8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
jj... to je pravda... a když ne.. tak nám bude kapat štěstí...
Nééé, nemusím mít zase všechno..... :-) Ať nekape z mraků ani z očí...... :-N
Profilova fotka
hm.. to je pravda.. ale já si už pro jistotu objednala bílé deštníky... tak věřím, že tím to pojistím... a pršet nebude.....
Tak to je fajn...., hlavně to jisti pořádně....,spoléhám na tebe......Jinak.....pláštěnky sebou :-D
Profilova fotka
hm.. to doufám... no kdyžtak deštníky se seženou vždy.. v těch pláštěnkách si to dosti nedokáži představit... :-N
No, bylo by to zajímavé na fotkách :o))) Kdy začnete péct?
Profilova fotka
péct.. pro koláčky si jedu tento pátek.. nechávali jsme je péct u nás v pekárně.. takže budeme o víkendu rozvážet....
Aha...my asi začneme koláčky péct tento víkend....a rozvážet je budeme v tom týdnu před svatbou,tak snad to zvládneme.....Hlavně že mám za sebou rozvoz pozvánek, to bylo šílené a časově náročné!!!
Profilova fotka
no u nás se to vozí dva týdny před svatbou... takže povezeme košíčky s oznámením....
Aha...., tak to je dobré...bude to najednou a o starost méně...to my jsme rozváželi pozvánky...a týden před svatbou výslužky,samozřejmě lidem co jsou blízko.Ostatní to dostanou na svatbě při odchodu..... A už panuje nervóza???? ;-) Já sháním ještě noty na jednu píseň,vše je zamluvené,teď ještě nějaká konečná zkouška a potom děj se.... ;-)
Ahoj holky,tak co je nového,už máte vše zařízené??Ze mě nervóza docela spadla,mám už skoro vše,tak to bude asi tím.Dokonce už mám i po rozlučce.Měla jsem ji v sobotu naprosto nečekaně od kámošek.bylo to naprosto super a strašně jsme si to užily 8-) No mě ještě čakjí zkoušky u kadeřnice a poslední zkouška líčení.Joo a ještě musím odsouhlasit menu a rozpočet v restauraci ale to už je jen detailík.Já se fakt už mooooc těším x-)
Profilova fotka
dobré ránko.... u mě panuje nervoza docela dost, aby vše klaplo, tak jak má... a na druhou stranu se už nemůžu dočkat... včera jsem ještě nešla ke švadleně šatky na zúžení, tak to prý nebude žádný problém... v pátek budou hotové... tak už se moc a moc těšinkám....
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, dobrá zpráva! Včera jsem koukala na počasí snad na všech tv kanálech který máme a na několika říkali že první srpnový týden má být ještě krásně!!!!! Jinak jsem se v pátek rozloučila se svobodou.... :-D
Profilova fotka
tak to je super zprávička.. a rozlučka taky dobrá.. já to mám až 1.8.
Profilova fotka
Není to pozdě? Stihneš vystřízlivět??? :-D Já jsem tak vynervená, že už vlastně ani nervózní nejsem....
Ahoj holky :-) ivana: To je pěkná novina!!!!!! Takže počasí máme zajištěné???? :-D To by bylo super!!!! Vy už máte za sebou rozlučku???? Mě to čeká 2.8.
Profilova fotka
no mě 1.8. a nepřipadá mě, že by to bylo pozdě.... ivana.mati... já moc nepiji, takže určitě budu střízlivá už v sobotu... s tím počasím je to super...!!!
Ahojky, tak já mám rozlučku v sobotu, chlapy jedou pod stan, my zůstáváme doma aby jsme se postaraly o domácnosti a vyrážíme do města :-) Koláčky dovezeme dneska, košíčky jsem připravovala do 2 do rána, tak doufám že budou držet, oznámení je už taky připravené a jen to rozvést..... chjo to bude lidí a panáků..... asi budu radči řídit a nechám to na příteli ;-)
podle mého to také není pozdě......rozlučka se klasicky dělá týden před...aspoň co jsem slyšela,ale záleží to na každém kdy si ji udělá....klidně může půl roku dopředu :-D :-D
Profilova fotka
Pokud by se každá vydařila jako ta moje v pátek, tak se loučím každý víkend..... :-D :-D :-D No, doufám že teda nekecali, abyste mě tady potom neukamenovaly.... :-N
Objednali ti aspoň stryptéra??? ;-) Ale pokud je dobrá parta,dobré kámošky,tak je to potom super. Já tam budu mít vlastně samé maminy,kojící matky,nastávající matku....tak nevim....Ale i tyhle ženský se dokážou kolikrát odvázat víc jak svobodné :-) Uvidíme.... Určitě to vyjde..........,neboj....... ;-)
Profilova fotka
Ne ne, stiptér nebyl, byl tam i přítel (jelikož jeho slavná chata pro 60 lidí padla :-D ), ale užili jsme si to každý po svém a skoro i sám... On se opil a hodinu jsme ho hledali a já tancovala a tancovala se všema známýma.... okka: tak v tom máš pravdu, většinou to bývá větší zábava než s mlaďochama.... Jsme si připadaly s kámoškou nejstarší mezi těma všema 15 - kama...
To nevadí,když je dobrá parta, nemusí být striptér....A co podvazek,dostala jsi? Nebo vůbec,bylo nějaké překvapení od kámošek??? Já jen teď co jsem si vzpoměla na diskotéky co jsem chodila,když jsem koukala,jak se tam maminy rozjeli....a já si říkala,baby staré...chovají se jak osmnáctky....a potom když jsem tam šla po několika letech,připadala jsem si tam jak instruktór a jenom jsem žasla, co ty mladý dělají..... :-D
Já tedy svatbu 8.8. nemám, už jsme ji měli, ale dnes mě zarazilo, jaký je o tento datum zájem....např. v Liberci takový, že tento den tam má svatbu 24 párů a chtějí to datum natolik, že jim nevadí, že první bude mít svatbu už v 8 hodin ráno a poslední až v šest večer.......
Profilova fotka
olusenka.. já datum nechala na výběru budoucího manžela... a je pravda, že jsme měli možnost obřadu buď v 10 nebo v 15. tak jsme zvolili ten v 10.. alespoň nebude takové horko na focení a vše se odbude ráno..... jinak my tu máme obřady po hodině, takže dost času....
Profilova fotka
olusenka: Já mám také svatbu 8.8.2008 a přísli jsme k tomu jako slepí k houslím: domlouvali jsme termín na první víkend v září a zavolali nám, že jim jiný pár odřekl na 8.8.2008. Obřad máme odpoledne, jak jsme chtěli a jsme poslední, takže nikdo na nás nebude spěchat.
olusenka: Tak já jsem dneska zrovna domlouvala s fotografkou co a jak a jestli mám třeba nějaké vyloženě přání ohledně fotek atd....Tak se mě potom ptala,zda to je ta její svatba v 8:00h, nebo kdy....že v tento den fotí až do 20:00h....,tak to asi bude docela náročné. Já třeba vím,že loni bylo snad 7.7.2007...a v Mostě oddávali dokonce 15 párů najednou na hypodromu....,to muselo být ,,maso´´ :-N to už zas nemusím mít všechno..... Jinak jsem ani o tomto skvělém datumu nevěděla a vybral to přítel..... :-) A obřad jsem blokovala asi čtvrtého ledna na zámku a měla jsem výběr času v 9,nebo v 13:00..tak jsme zvolili ,,šťastnou´´ ;-) 13
Profilova fotka
Nám tenhle termín domluvila kamarádka právě na to konto, že loni bylo nejvíc svateb 7.7. :-D
priteluv otec se zeni taky 8.8.08, maji to na zamku a sli to zamluvat letos v kvetnu a bylo tam uplne prazdno...
Profilova fotka
Ahoj holky, od včerejška jsem se snažila Vás přečíst a dohnat. Máme totiž svatbu taky 8. 8. 2008. Loni jsme se domluvili předběžně na svatbě letos v létě. Nakonec z toho vyplynulo 8. 8. (původně jsem chtěla 20 08. 2008 - krásný datum, ale blbej den) Napřed jsme si říkali, že je ještě na vše dost času, pak jsem se najednou probrala letos v dubnu, že jsou to tři měsíce a my neměli nic zajištěný a nachystaný. Tak mě chytl první přesvatební amok. Teď jsou to najednou necelý tři týdny =-) :-N Jelikož si vše chystáme a připravujeme sami (včetně programu, cukroví, hostiny - jídlo a pití) tak docela nervuju, aby jsme na něco nezapomněli. Včera jsme nechali 10.000 v Makru za alko i nealko pití na hostinu - snad to bude stačit :-| Ještě mám jít na zkoušku šatů a ke kadeřnici, dnes mám schůzku s fotografem a můj pusík nemá košili, jinak doufám, že je to vše a na nic jsme nezapomněli a nezapomeneme a snad se to stihne :-N Krásné, klidné úspěšné přípravy všem. A snad nám vyjde počasí aspoň tak jak je dnes tady v Brně - není příliš vedro a neprší - ideál

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?