8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
irisha-a můžu se zeptat proč chtějí jako odjet??To je docela smutný ne?? :-( schnek-jojo taky mi to tak někdy přijde.Např.moje babička mi říká -a nebylo by lepší že byste se vzali jen se svědkama?no koukala jsem jako blázen,to bych vůbec nečekala.Ale teď pomáhá nejvíc ze všech :-D
Profilova fotka
no, u nas je to tezky, nase rodiny bydlí od sebe více jak sto km, tak jsme schvalne hledali misto, kde bude i ubytovani pro vsechny a mamka mi oznamila, ze pojedou po obede domu, ze babicka s dedou dlouho nevydrzi a ze tam spat nebudou, segra koji, no ta jeste nevi jestli tam budou do vecera... meli jsme vymysleny program a ruzna prekvapeni a uz se mi do toho ani moc nechce..... zkazili mi uplne naladu, tak se alespon dobre najime a posedime s prateli :-)
irisha-Tak to tě naprosto chápu,to by mě teda taky strašně mrzelo!! :-( Je to rodina,člověk očekává že si to budou všichni chtít co nejvíc užít a pak tohle.Já nevím asi bych to dost obrečela.Mě bohatě stačí chování mé skoro tchýně... :-|
http://www.chmu.cz/meteo/om/inform/me... tak tady si ohlídáme to počasí :-D :-D
Profilova fotka
tak my to taky máme lán cesty, ale kdyby mi tohle někdo oznámil, tak bych mu asi řekla, že teda nemusí jezdit vůbec :-| to mu můžu pak ukázat fotky a šmitec ;-)
Profilova fotka
koukám na tu předpověď, přijde mi divnej ten teplotní rekord z rku 2006, to je nějak málo ne? =-)
To je průměr asi průměr za celý měsíc ne??
Ahojky holky.... :-) Ohledně únosu, rozhodli jsme se společně,že nic takového dělat nebudeme. Potom klesne nálada,lidi se sotva znají,potom si udělají skupinky a hlavní postavy tam nejsou... |-| Vypadá to divně...,bohužel...Také jsem to brala něco jako kousek zábavy a srandy,ale co ty lidi..? :-S Jinak to počasí mě docela trápí a už se těším,až bude předpověď aspoň nějaká ...
No u nás po vášnivé debatě taky únos nebude :-D No s tím počasím,pokud by měl být takový šílený pařák jako v neděli tak to ať je radši těch 20,to bych asi nepřežila a v šatech bych se upekla.To by se raděj každý viděl někde u vody,než v obleku zpocený někde na svatbě :-p
Profilova fotka
ahoj, tak u nás také únos nebude, mám ten samý názor jako okka. JInak mi včera mamka oznámila, že zůstávají na svatbě, tak jsem moc ráda. Babičku s dědou odveze do mostu sestřenka. To bude jeste starostí s objednáváním a popř. rušením pokojů :-))), největší starost si ale dělám se zasedacím pořádkem. V noci jsem si objednala závoj, takový židovský, protože normální mi moc nesluší. tak jsem zvědavá, měl by mít stejnou výšivku jako šaty. Tak pak nafotím, příští týden bych už mohla mít šaty doma i se závojem
irisha-Jéé tak to je super že se tak rodiče rozhodli,tak to se ti moc moc ulevilo že?? ;-) Rodiče jsou prostě na svatbě nepostradatelní a je dobře že si to uvědomili a ty si to budeš moct pořádně užít a nebudeš muset smutnit.Moc moc vám to přeju. židovský závoj???Jakpak vypadá,nemám představu...šup sem s fotečkama :-D
Profilova fotka
tak už jsou fotečky v albíčku, tak se jukni, na první je ten židovský závoj lemovaný krajkou
Článek se načítá
irisha- x-) tak ten je opravdu náááádherný a ty šatičky jsou taky kouzelné.Nikde jsem takový závoj neviděla,musí být asi dost drahý ne??
Profilova fotka
no protože jsem si ho nechala ušít tak pozdě tak jsem dostala 10 USD přirážku, takže mě vyjde na 45 USD, jinak by stál 35 USD. Šaty mi totiž měli už zítra odesílat a já se pořád nemohla rozhodnout, jestli si ten závoj mám objednat nebo ne :-))), a objednávala jsem ho teprve dnes. Říkala jsem si, že když takový závoj tak se stejnou výšivkou jako je na šatech.
Ahojky :-) :-) irisha: Ty budeš kočka,hned se jdu juknout ;-) Já už vlastně všechno mám...závoj nebudu mít....Jinak kdyby někdo chtěl bižu.....,mám doma plnou krabici,chodila jsem po krámech, a kupovala,a kupovala....až teď nnevím co si vzít,to samé šaty na převlečení..,mám jich několik.... :-D :-D
irisha-tak ta cena ještě docela ujde,je opravdu náádherný!!! okka-téda já ještě bižu vybranou nemám,pořád mám na všechno dost času a nakonec budu zmatkovat že nic nestíhám :-N A šaty na převlečení???Tak to je to samé,taky ještě nemám ale mám jich pár vyhlídnutých z netu....náááádhera asi do nich půjdu. x-) x-)
asanaa: Já chodím postupně, a koukám a koukám a kupuji a kupuji :-D Ale teď už jsem si dala v bižu a šatech stop stav!!! :-) Koukala jsem hodně na bižu od Swarovského,má nádhérné kousky.....Šaty jsem také měla vyhlídnuté a svoji představu a jsem spokojená!
ahojky, tak já se zase přidávám.... nějak nestíhám...... bižu od Swarovského je krásná, ale mají ji málo kde aby jsem si jí mohla prohlídnout.... scháním něco jednodušího protože mám šaty s kamínky od Swarovského, tka at to není moc. Kde je mají v Praze, poradte???
puckal: Já mám nějaký štrás v šatech také,potom čelenku štrásovou,tak jsem musela zvolit něco jemného a malého také s kamínkem, a myslím že na výběr toho bylo dost...Mám šaty za krk,tak tím se mi výběr zúžil... :-( Jinak v Praze nevím,ale určitě to bude na netu. Já jsem něco koupila v Mostě,něco v Žatci...ale to jsou pobočky. Koukala jsem na net a dá se tam také objednat,tam ukazují celou kolekci od korálků až po zlato. Ale já si to třeba musím zkusit.
Profilova fotka
puckal: ted je hodne stanku s bizu od swarovskeho, a ceny jsou velmi prijatelne. napr. v letnanech v OCL maji velky vyber hned v doplncich naproti tescovym pokladnam (myslim, ze ta prodejna je vedle vagabondu), maji spoustu veci za vylohou a potom je jeste stanek uprostred chodby u humanicu, tam toho take maji spoustu. jeste je moznost se podivat do prodejny Jablonexu, tam toho take maji dost, je na vaclavaku v dome mody v prizemi. Musim rict, ze sperky jsou hodne podobne. nebo si šperky vyrobit, kupuji si šutry od swarovskeho na taneční šaty a šperky si vyrábím sama. Pokud chceš mohu ti poslat kontakt jak do německa, rakouska tak i do čech na prodejny swarovskych kamenu. Levnější varianta jsou kamínky od Preciosy :-)
Díky za tipy, do Letňa roazím přístí týden tak se podívám. irisha: prosím pošli kontakt do čech do IP, já to taky zkusím :-) No snad něco vyberu. ted jsem byla ve čtvrtekv Praze a snad jsem už sehnala šaty na převlečení na večír, no uvidíme pojedu je koupit v pondělí. Teď mám týden dovolený tak jak jsem četla budou vedra, hodím nožky na sluníčko, dám k tomu kavíčko a snad něco najdu i na netu 8-) V tom vedru co má být se mi nebude chtít cestovat, krom pondělí.
Ahojky,tak mám za sebou zkoušku líčení a jsem spokojená x-) V pondělí máme schůzku s kameramanem,doladit detaily,odevzdat fotečky z dětství a tak. No jinak začínám docela propadat panice,protože den D se nebezpečně blíží a mě chybí asi miliarda věcí.No a má drahá polovička je naprosto v klidu................času dooooooooooooooooooooooost!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( nejradši bych ho někdy kopla,fakt!! :-D
Právě koukám na zprávy na NOVĚ a to co jsem slyšela mě docela dooost vyděsilo.V srpnu se nemáme na co těšit,má být velmi chadno a srážky mají být velmi časté. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
čau holky, kde jste? =-) mám v albu závoj (konečně jsem našli foťík, Ondra ho pečlivě uschoval v koupelně :-D ) a dohodli jsme se, že po svatbě zapracujem na druhém mimi x-)
Profilova fotka
schnek: moc krásný závoj, odkud ho máš? z ebaye? a jak dlouho si na něj čekala?
Profilova fotka
irosho, je tady z bazaru, stál 400,- i s poštovným ;-) on není moc dlouhej (alespoň mě se ta fotka tak jeví, že ho dělá delší), je jenom do pasu ;-)
Profilova fotka
tak to je dobrá cena, jsem zvědavá na ten můj, snad už bude příští týden doma včetně šatů, tak uvidíme :-)
Ahoj holky :-) schnek: máš opravdu pěkný závoj... A jak jdou jinak přípravy....,už jen měsíc...a něco..... ;-)
Profilova fotka
okka, dík :-) za týden budu mít šaty, ještě je musím nechat vyčistit, ženich si musí pořídit oblek a jinak máme asi všechno... jj, už se to blíží, nějak mě z toho začíná šimrat v břiše :-D
Tak to se teším!!! Dej je do albíčka a my je okoukneme ;-) Já už snad mám také vše,včera jsem jela odevzdat noty pro pani která bude hrát na varhany,tak snad už budeme jen ladit takové maličkosti.... :-D NESTRAŠ........!!!!!! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?