8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
klara: Já vím, je toblbé nemám album.....Můžeš mi napsat maila,já ti to tam pošlu. ;-)
Tak já jsem si na jeden a ten samý dort nechala udělat kalkulaci v Mostě a ve Varech....v Mostě spočítala 2 500,- a ve Varech 5 500,- -6 000,-.A co jsem koukala v Praze,tak toho také využívají a házejí tam ceny nehorázné, to by mě ani nechutnalo :o)))) To bych si asi nechala usušit místo té kytky :-D :-D :-D
Jo a to jsem měla ještě takový zelený s žabkama,možná že jste ho některá viděla v nějakém albíčku u někoho...Ten by také udělali,ale potom jsem si řekla že je to zbytečné a nakonec jsem nechala udělat dort rodičům s jedlou fotkou černobílou a ta jedna kostka nás přijde na 400,-....
Profilova fotka
děkuji moc.. email je: p.klara@seznam.cz
Profilova fotka
no já marcipánem potažený nechci, u nás to nikdo nejí, chci politej čokoládou nebo nazdobenej krémem...
schnek: Hmmmm, čokoládičku bych si také nechala líbit...a jahůdky na to :-) Viděla jsem takový pěkný...ale nechci riskovat ,že z toho budu mít nugetu,nebo patlanici a krém je těžký,sesune se to a co potom....Stačí že tam budu mít fontánu,to bude bordel a něco pro děti.... ]-(
Nestíhám to všechno přečíst :-D :-D Já mám dorty objednaný 3 a všechny jsou klasika.U nás marcipán nikdo nechtěl,nemáme to rádi.Sice to nádherně vypadá,ale co pak s tím když to nepapáme :-( Ale zase paní je moc šikovná,peče výborně a z domácích zdrojů(vajíčka atd... :-D )
asanaa: A co děláš že nestíhááááááš :-D :-D ??? Já miluju marcipán.....Vždycky když jsem chodila s našima po těch různých poutích,a už tam neměly marcipány samotné,jen s těma piškotama,tak jsem to okousala kolem dokola a piškot jsem vyhodila.....Ale když je dobrý dort,tak je dobrý s amrcipánem i bez!!! :-)
Profilova fotka
no já také miluji marcipán, uvidím, jaky nakonec tedy budeme mit dort, byla jsem na 100% rozhodnuta, ze marcipanovy, ale ted uvazujeme o tom jahodovem. Bude sezona, tak by mohl byt levnejsi...
irisha: Jahodový,takový ten se spoustou té jemné čokooády?? Aby to vydrželo a nesesypalo se to.....
Profilova fotka
nene, je obložený kolem dokola plátky čokolády a tvoří takové zábradlí :-) pro ovoce, např. jahody, tak já si ho hodím do albíčka :-)
irisha: Aha,já vím který myslíš...Viděla jsem ho na veletrhu a také u někoho v albu....Docela bych měla strach,protože ta čokoláda je oprvadu slabá a aby se to nesesypalo jako z karet.... :-N Když to bude tát,tak se to prohne a spadne to.....,nevim,nevim.......
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, to bude asi on, asi záleží na výrobě toho dortu, a jak je ta čokoláda přichycená na krému, no když by to přivezl chladící vůz a byl by potom v chladu, tak by se moc kácet nemusel....
Já to mám domluvené tak,že až nás uvidí,tak to šoupnou zvlášť na určený stůl pro dort...a po jídle jen na foto jako zakrojím a hned se odnese a rozkrojí a všichni povinně dostanou! :-) Ať je to FUČ!
Největší sranda bude,až budu papat slavnostní oběd a zapatlám si šaty.A pokud ne já,tak určitě ženich :-D
Tak tohle neřeším!!! Hlavně budu chtí aspoň jeden ten knedlíček..... :-D
:-D No jen aby tě ženich nenechal o hladu :-D
To by bylo blbé :-( :-( Ale nejvíc se těším na koláčky...makové :-)
Profilova fotka
čau holky, dneska jsem byla u švadleny s šatama. Skvěle mi poradila, co a jak upravit, budu mít šněrovačku přes holý záda (nebudu mít pod ní takovej ten překlad) a doděláme gelový ramínka. Cca za 14 dní budou, už se na ně moc těším x-) A taky mám na cestě závoj x-) máte už vybraný účasy? co si necháte učesat?
Jo taky budu mít šněrovačku přez holá záda,už jsem docela chytila barvičku tak to bude krásně vynikat(alespoň teda doufám :-N ) No a účes ten mám taky vybraný,ale uvidím co mi ještě poradí kadeřnice.Závoj nechci,takže drdol,nebo tak něco to asi nebude.
Profilova fotka
jo, tak barvu teprve musím někde nabrat :-D budu asi muset do solárka - chodíte tam některá? to tam prostě přijdu zaplatím, vysluním se a jdu domů? není potřeba nějakej extra přípravek nebo tak něco? a účas - vyloženě drdol bych nechtěla, spíš tak něco zamotat a zapíchnout závoj, aůle chci to tak aby mi spadal i dopředu, aby mi šel jakoby kolem obličeje a zakrýval ramena ;-)
no já chodím do solárka v zimě.Normálka tam přijdeš,oni ti poradí na jaký typ solárka jít a na kolik minut,podle toho jak dobře se opaluješ.Ale určitě budeš potřebovat,krémík do solárka a to není zrovna levná záležitost.Mě stál 1200,ale fakt je že mi vydrží až rok.Ale solárko doporučuju,já tam vždycky skoro usnu,je to super na odreagování. x-)
Profilova fotka
no tak 1200,- fakt nedám, na to prostě nemám...
Ahojky děvčata :-) schnek , asanaa ;-) Tak já už jsem byla na zkoušce účesu tento víkend! Vybrala jsem si obrázky a potom jsme to dali nějak dohromady,můžu říct že jsem spokojená :-) Nemám drdol,ten jsem nechtěla,jen vršek trochu stažený a živou kytku v zadu a za uchem...a závoj nebudu mít...,mám klobouk :-) Jinak tento týden jsem začla chodit do bio solária,před 14dni jsem se vrátila z Egypta,tak už tu barvu jen udržuji.Jinak nejsem pro solária....... ;-) A přípravky....,ty opravdu levné nejsou. Já chodím na nejvíc co jde, a je to příjemné...krásně se tam usíná..mohli by vymyslet něco s hudbou,nebo šum moře :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak mi právě volali ze zlatnictví, že máme hotový prstýnky x-)
okka-jéé ty budeš mít klobouček?? x-) ,to je krásný.V našem solárku to teda s hudbou máme :-D Jinak dneska jsme byli na matrice odevzdat papíry,holky vzali vám taky rodné listy???Trochu mě to zarazilo,ale uvědomila jsem si to až doma :-N No a přítel s prckem mají konečně obleky,takže hurááá :-D
Joooooooooooooooooooo a co říkáte na tu předpověď na srpen......15°C =-) =-) :-( :-( to je snad zlej sen!!!!
Profilova fotka
akorát jsem nakoukla :-D RL nám nevzali, jen si je okopírovali =-) počasí je mi fuk, pokud nebude pršet, v těch mých šatech je celkem vedro :-D
Hm tak játeda nevím,doufám že nám je v den obřadu vrátí :-. To mě je v šatech taky vedro,ale to počasí mě děsí.Převážnou část párty máme venku,grilujeme a tak,takže mi to dělá docela těžkou hlavu.No a jestli bude pršet,tak to jsme úplně v háji :-(
Profilova fotka
to my taky, taky máme griovačku, snad to bude ok, nejhůř budeme v salonku, ale nevím... nevíte, jak se to dělá, když chci, aby se mi v albu dělaly jednotlivý řádky a nepsalo se mi to všechno zasebou?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?