8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Ahoj :-) Tak mě čeká ještě jedna zkouška účesu. Jednu mám za sebou a to jsme zkusili vlasy trochu natočit, a teď to zkusíme s rovnýma. Nemám moc dlouhé vlasy,tak to ani moc nevynikne,když se natočí.Jinak jsem platila za zkoušku 300,- ale potom za svatební účes ve finále,nevim....??? =-) Zatím jsem se neinformovala :-D Líčení asi bude za kytičku vyslužku a občerstvení, to mi udělá známá....
Profilova fotka
no vůbec nevim, kolik to bude stát. ale nikdy jsem tady v praze nebyla, jezdila jsem celou dobu do litvínova. takže je to těžké si někoho tady najít. je dobré, že ta tvoje kadeřnice zná tvoje vlasy, to je obrovská výhoda. No a líčení, nevím, jestli se mám nalíčit sama, mám docela dobré zkušenosti s líčením ostatních i sebe a mám i docela dobrou paletu kvalitních líčidel, ale všichni mi říkají, že si to mám užít a nechat se nalíčit, tak si to ještě rozmyslím :-)
Tak ti nevím,já kdybych se uměla hezky nalíčit sama,tak se nalíčím sama.Víš nejlíp co ti sluší a jak si to představuješ,ale když s líčí někdo jiný tak dopadneš jako já.Jako zmalovaná .....,vůbec jsem se v tom necítila dobře. Ale nalíčit se neumím,takže mám smůlu.Jen musím kámošce lehce naznačit,že sice íčí moc hezky,ale že chci něco víc nenápadného. :-N
Profilova fotka
ahoj holky, kuk do alba, dohodila jsem prstýnky, šaty a boty :-)
schne-šatičky jsou moc krásné,opravdu ti moc sluší ;-)
Profilova fotka
dík :-)
schnek-koukala jsem jakou máš nádhernou bižuterku,opravdu origoš,kdepak jsi ji sehanala??
Tak jsem hodila do albíčka věci co si vybral milášek,pááni už toho máme.už jsem dokonce nadepsala obálky a v pátek se chystáme na rozvoz oznámení. :-D
Profilova fotka
asano, mám to od Ježíška. Nevím, kde to naši koupili ;-) hodila jsem do alba ženicha. Koupili jsme dneska oblek ;-)
fešáák ;-) No já jsem strašně zvědavá,protože ženicha v obleku uvidím až v den svatby,stejně tak on mě ve svatebních šatech,to bude doják,holky já budu řvát jak želva.Joo to mi připomíná že dneska je 8.7 takže za měsíc touhle dobou už budeme mladé paní...........................šílenýýýýýýýýýýýýýýýý jak to letí
Profilova fotka
jo, už za měsíc, já se tak těším :-D konečně se dočkám, od 16 mi babky říkají mladá paní :-D
:-D :-D tak to je dobrý.Tak u mě to bude určo zas pravý opak,slečnooooooooooooooooooo. Nedávno po mě paní v trafice chtěla občanku,myslela jsem že upadnu. :-p
Článek se načítá
Ale super,včera mi volal bratránek že se 26.7 žení a že nás zve na svatbu.Tak jsme se pozvali navzájem,no fakt sranda.To bude generálka,všechno okouknu,zjistím třeba co ještě nemám,vychytám mouchy a hlavně budu dávat pozor při obřadu,kdy má hrát hudba a jak dlouho trvá nástup nevěsty. :-D
Profilova fotka
po mě chtěli v prváku na vysoký, když jsem si kupovala cigarety :-D a co mám dítě, tak jsem mladá paní utomaticky :-D
Pomooc holky já jsem naprosto v šoku.Právě mi přítel oznámil,že mu volal bratránek kterého roky neviděl,prý se dozvěděli že se bude ženit.No a jelikož oni mého přítele pozvali před lety na svatbu,tak mu teď jako dali najevo,že by je měl taky pozvat.podotýkám že se tyhle rodiny léta vůbec neviděli a ani nejsou v telefonickém kontaktu.Takže mi přítel oznámil,že když oni ho pozvali tak on je musí taky pozvat.takže to máme nějakého strejdu,tetu,bratrance,druhého bratrance s manželkou a dvěma dětmi :-o :-o 7 lidí kteří se defakto pozvali úplně sami.Je mi úplně do breku fakt.Mám naplánovanou tabuly,jmenovky atd.,no a teď tohle.Vůbec nevím co na to říct :-(
Profilova fotka
ahojky holky.. tak zase zdravím..... schnek.. šatičky jsou krásný..... koukám, že už tu jdou přípravy do velkého finále... asanaa... tak to se nedivím, že ti je do breku....taky by mi bylo a dost... já už mám vše taky připravené.. jak jmenovky, tak zasedací pořádek.... ikdyž jsem si vyráběla jmenovky sama, a nebyl by asi problém ještě dodělat... ale je mi jasné, že tato situace je velmi nepříjemná.... my jsme se chtěli tomuto vyhnout.. tak jsme na rovinu oznámili, že je to jen v úzkém kruhu rodiny, a za svědky nejbližší přátelé.. a máme to 25 lidí.... kdyby se sjeli všechny tetičky, strejdové, bratranci a sestřenice, tak nás je tak 100... a ty peníze se dají investovat úplně jinam.. třeba do baráčku, který budeme stavět.. tuto situaci vůbec nezávidím...
jojo,dneska se to rozhodne tak jsem zvědavá.Jmenovky jsem si taky dělala sama,ale už nemám ten materiál,musela bych to zas objednávat a vůbec nevím jestli by to dorazilo včas.no prostě hrůůůza
Profilova fotka
nám se také všechno kazí. museli jsme změnit předevčírem restauraci, naštěstí jsme ji našli hned, ale nevím, co bych dělala, kdyby nebylo prázdno... vím, jak jsme skoro dva měsíce objížděli a vybírali si restauraci, všude bylo něco, co se nám nelíbilo. Teď to akorát vyjde dráž, ale snad to bude lepší řešení. vlastně ušetříme za ubytování a dáme to za zvláštní program....
ahojky.....tak jsem koukala na počasí.... :-( Zatím hlásí na 8.srpen 18°c ]-(
Nééééééééééééé :-( tak málo?????A určitě bude pršet co??kde jsi to našla?? Jinak holky jsem vítěz,přítel nakonec uznal že mám pravdu a zvát ty vetřelce nebudeme.Huráááááááá :-D
Profilova fotka
ahojky... tak to je teda pěkná zima.... :-( asanaa... tak to je fajn.... hlavně že jste se shodli.... :-)
Jo hrozně se mi ulevilo,zase se můžu v klídku připravovat.Ale to počasí mě opravdu dost děsí,jestli bude pršet,tak se nám zkazí celá párty :-( irisha-pročpak jste museli měnit sestauraci??
asanaa: Gratuluji k vítezství!!!!! :-D Máte recht,vetřelci na svatbu nepatří....to by se to mohlo rovnou dělat na náměstí a na čumendo všichni co jdou kolem :-N Včera jsem to našla na Seznamu na hlavní straně to bylo,hned jako první zpráva!!!! Už koukám na počasí jak blázen,ale když to vidím,že se nedokáží trefit ani na den dopředu...,tak fakt nevím... :-( Musíme doufat.... :-)
okka-taky pravda,každý mě uklidňuje,že největší lháři jsou prý politici a meteorologové :-D
Profilova fotka
Ahoj já už má termín 8.8.2008 zamluvený od ledna......a už se nám to blíží mocinky se těším
Profilova fotka
ahojky všichni... tak mi včera přišly šatičky.. ale protože nejsem na víkend doma, přebíral je taťka a čekají na mě doma... tak se už nemůžu dočkat, jak vypadají.... jj.. pěkně se to blíží... za chvíli rozvážet koláčky a oznámení.... a pak to nastane... tak očekávaný den a určitě to rychle uteče..
p.klara-tak šup s fotečkou do alba :-D Já dneska dodělávám obálky a obaly na čokoládky.Kdy budete rozvážet oznámení??
Profilova fotka
budou až zítra... nejsem na víkend doma, takže to budu zkoušet až zítra... :-(
Tak jsem si dneska koupila noviny s předpovědí počasí na celé prázdniny den po dni.No a na 8.8 tam je 16°c,déšť a bouřky :-( je to sice předpověď dlouho dopředu a podle statistik,ale vůbec bych se nedivila že to tak bude.
Profilova fotka
No, to mi neříkej ani ze srandy!!!! Vždyť nás je na tohle datum tolik!!!! Ikdyž při mém štěstí..... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?