moc libi, ale ja na to nemam tvurci strevo (proste bych nic vtipneho urcite nevymyslela) Simi, to mas teda opravdu divoke ditko -to musis mit plne ruce prace :-) ale zas cim vic se otriska v mladi, tim odolnejsi pak bude :-D se serverem mam stejne problemy, bud to vubec nejde otevrit, nebo je to neuveritelne pomaleeeee
Profilova fotka
ahoj Vevisek, my máme obřad v 13.00. mě to sem pustilo teprve až teď. síla. já jsem taky charmed zvědavá, i na to oznámko. Já ho taky dělala ve Wordu.
Vevisek,ja mam o pul druhe obrad a chtela jsem na dve.Tak aspon budu mit na vse cas a vse bud delat pomalu,pri vinku ;-) -vino nepiju,ale jsme stresak,takze potrebuji cas a mame male ditko,takze ta pujde pred obradem spat ahlavne to mame daleko na obrad,takze stejne vyjizdime po 12 :-p RAduz,mamka rika male sebevrah a otriskana uz je dost,nastesti,takze uz pro kazdou ranu hlavou do zdi nebreci ;-) My si dnes udelali v jednom fitku member ship,krasne fitko,bazen,pak maly vyhrivany s masazi,sauna,posilavna,aerobic,salza,karate...........uplne vsechno a byla akce jeden a jeden zdarama,takze parade.Zitra jdu sm alou testnout ten bazzen,tak snad se nepose..e 8-( NO a ja budu svalnata nevesta a odpocata,aspon nebudu sedet porad doma a dostanu se mezi lidi,hlavne chci zkusit tu salzu. Taky jsme se dnes divala na prsynky a v jednom obchode meli moc krasneeeeeee. JO a taky mi to blbne,jde mi to desne pomalu anebo se mi ne zobrazi nic,ja myslela,ze to ej nasim netem a taky jsme vypadli. hej a supr jarni pocasi,jak u vas holky?
Profilova fotka
Tady je teda pěkně hnusně, zamračeno, prší... Snad to brzy nějak spraví. Tohle je hrůza. Nám dneska přišla cestovní smlouva na dovču a už mě tam napsali s novým příjmením :-D
ty se mas tery,ja zas kdzy tu podepisuji papir pri predani zasilky,tak se podepisuji novym prijemnim :-p Na me vlez bacil a jsem nemocna 8-( ,to je tim debilnim pocasim,chvilku mraz,pak vedro :-|
Vevisek, máme to ve 12:30. Raduz, já jsem většinu věcí okopčila (teda přepsala) a doplnila jsem to obrázky s medvídky Me to you a ty máme i na oznámku a budou i na pozvánce na raut. Neboj, já sem dám ukázku. Tak holky, těším se v 5 na Pavláku, jen ten foťák já nemám, protože ho chtěl Michal, jede na služebku a chce vyfotit nějaké materiály jako podklad pro nějakou prezentaci. A pro ostatní, zítra hromadně poreferujeme a nasypeme na vás všechny dojmy.
Profilova fotka
Budu si s sebou muset vzít kopii oddacího listu, protože občanku mít ještě asi nebudu a v pase mám staré příjmení. Tak, aby mě pak chtěli ubytovat, když jim ukážu starý pas. Mě včera pobolívalo v krku, ale dneska je to už dobré. Zatím všemu odolávám. Dneska se mi to asi potáhne, šéf tu bude celý den. Práce taky nic moc zábavná. a navíc se těším.
Profilova fotka
Ter ta restauračka vypadá fakt super, myslím že jsi vybrala dobře... To já problém s příjmením nemám, nechávám si svoje 8-) Jojo, před pátou na Pavláku, snad se poznáme x-) Tak zatím!
Profilova fotka
kajsa, já mám hodně složité příjmení a málokdy se stane, že ho někdo napíše, ale vůbec vysloví správně. Takže se mooc těším na to snadné a krátké.
Kajsa a ty si nedas od manzela ani prijmeni jako druhe?Ty budes mit porad jen svoje jedno??A proc? Ja se taky tesim az si zmenim prijmeni,ja mam v prijmeni hacky,tak to tady bude pro me aspon jednodussi.Znama kdyz se vdavala tak si nechala sve rodne a za to prijemni manzela. TAk pak poreferujte jaky byl srazik.Ja jdu odpoledne na bazen posilit bacila :-p
Profilova fotka
ja budu mit taky kratsi prijmeni nez moje rodne 8-) ....holky a budete si trenovat podpis?? (teda Simi ty uz to mas asi nacvicene, kdyz uz se tak podepisujes ;-) ) Simi, my se taky chystame o vikendu do fitka-uvidime, co bude zac (a chceme tam chodit pravidelne kazdy tyden, do te doby, nez pojedeme domu) at jsme zase krasni :-D ( uzijte si sraz, budeme cekat na vase zazitky :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
podpis už jsem si trénovala, ale musím pilovat :-D
Profilova fotka
Nene, nechavam si svoje, zatim. Uplne zmenit urcite ne, prislo by mi jak kdyby mi nekdo vzal krestni :-p A taky to vsude menit... A pomlcku planuju az v budoucnu, s detma, at se taky vi ze k nim patrim :-D Je pravda, ze vsichni automaticky pocitaji s tim, ze budu "Vladova" a pak docela koukaj kdyz rikam ze ne, ale to je mi uplne fuk. Akorat me trosku mrzi, kdyz mi treba jedna kamaradka rekla, ze ji to prijde, jako bych si nechavala zadni vratka :-| Tak to fakt ne :-D
Tak doklady si stejne budes muset menit,teda obcanku urco,ale kdyz si nechces menit prijmeni,tak ho nemen.Ja si zas nedovedu predstavit,ze budu vdana a porad Sevcikova :-| ,uz se tesim na zmenu a mit dve,to by bylo pro me moc dlouhe. Ale nemyslim si ,ze kdo si nechava sve prijmeni,ze si dela zadni vratka,stejne kdyz se rozvedes,tak si muzes dat zpatky sve rodne. No ja dnes na bazen nesla,jsme moc bacil,mam i puntikate mandle jak beruska,takze to necham na nedeli. Podpis mam krasne natrenovany x-)
Profilova fotka
Ahojky, tak se přidávám k červencovým nevěstám. A obřad máme taky domluvený poO, tedy ve 13.00 ;-)
Ahoj Luci,tak pisni vic,co uz mate,kdy byly zasnuby a kde to bude a kdy................ ;-)
TEd jsem koukala na tve album a mate pekne misto hostiny a mas dobrou figuru,ty si prsa jak ja vycpavat nemusis :-p :-x
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky přidávám. Konečně máme definitivní datum 18. na Libeňském zámečku. No a taktéž budu mít kruhy pod očima (družička se svědkyní se zbláznili... :-| ).
Ahoj luci.h a mataharyy, napište něco víc, ať víme všechno :-) Tak holky, dneska jsem tu prga. A sraz byl super!Holky tam už čekaly, jenže tam bylo lidí, že jsem se usmívala na nějakou holku s culíkem a noťasek přes rameno v domění, že to je Kajsa. A ta na mně čuměla jako na vraha, tak jsem si řekla, že teda to asi nebude ona. A tak jsem začala bloudit očima po růžové šále, co měla mít Terjar, a našla jsem tam dvě holky, každá stála někde jinde. Tak si je tak pozoruju a u Terjar stojí holka s culíkem a notebookem přes rameno. Tak k nim přijdu a díky bohu to byly ony. Další "trapas" bych asi nepřežila :-D Zašli jsme do pizzošky, holky si dali špagety a já pizzu (jsem se přejedla, ale tahat 1/4 domů je zbytečné :-D ) a pak Kajsa vytáhla notebook a jali jsme se dívat na Terjar fotečky z Dětenic - musím Michala přemluvit, že tam pojedeme, ale jestli mi bude nějaká žebračka jíst jídlo, tak jí asi seberu berli :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hned dvě nové nevěsty, to je ale dobře. Pište, pište, jsme tu moooc zvědavé :-) Tak koukám, že moje růžová šála byla hlavním poznávacím znakem :-D . Ale bylo to fakt super. Taky jsem si to užila. Myslela jsem si, že toho mám hodně, ale na Charmed teda nemám. Doma jsem vyprávěla o svatebních novinách (fakt je máš úžasný, Charmed) a všichni na mě koukali, jak na debila, že o tom slyší poprvé. Dneska se možná vrhnu na zbytek víneček, ať už mám něco dalšího. Musím dohánět. Tak a jdu očumovat alba mataharyy a luci.h
Tak mi sem nejde vložit ukázka novin ani oznámení, mám to moc velký, takže se poradím s Michalem, jak zmenšit kapacitu obrázku a pak to sem vložím. Ale jsou tam nové fotečky - ve 3. albu. Hlavně pro Michala a Járu!!! 8-) Takže terjar, nažeň ho tam hned jak přijde domů, určo se mu to bude líbit.
Profilova fotka
to bude zase slintat. já večer nebo zítra vložím naší společnou fotku. včera jsem padla. Jára sám doma, tak si to umíte představit, když si chlap dělá véču atd. a ve finále jsem se chtěla dívat na kriminálku, ale při reklamě jsem zavřela oči a otevřela je ve dvě ráno.
Tak my jsme se dívali na kriminálku a Michal byl tak unavený, že jsem myslela, že své Hrdiny neshlédne, ale on to vydržel. Jedna z našich 2 fenek si mu lehla na břicho a spala a on ji nechtěl budit a tak ležel na gauči a díval se na Hrdiny. Hrozně moc se přemáhal :-p
Profilova fotka
Tak co bych napsala... Mé album je dost chudé, pač třeba fotka svatebních šatů tam nejde vložit pač je velká :-( No jinak jak to tu tak pozoruji, tak už máte dost věcí zařízených, pokouší se o mě deprese... Pač jediné co mám jsou šaty, modrý podvazek a sponky... Jinak nic, jo a ještě potvrzené datum na matrice. Tak nějak tápám kde udělat večer akci pro známé, tak aby to nebylo moc drahé... :-| No a oznámení, škoda slov... Jak že tu děláte ta oznámení?
Profilova fotka
Cusik!! Taky koukam ze zatimco my si nacpavaly pandera, pribyly nam tu nove nadsenkyne! Sraz byl super, konecne charmed neni jen fialova hlave a terjar ze 3/4 jara :-D A charmed toho ma tak na 5 svateb, fakt huste... Ale normalne, to vam musim rict, dneska jsem mela fakt SILENOU noc. Ze sraziku jsem prisla domu, este se chvili ucila no a v jedenact zalezla do postele. Usla jsem v pul pate rano!!! Furt se mi hlavou honily nejake myslenky a zabrat jsem zaboha nemohla, pak uz jsem z toho zacinala pomalu brecet, protoze mi bylo jasne, jak potom prospim den a bude to v tahu.... Jestli se tohle bude opakovat, tak se snad svatby nedoziju :-p No nic, mejte sa, ja tu dneska nebudu pac jedu k nasim ale pak se teste! papaaaa
Profilova fotka
mataharyy: my jsme taky tápali a pak jsem zkusila jednu restauračku a vyšlo to, ceny nižší než jinde a krásný místo. tak snad to vyjde podle našich představ a vejdem se do rozpočtu. Tak to máš přesně ty věci, co já zatím nemám. Šaty příští týden a podvazek mi snad někdo koupí. Ale vše ostatní už máme domluvené, jen upřesnit. A oznámení. Přečti stránky výš, holky si tam stahovaly nějaký program, já s Charmed jsme je dělaly ve wordu a taky to šlo. Ale všechny samovýroba, má to něco do sebe. a kde budete mít svatbu?
Mataharyy, s Terjar jsme to dělaly ve Wordu, sice fuška, ale jsou krásný. A až přijdu na to, jak zmenšit bity tak je sem dám. Stejně toho nejvíc zařízeného má Terjar, ta je za vodou 8-) Té chybí snad jen ty šaty. Já mám zase jen zámeček a restauraci, takže přesný opak :-D Kajsa, tak přeju krásný víkend!!! A teda se těším, co bude :-D :-D :-D
Profilova fotka
charmed: šaty a prstýnky. ale už i to se brzy změní. jen se pochvalme, jaké jsme šikulky. nevíte holky, je někde na netu seznam vystavovatelů, kteří budou v Diplomatu?
Profilova fotka
No já jsem taky pro domácí výrobu, ale tak nějak ani nevím jak by mělo vypadat... terjar: no a kde jste nakonec zakotvili, myslím tu restauračku.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?