Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
jO a dnes byla segra zaplatit zalohu v restauraci,takze tu uz mame v suchu :-) .
Profilova fotka
Cusik... no ja mam studijni krizi jak krava, tedka zacinam!! Pulku dne jsem skemrala raduz o radu s oznamenim a druhou si objednavala spodni pradlo na netu. Ted jsem si byla zacvicit a delam si kafe, tak snad se jeste k necemu dokopu. Teda ja bych se na dechovku nevdavala, to bych snad radsi zpivala, ale to bylo asi mastny, pac dobrovolne by tam ten oddavajici nevydrzel :-p Simicak, co saty?? :-D
Profilova fotka
nazdárek děvčátka, tak dětenice byly super. máme asi 100 fotek, vezmu ve čtvrtek s sebou. fakt bomba. jen ty ceny trošku vyšší. za nás dva jsme platili 900 Kč, ale co. fakt jsme si to užili. bylo nás 12, tak byla veliká sranda. Jára už ke konci tančil i s dobovou prostitutkou. :-D připadala jsem si jako Japonec, jak jsem pořád něco fotila. jeden pirát vypadal jako Jack sparow. dám nějaké fotky do alba, pokud mi je admin nesmaže. s mou svědkyní a nastávající švagrovou. to by mi mohlo projít. my si máme vybrat jeden svatební pochod (všechny jsou hrůza) a 3 - 6 skladeb na samotný obřad, ty už máme: E. Presley - I can´t help falling in love with you Jesus Christ Superstar - Nevím, jak ho milovat Karel svoboda - směs muzikálu Noc na Karlštejně Bryan Adams - Everythin I do, do it for you B. Basiková - Veni domine O. Soukup - a pohádky je konec. Ale nevím, co si máme nechat zahrát jako první tanec. S Járou na každým plese tancujeme na Ještě, že tě lásko mám. O té tvrdí, že je to ta naše. Tak možná tu.
Profilova fotka
ter-tak to mas super, ze uz vis presne ktere pisne, ja s tim porad bojuju...(ale porad je cas) a na ten prvni tanec si nakonec dame asi tu nasi nejoblibenejsi od U2 - with or without you (a asi budeme muset trochu trenovat, bo jsme tak trochu polena) :-D simi-gratuluji k restauraci :-) Jo a uz jsem byla u kadernice (takze mikadko to jisti) a zkousela jsem si to sepnout a dobre-jsem spokojena... (a uvazuju, ze si to prave sepnu jakoby polorozpustene a dam si tam jen 1zivou kalu)
NO neco takoveh jsem tu videla.Nevesta mela cop na strane,jak by stahnuty vic u jednoho ucha a v nem mela jednu kalu a vypadalo to moc pekne. Kajsa,ja uz saty nechavam az domu na duben,jak pujdu do salonu.uvdiim co mi sedne :-p TEd faram na prsynkach porad,protoze v dubnu musim rict,jake chci a taky se koukam na vyzdobu,ale uvidim,co mi nabidne restaurace. Na hudbu jsem uplne zapomnela,tu musime taky rict uz v dubnu,jak pujdem na matriku.To bude horor s RAdkem vybrat.Z toho co mame doma z matriky nevybe nic,musim tam zavolat a zeptat se jeslti muzem mit svou a nebo tajne neco vyberu a bude to ;-) Nam co se libi pisnicky,tak maji same depresivni texty.Me se libi november rain-rockova balada,ale tam nevesta umre 8-( Jako me by to nevadilo,stejne polovina doma si to neprelozi a nezna videoklip,ale zas ten muj chlap. :-S
Profilova fotka
tak to jsem videla stejnou fotku (tam jsem se inspirovala ;-) ) ja prave taky hledam i aby se mi libil text (proto je to slozitejsi)- i kdyz tomu vetsina rozumet nebude, tak my dva jo (a je to hlavne pro nas) :-)
Raduz v jakem programu jsi delala to svatebni oznamko?Nebo spis kdyz chci udelat oznamko s fotkou,jak na to??
Profilova fotka
Simicak ja uz mam taky oznamko podle raduz...:-) je to ve photomixu a raduz je nejlepsi!!!! x-)
kajsa a kde ten program stahnu?HOlky myslite,ze je tezke delat oznamko s fotkou?Asi jo ze.Jsem se dnes divala na firmy co delaji oznameni a libi se i ty klasicke otviraci,zlate pismo......no uplna klasika.ALe vyslo by me to tak na 1200 :-| .Tak premyslim. Kajsa a jak to ze ho nemas v albicku?Jinak budet mit krasnou svatebni noc,tam bych i bydlela. x-)
Profilova fotka
tak jsme se před chvílí vrátili z veletrhu. A máme vybrané prstýnky. přesně ty, co jsme chtěli. jsou od aleše řeháka, celé z titanu (lesk a mat). jen měli moc široké, já potřrebuju nejvíc 4 mm, tak paní říkala, ať jí napíšu a že se zeptá dodavatele, jestli by mi ho mohli zúžit. ale stejně zajdeme nejdřív do Invencie a zeptáme se pana Bema. Tohle zlatnictví je z Pardubic, takže pro nás trochu z ruky. Ale nikam jinam už nepůjdeme. vyzkoušela jsem si desítky prstýnků a zlato nee. zkoušela jsem i ocel, ale ta je strašně tlustá. vadila mi mezi prsty. Ale celkový dojem nic moc. Jo a vyhráli jsme nějaký termohrnek. vstupenky byly slosovatelné. :-D Tak oznámko už mám hotové, jen musím udělat kartičku na večerní oslavu, aby kamarádi věděli, kam dorazit. ten víkend tak rychle utekl a zase do práce :-( . navíc mi je nějak špatně od žaludku.
Profilova fotka
Ahojky holčiny, nechala jsem si zaslat vzor našeho oznámka, máme jej přes net tak aby jsme věděli jak asi bude vypat. My jsme z obrázku nadšeni, ale mamča říkala, že už mi přišlo domů, že je takové nevýrazné. tak jsem z toho zklamaná a mám strach jak bude vypadat. snad líp, domů jedem až za 14 dní, tak jsem zvědavá. četla jsem tadym že už většina z vás má zaplacený zálohy do rastaurací, tak jsem si dala říct a chtěla se ted sejít s majiteli, ale mamča říkala, že to není nutné, jak už jsem psala, je to náš ( no spíš našich) známý takže jen nás zapsali do knihy,k aby o nas věděli a je to bez zálohy zajištěno. dále jsem se vás ctěla zeptat, jako víte kolik a jakou hudbu si vybrat? ja úterý volala na matriku na potvrzení data a paní mi jen řekla, že se mame dostavit na přelomu květen/červen na zkoušku, tak nevím, jestli si tam budu moct vybrat hudbu. tak docela koukám, že tady koluje nějaká viróza, tak snad to nechytnu :-( já byla nemocná nedávno z chřipkou,
Profilova fotka
ertepla: my jsme dostali na matrice seznam hudby a měli si z toho vybrat jeden pochod a 3-6- písní na obřad. byly tam všechny instrukce, stačí před obřadem předat seznam hudebníkovi. je tam na něj i číslo, kdybychom chtěli něco jiného, ale to se ještě připlácí. nám se písničky moc líbí a spíš byl opačný problém, že jsme nevěděli které. jen máme problém s těmi pochody, ani jeden se nám nelíbí, ale asi to budeme muset přetrpět. já zatím odolávám všem rýmám a kašlům, tak to snad takto zůstane. asi je mi špatně z toho, že jsem skoro nic nejedla a celý den jsme někde lítali. a navíc ještě musím žehlit. :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
Simicak tak uz tam je, jen jsem z toho vytahla adresu, staci ze tam jsou nase fotky 8-) ... Jinak zadne dalsi karticky krom oznamka delat nebudeme, vsechno ostatni hodime na nas svatebni web... Uz i tak Vlada rika ze to oznameni je tak akorat, aby si ho moje kamaradky mohly vystavit na policku ;-) Ten photomix je fakt super, nikdy jsem s zadnym grafickym programem nedelala, ale tento je jednoduchy a intuitivni a funkci ma hafo. Kdyz ho zadas do googlu tak ti aji vyjedou stranky na stazeni. Hele a co mala? Uz je v pohode? A za par dni je nas srazik, tak to jsem zvedava na vsechny novinky! Jestli se teda najdeme ;-)
Profilova fotka
už jsem ti ho, kajso, zkoukla. a jak veliké ho budete mít? no jo, už se nám to blíží. vezmu foťák, abyste se mohly juknout na ty dětenice, i když fotky nejsou tak ostré, málo světla. fakt jako ve středověku. já se v tom doslova vyžívá, oznámení, pozvánky ke sv. stolu, kartičky na sv. dary atd.
Profilova fotka
tak to ja ten seznam dostanu asi az v tom červnu, tak na to budem mit měsíc to snad zvládnem :-N , koukala jsem, kdy bude svatební veletrh v Brně a v Brně je to až prvním týdnu v březnu což si myslím, že je docela pozdě, to už by jsem chtěla být v půlce s přípravama.
Kajsa,supr oznmko,ja bych chtela prave s fotkou od male a dat tam nejakou dobrou,jako nejakou radnou tlamu jeji :-D .Mala uz je v poho nastesti,jeste porad jedem s jidlem trochu opatrne,ale uz je prujemm zazehnan. Ja zkusim obmrknout ten program teda.Snad to taky pochopim :-p Erteple,hudbu by ti meli dat na matrice,jak tam pujdete pro papiry,me ji poslali s papiry
Profilova fotka
Velikost A6, ani ne rozkladaci nejspis. Fakt ne jako terjar:-)))... Simicak urcite to zvladnes, je to uplne v poho... Jinak nam na matrice rekli at si hudbu vybereme sami, aby to bylo osobni :-D
Profilova fotka
ahoj holky, Simi, tak Kajsa ti dala instrukce za mne. fakt je to jednoduche...tak se toho neboj... ja budu delat k tomu jeste i pozvanky na grilovacku (v podobnem stylu) a jmenovky taky (kazdy na ni bude mit svoji fotku-nejakou pokud mozno vtipnou :-) ) uz na tom pracuju... (jeste ze jsem takovy fotici maniak a mam milion fotek kazdeho a navic mne delani techto veci hrozne bavi-hlavne ted, kdyz je venku tak hnusne :-p porad prsi a prsi.....to je des) no nic, jdu si zase cist (cele dopoledne jsem cetla-nejak mne to popadlo) tak papa
Tak program uz mam,uz jsem si s tim hrala no a ze by to bylo jednoduche..........mela jsem zacit v srpnu :-p .Musim si s tim poradne pohrat.Hlavne jeste nemam predstavu,jak by to melo vypadat.Zatim si to otukavam at na to poradne prijdu.
Tak holky, já chtěla aby hrál Adamas, Everything I do.... až budu nastupovat. Jenže matrikářka nám řekla, že ta paní varhanice hraje skladby jen ze dvou nebo tří listů co je na stránkách zámečku. A ani jedna se nám moc nelíbí. A když si budeme chtít nechat zahrát svoje, tak si musíme přinést aparaturu a někoho kdo nám ty písně pustí :-| Takže z toho asi nic nebude, protože ještě se s někým dohadovat kdy má co pustit, to mi za to nestojí. Takže asi využijeme paní varhanice :-( A to jen 3 skladby :-S Ohledně oznámka, to nemáme ještě vybrané, ale už mám hotové skoro celé svatební noviny. Terjar, tak někdo vezmeme notebook a připojíme foťáky a flashky na noťas. A kde seženu ten photomix nebo jak jste to tu říkali? Oznámka budeme mít asi s těmi sladkými šedivými medvídky "Me to you". A co ten veletrh teď o víkendu? My se nikam nedostali, leželi jsme doma s rýmou a čučeli na filmy.
Profilova fotka
Cau holky, taky vam tedke beremese neslo? I Raduz mi psala, ze propripad ze to je zas akorat na jeji strane, tak vas mam vsecky pozdravovat 8-) Uz jsem se bavila predstavou, jak se tam budeme ve ctvrtek nahanet :-D No nic, tak se zatim opatrujte a piste:-)
Profilova fotka
mně nešlo asi 2 dny. hrůza. Na veletrhu jsme byli a teda zklamání. jen jsme si tam vybrali prstýnky, ale nekoupili. chtěli za jeden 3 tis, tak jsem psala do Invencie a tam nás vyjodu oba na 3 tis. takže jdeme tam. nejraději bychom je šli koupit hned, ale Jára říkal, že bych je ještě mohla vykoukat (spíš bych si ho asi tak čtyřikrát denně zkoušela) :-D . pak pár "stánků" s kytkama a něco málo šatů. proběhli jsme to za 10 minut, tak jsme si dali ještě jedno kolečko. sedla jsem si k prstýnkům a zkoušela a zkoušela. příští týden jdu na šaty, se tak moooc těším. chci ty svoje vyvolené, ale nepohrdnu ani novou kolekcí. když už tam budu, tak to vyzkouším. kajsa, taky jsem na to myslela, jak budu oslovat cizí holky. :-) mám nějakou depku. obhlíželi jsme zase byty. objevili nějakej v prdelce za Prahou (kravín a pár baráčků). Járovi se moc líbí (hlavně ta cena), ale já tam nechci. to už raději to pidi městečko, kde jsme měli vyhlídlí ten původní. Aspoň je tam úplně všechno, od základní školy až po lékárnu. charmed, včera jsme se "švagrovou" vybírali písničku na jejich svatbu. budou mít ze tří mušketýrů přátelství natřikrát. originál taky zpívá Adams, k tomu mají ještě jednu jeho píseň. notebook bohužel nemám.
Profilova fotka
terjar ja mam, tak ho vezmu... s bytama mi ani nemluv, nas to zas az tak nepali, ale kdyz jsme se jen tak orientacne divali, tak se o me pokousel slak.. fakt ty ceny jsou neskutecny... a s prstynkama.... my jsme je chteli radsi dat k Vladovemu svedkovi, ale jim ted meni okna, tak az potom... no takze aspon ja ho tu furt zkousim, kdyz Vlada neni doma.. a jsem desne dojata :-D
Profilova fotka
slyšela jsem něco o tom, že by panelákový starší byty měly jít s cenou dolů, ale nevypadá to tak. najít tak kufřík s několika miloiony nebo aspoň vyhrát v té Sportce. jo jo, super. já vezmu foťák. to já taky budu pořád zkoušet. už , aby byl červenec a mohla jsem ho nosit pořád. tak moc se na to těším.
Profilova fotka
ahooj, tak uz to pekne funguje (a vidim, ze tentokrat to nebylo mym pocitacem-uz jsem ho chtela vyhazovat z okna :-D Simi, kdybys potrebovala s cimkoliv poradit s tim programem nebo oznamkem, dej vedet. Charmed-stahli jsme si ho z netu (demoverzi zadarmo...ale ma to hacek-kdyz mas tu demoverzi, tak nemuzes ovladat nektere funkce -napr. tisk, ulozeni jako fotky apod..) kdybys chtela vedet vic, napisu... ja jsem nakonec skoncila na ATB, bo z ledvin me presla ta bolest dolu (do vajecniku) a to je des (ty, kdo meli zanet mocovych cest, pochopi, ty co ne-je to jako bych rodila jezky :-p :-p doufam,ze to brzo prejde!) ja uz mam vybranych 9pisnicek, jenom musim popremyslet, kterou kdy pustit, pak uz to jenom vypalim na CD a je to pripravene :-) Kajsa, ja bych byla uplne to same s prstynkama-staci,ze zasnubacek (protoze ho normalne do prace nenosim,bo furt neco umyvam a tak...savem apod...), tak si ho vzdycky vezmu "vyvetrat" kdyz jedeme do mesta nebo do hospody (a tam na neho porad cucim a usmivam se jak mesicek na hnoji :-D )
Ahojte holky,my byli vcera pro zmenu v nemocnici,mala se snazila rozrazit hlavou futra,pekca jak prase a hlava hned otekla.Nastesti mela zimni flausovou hrubou cepku,jinak by si prorazila lebku.Tak ji prohlidli a byli jsme tam chvilku na pozorovanik,uz ma jen mal ou bouli.Ona je takovy matlafus,nevim pokom to ma.Z minule ma jizvu na brade. Dnes bylo ockovani,dostasla dve injekce. RAduz dik,ja si s tim jeste zkusim pohrat a kdyz tak pisnu tobe a muzes pomoc ;-) Ja zas okokuju na vsech zenskych jak uchyl snubaky at vim kdo co ma a jak to vypada :-p
Ahoj hoky, mně nešlo beremese od rána :-| Raduz, díky za info, ale já si včera hrála a máme oznámko normálně ve Wordu, ale krásný. A mám taky hotový svatební noviny, heč :-) Tak já vezmu foťák a flashku 8-) Takže já budu mít červenou bundu, béžovou kabelku a budu čekat v 17:00 na rohu u KFC - pro případ, že by mi nešlo zase beremese spustit.
Profilova fotka
Tak to mám stejnou úchylku jako Simi, taky všem čumím na prsteníčky, jaký mají snubáky. My jsme taky včera měli "vzrůšo". tchána v poledne odvezli do sanitkou, protože zkolaboval. A samozřejmě nám to nikdo nezavolal. Dozvěděli jsme se to až večer, když mi volala "švagrová", že se pohádala s Michalem (Járův brácha), protože jí volal, jak se vaří míchaný vejce. Tak si do něj rýpla, že už se doma opět nevaří a vylezlo z něj, že je táta v nemocnici. Nechali si ho jen chvíli na pozorování a Michal pak pro něj jel. Tak je doma. Holky, já ho mám normálně radši než svého otce. Můj táta je kapitola sama pro sebe. A včera mi slíbil, že mi ukuchtí bramboráčky, je to zlatíčko. Pořadí písniček musíme teprve promyslet.
ahoj holky chtěla jsem se zeptat v kolik hodin máte obřad? my ve 14h , ale ted nevím jesli to není pozdě.co myslíte?
Vevisek, super datum 8-) Budeme dvě. Myslím, že mít obřad ve 14.00 není pozdě. Aspoň pak po focení půjdete rovnou do restaurace a den vám uběhne rychleji (i když to asi žádná nevěsta nechce). A budeš mít celé dopoledne na zařízení a oblíkání a česání a líčení a..... Zase mi to doteď nešlo sputit. Co se s tím servrem děje? To je tu tolik zahlceno ženami na vdávání?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?