8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Joo mladých gentlemanů je málo :-D
Profilova fotka
on teď jezdí po nějakých řečnických soutěžích, tak jsem ho požádala, ať si na svatbu něco připraví, tak jsem zvědavá ;-)
Hmmm,to bude mít proslov nebo bude přednášet nějakou svatební básničku??
Profilova fotka
to nevím, řekla jsem, ať si něco připraví, tak se necháme překvapit :-D
Zítra mi má dorazit balík s výzdobou,už se nemůžu dočkat x-) x-)
Profilova fotka
já zas čekám šatičky, dneska šly na poštu, už se moooc těším x-)
Profilova fotka
schnek: a odkud mas saticky?
Ahoj nevěstinky :-) Tak jsem si pěkně pročetla stránky a měla jsem co dělat :-N Týden tady člověk není...a už má co dohánět :-) Tak doufám,že mě vezmete zpět mezi sebe .... ;-)
Okka-že váháš ;-) tak co je u Vás nového??
Tak balík dorazil v pořádku a jsem úplně nadšená.Polštářek pod prstýnek,čelenka do vlasů,mušličky,kamínky,písek,nůžky a další nezbytné pitominky.Přítel se šíleně smál když jsem ten balík rozdělávala,prý jsem vypadala jako malé děcko o Vánocích :-D x-) x-)
Profilova fotka
irisha, kupovala jsem tady na bazárku ;-)
asanaa: u nás nového nic,jen jsem v úterý objednala čokoládky....potom jsem se objednala na zkoušku účesu..jinak zatím klídek....ale ještě nemám boty :-D :-D Polštářek....,také jsem nad ním přemýšlela....,někde jsem viděla s kalama,ale už nevím kde to bylo a ten se mi moc líbil!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
okka: tak čokoládky jsem si včera večer koupila v makru a obaly budou vlastní výroby. a polštářek, vývazky s kalou, i krabičky na výslužky s kalou si objednala moje kamarádka na svatebni-raj.cezet :-) Jsou moc krásné, ve skutečnosti ještě hezčí než na netu..
irisha: Hmmm,tak to bude originální,vlastní výroba obalu :-) Krabičky jsem chtěla pořídit klasické,a sehnat někde ubrousky a dávat to na to...Nebo koupit mini kaly a sem tam polepit krabičky. Hned se tam jdu podívat,děkuji za typ :-)
Ahojky, taky se přidávám k "našemu" datu.... ;-)
eeeviko: Vítám tě mezí náma :-) ;-)
Profilova fotka
budeme vyrábět i etikety na vína, mamka mi víno přiveze ze znojma, ta malá lahvička tam stojí 15-20 Kč podle odrůdy a v práci se to vytiskne a pak nalepí, takže úspora určitě tak 40 kč na jedné lahvičce oproti e-shopum. :-) Nechce se mi za to davat tolik peněz, nelíbí se mi, že spousta firem jen rejžuje na tom, že svatba je něco zvláštního, a že lidi za to ty peníze dají. Nebudu je v tom podporovat. Sice máme tuze drahé prstýnky, ale to bude tím diamantem :-), a říkám si, že prstýnky jsou na celý život (pokud se neztratí) a ostatní věci jen pro tu chvíli
No tak to je super!!! Klidně bych to vzala od tvé mamky i za 25,- :-D Je to katastrofa,když člověk vydělává na svatbě a myslí si,že mladý budoucí manželé jsou ochotný za to dát všechno. Radši si koupím věci a budu vyrábět výzdobu sama,pokud se to vyplatí...
Tak to je pravda,většinou mají všechno zbytečně předražené.Děláme si sami oznámení,jmenovky i další věci,tím se ušetří spousta peněz.V neděli jedu konečně zaplatit obřad :-N
Jo, jo....bohužel....Ale proto my jsme šikovný, a co jde sehnat,udělat slepit a sešít,tak to uděláme samy :-) Cože, Teprve jdete zaplatit obřad? to já jsem to musela zaplatit hned druhý den a to bylo někdy v půlce ledna... :-N :-N
Profilova fotka
no, my take jeste nemame zaplaceny obrad, mame prijit nekdy v cervenci :-) jinak také spoustu věcí vyrábím, už mám půlku vývazků, nějak není čas :-), už doděláváme oznámení a různé etikety a jmenovky, pak se to hromadně vytiskne a snad si najdu nějaký ten víkend čas na dodělání. Ještě do toho rekonstruujeme dva byty, každý svůj, tak máme co dělat :-)
No nějak na to placení nespěchají,prý to stačí až v červenci,ale už to chci mít v pořádku abych na to pořád nemusela myslet. Teď se mučím s pozvánkou na rozlučku se svobodou,ale nedaří se mi pořád vymyslet nějaký vtipný textík :-|
Profilova fotka
no tak na pozvanku uz nejake napady mam, spis budu mit nejake kresbicky, ale stale resim misto - restauraci ci bar ci neco jineho. kde budete mit rozlucku vy?
No kam jdou chlapi to ještě nevím,ale myslím že někam do hospůdky.No a my dámy začínáme v restauraci,zajdeme si na véču,pak se přesuneme do naší oblíbené kavárny,kde nám pan majitel prý chystá nějaké překvápko :-. no a nakonec vyrážíme do klubu na diskotéku,kam jsme chodili pařit.Teď už moc nechodíme,protože jedna má malé mimi,druhá je těhotná,další se odstěhovala atd atd.Takže budeme vzpomínat na staré časy :-) moc se těším a asi ukápne i slzička :-N
Ahoj holky :-) Tak pozvánky už mám natisklé s vtipným obrázkem a textem....Půjdeme také na večeři,k tomu něco málo popijeme a uvidíme jak se to bude rozvíjet dál,eventuelně si zajdem zatancovat...Sice budem vypadat jak stařeny....,ale co :-N Bude sranda!!!!! 8-)
Jaképak stařeny,ženský v nejkrásnějších letech :-D :-D Náhodou, ještě ukážem těm puberťákům jak dokážeme řádit 8-)
To si myslíme my.... 8-) , ale na nás budou koukat jak na stařeny,které se zbláznili.....Vždycky si vybavím, jak já jsem chodila...a jak to vypadalo,když párkrát na diskotéku zabrousili maminy od dětí!! :-D To je jako když vypustíš tygra do výběhu,jednou za čas :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj, jsme zpátky ze Sr, vyřídili jsme tam a tady matriku. Ještě čekáme na jeden papír ze Sr a budeme to mít komplet
schnek: Ahoj.....Zeptám se, jak je to náročné takhle vyřizovat zde a jinde? ;-)
Profilova fotka
okka, kdyby jsme neměli svatbu ve Vizovicích, tak by vlastně o nic nešlo, vyřídili by jsme si papíry v Plzni a ze Sr dovezli ten jeden, takhle jsme to museli naplánovat, aby jsme dojeli do Sr, vyřídili papír, jeli do Vizovic, tak vyřídili jejich papíry

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?