8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
p.klara-a co hudba na CD??my to tak máme,kámoš má na starosti dálkové ovládání :-D Jdu se zkrášlit,miláček mě pozval na véču,ve středu slaví 31 x-)
Profilova fotka
ahoj, no nám se také všechno hroutí, snad vyjde alespoň ten den jinak příklady: 1) do prstýnku mi dali menší kámen než měli - muselo se to reklamovat 2) změnili jsme místo obřadu těsně před tištěním oznámení, neb jsem zjistila, že tam, kde jsme to chtěli mít jsou plánované svatby po půl hodině a jiné další věci... 3) zkouška účesu dopadla katastrofálně, po třech hodinách jsem vypadala, tak jako jsem tam přišla..... 4) šaty mi visely týden na celnici, ale ve čtvrtek mi je už poslali :-) 5) v úterý, když jsme dojednávali detaily v restauraci, jsme se dozvěděli, že provozní vlastně nemá rád svatby a neuzavře nám původně slibovanou restauraci a zahrádku, že to prý budeme mít lepší na sále po střechou, kde se cvičí. Na sále jsou jen dvě malinkatá okna, takže i během dne by se tam muselo svítit a nevím, kdo by po schodech tahal babicku, která je o dvou berlích a kojence..... ted čekáme na cenový rozpoet z jiné restaurace.... ale budeme se vracet do Phy... 6) nemáme fotografa 7) měním cukrárnu 8) domlouvám se s květinářkou na vazbě, která bude ladit k šatům... 9) budeme mít reprodukovanou hudbu, bude to i lepší, v restauraci je velké LCD a snad ještě stihneme udělat nějakou prezentaci, jak jsme byli malí :-)))
Profilova fotka
snažím se to brát s rezervou, všechno zlý je pro něco dobrý, ještě že se z toho nestresuji... Do toho rekonstruujeme byt a aby toho nebylo málo prudí mě šéf a dnes jsem mu málem dala výpověď, to nevím, kdo by mu ty blbosti jinak dělal :-)
Profilova fotka
samozřejmě, že jsem neuvedla všechny příklady, ale ještě jsem si na jeden vzpoměla, nechávala jsem si šít dvoje šaty a mezitím, co mi jedny visely na celnici, tak druhé mi přišly na poštu a když jsem se je snažila dopnout, a nasoukat se do nich, tak jsem zjistila, že mám o 6 cm v pase více než v květnu :-) a teď abych ještě držela dietu, ale na to já nejsem :-))) Jakmile budu mít zmenšené fotky, tak je přidám do alba...
Profilova fotka
Ahoj holky. Přidávám se k hroutícím se nevěstám na 8.8.2008. Po tom co mi několik lidí řeklo, že v naší restauraci už pan majitel zrušil několik svateb, tak se mi vše ostatní zdá nepodstatné. Myslela jsem, že největší problém bude, jak vypadat dobře, ale vypadá to, že největší problém bude v tom, aby jsme vůbec měli kde slavit. Takže holky, přeji pevné nervy.
Profilova fotka
irisho, jednou se tomu budete smát ;-) :-D
Profilova fotka
iri: TO JAKO NESTRESUJEŠ???? JÁ BYCH SE ŠLA ASI OBĚSIT!!!!!!! Fakt klobouk dolů!!!!! :-. :-. :-.
Profilova fotka
ahojte všichni.. tak už jsem dala do albumu fotky v šatičkách.. můžu vás poprosit o rady, které jsou pro mě lepší?? Předem moc díky...
Profilova fotka
můj názor: ty michelle tě dělají štíhlejší, ty ASAP mi přijdou divný bez spodničky, ale zase se mi nelíbí, jak pod nima ta spodnička kouká (teda jestli takovej ten tylovej kus je spodnička), ale jina pěkný jsou oboje ;-)
Profilova fotka
můj názor: souhlas se schnek! ty michelle mají asi lepší střih! Ale krásné jsou oboje....
Profilova fotka
jj.. spodnička kouká... a taky od asapa jsou větší, nejdou stáhnout, takže přemýšlím, jestli je zúžit, nebo prodat, zda by je někdo koupil...
Profilova fotka
Hojky, drzim palecky, at se vse podari zaridit. Ja zacinam taky s nervy. A pritel zacina silet. Saty se teprv siji,dekorace salu, aut zadna. Uces nevymysleny, vizazistka, kvetinarka zadna. Hoste se neozyvaji, odpadli oba svedkove... proste veselo. At uz je to za nami. Doufam, ze bude aspon sviti slunicko...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhe odmlce se pripojuji s lehce nastartovanym stresem.Dnes jsem si vzala dovcu a chceme vse uz dohodnout jak to bude(restauraci -presny detaily,fotografa,kvetiny a snad nas vezmou na matriku mimo uredni dny).Ja jsem take zmenila na posledni chvili barvu svatby.Puvodne mela byt bordo bila,ted to bude oranzovo bila.Mam uz druhe saty,dnes budeme rusit pritelovi pujcenou vesticku.Musime sehnat 3 auta.Nemam ozdobu pro pritele na auto.Shanim nejaky tyl nebo neco podobneho. Iri:mam trochu podobny problem. V praci toho mam ted az nad hlavu,nestiham vubec cvicit(coz bych fakt potrebovala),stavime barak a jeste dozarizovat svatbu. Obcas si rikam,ze jsem asi robot. :-) Drzim vsem palecky, hlavne aby nejak vydrzelo pocasi.Jak porad slycham,ze ma prset a byt zima,tak jsem lehce nabrousena. Litame kolem vseho a pak bude snad lejt jako z konve.Nerikam mit vedro,ale slejvak taky ne. Dnes bezim do salonu,jestli budou mit nejake bolerko,abych pripadne nezamrzla. Opravdu sila. ;-)
Krásné ráno děvčátka....... :-) Tak jsem to v rychlosti projela..., a koukám,že opravdu někdo to nemá lehké... ;-( Je to šílené!! Já mám snad vše zařízené,ale také si pořád říkám,že je to nějaké divné a průběh je nezvykle hladký....co se asi vyvrbí....???
Profilova fotka
no, my mame svatbu venku v altanu, ale uz jsme vsem ohlasili, at si sebou přibalí holínky a pláštěnky, tak třebas to přinese štěstí a pršet nebude :-))) p.klara - vice se mi na tobě líbí ty od milly - michelle, vypadáš v nich štíhlejší a mnohem více chic. Od asapa nejsou špatné, ale odpárala bych ty flitry, aby to bylo jemnější a trochu upravila sukni. Přidala jsem včera fotky do mého alba, tak se jukněte :-)
irisha: Tak jsem koukla, a musím říct,že jsou opravdu krásné,jemné a slušivé.....A ty kilča navíc nejsou vůbec vidět! Ale asi jsou trochu cejtit.....,viď? ;-) To známe....., také trnu,zda mě budou ty moje 32.... :-D :-D
Profilova fotka
v těch bílých jsem fakt narvaná, to bych se nemohla ani pořádně najíst :-))), mám ted velikost 34 :-), z 32 jsem už vyrostla :-) a ty druhé jsou tak pohodlné, že tam mám ještě spoustu místa :-)))
A které teda máš? Já jsem z toho nějaká zmatená :-N Všechny co máš v albíčku jsou pěkné,ale já jsem myslela,že jsou to jedny a ty samé..:?? Já jsem docela v těch mých 32 narvaná,nééé moc,ale jako jsou mi na tělo..... :-N Potom se převlíknu a budu jíst!!!! A na to se těším nejvíc!!!!! ;-)
Profilova fotka
nene, v albu mám bílé, a na mně vyfocené jen zezadu, zepředu jsem v nich hodně narvaná a ty druhé jsou krajkové na šněrování a ty si vezmu na sebe v ten onen slavný den ..... :-)
Jo tááák, tak to jo..... :-) Ty krajkové jsou hezčí......A co ty bílé? Ty jsou na převlečení???????
Profilova fotka
ty bílé jsou momentálně na prodej. kdyžbych se do nich vlezu, budou na převlečení :-))) ale mají moc dlouhou vlečku. ty bílé jsou takové více sexy, ale zase nevěstovské jsou ty krajkové :-))). Příští týden mám zkoušku účesu a vyzkouším i závoj. Doufám, že tentokrát to dopadne lépe než minule :-)
Tak já už mám zkoušku účesu a líčení konečně za sebou. První účes...jakž takž....,ale ten druhý už byl nejlepší a líčení to samé. Poprvé jsem vypadala jako šlápota.....a teď jsem ji přinesla obrázek, a jak to pěkně šlo.... :-) Byla jsem včera opravdu spokojená! Tak se vyfoť a dej to do albíčka,ať se můžeme podívat ;-)
Ahojda,tak u nás další změna.To počasí mě tak vyděsilo,že jsme nakonec vyměnili místo hostiny i párty.Našli jsme super hospodu s velkým sálem,vejde se tam až 100 lidí a máme k dispozici i zahrádku takže jsem teď opravdu spokojená a konečně můžu klidně spát. :-D A konečně jsem si taky koupila prádélko x-) irisha-ty krajkové jsou opravdu krásné!! x-)
Profilova fotka
irisha... ty flitříky odpářu... přidávájí mi, protože jsou velké a už nejdou stáhnout... takže v pondělí půjdu ke švadleně na zúžení a uvidím, jak to dopadne, a pak se rozhodnu.... Ty tvé krajkové jsou opravdu nádherné.... ale já byhc je se svými nedostatky mít nemohla.. jo, to si můžete dovolit jen vy štíhlounké... jak vám závidím.... Jinak pořád sháním toho muzikanta a bez úspěchu..... :-( jinak snad vše v pořádku a opravdu se to už pěkně blíží.... pro jistotu jsem objednala dva bílé deštníky na focení, kdyby nám počasí opravdu nepřálo....
Krásné ráno ... :-) Tak koukám jak to všechno jde a utíká..... p.klara: Určitě ještě nějakého muzikanta seženeš.......Radši starosti s počasím atd,než to co jsem prožila včera.. :-( Někdo mi začal psát anonymní smsky a vyhrožovat mi před svatbou......,prostě si někdo vyloženě nepřeje,abych si vzala přítele...Včera jsem se málem složila,já tohle hrozně prožívám a fakt si to hodně beru,mrzí mě to,že jsou takový lidi mezi náma..... |-|
Profilova fotka
okka.. ahojky... já jsem tyto smsky řešila cca před měsícem.... bylo tam např. že bych se vůbec vdávat neměla, že nevím, koho si beru.... že se dokáže dosti měnit.... že je proti tomu nejen celá moje rodina, ale i přátelé... kamarádky a pod.... ale vypustila jsem to z hlavy... taky jsem si toto dříve dosti brala, když mi chodily zprávy, že můj přítel je s jinou na večeři atd.... ale jsem si prostě svým přítelem jistá, vím, že po jeho boku jsem nejšťastnější člověk na světě... a on říká to samé... takže nemám pochyby ani trošku... minulý týden jsem od něj dostala svatební dar... přivezl nám autíčko z Německa... máme už projekt na baráček... prostě štěstí a štěstí... nic si z toho nedělej.. jsou to jen závistivé kecy.....alespoň je vidět, jaké má člověk třeba přátelé nebo známé.... protože kdo jiný by znal naše čísla... že...
Je to smutné,ale je to tak.......i to mě napadlo,že vlastně kdo jiný má mé číslo,než člověk známý.... Zrovna teď jsem byla o víkendu s kamarádkou a manželem na horách a tak mi vyprávěli, jak teď dodělal školu a dostal vysněný titul...a co prožívali během studia,jak ho rodina podpořila.....jak psaly děkanovi anonym,že je dotyčný pořád opilý, a podplácí učitele...atd...prostě svinstvo...Jenže známý dělá ředitele na kriminálce,tak si maila nechal zjistit...a dozvěděl se,že to byla vlastní rodina-sestřenka..... :-( Tak ji poděkoval za podporu..... Člověk by sám nevěřil, co dokážou lidi z rodiny a známý.......
Profilova fotka
je to smutný ale je to tak... my poté, co jsme v lednu oznámili zasnoubení.. a že se budeme v srpnu brát... tak sestra v dubnu otěhotněla... přitom ještě v prosinci miminko nechtěli.. rodině to oznámili v červnu s tím, že se co nejdříve chtějí vzít... první termín měli 26.7. 14 dní před námi ... museli to ale změnit a mají ho týden po nás 16.8. víš přijde mi to taky troškuk jako podraz... protože najednou se řešila svatba a vše kolem..... a teď se řeší jejich miminko a jejich svatba.... zvykám si, že i vlastní rodina dokáže být ..... a proto jsem ráda, že si beru človíčka, kterého nade vše miluji, on mě taky a že brzy snad postavíme a budeme si žít vlastní život...
Profilova fotka
Já jsem zkoušela líčení včera doma sama, 2x jsem se musela umýt (nějak neumím používat make - up, mám vždycky jinde a jinak než by asi být měl), ale po hodině už to bylo celkem slušné, dám fotky do alba a očekávám kritiku....
p.klara: no jo.....dneska musíš spoléhat jen na sebe a kdo má v dnešní době vedle sebe spolehlivého parťáka - manžel,přítel...Tak si myslím,že se v životě nemusí ničeho bát,že ta podpora bude! ivana.mati.: Jinak já bohužel v tomto poradit nemůžu..... :-( já jsem si v životě make-up nedávala,asi by to byla katastrofa,ale na foto juknu... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?