8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
tak jsem hledala fotečky, ale zatím nic.... okka.. to ano.. doufám, že tomu tak bude napořád..
Profilova fotka
Pracuji na tom!!! Ale jsem v práci a trošku nestíhám.... Doufám, že to stihnu ještě dnes.... Zatím VELKÁ omluva!!!!
Omluva se přijímá,ale běda jak to tam dneska nebude!!!!! ? ;-) :-D
Profilova fotka
No asi nebude, nějak se mi pošahal pracovní mail ]-( A tady si nemůžu připíchnout kabel k mobilu :-( Takže se všem omlouvám ještě jednou... Ale dodám je určitě...
Ahojky,holky potřebovala bych menší radu.Čeká nás schůzka v restauraci ohledně hostiny a párty.Chtěla jsem se zeptat jak to máte vy,můžete si tam donést něco svého(nějaké pití,občerstvení)??A udělali vám nějakou kalkulaci??Máme 30 lidí na hostinu od 16h a od 18h přijde ještě tak cca 20 lidí.Vůbec nemám představu kolik mám počítat na osobu.Jo tvrdý alkohol pokud nebudeme moct mít vlastní tak hradit nebudeme,to bychom se nedpoplatili(maximálně vodku,ferneta a asi jablíčko nebo tak).Na oběd chceme pouze hlavní jídlo a na večer rautové stoly a grilované prasátko.Dík za případné rady :-N
Profilova fotka
asano, na hostinu jako na slavnostní oběd po obřadu máme kalkulaci asi 250,- na osobu a potom se uvidí, co se sní a vypije při grilování, to budeme platit podle toho ;-) jinak jsem si dneska objednala nehty, samozřejmě jsem to odkládala tak dlouho, že 6. ani 7. neměli místo, takže jdu 5. a budu se modlit, aby se mi ani jedne nezlomil. Jsem hrozná, takovej flink a nějak to nemůžu překonat ]-( sama na sebe mám vztek |-|
Profilova fotka
asanaa... my to máme v rodinném penzionu.... kalkulaci máme bez alkoholu, můžeme si přinést své víno, protože máme možnost z Moravy..... hostina cca 20 lidí.. předkrm (šunkové rolky), polévka (hovězí s knedlíčky), oběd (svíčková) a večer raut (kuřecí a vepřové řízečky a ražniči, sekaná, salámová místa - šunky, suché salámy, sýrová místa - asi 6 druhů sýrů, ovocná a zeleninová mísa.... + 6 míst na přespání - kalkulace asi 11 000 .... schnek.. já jdu na nehty už 31.7. protože má nehtařka odjíždí 31.7. odpoledne na dovolenou.. ale je jediná, s kterou jsem spokojená a nemám jinak problémy... tak doufám, že mi to vydrží.... když tak mám rezervu na její kolegyni, že by mi udělala opravu, pokud by bylo potřeba....
asanaa: My máme oběd + raut....Kalkulaci nám na oběd udělali cca 250,- přípitek,rolka,polévka,hl.jídlo...potom raut , takže na osobu to vychází cca 800,- + pití alko,nealko co ti nikdy nikdo přesně neřekne....Zrovna se může pít vodka,zrovna rum....to prostě neodhadneme nikdo alko a nealko...,ale počítáme tam 10 000,-.+k jídlu....Co máme svého tak to jedinné víno,protože značku kterou pije většina lidí z rodiny nemají. Nebo by ji sehnali,ale za 250,-...já ji mohu mít za 73,- z velkoobchodu,tak jsme udělali kompromis s majitelem a dá se to za 100,-.Jinak navíc jsem si řekla o Mojito, a na ceně jsme se dohodli,jinak raut jsem vybírala podle seznamu,co mě dala pani k dispozici,ale ani vše jsem z toho nevybrala,protože ho mají opravdu pestrý! Co neakceptujeme,tak to jsou cigára! Ty budou k dispozici,ale platit si je lidé budou hned u baru!!!!! Jinak nehtíky na ty jdu 21.7.....a potom 7.8. brzy ráno v sedm :-)
Profilova fotka
Už mám v albu fotky z toho líčení.... prosím o kritiku (jenom líčení, pupínků nee :-N ) asanaa: Nám udělali kalkulaci, zrovna včera mi přišla. je to kalkulace jen na jídlo, bude nás 20 a je to na 6.000,- A cukroví si tam doneseme vlastní (bude péct babi)
Profilova fotka
ivana.. psala jsem ti do IP.... vypadá to dobře.. ale volila bych zvýraznit očka....
ivana: No to je dost ;-) , jdu se na to podívat.....:o)
Profilova fotka
okka: Moooooc se omlouvám, včera jsem to prostě nějak nezvládla.... :-.
Článek se načítá
ivana: V pohodě.....,dělám si srandu.....ale už jsem koukala na fotky....,tak se připrav.....to sranda nebude!!! :-N
ivana: Zeptám se k tomu účesu, budeš tam mít živou květinu?? Myslím,že by se k tomu účesu moc hodila.... Jinak souhlasím s p.klara: také bych zvýraznila horní výčka...Mě třeba udělala každé oko stejnou barvou,ale jedno víčko vystínovala jako celé až k obočí do ztracena a to druhé ,tam dala stejnou barvu akorát linku,která byla výraznější oproti těm stínům..a bylo to lepší. Když skloníš oči,mrkáš atd..tak to lépe vynikne a myslím,že tobě by to neuškodilo,malinko zvýraznit hezké oči......Já mám foto v mobilu,zkusím to přetáhnout a poslala bych ti to...
Profilova fotka
taky jsem pro zvýraznění očí ;-) jinak pěkný :-)
Profilova fotka
Ve vlasech budu mít ještě takovou celkem dost výraznou čelenku, ale kytku nee.... Ok, pro vás všechny se namaluju ještě jednou a dodám výraznější oči :-D :-D :-D okka: taky to mám focené mobilem, protože jsem si to poslala na firemní mail a ten včera stávkoval, tak jsou tu až dnes... (a to mi ještě přišly jako spam :-N )
ivana: OK :-) Očka zvýrazni, a potom se juknem na to znova, a dáme to dohromady... ;-) Já budu mít čelenku a mám to skoro jako ty a vzádu v tom sepnutém jen decentní frézi....pro vůni :-N
Profilova fotka
okka : jdu ti najít abum... :-D
Profilova fotka
Ty nemáš album??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ivana: Ne...,nemám....na požádání zasílám... :-N :-D Přišlo mi to zbytečné,protože ve směs to jsou všechny fota pro inspiraci stejné....a vzít od někoho z alba obrázek účesu a hodit si ho k sobě......mě přijde zbytečné,ale fotky nebo obrázky na inspiraci mám,takže klidně pošlu - někam..... :-) Jinak až potom svatební.....
Profilova fotka
No a máš fotky účesu nebo líčení?
p.klara-hmm tak ta tvá kalukalce je opravdu super.Jsem zvědavá jak dneska dopadneme.Počítám že snad do 30tis.se snad vejdeme. :-N
Tak jsem nadšená,kalkulace nás opravdu mile překvapila.Oběd,přípitek,rautové stoly,miniřízečky,pití k obědu..500kč na osobu.Vínečko máme svoje,dorty a sladké taky a ještě si můžeme přinést domácí babiččinu sekanou :-D Nealko má za super ceny,pivko za 20 a tvrdý jsme vybrali fernet,švestku,vodku a ještě asi jeden druh.ten koupíme od nich,zaplatíme celou flašku a oni nám ji dají na sál.Takže žádné panákování a nechutné ceny.No a kdo bude chtít něco jiného a nebude mu stačit náš výběr tak si to holt koupí u baru.Ale většinou víme kdo má co rád,takže snad budou všichni spokojení.uuf tak už snad budu moct klidně spát.Dneska se mi zdálo,že jsem si roztrhla šatičky :-(
Krásné ráno... :-) ivana: Ty jsi ale rychlá s tou adresou... ;-) Včera jsem si mylsela,že se ještě večer ozvu,ale stačila jsem si pouze druhou zkoušku účesu stáhnout doma do pc...ale klidně pošlu zkoušku účesu první,ale ten vybraný bych poslala během víkendu. asanaa: Tak to jsi šťastná,viď? :-) To je dobře!!!! Zeptám se,když budete mít ty láhve na sále,budete je mít v lednici na sále,nebo v chladících rautových ,,vanách´´? Jde o zteplání....Já jsem si to takto zařídila,také chci mít přehled....
Profilova fotka
čau holky, tak já pořád čekám, až se udělá hezky, ža si vyperu šaty, aby uschnuly a ono púořád nic, chjo :-( tohle léto je teda vypečený ]-(
okka-No majitel nám řekl že dá vše nachladit,nealko budeme mít v té prosklené lednici,která bude na sále.Víno máme své,to ještě nevím jak budeme rozlévat.pivko je jasné a točená kofola taky.Ale džusíky nám vždy celou krabicy nalije do džbánků a rozlívat si budeme sami,ledu je prý dost.No a tvrdý bude ve vinné lednici,ale toho ještě nevím kolik,uvidíme podle situace.jak to máte vy s tvrdým alkoholem???
Profilova fotka
dobré ránko... tak jsem dnes četla článek ohledně předpovědi počasí..... tady je kousek: Začátek srpna přinese i další bouřky I ve druhé dekádě období, tedy od 1. do 10. srpna, bude na obloze spíše zamračeno. Meteorologové opět očekávají přeháňky a bouřky. Po horkých dnech z počátku srpna se později ochladí na 20 až 26 stupňů. Nejnižší noční teploty budou 17 až 11 stupňů, později 13 až sedm stupňů. Nevypadá to zase moc špatně....
Krásné ranko :-) Tak já jsem jdu s tím, že potěším.....a teď čtu tohle... :-( Ráno říkali v rádiu,že od čtvrtka má přijít teplé klasické léto ,které má vydržet do 10.srpna..... Tak teď nevím... :-|
Profilova fotka
tak já si myslím, že i kdyby bylo mezi těmi 20 až 26... že to bohatě stačí.. pak se člověk alespoň nerozteče....
Tak teplota je dobrá, hlavně ať neprší...a je klidně polojasno.... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?