8.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Budete se taky brát 8.8.2008 ? Máte už zamluvený termín na místě kde se chcete brát ? Mě řekli, že až od 15. 10. 2007 uvolní rezervaci termínů na rok 2008, tak čekám. Snad mi to vyjde. Držte pěsti.
Aha,tak to je mi moc líto.A to ji jen přesouváte,nebo ji přítel zrušil úplně??
asanaa: Tak jak jdou přípravy? Už máš něco zeleného? Já jsem vyměnila ještě šaty :-) Sice propadla záloha, ale už jsem spokojená.....
Profilova fotka
Hojky, tak koukam, ze jste uz docela pokrocily, ja jsem na tom tak nejak stejne - jen uz se blizime k vyberu hudby:) Jinak s tou zelenou se letos roztrhl pytel ... kazda druha svatba jde do zelena :)
No zatim úplně,ale mě to tak zhnusil,že ať si zkusí do budoucna přijít
pavcik: Ber to s nadlhledem :-) Jestli ses včera dívala na TN - ,tak jsme nejúspěšnější stát v rozvodech :-N pavlici: Ahoj, ty budeš vybírat hudbu jako na obřad,na DVD,nebo jako kapela??? Jinak zeleno-bílou jsem chtěla vždycky...před rokem,před dvěma lety.....prostě jsem si jednou řekla,když svatba tak tahle barva! :-) Jinak co jsem koukala,tak opravdu je té zelené plno :-D :-D :-D
pavcik-tak to je teda fakt hustý,já bych ho asi fakt zabila ]-( a můžu se zeptat co ti udal jako důvod?? :-| okka-no zeleného už mám objednáno spoustu,svíčky,kalíšky na svíčky,polštářek pod prstýnky,doma vytvářím jmenovky na stůl,objednala jsem taky kamínky,písek zelený a bílý,mušličky a ještě se chystám na vlizelín,ale toho ještě nevím kolik.No jinak už mám i čelenku do vlasů,vybrané botky,hotové noviny a teď se pracuje na finálním oznámení.joo a zítra jdeme koupit prstýnky :-D Ono se to totiž nějak nebezpečně blížííííííííííííí x-)
Profilova fotka
No zatim vybirame kapelu na hostinu :) Hudbu na obrad az tak za mesic.... Ja planuju saticky do zelena a pritel ma skoro zelene sako, takze budeme ladit :)
Šatičky do zelena,hmm to může být zajímavé :-o a to si je necháš ušít??
Profilova fotka
jj, navrharka neco vymysli podle mych predstav a predloh a pak vybereme latku, to bude asi nejdulezitejsi :)
Tak to máš super,tak to se těším na fotečky.To já mám šatičky champagne,ale taková trošku tmavší.No a přítel bude mít oblek tmavý,champagne košili a zelenkavou :-D kravatu
Jééé, svatbu budu mít laděnou do zelena...ale šatičky zelenkavé jsem nemohla nikde sehnat. Nebo jsem viděla,ale nebyli hezké,tak jsem zůstala u bílé klasiky . asanaa: tééda,ty toho už máš!!!! Svíčky mám také,jestli chceš můžu ti poslat jak budu mít udělanou tabuli,už mám i šerpu na prostředek. Kamínky také mám bílo-zelené,ale do svícnů. Na stůl lístky zelené,potom okvětní lístky zeleno-bílé. Čelenku mám také,naušničky,oznámení,řetízek,prstýnky doma schované :-) ,a botky vyhlídnuté. Jo,krásné spodní prádlo....ale podprdu nevyužiji,protože jsem změnila šaty a ty jsou bez..... :-D
Profilova fotka
Ono sehnat pekne zelene satky je docela problem - nasla jsem asi jenom 3 a z toho jedny byly dost tmave, ale moc pekne ...
Článek se načítá
pavlici: To je pravda....Já vím jaký jsem měla problém sehnat šaty ve vel.32 :-)
okka-no super pošli,jsem zvědavá. x-) Už toho máš teda taky mooc,já jsem se teď nějak zasekla,čekám na balík s dalšími věcmi a pak se uvidí.Nechci to mít zase přeplácané
asanaa: v jednoduchosti je krása. Je strašně moc krásných věcí na stůl,ale opravdu vše tam dát nejde... :-)
Profilova fotka
okka: tak to ja mela spis problem s vel. 44 :) Holt extrem jako extrem....
No, ale je to někdy opravdu síla,když slyšíš co ti v jakém salonu říkají....Já kdybych nešla do dalšího salonu,tak bych si vzala vel.34 a musela bych si koupit podprdu , aby to trochu pomohlo...šaty by neupravila,tak bych musela být jak pravítko aby nic nebylo znát....tak jsem řekla,NE!
Profilova fotka
Jo to mi povidej, jsem necekala, ze bude problem sehnat na me saty. vzdyt spousta slecen nema klasickou velikost 38, ale na ty vetsi proste moc peknych satu nemaji - a to jeste buhvi jak starych ....
hm, to je pravda...vždycky jsem koukala na všechny šatičky...i na velké abych viděla jaký typ nabízejí pro větší čísla atd...A máš pravdu,buď to byli šaty šíléne,nebo zastaralé, ale nové typy jsem rozhodně neviděla....a je to podle mého názoru síla,protože každá se chce líbit a každá má nárok na hitovky 8-)
Jojo já jsem taky obešla pár salonů a nic moc se mi tam nelíbilo.Všechno se mi to zdálo stejné,kýčovité a nebo absolutně nemoderní.Prostě nic moc co by mě opravdu nadchlo a tak jsem si je raději koupila,cenově mě to vyšlo na stejno,ovšem s tím rozdílem že tohle jsou šatičky naprosto originální a přesně takové jaké jsem si přála.No co chtít víc x-) Nehledě na to,že si myslím že salony jsou nehorázně předražené a ještě k tomu na tebe někde koukají jako na blázna když po nich něco chceš. :-|
Plně s tebou souhlasím! A nebo také ti někde řeknou,že to neupravují protože........a někde ti potom řeknou,že je to samozřejmost....tak to potom opravdu nevíš co si myslet...
Přesně!!Přitom by měli být vděční za každou nevěstu,při dnešní konkurenci.Docela mi stačí to,že si tam bude půjčovat oblek přítel a náš Matýsek.Od rána pořád počítám kolik mám koupit vlizelínu a nějak se nemůžu dopočítat ach jooooo 8-(
Tak už máme prstýnky doma huráááá x-) x-)
assanaa: To se máš, mi je teprve pojedem vybírat, śnad zítra vyrazíme. Byli jsme v neděli v Letňanech a nic, vůbec neměli na ukázku jak bude vypadat ten pánský..... snad budeme mít zítra větší štěstí. No mi budeme mít svadbu do barvy bordo, tak už mám koupený papír na jmenovky, bordó růžičky do rohu papíru, vývazky pro hosty, a začnu schánět výzdobu na stůl..... kytka taky bude růže- bordo, ale chci k tomu ještě něco na oživení, ale to se poradím v květinářství.....
Profilova fotka
Tak ja se taky musim pochlubit - uz mame zamluvenou alespon kapelu....
No já doufám že kapelu máme taky, jsme domluveny telefonicky a měla jsem mu poslat jen e-mail s objednávkou to jsem udělala 2x a chtěla jsem potvrzení termínu a pořád nic..... radči mu znovu zavolám at mám jistotu
Jo ale byla to opravdu legrace.Já měla vybráno hned,zamilovala jsem se do těch prstýnků na první pohled,ale přítel se v nich prohraboval asi půl hodiny a pořád se nemohl rozhodnout.Máme totiž každý jiný :-D Ale nakonec vybral a tak jsme spokojený oba ---a pak že jsou ženské vybíravé :-D
Profilova fotka
ahojky :-) tak my to máme taky 8.8. :-)
schnek- :-D tak vítej!!
Profilova fotka
ale koukám, že to tu moc nefrčí =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?