8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
verrroniquie: ]-( ]-( ]-( Než něco napíšu,tak si to pořádně pročtu!!! Nesděluješ to jednomu člověku,který by nad tím mávnul rukou, a odpustil případně se zasmál - jako ,,já´´ :-N ;-) Já to plně chápu...,chybuje každý...a chybičkama se vlastně učíme,viď? Ale co ty ostatní :-D :-D :-D :-N :-D Ostatní ti neodpustí!!!! :-D :-D :-D :-p A navíc,tobě bude fajn...,ale co my? My kterým 25°C nestačí.... :-( Potom budu ukazovat fotky, a budu tam mít kamaše v pozoru na ruce :-D :-D
no jo, ze ja hlupacka si neuvedomila, jaka ty jsi san, ze ty mi to jen tak neodpustis :-( Uz se to nestane 8-)
Profilova fotka
teď to nechápu... tak jaká je teda ta předpověď? bude teplo nebo kosa? =-)
schnek: je to dobry, bude to k nasi radosti pry kosa :-)
Profilova fotka
tak to já se přidám k teplomilkám, to my ze severu, vid okka, máme rádi teploučko, zimu máme pořád. I v létě máme doma 16-18 st a když k nám přijde návštěva tak si lebedí, jaký máme krásný chládek a po chvíli už vytahujeme pletené ponožky, aby nám neumrzli :-))) tak to tedy přemýšlím, že si nechám ušít nějaký šál k šatům, přeci nebudu mít v srpnu kožíšek :-)
Profilova fotka
veronique,jenom aby jsme tam pak nestály s husinou jak blázen a neklepaly zubama :-D
Jéé,to je mazec ani nestíhám číst. :-o Já chci teplíčko,hlavně ať neprší,to bych se asi zbláznila. Taky budeme mít večer rautík,tak pořád vymýšlím,počítám a zjišťuju co je nejlepší a co má kdo rád. Holkýýýý jak jste to máte s těmi rodnými listy???????????nechali vám je nebo si je na matrice nechali???????? =-)
Profilova fotka
ahojky... rodné listy si nechaly na matrice.. prý nám je vrátí po svatbě....
p.klara-uuuf díky!!!!Já si to totiž uvědomila až doma,tak jsem docela zmatkovala.Každý koho jsem se zeptala na mě koukal jako blázen,prý si je okopírovali a hned jim je vrátili,tak jsem byla docela zmatená. :-N
Profilova fotka
a nám je nechali...
Profilova fotka
jiný kraj jiný mrav...nevím no... ale nemám strach.. zatím je nepotřebuji, tak to snad ještě tu chvilku vydrží... ;-)
Profilova fotka
možná že nejsme místní...
Článek se načítá
Profilova fotka
i to je možné.. my tedy taky nejsme přímo z toho města, kde jsme byli na matrice, ale máme to jen 8 km, tak možná proto... já jsem si to ani neuvědomila, že si ty rodné listy nechali, až když jsme o tom pak doma mluvili...
Profilova fotka
ale stejně. Mě zase přišli divný, že museli vidět i Ondrovo RL, na co jim byl...
A Ondra je syn??
Profilova fotka
jj
Hm,tak rodný list našeho Matýska neviděli vůbec.Zajímavé =-)
Takový zmatek se tady nadělal......verronique ;-) Jedna špatná novina a je to špatně... :-D Jinak souhlasím s irisha....teplo,teplo a zase teploučko!!!! Nedokážu si představit,jak se budu klepat vnitřně nervózitou a ještě zimou,to budu pěkně namožená :-D
Profilova fotka
čau holky, dorazil mi závojík x-)
Profilova fotka
tak my svatbu máme také v jiném městě či vesnici než bydlíme, a z rodných listů si jen opsali potřebné informace a hned jsme je dostali zpět. Nechápu, proč si je nechávají. schnek: a od koho máš závojík, máš ho v albu?
Profilova fotka
zatím ho tam nemám. Je od sasinka8 ;-)
Profilova fotka
a to je normálně hladký nebo nějak vyšívaný
Profilova fotka
je hladký s bílým lemem ;-)
Holky,čeká vás únos??Mě přítelovi kámoši pořád vyhrožují že mě to nemine.Ale přítel o tom nechce ani slyšet,prý nás nebude po městě hledat jako blázen.Ale já bych to docela brala,bude sranda ne??Ale pokud mi to neodsouhlasí tak únos zmařím,nerada bych hádku ve svatební den :-D
Profilova fotka
mě teda ne, alespoň to nepředpokládám, protože kam by mě unášeli, když to tam nikdo blíž nepozná :-D
schnek-no aby si nebyla překvapená :-D chlapi jsou schopný všeho a jak jde o nějakou super akci tak si to nenechají ujít.
Profilova fotka
já to spíš vidím tak, že až odbydeme ofic část a raut, tak se slezeme u nás v apartmá, vybalíme domácí zásoby a karty a do rána budeme pít a kouřit a karbanit, to je ženichovo představa :-D
Profilova fotka
u nás asi také únos nebude, stačí, že po obědě odjede půlka mé rodiny, čímž mě úplně naštvali, a ještě kdybychom se zdejchli my jako novomanželé, tak by tam snad už skoro nikdo nezůstal :-)))
Profilova fotka
taky dobrý :-|
Profilova fotka
občas mi přijde, jako by se lidi chovali, že svatba je každej rok, tak co se tím obtěžovat...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?