8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Profilova fotka
jen co budou, tak je hodím. Nechala jsem si na ně dodělat ramínka, na zádech budou křížem ;-)
Jůůůůů. Tak to bude něžné....
Profilova fotka
jsem na to zvědavá a hlavně, jak se pak do nich navleču, je to fuška :-D i je svlíknout :-D ani nevím, jestli mi přijede kadeřnice, nebo já pojedu k ní... to bude něco, oblíkat se učesaná :-D
Ahojky,tak už máme červenec,strašně to letí :-o Už mám konečně botičky x-) Dneska jsme byli objednat pití a na zkoušku jsme si dovezli domů soudek kofoly,mňam :-D (i s pípou-ještě že máme šikovné kamarády ;-) )
Profilova fotka
asanaa: a kde se dá koupit soudek kofoly? přemýšlíme o sobotní párty na chatě, bude tam pípa s pivem, ale kofola s rumem, to by byla lahůdka pro nás ženský :-)))
Profilova fotka
co vím, tak kofola v sudu se prodává v Makru, ale musíš mít, čím to čepovat ;-)
Profilova fotka
pípy máme, to není problém, jestli je to takový klasický 5l soudek, tak na to pípu máme :-)
Profilova fotka
co vím, tak v Makru mají normální veliký sudy a ty malinký nevim...
Ty malinký nedělaj,jen 30 a 50 litrů.A je to docela levný,fakt pohoda.My to kupujem normálka z velkoskladu.Dá se koupit i na netu
Profilova fotka
ahojky všem... koukám, že jsem tu chvíli nebyla a ono se to tu pěkně rozjelo.... no je pravda, že se nám to pěkně krátí... a mě připadá, že zbývá ještě zařídit hafo věcí.... dnes jdu na zkoušku líčení a pak dojednat dorty, tak jsem na to zvědavá....
Ahojky slečinky :-) Zase máme krásné počasí.....Jen aby takové bylo osmého!!!! 8-) Kofola...Kofola......To chce pořádný drink ;-) Já už se těším na Mojito......,poteče o svatbu proudem...! :-p
Profilova fotka
tak mi poslaly fotky mých šatů a už jsou na cestě, tak jsem zvědavá, jak budou vypadat, až se do nich navleču :-) přidávám do alba, tak se jukněte.
Článek se načítá
irisha: Jdu se podívat ;-)
Profilova fotka
tak jsem je musela ještě obrátit, ještě vyřídit něco pracovního, ale už tam jsou :-) docela jsem mile překvapená, trochu jsem se toho bála, jak dopadnou, ale myslím, že se jim povedly. Ještě mám objednané druhé jako záloha z taiwanu a ty by měly přijít příští týden, tak jsem zvědavá, to jsou ty bílé s holými zády, co jsou v albu.
Profilova fotka
irsiha.. vypadají kouzelně!!! můžu se zeptat, kdo ti je šil???
Profilova fotka
nechala jsem si je šít v číně u firmy milly bridal podivejte se na jejich web normalka millybridal tečka com :-)
irisha: Tak ty jsou kouzelné!! Já je chci také!!!!! :-D Jsou opravdu krásné,budeš originální! Můžu se zeptat na cenu? ;-)
Profilova fotka
šest včetně závoje a poštovného, no zaokrouhlila jsem to :-)
Tak to je krása!!! A budeš je potom prodávat,nebo si je necháš?? Jsem zvědavá,viď.. ;-) Ale jsou opravdu krásné.A barvu sis mohla zvolit?
Profilova fotka
jj, barvu jsem si mohla zvolit, chtela jsem podklad ivory - slonova kost a vysivku bezovou, ale udelali ji skoro jako je na predloze, te tmave se zlatou jsem se bala, ze by se jim nemusela povest, ale fakt se jim to povedlo, akorat se moc nedrzeli toho meho barevneho odstinu :-)))), ale jsem rada, protoze takove jsem puvodne chtela, jen jsem se bala jak by dopadly. Nekdy kdyz se pouzije zlata nebo zlatava nit, tak to muze pusobit az kycovite, take jsem jim kladla na srdce, ze chci hodne vysivek :-), at si na nich daji zalezet :-)
Jsou krásné.... :-)
Profilova fotka
myslim si, ze nam se to do toho lesniho prostredi hodi, uz i tak mame netradicni svatbu v lesnim altanu :-) zenich ma tmavehnedy oblek a prave jsem cekala na saty, abych mohla koupit kravatu. Mám jen bílou košili na manžetové knoflíčky a ještě sháním tu ivory, ale už jsem i viděla, ale neměli velikost, příští týden mají dostat zboží, tak snad je dostanou...
Profilova fotka
jo, nejak jsem ti zapomela napsat, jestli je prodam, ale asi si je necham :-), ale fakt nevim, budou v truhle ulozene pro vnoucata na hrani :-)))), aby vedeli, jakeze mela babicka saty :-)
jo, jo...děkuji. Už jsem se nechtěla znova ptát :-D . To je rozum....potom ti v tom budou courat po zahradě :-N
Profilova fotka
jinak uz mam na ne zajemce :-), takze by se daly rychle prodat. U mamky v práci se uz ozvaly dve holky dnes :-). to uz je stihla rozposílat :-).
Profilova fotka
ahojky.. irisho, ty šatky jsou opravdu nádherné.... opravdu se vytáhli... nečekala jsem, že umí tak dobře šít... jinak jsem dnes byla na líčení... a upřímně tedy nevím nevím.... kdyžtak mám fotečky v albíku, tak můžete juknout a říci svůj názor.. budu vděčná...
irisha-opravdu nádherné šatičky x-) Holky tak jsem docela na rozpacích a začínám být docela pěkně naštvaná.v sobotu jsem si tady v bazárku vyhlédla botky,hned v neděli ráno jsem slečně poslala peníze na účet.Poslední mail od slečny byl jojo mrknu na to a boty pošlu.No prosila jsem aby mi dala vědět až peníze dorazí a kdy boty pošle.Vůbec se neozvala,na maily neodpověděla a teď vyloženě čumím jako tele.protože jsem do bazárku mrkla znovu a zjistila jsem že ten inzerát tam včera večer dala znovu.Tak teda nevím co si o tom mám myslet.......co s tím?????????? :-|
Profilova fotka
irisho, šaty jsou krásný x-) asano, tak jí ještě napiš, že pokud se neozve, tak stornuješ platbu a hotovo ;-)
No to asi nepůjde,psala jsem jí mai a psala jsem jí i sem do IP tak uvidím.No platbu stornovat nemůžu,příkaz jsem odeslala doma z netu a už je tam určitě dneska musela mít.
Profilova fotka
podle mě by to mělo jít stornovat jako platba omylem...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?