8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
Aha, takže je to vlastně taky jakoby večeře... tak to taky není špatný nápad, hmm... Kolik máte rozpočet? Dělali vám ho?
Tak my to máme také takto: Oběd a raut se zasene později cca 18:00 - 19:00h...A potom ať si každý vezme,kdy chce a co chce.......Nelíbí se mi svolat všechny ke stolu a je tady večeře a jezte,co když se ostatní budou zrovna dobře bavit? ;-) Tak ať si každý vezme kdy chce..vše tam bbude! ivana: Ty jedeš hned na dovču? Ty se mááááš!!!! My až v únoru..... :-( Ale přemýšlíme aspoň nad symbolickou víkendovou Paříží letecky....nebo nějaký last, na týden v Řecku....a pořádnou svatební až v únoru,teď se to nedoporučuje, je tam období dešťu a bouří...
my budeme mít raut nějak kolem 5-6. hodiny, aby nám nikdo nehladověl a zas se nevytrhoval ze zábavy :-) a na líbánky jedem hned v pondělí - pěkně za čerstva :-D
tak já si myslím,že hladovět nikdo nebude,že než bude raut, tak na stole takový základ bude...sladký, slaný,chlebíčky...... kacenka: Ty se také máš.....,že jedeš hned za čerstva... :-D
Profilova fotka
rozpočet máme 10 500 a to jsou v tom myslím ubytovaní 5 osob....
já vím, tak jsme to chtěli :-) a teď to vypadá, že budeme mít i vlastní autí, ne půjčený, takže tam budem moc zůstat jak budem chtít dlouho, a ne spěchat domů, aby jsme vrátili půjčený auto...
Profilova fotka
tak mi odjíždíme na líbánky v pondělí po svatbě do Českého Krumlova....
my zas do Toskánska :-)
Profilova fotka
My jedeme do Maďarska do lázní.... Doufám, že mi to pomůže na moje bolavý záda... Raut není špatný že si každý vezme kdy chce. My to máme tak, že až v 6 se obsluha zeptá kdo chce ještě večeři, protože nevíme přesně kolik lidí zůstane až do večera...
Ahojky,no upřímě už to řešit nebudu.Ptala jsem se kolem lidí na názor a každý mi řekl ať se na to vykašlu a ať si každý tvrdý platí sám,tak nevím.No my máme oběd až v 16h takže rautík začne asi tak v 19h.No a svatební cesta??Odjíždíme v pondělí,jen tak na týden do jižních čech.K moři se chystáme až na jaře.Jinak konečná kalkulace za veškeré jídlo,přípitek,kávu a nápoj k obědu,nám vypočítal pro 30lidí,plus 15od 18h na 10 000kč.Tak jsem docela spokojená.No a za pití počítám dáme asi tak 10-15 000kč.Doufám teda :-N
nám řekli, ať počítáme asi 1000 Kč na osobu, která bude na hostině - a to včetně jídla, kafe, pití alko i nealko. A ti co přijdou večer, že se ani nemusí počítat, že se tam ztratí :-) takže při našich 65 lidech.............. :-D
Profilova fotka
asanna.. tak to máte super.... to máte kalkuklaci i s večeří???
Článek se načítá
p.klara-jojo je to i s večeří,ale to máme rautík(studené mísy,ovoce,zelenina,slané a tak)a miniřízečky vepřové a kuřecí.Jsem zvědavá jak to nakonec dopadne,ale snad se do všeho vejdeme.Už takhle nás to stálo cca 50 000kč :-o
Profilova fotka
dobré ránko všem.... tak já jsem si nechala prodloužit vlásky na svatbu.... zatím jsem docela spokojená... ale uvidíme, jak to bude dále.... Jinak mám čím dál větší nervy..... ale to snad už přejde...
Krásné ráno také všem....sice předpověď počasí byla jiná,tak se jim to asi moc nepovedlo - opět,tady je pěkně hnusně a pod mrakem...,tak snad jim vyjde ten víkend :-N klara: Ty máš prodloužené vlásky?? Také jsem nad tím přemýšlela.....máš foto???? ;-)
Profilova fotka
zatím foto ještě nemám.... ale lo víkendu se asi budeme fotit, tak bych ti pak mohla nějaké poslat... nechala jsem si to jen o 30 cm... ale i tak je to nezvyk... z mého alba vidíš, že mám svoje krátké...
Dobře, jsem jen zvědavá. Já jsem to poprvé na živo viděla u mé kamarádky...,vypadá to krásně, ale na ten dotek je to znát a hlavně mi třeba říkala ,že má docela problémy s culíkem,že je to vidět.Ale fakt nevím jak je to a není praktické....Každopádně je to určitě krásné!!! ;-)
Profilova fotka
vypadá to hezky... já mám teď vlasy do spony, takže vlastně culík.... a ty spoje vidět nemám.... záleží, jak si s tím člověk asi pohraje.... a je jasné, že to nesmí mít úplně stažené.... ale já s tím tedy problém nemám.... teda zatím....
ale jo, záleží také asi jak dlouho to máš na té hlavě a jak jsou asi nějaké ty odrosty,,,,,já se v tom nevyznám, ale na první pohled,než mě ty spoje ukázala,to neni poznat.
Profilova fotka
Tak co holky? Jak jste na tom psychicky vy? Já už ani nervózní nejsem, spíš taková odevzdaná... :-N
Ahojky,tak jsem včera byla na svatbě bratránka a bylo to super.Řádili jsme až do 3 hodin do rána.Okoukli jsme co nás čeká a mě samozřejmě ukápla slzička když jsem si uvědomila že za 14 dní budeme na jejich místě.Docela mě to dojjalo. :-N
Profilova fotka
To se ti ani nedivím! Já si pobrečím i u fotek tady... :-N
Jojo tak to já taky.Ale tam to byl hroznej doják už jen proto,že mu před půl rokem zemřela maminka,takže si každý vzpoměl |-| Ale to je život no,svatba to byla krásná,každý se bavil a já očumovla co a jak a co ještě nemám a co můžu doladit :-p Ale fakt jsem si to užila,bratránek mi pak řákal:Tak to mám za sebou,byla to dřina ty nervy,ale už se nemůžu dočkat té vaší svatby.Až uvidím ženicha jak je zelenej,nervní,jak se mu klepu ruce a tebe jak lítáš po baráku a koušeš si nehty :-D :-D
Profilova fotka
Jej, to je smutné, ale jak říkáš - to je život.... ;-( Sákriš, taky by se mi hodilo jít teď ještě na něčich svatbu, abych to občíhla.... :-D
Tak co holky, uz mate nektera zjisteno jak ma byt? :-)
Profilova fotka
ahojky.. nevím, jak má být... ale doufám, že nebudou taková vedra.... myslím, že bychom se upekli...
p.klara: no to ja prave taky doufam :-( Jinak se z toho picnu.....to bych na tech fotkach vypadala :-D
Profilova fotka
no právě... ale i když nad tím přemýšlím, tak pořád lepší toto než aby pršelo... my máme obřad ráno v 10, tak doufám, že nebude ještě takové teplo..
já to nechápu....., když má být teplo, tak je to špatně,když má být zima, tak je to také špatně... :-N Hlavní je, aby nepršelo a nebylo méně jak 20°c.....a budu spokojená! :-D
Profilova fotka
teplo ano... ale néé toto vedro... to se ti "rozpustí" líčení a na fotkách to pak nebude vypadat pěkně...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?