8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Ahojky, tak to udělejte venku. To by něšlo? My budem mít asi kolem 45 lidí, tak to snad půjde líp. :-D A kde to chcete?
Haló, to se fakt nikdo nevdává 8.8.2008? Já myslela, že o to datum bude zájem a zatím je tu mrtvo. Nebo to tajíte, aby vám to nikdo nevyfouk??? :-D
No já stále taky čekám na vyjádření úřadu. Mám to prozatimě slíbeno, ale stát se může cokoliv. :-S Tak jen čekám až to bude najisto a pomalu začnu s přípravami..... ;-) Rodičům jsme to ještě neřekli, sice taťula začal něco tušit, ale jeho tušení jsem mu rychle vyvrátila, ale už mi to je blbý, pár lidiček o tom ví a je jen otázkou času aby to neřekli dřív. Tak snad už v říjnu budem chytřejší. :-N No asi hodně lidí nechává na později rezervaci termínu, protože je odradí na úřadě. Známá se chce vdávat příští rok v červnu a ohledně termínu půjde až v lednu. No zatím máme aspoň všichni čas a můžeme se tady inspirovat....
To je fakt. :-) Já jsu jen zvědavá, kolik nás tam pak bude. Už se móóc těším.
Ahoj, sice máme obřad 6.6., ale zajímalo by mě, jestli je tu některá na 8.8., protože jsem to chtěli taky 8.8., ale Bouzov byl víc než rok dopředu "vyprodán", tak by mě zajímalo, kdy si to ta dotyčná zamlouvala, když mi do telefonu řekli, že už mají beznadějně plno i s náhradníkama, tak mě málem trefil šlak ;-(
K mému příspěvku výše....samozřejmě jsem myselela, kdo má 8.8. na Bouzově ;-)
Ahojky holky,přidávám se-také budu mít svatu 8.8 2008 v Ostravě.Na radnici to už mám zamluvené a restauraci taky.Kdy se půjdete podívat na šaty?
Se máš. my čekáme. :-(
Ahojky, tak my už máme zamluvený termín 8.8.2008. Budeme mít spíš menší svatbu - do 30lidí. Tak nevím, kdy bychom tak měli začít uvažovat o tom, jak to bude vše probíhat? :-)
Ahoj Haassinko.Uvažovat o tom by jsi měla co nejdřív.Hlavně restauraci,fotografa a koláče.Myslím,že je lepší to mít zařízené dopředunež potpm plašit.Zítra si jdu vybírat šaty tak mi držte pěsti papa
Ahoj, tak termín vypadá slibně ale přítel se už rozhodl požádat o ruku mé rodiče.... to bude zase komedie. :-N Nechci aby se to dovědeli od cizích. No a pomalu začnem objíždět restaurace, kde by mohla být hostina. Máme vytipovaný 3 restaurace, ale záleží jak budou vstřícný. Chtěli by jsme hostinu na zahrádce, to mají, ale pokud počasí nevyjde, aby to vypadalo i hezky uvnitř. Dále bych chtěla aby jsem si výzdobu mohla udělat den předem klidně až večír ale sama, a to nevím jestli mi umožní. Jsou to lepší restaurace a nevím abych je neomezovala moc v provozu. Protože ráno těžko budu schopna nazdobit stoly apod. Jo v kolik hodit to budete mít? Já chtěla po poledni ale můj nastávající mi řekl, že by už měl hlad a chce to dřív, tak pořád nevím... :-|
to puckal: já jsem původně chtěla kolem poledne, ale nakonec jsme se dohodli, že když je to pátek, tak asi kolem 14hod. Sice se na jídlo dostanem pozdě, ale před obřadem budeme mít doma občerstvení , tak se to snad zvládne. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my už se taky chystáme na rodiče, asi je pozveme k nám nebo si půjdem někam sednout a prostě jim to oznámíme.Akorát tátovi to musíme říct extra-naši jsou rozvedený.Jinak zamluvit to půjdem až to budou všichni vědět,vlastně stejně ještě pořádně nevíme kde to chceme.Já bych brala taky hostinu později,klíďo bych úplně vynechala oběd a udělala rautík a pohoštění s prasátkem,ale to můj drahý nechce,tak uvidíme.Holky, já už se tak vyžívám v tý svatbě,asi nejsem normální, možná to prožívám všechno až moc a asi zbytečně brzy :-)
K šatům - budete si je půjčovat, nebo si je některá koupíte? Docela by mě zajímali ceny a kvalita šatů v Polsku,. nemáte s tím některá zkušenost? :-) Akorát mi pořád připadá, že je ještě dost brzy třeba shánět šaty...aby z toho můj milý nebyl otrávený:-)
Ahojky, tak my se jdem dneska podívat na místo kde by jsme to chtěli spáchat, tak snad se nám to bude líbit, jinak fakt nevím kde jinde. :-| Šaty si chci nechat ušít, vyde to určitě levněji než půjčení. Napřklad za moje vysněné chtějí za půjčení 12000,- a za ušití dám tak kolem 6000,- a navíc je pak asi zkusím prodat, tak se něco z toho ještě vrátí. :-)
Ahoj trexx, mohla bych se tě zeptat, kde si šaty budeš nechávat šít? Chtěla bych si je taky nechat ušít, ale zatím nemám představu kde. dík
majinka.21- no já to myslela taky tak, ale přítel je jedlík, a nervák, tak to chce mít brzy za sebou aby se vklídku mohl napapkat. Předem sice pohoštění bude ale papkat ani jeden asi moc nebude :-) Rodičům jsme to nakonec ještě neřekli, v sobotu nebyli naši doma a v neděli přítel vstával až v 5 večer, byl po noční a to se mu už nikam nechtělo. K Šatům- asi si je budu půjčovat, nemám švadlenu a co jsem se ptala tak je to tady dost drahý...Ale kdybych viděla nějaký pěkný... možná bych si je i koupila. Loni jsme byli v Praze někde u Máje a tam jsem viděla krásné za vitrýnou... cena byla okolo 10 000,- ale to jsem ještě necháněla. Teď je tam už nemají...
Ahoj Majinka21. No kontakt na švadlenu mám slíbený od miláčkovi sestry, nedávno se taky vdávala a měla šaty z http://www.mrkni.net/ padli jí jak ulitý, byly moc krásný nebyly drahý. Mají tam nabídku, ze které si můžeš vybrat a barvu můžeš změnit podle představ. Tu švadlenu zjistila až už je měla odtud doma a je prý ještě levnější a ušije cokoliv. Pochází někde od Boskovic. Až ten kontakt budu mít, můžu ti dát vědět pokud chceš. Prý když jí dám obrázek, tak je zvládne.(nebudou prý úplně stejný, ale budou). ;-)
Ahoj Trexx, to by jsi byla moc hodná. Poptávala jsem se jestli někdo někoho nezná a nic. :-( Jak ten kontakt zjistíš písni určo do IP. Ještě jednou dík :-)
Ahoj tak včera jsme měli zajímavou debatu: přítel mi říkal at už koukám po nějakých restauracích, kde by jsme mohli mít hostinu apod. Tak jsem se ho zeptala do jaké barvy to budeme mít, jestli to je na mě nebo jestli chce do toho mluvit. A jeho odpověď: přece do bílé!! Tak jsem se mu snažila vysvětli výzdobu stolů a tak ale bylo vidět že dělá že mě chápe ale myslel si něco úplně jiného.... Co ty vaši budoucí muži, nechávají to na Vás??
Tomu mýmu je to jedno. Zatím se o výzdobu a barvu nestará. Asi tuší, že bude růžová, protože tu měla jeho sestra a já ji od ní koupím, ale ještě neví, že bude v kombinaci s vínovou, protože budu mít vínovo-bílé šaty ;-)
Ahoj všechny budoucí srpnový nevěstinky, připojuju se k vám :-) puckal: já mám štěstí, že můj přítel má stejný vkus, takže domluvit se na vínovo-bílo-světle zelené nebyl vůbec žádný problém :-D trexx25: vínovo-bílá na svatebních šatech je úžasná, neotřelá a zároveň jemná...prostě paráda :-) taky jsem majitelka jedněch takových...
Ahoj puckal, můj přítel mi řekl, že se o nic starat nebude a že je vše na mě. :-)
Ahojda:-) Tak jsem dnes přijela velice brzy z práce a rozhodla se jít ozkoušet šaty do místního salonu..... teda...mám nesmírnou radost :-D velikostně sedělo uplně všechno...a vzhledově až na 1 z 6 také...tak teď nevím co vybrat, jestli jít do klasických hladkých šatů, nebo něco pompéznějšího :-)
Ahojky holky tak už mám šaty.Byla jsem v salónech v Ostravě a nakonec jsem si vybrala.Ale byla to fuška :-)
Profilova fotka
Ahojky, mame zamluveny taky 8.8.2008, a to na zamku v Novem Meste nad Metuji. Jelikoz jsme v Irsku, pripravy jsou v plnem proudu ;-) abysme jsme stihli vse potrebne, kdyz prijedeme do Cech 2 tydny pred svatbou. Domlouvame vse telefonicky a lidicky jsou ochotni. Mame i zamluvene mistecko n hostinu, mame i prstynky i obleceni, chybi pouze strevicky pro nevestu :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tedá já čučim =-) jak jste tady pokročili s přípravama, jsem zvědavá co tady bude měsíc nebo dva před :-N , to bude teprve něco :-) . Jinak já budu vše zařizovat sama, akorát když jsem přítelovi řekla,že chci bublifuky a balónky,tak na mě koukal jak chleba z tašky :-D ...ale nakonec ho stejně ukecám,teda neukecám,prostě bublifuky rozdám a stoly on zdobit beztak nebude,tak bude ještě koukat jak se mu to bude líbit ;-) .Chtěl by vidět šaty,který si vyberu,aspoň na obrázku,ale to má smolíka :-p . A s těma šatičkama silně uvažuju o ebay,mám je v albu a jsem do nich zamilovaná..zatím jsem byla ve dvou salonech a hrůza hrůzoucí, navíc se mi ani nechtěli věnovat,pže je to ještě daleko :-S ... Po restauracích zatím jen pokukujem a pořád nevíme :-| , no a s obřadem taky nevíme kde,těžký rozhodování :-|
Desi: Já tedy byla u nás v saloně a paní byla velice ochotná, nosila pořád další a další šaty, i když je naše datum ještě docela daleko :-) Do salonu, kde se ti věnovat nechtěli bych už asi znovu nešla...Jinak já mám objednané šatky přes ebay, tak až přijdou, dám vědět jaké jsou :-)
Profilova fotka
haassinka: Ahojky, já se do toho salonu taky nevrátím ]-( ,ať si škubnou, stejně tam měli malý výběr a nic z toho pro mě nebylo použitelný,jen jsem nepochopila jak to tam dělají,pže mi ta paní řekla,že mají nové šaty čtyřikrát do roka a vlastně teď ještě vůbec neví jaké budou mít příští rok(ani katalog,nic)..takže i kdyby se mi tam nějaké líbily,tak mám smůlu.Určitě dej vědět jaké jsou,, máš je v albu?Kouknu se ;-) ..já si je na ebay objednám asi příští rok v lednu,ale to zkoušení šatů si stejně nenechám ujít ;-)
Ahoj, tak už jsme i zasnoubený. Sice jsem si prstýnek vybrala ale o to jsem spokojenější...potřebovala jsem menší než mám normálně. Přítel to měl promyšlený, měli jsme výročí tak jsme to řekli rodičům a zasnoubili jsme se. I když jsem to čekala, protože už o svatbě mluvíme dlouho, nečekala jsme žádost o mou ruku .... no bylo to dojemné..... to je asi pro každou. Jinak s přípravami jsem nějak ani nepokročila, čerpám inspiraci na výzdobu stolu, to si chci udělat sama, a restauraci jsme říkali že stačí zarezervovat tak v prosinci. Jak jste na tom vy?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?