8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Já se pořád morduji s albíčkem, pořád mi to sem nejde vložit,buď je to velké,nebo špatný formát fotky.... :-( Ale už na tom pracuji.....
Tak to už se těšim :-) No taky jsem se toho docela bála,ale vložila jsem tam zatím všechny,jinak bych byla taky v koncích.
Tak už na tom pracuji...... :-)
Profilova fotka
Hojky, a fotky od profiku uz mate? ja na ty svoje jeste porad cekam ...
No jak já bych ráda měla foto od profíka,ale jak už jsem psala,fotograf nám vyhořel a na poslední chvíli jsme už nikoho nesehnali.Hrozně mě to mrzí,ale co se dá dělat,máme fotky od kamarádů,fotilo jich spoustu tak uvidíme kdo co dodá.těším se na video,to jsme profíka měli,tak jsem natěšená.Konečně si poslechnu co nám vlastně říkal pan oddávající :-D :-p
Profilova fotka
asanaa: tak to me mrzi, ale oni nekteri znami umi udelat s fotakem zazraky. Me nakonec zase nikdo nenatocil svadbu na video. Profika jsme nechteli a pribuzni selhali ... tak budou jen fotky ...
No uvidímeme.A jaké máte holky líbánky??? :-N My jsme včera oslavili týden od svatby,byla docela sranda.Vrátili jsme se na Kuňku,pak jsme zašli s kámošema na véču,oni mají svatbu za měsíc tak jsme rozebírali tu naši a probírali tu jejich.Hned jsem se do toho ponořila a pomáhám s přípravami,zkušenosti už jsou a hrozně mě to baví.Jééé hned bych si to zopakovala,ale už bych se tak nestresovala a nezabývala se zbytečnostmi,kterých si stejně nakonec nikdo nevšimnul,nebo jsem na ně nakonec já sama zapoměla.Velkou radost jsem měla z toho,že byli všichni nadšení ze svatebních novin,to jsem ani nečekala.
pavlici-jééé ten dortík v albíčku co krájíte x-) x-) mňam ten bych si hned dala
Profilova fotka
asanaa: moje rec, clovek se zaobira detaily a stresuje se, lepsi je to nechat a vid si uzivat... Noviny se taky vsem libily, akorat jsem je rozdala az na hostine a ne po obradu :( Libanky jsou super, ve dne v praci, vecer bud sami nebo s prateli. Zrovna ve ctvrtek jsme meli srazik se zenichovo svedkem a dneska s kamaradem, co byl na svatbe ... takze oslavovani pokracuje vesele dal ... Taky bych se zapojila do nejakych priprav, jenze znami, co se berou si nereknou, ani nam nerekli presny termin kdy a kde :( Takze nebudou asi ani cuminy.... Dortik byl super, jeste je kus u tchyne v mrazaku, tak doufam, ze pristi tyden bude jeste dobry ...
:-) Taky máme vršek dortu u našich v mrazáku,za rok si na něm pochutnáme.Joo a noviny jsme taky rozdali až před hostinou :-D no my máme ještě dovču,Matýska si odvezli na víkend naši na chalupu takže si užíváme x-) x-) Měli jsme jet na sraz,ale nakonec z toho sešlo,protože pořád prší a je šílená zima,ale nevadí.na motorce vyrážíme zítra,tak si to vynahradíme a v pondělí chceme jet na výlet.Je to poslední den dovolené,tak vyrazíme asi na zámek do Opočna.Pořád doma čučím na fotky,posloucháme naše svatební písničky a prohlížíme si gratulace,svatební knihu a prstýnky.No prostě jako dva cvovi,ale je to tak krááásnýý x-)
Profilova fotka
jo, tak to vam preju, ze si takhle uzivate :D
A největší sranda byla včera když jsem jela natankovat.Platila jsem kartou a paní mi říká,tak a ještě podpis.Vzala jsem pero napsala jsem počáteční J....a zasekla jsem se a nevěděla jak se mám vlastně podepsat.paní na mě koukala jako blázen a ptala se mě jestli to pero píše. :-D Nakonec mi došlo,že jsem ještě změnu jména nehlásila tak jsem pokračovala dál a podepsala se příjmením které už vlastně není moje :-D (jediné štěstí že mé nové příjmení začíná taky na J )
Článek se načítá
Profilova fotka
To je teda dobry :D Me nastesti zustalo moje prijmeni, ale manzilek asi bude mit problemy se svym ;-)
No vidíš na to jsem se vlastně chtěla optat,pokud to teda není tajemství a asi se na to ptá každý druhý :-N proč si manžel vzal tvé příjmení a jak na to reagovala jeho rodina??Fakt by mě to docela zajímalo,protože znám opravdu málo chlapů co by byli ochotni tohle udělat.to teda klobouk dolů,je fakt dobrej :-)
Profilova fotka
Proc poradne nevim, pry chtel ... jeho je trosku komplikovanejsi :D Rodina to asi nestravila jeste... bylo to pro me na obradu prekvapko ... Taky si toho poradne cenim :-D
No páni,tak to pro ně musel být pořádný šok co :-p Tak to by manželovi rodiče nestrávili,to by se mnou do smrti nepromluvili a tutově by mi to dávali za vinnu.I když mě na svtabě mile překvapili,tchán mi dokonce nabídnul tykání,což jsem teda absolutně nečekala.Možná to bylo díky tomu,že jsem měla jako jediná proslov a řekla jsem že jim děkuji,že jsou moc fain a mám je moc ráda.Neměla jsem to připravené,prostě to co mi přišlo na jazyk to jsem řekla,takže na tom něco pravdy určitě bude :-) :-p i když mi občas tchýně leze pekelně na nervy...
Profilova fotka
:D no mohla by si dopadnout hur ... my si nastesti taky rozumime
A kdy budete mít oddací list???my 20.8.Už se strašně těším ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak mi se v patek uz vratili ze svatebni cesty,ale vubec se nam nechtelo domu jak tam bylo krasne. Fotecky uz mame. Vyzvedla nam je segra,kdyz jsme byli v Tunisu.Bylo tam nadherne.Nemelo to chybu. Jinak fotecky jsou uzasne. behem dvou dnu je sem dam. Az se malinko aklmatuzuji,jelikoz jsme z prechodu Afrika- Cechy dostala chripku.Jinak manzelstvi si uzivame. Je to krasne a jine. Hezci nez driv.Jen na me novemprijmeni si nemuzu zvyknout. Porad pisu sve rodne...Ale to urcite nejsem sama... :-) ;-)
Jo tak to já taky pořád píšu své dívčí příjmení.I když dneska v práci už jsem dostala dokumenty se svým novým jménem tak jsem se podepsala novým :-D Nás čeká svatební cesta až na jaře,už se nemůžem dočkat.A fakt je že po svatbě je to prostě úžasný,nevím čím to je,ale jsme prostě tak nějak pyšní že jsme manželé.A nejvíc nadšený je náš Matýsek,pořád to všude vypravuje a chlubí se.No je to super.Dneska jsem prodala své svatební šatičky,koupila si je jedna paní do svatebního salonu.Zítra se s nima budu loučit,asi to obrečim :-N
Ahoj holky, všem Vám srdečně gratuluji, doufám, že nám to osmičkové datum přinese štěstí :-D Já se taky všude hlásím starým příjmením, ale na podpis si už zvykám :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi jsme se vrátili ze svatební cesty, přivezla jsem si čtyřicítky k tomu, takže jsem si ještě týden poležela v posteli :-). U nás svatební přípravy byly tak hektické, že už jsem nestíhala těsně před svatbou komunikovat. Přeji všem hodně štěstí v manželství a samozřejmě porozumění a mnoho tolerance pro toho druhého :-))
Ahojky, tak nám se to také moc povedlo. Už jsme se vrátili ze svatební cesty, kterábyla taky úžasná, tak doufáme, že vše už bude krásné. Přeji Vám všem také, aby nám toto společné datum přineslo hodně sluníčka a málo mráčků ve vztahu. Fotky už máme, tak je sem v příštím týdnu přidám. Koukala jsem na vaše fota, a nádhera.
Profilova fotka
čau holky, udělala jsem album, tak jukněte (kdo chcete), nechám ho jenom chvilku ;-)
Profilova fotka
tak jsem konečně přidala pár fotek do alba, tak se podívjete, ještě přidám časem komentáře ohledně dodavatelů...
Ahoj holky tak jak si užíváte manželství.Já už jsem se přesunula na koníka-snad se brzy zadaří :-D
asanaa: Ahojky....už jsem myslela ,že se téma vytratilo ;-) Prohlídla jsem si hned albíčko - krásné! Ty ses přesunula? No tak přeji vše k zadaření x-) A budeme čekat na zprávičku....Já jsem tam také,ale zatím jen jako budoucí,nebo - snad někdy ;-)
irisha: Moc krásné fotečky...., budete mít opravdu na co vzpomínat!
okka tak u nás se už zadařilo x-) x-) x-) jsem v 5tt tak snad vše dobře dopadne.Normálka se nám to podařilo na první pokus :-D :-D Jinak jak je v manželství?? ;-)
asanaa: Gratuluji x-) ....to je moc pěkné!! Jak se daří v manželství? Stejně tak jako předtím, krom jiného příjmení :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?