8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
jj.... na to datum nás je opravdu hodně... ale tím počasí neovlivníme....musíme jen doufat... teď se občas přesvědčujeme, že předpověď počasí se nevydaří ani ze dne na den....
Profilova fotka
Je tady někdo kdo se umí modlit???? Že by se modlil za nás všechny??? Já to bohužel neumím.... :-.
Profilova fotka
modlit se tedy neumím... ale musíme být optimistky a třeba se to vydaří....
Profilova fotka
Už tak je těch starostí všude okolo dost, ještě aby se člověk nervoval kvůli počasí! Ach jo... Jsem skromná, stačí když nám vyleze sluníčko aspoň na focení.... Fotky pod deštníkem by asi nebyly úplně to pravé ořechové... :-N
Profilova fotka
Jj, já říkám, ať je chladněji... ale ať neprší a třeba vysvitne sluníčko... i to zmůže hodně a proteplí den....
Profilova fotka
No to je taky fakt, vedro by taky být nemuselo, ale nechci si vymýšlet :-D
Profilova fotka
čau holky, já pěvně věřím, že nás počasí nezradí. Chladno mi neva, ale ať neprší. To by ty moje šaty dopadly :-D bych byla jak bahňák :-D mám domluvenou kadeřnici a dokonce půjdu na zkoušku, tak jsem moc zvědavá
Profilova fotka
No, úplně se vidím jak se mi na okraj těch šatů nabaluje to blato a ony těžknou a těžknou až zůstanu nahá... :-D Už asi blbnu.....
Profilova fotka
já zas vidím, jak mám místo vlečky a kolem dokola místo krajky takovej pěknej zasr*nej hnědej hadr :-D
Profilova fotka
Neblbni, bude se mi o tom zase zdát!! A zase se vzbudím úplně spocená... :-D :-D :-D
:-D opravdu super představy :-D Mě by vůbec nevadilo počasí jako je třeba dneska.Hlavně ať neprší,to by byla katastrofa.Na dnešek taky mělo pršet a u nás ani nekáplo.Tak musíme doufat.Ale radši jsem si už zajistila párty stan. ;-)
Profilova fotka
U nás už je zase pěkná bouřka!!!! ta včerejší nám udělala z pejska bezdomovce.... :-|
Článek se načítá
Ježiš,chudák pejsek.No tak u nás začalo pršet až teď.Ale největší bouřka byla u nás doma,protože nás navštívila tchýně :-D
Profilova fotka
Aha, takže mám mrknout i na tohle téma, ju? :-D
ivana.mati-Tak tam jsem ještě nepřispěla,ale brzy to asi udělám :-D teď jsem tam mrkla a koukám že máš podobný problém co já že :-N
ivana.mati-jukla jsem do albíčka,máš opravdu super šatky a ten účes paráda!!Já vlnky mít nemůžu,mám těžké vlasy a nedrží to tak jak by mělo.Ale nejroztomilejší je ten bafík,ten je k sežrání x-)
Profilova fotka
a co máte z tchýněma, zlobí?
Profilova fotka
asanaa: óóó, děkuji mnohokrát za pochvalu!!!!! Měla jsem ty vlasy tak natužené, že mi to dželo ještě 2 dny :-D No, náš pejsek je k sežráni, hlavně když od blata vleze třeba do postele.... :-D To ho můžu láskou i seřezat!!! schnek: Zlobí je někdy slabé slovo..... Mrkni na "Tchýně" a uvidíš sama, některé příspěvky jsou jak ze špatného filmu.... Ale pozor, ať pak nemáš špatné sny... :-N
Profilova fotka
ahojky holky... tak se mi to začíná pomalu hroutit... odřekl nám muzikant, který nám měl hrát na klávesy... a já teď hledám něco jiného, ale bez úspěchu... jsem zoufalá.... :-(
Ahoj holky :-) Tak se nám to také pomalu,ale jistě blíží..... :-) Už ani neřeším počasí,ale jak už tady někdo psal....hlavně ať neprší!! p.klara: Tak to je hrozné...to si nedokážu ani představit.....určitě někoho seženeš..!! Držím palce!
Profilova fotka
klarko: Hodně štěstí!! Budu držet palečky, určitě nejdeš ještě lepšího!!!! Každé ráno koukám na oblohu a je mi čím dál hůř.... Ještě 25 dní....
ivana.mati: Tak tam nekoukej..... ;-) Nepočítej to....,je to strašné jak to letí.........
Profilova fotka
Jj. máte pravdu... letí to strašně... připadá mi, že se mi vše hroutí pod rukama....
Profilova fotka
Kde je ta doba, kdy tam bylo třeba 180 dnů.... :-. Klarko, nestraš! Nám teda zatím vše vychází, ale při mým štěstí se něco sesype 2 dny předem.... Bože to jsou nervy!!!!
Profilova fotka
no mě taky vycházelo... ale teď to začíná.. ta hudba... a jsem zvědavá, co přijde dalšího....
Profilova fotka
Ale Rychnov je poměrně velké město, myslíš že už nikoho jiného neseženeš?????
p.klara: Hlavu vzhůru a věř!!!!!! Určitě se něco sežene!!!!
Profilova fotka
velké město... mě to tedy moc nepřijde... No uvidíme no... kdyžtak to jistí věž a Cd... :-D
Profilova fotka
No vidíš, postavíš tam nějakého mima, za něj věž a máš hudebníka :-D Hlavně že neztrácíš optimismus...
Ahojda,to je fakt hrozný,já mám z toho už šílený sny,k ránu nemůžu spát a pořád mi lítá hlavou co musím ještě zařídit.Dokonce i přítel už začíná být lehce nervozní a to je opravdu co říct. :-D No k těm tchýním,mě včera totálně rozsekala,protože mi řekla že toho jejich čokla(má mít 6kg a má 16!!!)musí vzít sebou na svatbu,protože by doma chudinka nevydržela.Já psi miluju,máme labradorku ale rozhodně bude doma na zahradě.Už vidím toho jejich drzýho,nenažranýho upíra jak na všechny skáče a žebrá o jídlo ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?